אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

פרסום ושיווקהדפסת פוסטרים מותאמים לאירועים וכנסים באיכות גבוהה
הדפסת פוסטרים איכותיים חיונית לקידום אירועים. קבלו טיפים לבחירת הפוסטר המושלם והזמינו הדפסה מקצועית עוד היום!

איך בוחרים חברת מיתוג?

בעולם אידיאלי, לפני שפותחים עסק ולפני שבוחרים את השם שלו – מתייעצים עם חברת מיתוג. בפועל, זה לא תמיד קורה אך החדשות הטובות הן שאף פעם לא מאוחר.
אז איך עושים זאת נכון ? במאמר המלא

עזרה בשיווק בפייסבוק
הפייסבוק די פופולרי. ניתן להשתמש בהצלחה בפייסבוק כגישה שיווקית. מאמר זה נותן לך עצות מצוינות כיצד הוא מתבצע בפועל.

השב לאנשים כאשר הם מפרסמים בדף שלך. זה אמור לכלול מעקב אחר הערות הקיר וכן הודעות הנוגעות לחברה שלך. דאג להשיב לכל השאלות או התלונות.

מערכת הפצת הודעות SMS לעסקים - הכלי היעיל והמשתלם ליצירת אינטראקציה מיידית
היום אני רוצה לספר לכם על שירות שכולנו כבר נחשפנו אליו, אבל הדהים אותי בגלל רמת ההיענות וההנעה לפעולה (אני מניח שזה מה שחשוב לנו בסופו של דבר), השירות הוא שיווק באמצעות SMS!

כן, קראתם נכון, לשיווק באמצעות SMS יתרונות רבים, הראשון שבהם – המהירות.

תקשורת מסובבת את העולם
תקשורת היא הדבר עליו מבוסס העולם.
שיווק הוא תקשורת!
​​מוציאים החוצה לעולם תקשורת
ומקבלים חזרה פניות של מתעניינים בשירות שלנו.
איך עושים את זה? ומהם הסודות בנוגע לתקשורת שממיסה כל התנגדות.
על כך המאמר.

איך למקסם את השימוש בלוגו
רכשתם לוגו חדש? עכשיו הגיע הזמן להשתמש בו כמו שצריך למטרות הפרסומיות שהגדרתם עבור העסק שלכם. לפניכם מספר שימושי לוגו נפוצים.

עולם של מיתוג בו אנו חיים
העולם של מיתוג קיים כבר עשורים רבים והשתנה לאורך השנים עם ההתפתחויות השונות בתחום.

מתקני תצוגה ומידוף לחנויות
מתקני תצוגה לחנויות מהווים חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית של המקום, ומערכות מידוף לחנויות מיועדות לעובדים בלבד כגון מערכות להצבה במחסן האחורי של החנות.

מיתוג בעזרת שילוט רכבים
מי זקוק לשילוט רכבים? התשובה היא כולם. כל חברה שמכבדת את עצמה בוחרת למתג את רכביה באמצעות מדבקות לוגו המציינות את שייכות הרכב לחברה.

מידע נוסף על מדבקות בגלילים
מדבקות אלו כוללות גם מדבקות תרמיות שנוצרו כדי שנוכל להתאים בין שמו של האדם לבין כתובת הדואר, מספר הטלפון, כתובת המגורים וכדומה. מטרת השימוש במדבקות מסוג זה הוא למנוע טעויות בשליחת דואר.

למה התוויות לבגד?
התווית הינה חלק חשוב ובלתי נפרד מכל מוצר טקסטיל, היא מעצימה את חווית הקניה ומספקת מידע חיוני ומשמשת ערוץ תקשורת חשוב בין היצרן/יבואן לצרכן, ערוץ שדרכו מתפתחת מערכת יחסים תקינה והכרחית בין שני הצדדים.

מדבקות בגלילים הן מדבקות איכות
מדבקות בגלילים הן מדבקות שמשמשת להדבקה חוזרת ומיוצרות בכמויות גדולות. הן משמשות בתחומים שונים של חיינו.

תנורי אוויר חימום BM2 ARCOTHERM סדרה EC/S
תנורי חימום אוויר חם ניידים בשריפה בלתי ישירה

חום נקי ויעילות מקסימאלית תנורי ARCOTHERM מסדרה EC מפיקים חום למגוון שימושים בצורה נקייה, מהירה מיידית וחסכונית.

