אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » הפקת אירועים

הפקת אירועים

מאמרים בנושא הפקת אירועים, הכוללים מידע בנושא חברות הפקות אירועים בישראל, סוגי אירועים וכן מגוון טיפים והמלצות בתחום הפקת האירועים.

כללים ועקרונות למיקום מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם
מאמר זה יסביר כיצד למקם בצורה נכונה מתקנים מתנפחים לפני השימוש בהם.

עקרונות ושיקולי תכן למתקנים מתנפחים למניעת הילכדות
מאמר זה עוסק בעיקרון הבטיחותי שנועד להבטיח מניעת הילכדות המשתמשים/הילדים במתקן המתנפח בעת השימוש בו.

כללים ושיטות לעיגון מתקנים מתנפחים בעת הפעלתם
מאמר זה עוסק בחובה הרשומה בתקן הישראלי החדש למתקנים מתנפחים, לעגן את המתקן המתנפח לקרקע לאורך כל זמן השימוש בו.

בדיקות במתקנים מתנפחים
מאמר זה עוסק במשטר הבדיקות, הבחינות, התחזוקה והתיקונים שיש לבצע במתקנים מתנפחים על מנת לוודא כי הם נמצאים במצב תקין ומספק לשימוש הולם ובטיחותי.

מגנטים לאירועים - בולטים מעל כולם
תמונות ברורות, מדויקות ומרשימות, ללא פגעי צבע והפרעות תאורה הן מה שיהפכו את המגנט שלכם מ"מגניב" ל"מדהים"! תוסיפו לציוד גם צוות צלמים מנוסה ואדיב ותקבלו את השקט הנפשי שלכם תחת הידיעה שמאות מגנטים עם תמונות יפות מחכים לכם ולאורחים שלכם.

דגשי בטיחות בעת שימוש במתקנים מתנפחים
מאמר זה עוסק בדגשי הבטיחות עליהם יש להקפיד בעת השימוש במתקנים מתנפחים. מטרתם של דגשי הבטיחות הינה למזער את הסיכון ואת האפשרות לפגיעה חמורה בזמן השימוש במתקנים.

במות הרמה - מגוון סוגים ושימושים לבמות הרמה
פרמטרים חשובים במפרט של במות הרמה הינם: עומס מרבי, גובה הרמה, מידות משטח, משקל עצמי.ישנם תקנים מחמירים של משרד התקנים הישראלי, אשר בוחנים את במות ההרמה על מנת לוודא כי הוראות היצרן אכן תואמות את מציאות כושר הנשיאה ושאר הפרמטרים הכה חשובים מבחינה בטיחותית.

ערב גיבוש מחלקתי באילת – פעילות כייף בבית מלון
פעילות מדליקה שונה וחווייתית שתעצים את העובדות והעובדים. אם הצוות חדש או וותיק, אם בקבוצה מיוצגים כלל המגזרים, בחרו ערב גיבוש מחלקתי עם הפעלה ייחודית.

איך לבחור גנראטור לאירוע חלק שני
באירוע יום הולדת יום הולדת מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יש צורך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא השכרת גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

מדריך לבחירת גנראטור לאירוע – חלק 1
מי שבוחר לחגוג יום הולדת, או כל אירוע, מחוץ לבית- בגינה ציבורית או בפארק, לרוב יצטרך להשתמש במכשירים צורכי חשמל. הפתרון הוא להשכיר גנראטור לאירוע, אולם השאלה היא איזה? על כך ניתן לקרוא במאמר הבא.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק שלישי
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק שני
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

דגשים וטיפים בעת שימוש במתקנים מתנפחים – חלק ראשון
בחירה במתקנים במתנפחים כאטרקציה ליום הולדת הפכה לנפוצה מאוד בשנים האחרונות. במאמר הבא תוכלו למצוא ייעוץ ודגשים חשובים שכדאי לדעת בבואכם לתכנן אירוע עם מתקנים מתנפחים.

מתוק ומלוח יחד – מפל שוקולד משגע
מפלי שוקולד באים במגוון צורות וגדלים: קטנים, בינוניים, גדולים וענקיים, והתאמת מפל השוקולד מתבצעת על בסיס כמות האורחים שאתם רוצים להפתיע באירוע שלכם.

