אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חוק וחברהמחיקת רישום פלילי ורישום משטרתי
תחום זה כולל טיפול בהגשת בקשות חנינה מנשיא המדינה, קיצור או ביטול תקופת התיישנות של הרשעה ומחיקת רישום פלילי או משטרתי מגיליונו של נאשם.

התמודדות נכונה במקרה של פשיטת רגל
בין אם מדובר על תקופה קשה במשק ובין אם בתקופות של צמיחה ושגשוג תמיד אפשר לראות אנשים ועסקים או חברות שנקלעים לקשיים כלכליים. חשוב לזכור כי בגין ניהול לא נכון או התחייבויות שלא תוכננו כראוי יכול כל אדם בישראל להגיע לעתים אפילו עד למצב של פשיטת רגל

הגנה עצמית – כיצד בוחנים אם מתקיימת ?
פעמים רבות נדרשים שופטים ועורכי דין העוסקים בתחום הפלילי לבחון את סוגיית ההגנה הידועה כ – "הגנה עצמית". הדיבור הגנה עצמית לא דורש פרשנות מרחיקת לכת כאשר שואלים את האדם אשר אינו משפטן, ואולם, כאשר נדרשים לשאלת פרשנות משפטית הדבר מקבל נופך מעט שונה מהמקובל.


כבוד האדם וחירותו ? האמנם ?
עו"ד פלילי אורי קינן במאמר ביקורת על התנהלות משטרת ישראל המפרה את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו.


חוקר פרטי ביטוח
ככל שמתרבות חברות הביטוח בשוק- ומספר המבוטחים (והביטוחים) הולך ועולה, כך גם גדל מספר ההונאות שמופעלות על חברות הביטוח השונות. הביטוח אמור להבטיח לנו פיצוי מסוים בעת צרה, ואנו אמורים לצורך כך לשלם תשלום קבוע מדי חודש בחודשו, אך לא תמיד מזדקקים לשירותי הביטוח בסופו של דבר.

חקירה משטרתית - Bolesh
כל תהליך של חקירה פלילית נפתחת במספר שלבים כשהראשון מבינהם הינו הגשת התלונה בתחנת המשטרה,כיום ידוע כי חקירות משטרתיות נפתחות גם בעקבות מידע המגיע לגורם משטרתי על עבירה כלשהי שהתרחשה או בוצעה על ידי אדם כשלהו.

חוקר פרטי – להפריך כל חשש וחשד
בשנים האחרונות ניתן לראות התפתחות מאוד גדולה בכל הנוגע אל ענף החקירות בארצנו. ההתפתחות הנ"ל הביאה לשגשוג משמעותי בענף ובשל כך לעלייה משמעותי במספר החוקרים הפרטיים. כמו כן, אתרי האינטרנט הוסיפו ותרמו את חלקם גם הם בהתפתחות התחום.

חוקר פרטי – דיסקרטיות היא שם המשחק
אחת התכונות החשובות ביותר אליהן נדרש כול חוקר פרטי העוסק בתחום חקירות ופתרון תעלומות היא הדיסקרטיות והיכולת לשמור על סודיות מרבית.

חוקרים פרטיים - העלות של גילוי האמת
אומנם בסרטים אפשר לראות חוקרים פרטיים מבצעים עבודות שונות וכמעט אף פעם לא רואים כמה כסף הם מרוויחים. במציאות זה עולה לא מעט, כמה? מיד תגלו

הוצאה לפועל – הסדרי תשלום
הליך הוצאה לפועל כולל התערבות של בית משפט ושליחת הזרוע הביצועית של אגף החובות של מדינת ישראל.

תאונות דרכים - מכת מדינה
תאונות דרכים הינה מכת מדינה. ניתן למנות כמה גורמים המאפשרים תאונות דרכים. טעות אנוש, חוסר תשומת לב ונהיגה פרועה הינם הראשונים במעלה, אך מלבדם נמצאים גם שילוב..