האם המיתוג הולך ונעלם
האם המיתוג הולך ונעלם? האם המיתוג של היום מופר ע"י רגולטורים או מחאות חברתיות כאלה ואחרות בארץ ובעולם

הדפסה על בד קנבס אומנות ופרסום על בד קנבס
עידן הדפוס הדיגיטלי מאפשר ייצור של מגוון סוגי הפקות דפוס ביניהם:פוסטרים, שמשוניות, הפקת מוצרים לתערוכות, הפקת שלטים לכל מטרה,מיתוג רכבים וכן מדבקות לצרכים שונים,בזמן מהיר, תוכלו ליהנות מפתרונות דפוס רבים.

הדרך שלך להתפרסם בגדול
כל עסק צריך פרסום, הן לצרכים פנימיים כגון ניירת וכרטיסי ביקור וכן שילוט פנימי למשרד והן עבור פרסום חיצוני המחולק ללקוחות הפוטונציאליים וקהל היעד דוגמת פליירים ושלטים שונים לפרסום החברה.

מתקני תצוגה הדרך שלך לחשיפה
חברות רבות יעשו הכל על מנת להגיע לקהל היעד. חלק מקידום מכירות יעיל הוא הצבת מתקני תצוגה בחנויות המוכרות את המוצרים והבאה לחשיפת מקסימלית מול הלקוח. התחרות הגדולה בעולם השיווק, מביאה חברות רבות לפנות לחברות מיתוג ושיווק\.

עיצוב בית העסק
אמצעי מידוף כמו גם מתקני תלייה, סטנדים, ארונות תצוגה וכדומה מאפשרים ללקוח להתקרב אל המוצר, לחוש בו ולהתאהב בו.

מיתוג העסק בצורה חכמה
אחד ממוצרי הפקות הדפוס הפופולאריים כיום הם מתקני תצוגה המשמשים להצגת מוצר בתערוכות, כנסים ואירועי חברה אחרים. מתקני התצוגה מגוונים מאד וניתן לבחור את מתקן התצוגה היעיל והמתאים ביותר לפרזנטציה המבוקשת מבין מגוון מתקני התצוגה הקיימים.

דרכים להעלות את המודעות למוצר!
לעתים אנו חושבים שכל מוצר איכותי יכול לכבוש במהרה את ליבם ואת כיסיהם של הצרכנים. אם הדבר היה כך הרי שהיינו רואים כיצד לאנשי הפרסום אין כלל עבודה

מידוף לחנויות
מידוף לחנויות ניתן לבחור מקטלוג או לעצב על פי בקשה. החברות הגדולות לעיצוב וייצור פתרונות מידוף בפרט ופתרונות למרחבים קמעונאיים בכלל, מעניקות את החופש היצירתי לטובת הלקוח החדש או הוותיק.

מודעות אבל
פרסום מודעות אבל | יצירת מודעות אבל | הדפסת מודעות אבל | הדבקת מודעות אבל | הורדת מודעות אבל

פליירים - פרסום בתיבת הדואר
סתבר כי כל אותם פליירים המגיעים לתיבות הדואר הפרטיות של כל אחד, אכן עושים עבודה טובה ומשרתים את המטרה של הפרסום. פליירים זו שיטת פרסום שעלותם לא יקרה יחסית לשיטות פרסום אחרות

מיתוג אישי באינטרנט ושיווק ברשתות חברתיות
בשנים האחרונות המדיה של האינטרנט תופסת יותר משקל בתקציב הפרסום והשיווק של חברות. יש יותר ויותר גולשים חדשים, זהו דור שנולד לאינטרנט.

סרט הדרכה ובטיחות
חברות ועסקים גדולים המעסיקים מספר רב של עובדים נצרכים לא אחת להפיק סרטי הדרכה ובטיחות לעובדיהם. סרטים אלו יכולים לשרת הדרכת עובדים חדשים על תפעול מיכון מיוחד, עבודה עם חומרים מסוכנים, נהלי בטיחות ורענון הדרכה לעובדים ותיקים.