איך לבחור מפל שוקולד
בשנים האחרונות תפסו מפלי שוקולד את מרכז הבמה באירועים והפכו ללהיט החם ביותר במגוון אירועים כגון:חתונה, בר מצווה, בריתות, ימי הולדת מסיבות, כנסים ועוד…

כיבוד מתוק לאירוע מדהים
מפלי שוקולד מתאימים לבר הממתקים שלכם, לכל אירוע ולכל גיל, מוסיפים טעם מתוק ונותנים אווירה קסומה.מפלי השוקולד, מתאימים לכל אירוע: ימי הולדת, חתונות, בר/בת מצווה, בריתות, אירועים עסקיים,ימי נישואין, מסיבות רווקים/ות, כנסים ואירועים חברתיים

בחירת בר ממתקים לחתונה שלכם
אם הייתם באירוע וחוויתם בר ממתקים איכותי, בטוח שגם אתם נדבקתם בחיידק וגם אתם רוצים בר ממתקים גם באירוע שלכם. לנו במפל של ענבל יש את התשוקה והחלום להפוך את האירוע שלכם לאירוע שאף פעם לא יישכחו!!!

מתוק ביום ההולדת, בחתונה או סתם ככה!
מתחתנים ? חוגגים בר מצווה ? יום הולדת ? עורכים מסיבה ? מחפשים אטרקציה מתוקה לאירוע שלכם ?רוצים שהאירוע שלכם יהיה האירוע החם של השנה ?

הטעם הנכון לחתונה שלכם – מתוק!
דמיינו לכם בר ממתקים עשיר המכיל מפלי שוקולד גדולים ומעוצבים אשר מהם זולג שוקולד המפיץ ריחות מענגים ויוצר אווירה קסומה עם נינוחות של טעם מתוק באוויר.

צלמים לחתונה תנו חיוך
מהערב האחד והיחד שלכם. מאוחר יותר, בכל זמן שרק תחליטו, הפעילו את הסרט ב-DVD ותוכלו להיזכר ביחד בכל הרגעים השמחים.

ערב גיבוש לצוות – חגיגות לרבעון מוצלח לחברה
ערב גיבוש לצוות שהפך לסבב הופעות בלתי נשכח לעובדים. אירוע מהפנט שמשלב צבעוניות, שנינות, רגישות להנאה והנעת צוותים לשיתוף פעולה וקבלת השונה.

מסיבת רווקות - איך והיכן לארגן אותה
חברה שלך מתחתנת וקיבלת משימה לארגן את מסיבת הרווקות שלה?
מדובר כאן באחריות לא קטנה, שחשוב לקחת בכובד ראש. זה אולי נשמע פשוט, אבל כשמארגנים מסיבת רווקות יש המון דברים ונקודות להחליט לגביהן.

קייטרינג חלבי אירועים קטנים
היום האוכל הינו הציר המרכזי עליו סובב כל אירוע. אין זה משנה אם החלטתם על אירוע בסדר גודל קטן בינוני או גדול. אירוע ללא אוכל מרשים התואם את אופיו של האירוע ייחשב כאירוע לוקה בחסר ויוגדר כבלתי מוצלח.

דגשים בעת שימוש במתקנים מתנפחים משולבי מגלשה
מאמר זה עוסק בהוראות ובדגשים עליהם יש להקפיד במהלך השימוש במתקנים מתנפחים משולבי גלישה. הקפדה על הוראות ודגשים אלו הינה חיונית להבטחת שימוש מוצלח ובטוח במתקנים המתנפחים.

איך לבחור מתנפחים ליום הולדת – שאלת הגודל
החלטתם להשכיר מתנפחים למסיבת יום הולדת?על מנת להבטיח כי אירוע יום ההולדת יעמוד בציפיותיכם מומלץ לקרוא מאמר זה בו תוכלו למצוא דגשים שכדאי לקחת בחשבון לפני השכרת המתנפחים.

השכרת ציוד לאירועים - דברים שחשוב לדעת
על מנת להפיק אירוע מיוחד ונעים, חשוב להקפיד על מספר כללים הנוגעים לכמה תחומים. השכרת ציוד לאירועים הינה תהליך שכל מפיק אירוע מכיר היטב ועובר כל פעם מחדש.

עיצוב בת מצווה - המדריך המלא
אירוע בת מצווה הוא אירוע מלא שמחה ורוח נעורים. כאשר קובעים את פרטי האירוע ועיצוב המקום יש לבטא את האווירה הצעירה ואת אישיותה המיוחדת של כלת השמחה.