על צילום HD בסרטים עסקיים
בעלי עסקים שניגשים להפיק את הסרט העסקי, בין אם זה סרט תדמית לאתר האינטרנט, או סרט מוצר המיועד לתערוכה גדולה או סרט הדרכה, מתמודדים בשלב התקצוב לסרט בשאלה האם יצלמו בHD- או בסטנדרט דפינישן.

סרט תערוכה וגיוס משקיעים
בעלי עסקים, מפתחי מוצר, סטארט- אפים, חברות גדולות המציגות בתערוכות מוצר, שווקים בינלאומיים למוצרי טכנולוגיה ומיכון כולם נצרכים מעת לעת להפיק סרט למוצר קיים או מוצר בשלבי פיתוח. מטרות סרטים מסוג זה הם לרוב גיוס משקיעים להגשמת הפצת המוצר או המשך פיתוחו.

סרט תדמית - למה זה טוב?
סרט תדמית הוא לא מותרות- הוא הכרח לעסק מצליח. סרט תדמית מקצועי הוא לא מוצר שעולה לעסק כסף אלא כלי שמכניס כסף והרבה. בעולם העסקי אסור לכם להישאר מאחור. בעולם טכנולוגי הכול נעשה נגיש יותר, ממש בלחיצת כפתור אך במקביל גם התחרות גדלה ובמקביל סבלנותו של הלקוח הממוצע התקצרה.

כרטיסי ביקור ומדבקות למיתוג העסק
כל מה שצריך לדעת על הדפסת כרטיסי ביקור ומדבקות ככלי קידום מכירות לבית העסק. שימוש יעיל בסוגי הדפסת כרטיסי ביקור וכמו כן הדפסת מדבקות .

מגנטים ופרסום נכון בעזרתם
מאז שגילו את הפטנט הזה שנקרא מגנט לא הפסיקו בני האדם להשתמש בו ולנצל אותו לכל מטרה שהיא, במהלך השנים האחרונות השימושים המגוונים שנעשים על ידי מגנטים זוכים להיענות רבה בקרב הציבור עד שניתן אפילו להגיד שתעשיות של מגנטים כיום מגלגלות סכומי עתק בכל שנה.

כיצד פלייר פשוט יכול להביא לפרסום גדול
כיצד נוכל להביא לפרסום העסק על ידי עיצוב פליירים? במאמר זה מספר טיפים בנושא פליירים - כיצד לבחור מעצב גרפי, כיצד לנסח את התוכן הכתוב ועוד.

שיווק באינטרנט | רוצה לשפר את מצב המכירות בעסק?
שיווק באינטרנט , שלום בעל עסק.
צריך דחוף לקדם את העסק שלך? רוצה לשפר את מצב המכירות בעסק? בית לעסקים הכין עבורך מגוון חבילות שיווק לקידום מהיר של העסק


ייעוץ שיווקי | מעוניינים בעובדות יסוד בעסקים ושיווק ?
ייעוץ שיווקי, בכל עסק שאנחנו יכולים להימצא בו יש הרבה אמת, ואני רוצה לחלוק כמה יסודות חזקים אשר נשכחים לעתים קרובות למדי:

טיפים לניהול ושירות לקוחות בענף הפיצריות
בעולם ההזמנות המתבצעות דרך הטלפון בדגש לפיצריות
בניהול נכון של מערך השיווק השליחים וההזמנות,ניתן להרוויח יותר מבלי להגדיל
את הוצאות הפיצריה

עציץ ממותג מתנה, פרסום מעולה במחיר סביר לאורך שנים
ברצונך לקדם את עסקך, עציץ מעוצב בכלי קרמיקה ממותג ייתן לך תוצאות פרסומיות מעולות לתווך ארוך.
בהשקעה כספית קטנה תתן עציץ ממותג מתנה.

כרטיסי ביקור נכונים
אחד הגורמים הקריטיים ביותר שכל אחד כאנשי מכירות מפעם לפעם מזניחים זה העובדה שכרטיסי ביקור זה בעיקר עוסק ב דבר מה של מיתוג ולא רק עניין של ייצוג.

יחסי ציבור או פרסום
לא מעט אנשים מתבלבלים בין שני התחומים , אז מה משותף להם? , שניהם גורמים או עזרים שבעזרתם ניתן לשדרג ולקדם את העסק או המוצר ולשניהם ישנה את אותה מטרה חשיפה

איך להשתמש בגלויות לעסקים
כיצד להפוך את העסק שלך לאטרקטיבי באמצעות פניה ללקוח דרך גלויות.

50 אתרי אינטרנט של אורגון במחי כף יד אחת
למעלה מ- 50 משווקי חברת אורגון מוצרי הצללה יתחדשו באתרי אינטרנט במערכת המתקדמת של Exite מבית מיתוגים.

מוצרי פרסום ושוברי מתנה
בשנים האחרונות מספר רב של חברות מספקות שירות של הזמנת מוצרי פרסום, אז מה הם מוצרי פרסום ומה מטרתם העיקרית? מוצרי פרסום הינם מוצרים נוי או מוצרי שימוש יומיומיים כגון: עטים, חולצות.

פרסום בעלי מקצוע- איך בוחרים פרסום
כדי שבעלי מקצוע (אינסטלטור, חשמלאי, הובלות, מנעולן וכדו,) יקבלו עבודה, האופציות העומדות לפניהם הן: הפניות מפה לאוזן, יחסי ציבור, פרסום. יחסי ציבור זה תחום שבו בעלי מקצוע לא משתמשים,כך שנשארו שתי אפשריות: מפה לאוזן ופרסום.

פרסומות על אוטובוסים
משרדי פרסום ושיווק משתמשות בחולצות מודפסות כדי להעביר את המסר לקהל מדוייק. אפשר להעביר רעיון פשוט בתמונה אחת.

שינוי הרגלי צריכה - מודעות אבל
שינוי הרגלי צריכה בקניית מודעות אבל, היום ניתן דרך האינטרנט ישירות לפרסם מודעת אבל, לבצע הגהה על המסך ולשגר לעיתונים.

פליירים, הדפסת פליירים, עיצוב פליירים - איך, כמה ולמה?
פרסום ע"י חלוקת פליירים מהווה דרך יעילה להעברת מידע ללקוחות פוטנציאלים. המפתח להצלחת הפרסום באמצעות חלוקת פליירים הוא שילוב של עיצוב פליירים מקצועי ומסקרן, הדפסת פליירים איכותית וחלוקת פליירים אמינה ומקצועית תוך מתן דגש לקהל היעד שלך.

שילוט חוצות
הרחוב המסחרי הוא למעשה אוסף של חנויות. אז מה למעשה יגרום ללקוח פוטנציאלי להיכנס לחנות זו ולא אחרת? התשובה הראשונה והחשובה ביותר היא שילוט החוצות

מאגים- ספלים- כוסות
כוסות הנושאות את לוגו החברה הן מוצר קידום מכירות יעיל ושימושי במיוחד, ומזה שנים הוא מהווה את אחד ממוצרי קידום המכירות הפופולאריים ביותר. ספל ממותג יכול גם לשמש, מעבר לייעודו המקורי, גם ככלי דקורטיבי לחבילת שי.

כפכפים
מחפשים מוצר קידום מכירות מדליק שמתאים לימי הקיץ הישראלי החמים? כפכפים הם אחד מסמלי הישראליות, ונדמה שבשום מקום בעולם הם לא פופולאריים כמו בישראל. אין ישראלי שאין לו זוג כפכפים אחד לפחות, ובימי הקיץ החמים בהם כל בית ישראל נוהר לים הכפכפים הופכים להיות פריט חובה.

כיפות
מחפשים מוצר פרסום וקידום מכירות ייחודי? הנה לכם מוצר קד"מ שלא תמצאו כמותו כמעט בשום מדינה אחרת. כיפות הן המאפיין החזק ביותר של היהודים, ויהודים רבים בישראל ובחו"ל נוהגים ללכת עם כיפות באופן קבוע.

כובעי פליז
כובעים הם מוצר פרסומי מוביל שנחשב ליעיל, זול ופרקטי. השימוש בכובעים נפוץ ביותר בישראל, גם בקיץ וגם בחורף, וכל לקוח או עובד שחובש כובע עם לוגו החברה שלנו הופך מיד בעצמו ל"מוצר קידום מכירות" חי ונושם.

בגדי עבודה
כאשר אנו שומעים את צמד המילים בגדי עבודה רבים מאיתנו רואים בדמיונם את אותם מדים כחולים המאפיינים כל כך את מפעלי התעשייה של שנות השישים והשבעים.


עמוד 1 מתוך 2
[1]   [2]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.