מתנות, שי מזכרת לאורחים באירוע, עציצים ממותגים יתנו תוצאה מעולה לזמן רב
רעיון למתנות שי לאורחים באירועים מתכננים חתונה, בר מצווה או כל אירוע חשוב אחר ואתם מחפשים רעיון לתת מתנה שי מזכרת לאורחים. שי עם ברכה או הבעת תודה, שי צנוע בתקציב סביר שיהיה מזכרת מהאירוע לזמן רב.

בר מתוקים – טיפים בשביל בר מתוקים מוצלח
בר מתוקים מהווה אטרקציה נהדרת וערבה לחיך עבור כל אירוע ומועד – החל מיום הולדת לילדים וכלה ביום נישואין – מפני שלא משנה עד כמה תתאמצו ותחפשו, קשה להאמין שתצליחו למצוא אנשים אשר כלל וכלל אינם אוהבים ממתקים.

הצעות להפעלות לימי הולדת
יום הולדת, יום הולדת יום הולדת הינה בא.... וזאת חייבת להיות המסיבה של השנה, אחת כזאת שלא ישכחו.
כשבאים לבחור את ההפעלה או המקום לחגיגה, חשוב לדעת מה הילד שלכם אוהב, מה יפתיע אותו, ויתאים לגילו.

אופנים שונים לחגיגת מסיבת בת מצווה
ביהדות מציינים את טקס המעבר מילדות לבגרות לכל בת ישראל בגיל שתים עשרה,ולכל בר מצוות בגיל שלוש עשרה בטקסים שונים ומגוונים. לא מעט הורים עומדים בפני דילמות הכרוכות בהפקת מסיבת בת מצווה לבתם.

איך בוחרים אטרקציות למסיבת בת מצווה / בר מצווה ?
כיום רוב המועדונים בהם חוגגים את מסיבות הבת/בר מצווה לנוער מאפשרים לכם מעבר לחבילה הבסיסית להוסיף אטרקציות נוספות, בתוספת תשלום, בכדי לעבות את האירוע.

קייטרינג חלבי -מולקולה בכף ידנו
תרבות האוכל התפתחה מאוד ובפרט במטבח החלבי שכיום עם כל התכנים בערוצים השונים יצר ביקוש לאוכל חלבי מצד הסועדים .

מגשי אירוח לאירועים
צריכים לערוך אירוע קטן? ישיבת צוות במשרד עם כיבוד? או שאולי יש לכם אורחים חשובים בעסק אותם אתם רוצים להרשים, עם מזון איכותי ומעוצב שיהיה גם טעים. לכל זה ועוד יש פתרון: מגשי אירוח לאירועים.

עריכת אירועי בוטיק באזור המרכז
בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש במושג "אירוע בוטיק" הנובע מהצורך של בעלי שמחה רבים לערוך אירוע מצומם ואינטימי או מהעובדה שמשפחות רבות כוללות מספר מצומצם של חברי משפחה.

אולמות לאירועים גדולים במיוחד באזור המרכז
רבים מבעלי שמחה או מארגני אירועים המתכננים את יום שמחתם מגלים כי מספר האורחים שלהם גדול במיוחד מה שמצריך היערכות בהתאם מבחינת אולם האירועים.

אולמות אירועים למגזר הדתי באזור המרכז
אירוע במגזר הפרטי כולל אלמנטים ייחודיים למגזר הדורשים מהאולם בו נערך האירוע להיות ערוך ומוכן מבחינות רבות כמו, אפשרות לבצע הפרדה בין נשים וגברים, הגשת אוכל כשר למהדרין, אספקה של חדר ייחוד, עריכת חופה תחת כיפת השמיים באירוע מסוג חתונה וכדומה.

השכרת שולחנות משחק - מגוון הצעות
ישנם מספר אמצעים ושיטות שבאמצעותם ניתן לעשות את המאורע שלך לפגז, אבל תחילה כדאי מאוד לחשוב אילו אלמנטים הם הכי חשובים לך במסגרת כל התקציב העומד לרשותך, האם הדבר החשוב ביותר זה האוכל או השירות? על אילו דברים או אלמנטים תסכים לוותר אם מחירם יחרוג מהתקציב?

הפקת חתונות בטבע - לאירוע ייחודי
מפיקי אירועים - כל מה שצריך לדעת. לפני כמה שנים הפקת אירועים יוקרתית הייתה ידוע בתור מותרות, אך כיום זה כבר הסטנדרט. עכשיו לא צריך להתמודד עם מאות נותני שירות, בשיחה אחת מוסרים את כל הסמכויות למפיק אירועים מקצועי והולכים לישון בשקט.

רעיונות לחולצות מצחיקות לחתונה
בשנים האחרונות אנו עדים יותר ויותר לטרנד של הדפסת חולצות לחתונה. הדפסת חולצות לחתונה זהו רעיון שהגיע מהצורך להיות מיוחד, מקורי ומשעשע שאותו יזכרו האורחים למשך זמן רב.

חמישה רעיונות לשדרוג יום הולדת בקלי קלות
במאמר הבא תוכלו למצוא חמישה רעיונות שבעזרתם תוכלו בקלות רבה ובעלות מינימלית לשדרג כל יום הולדת.

כיצד סדנאות גיבוש יכולות לסייע לפרודוקטיביות בחברה
הדרך שבזכותה העסק שלכם יצליח להמריא חזרה והעובדים יצליחו להפיק את המרב משעות העבודה שלהם היא לחזק את הקשרים החברתיים בין העובדים. ואיך עושים את זה? פשוט מאוד - סדנאות גיבוש.

רעיונות ליום כיף בתל אביב
כיום, כל מנהל יודע כי אין כמו יום כיף בכדי לאחד את העובדים ולגרום להם לעבוד בצורה טובה יותר, יום כיף עוזר להם לראות את מנהלים ואת העובדים האחרים באור שונה וכך היחס בעבודה הוא אחר לגמרי, ולטובה.

רעיונות ליום כיף בצפון
מחפשים רעיון מקורי לביצוע יום כיף בצפון ? במיוחד בשבילכם אספנו את הרעיונות הטובים ביותר לכל יום כיף בצפון. מעכשיו, בכדי לארגן יום כיף אתם לא צריכים לפנות אל מנהלי הפקות ולהוציא כספים רבים ומיותרים, אתם יכולים לקחת את הרעיונות ממאמר זה.

מתנפחים לימי הולדת - איפה שכרתי?
כיצד יוצרים אקסטזה בארועים? זו ללא ספק אחת מהשאלות החשובות שכל אחד ואחד תוהה לגביה בזמן תכנון הארוע המשמעותי. לשאלה הזאת אין מענה חד משמעי, אולם היום יש הרבה אופציות המאפשרות לייחד את הערב שלכם ולשדרגו לבלתי נשכח וליותר מכל ערב או מסיבה משעממת.

מידע חשוב על הפקת אירועי חברה
מפיקי אירועים והאירוע שלכם! לפני שנים מספר הפקת אירועים מקצועית הייתה נחלתם של העשירים בלבד, אולם בשנים האחרונות המצב הוא אחר. לא עוד הימים של אינסוף נותני שירות, בשיחה אחת מעבירים את התפקיד לידיו של מקצוען וחוסכים דאגות רבות.

אטרקציות לבת מצווה- המלצות וטיפים
כאשר מדובר בבת מצווה, מדובר באירוע שכלת השמחה מחכה לו כל השנה. את מי להזמין? איפה לערוך את האירוע?

תהליך בחירת אולם אירועים בראשון לציון
היצע אולמות אירועים בראשון לציון הוא גבוה ביותר. מסיבה זו, בעלי שמחה המבקשים לערוך אירוע בעיר ראשון לציון מתלבטים רבות באשר למקום בו יבחרו לשמוח את שמחתם. הקושי בבחירת מקום לחגיגת האירוע יכול להיות קל יותר במידה ומבצעים איתור צרכים אמתי לפני בחירת המקום המתאים.

הפקת בת מצווה מדהימה בזמן קצר!
צוות הפקה מיומן יכול ליצור קשר עם בעלי האולמות, ויכול להמליץ על הגימיקים החדשים שצריכים להיות בארוע המיוחד שלכם. ככה יכול מפיק אירועים להוציא לפועל אירוע שהחוגגים לא ישכחו לנצח.

יום כיף או יום גיבוש - בחירת חברת הפקה מתאימה
איך נבחר בדיוק את חברת הפקה לצורך ארגון יום כיף לעובדים? למנהל/ת האחראי על ארגון יום הגיבוש או הכיף לחברה ישנה אחריות גדולה מאוד בבחירת חברת ההפקה המתאימה


עמוד 4 מתוך 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]