רוצים לעשות בדיקת פוליגרף בצפון?
נכונה העובדה שמרבית השירותים נמצאים במרכז ונכון גם שתושבי הצפון כבר התרגלו להגיע לאזור תל אביב בעבור דברים רבים. אבל בימים בהם התחרות בכל הענפים העסקיים נמצאת בשיאה, בעלי עסקים רבים מחפשים נתחי שוק פנויים, מזהים בהם צורך ונותנים מענה מידי.

פירוק חברות לפי חוקי המדינה
התחלתו של הליך פירוק חברה מתבצע אל מול בית המשפט, כאשר על גבי הבקשה לביצוע סגירת חברה יש צורך לפרט את המניעים.
בקשת סגירת חברה צריכה להיעשות מתוך מניעה מסוים, כאשר שני המקרים הנפוצים

עורכת הדין דנה תדמור- מסודרים - ניתוח מעמיק ודיון על סדרת הטלוויזיה
עורכת הדין דנה תדמור- מסודרים - ניתוח מעמיק ודיון על סדרת הטלוויזיה הסדרה אותה בחרתי להציג היא הסדרה "מסודרים" אשר שודרה בשנת 2007 על ידי קשת

מבחן אמינות - מכון פוליגרף
לשם מה כדאי לבית העסק לערוך בדיקות אמינות לעובדיו או למועמדים פוטנציאליים למשרה? כיצד עוזר לנו מכון פוליגרף בביצוע בדיקת אמינות להיות שקטים ובטוחים יותר בקשר לאמינותו של העובד החדש ששכרתם?

אובדן כושר עבודה -פרשנות פוליסות ביטוח
תנאי פוליסת אובדן כושר עבודה והפרשנויות המאולצות של חברות הביטוח. ראו הוזהרתם !מאמר שחובה לכל בעל פוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה לקרוא.

בקשה לפסילת שופט בגין אישור בקשות להגשת תביעות ייצוגיות
פסק דין שניתן על ידי בית המשפט העליון, אשר דחה בקשת נתבעת להורות על פסילת שופט במסגרת הליך של תביעות ייצוגיות

כיצד להתמודד מול ספקיות האינטרנט.
כיצד ניתן להתמודד עם ספקיות האינטרנט בסירובם לנתק צרכנים. האם זו גזרה משמים או שניתן לפעול נגדם על פי חוק.

לבנות גשר
תהליך הגישור מתפקד לצד מערכת המשפט מזה שנים מספר. זהו הליך אופציונלי לפתרון בעיות ויישוב סכסוכים.

משרד חקירות או חוקר פרטי - מה עדיף?
ישנם לא מעט חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בישראל אשר רשומים בחוק בצורה חוקית ותקינה ומציאים את שירותיהם בנושא חקירות פרטיות ומעקבים. הרבה מאוד חוקרים ומשרדי חקירות מציפים את האינטרנט, באיזה מהם כדאי לבחור? היכנס ותידע!

על חוקרים ועל חקירות פרטיות
מאמר בנושא חקירות פרטיות, משרד חקירות, חוקרים, סוגי חקירות ויתרונותיהם של שירותי החקירות.

כל מה שרציתם לדעת על הוצאת אזרחות הונגרית ולא העזתם לשאול
כל הפרטים שרציתם לדעת על אזרחות הונגרית ולא העזרת לשאול מובאים לכם במאמר אחד מתומצת, מאת משרדו על עו"ד ערן וגנר, מומחה בתחום.

"העובדים" של עמיר פרץ
קיום בית הדין לעבודה במדינת ישראל והנושא של עובדי/ות הקבלנות היא ההוכחה לפער שבין ההסדר המשפטי בדבר יחסי העובד/ת-מעביד/ה לבין המציאות החותכת בבשר, הנמצאת בשטח.

תביעה על סחר בסמים
על מנת להגדיר סחר בסמים כעבירה צריך שתתקיים פעולה של קנייה ומכירה של סם מסוכן כמשמעותו על פי פקודת הסמים המסוכנים.

עו"ד כלב מאיירס ופועלו המסחרי והמדיני
עורך דין כלב מאיירס עבר לארץ עם משפחתו ממדינת פנסילבניה שבארצות הברית ב-1992. לאחר שירותו הצבאי , עו"ד מאיירס סיים את לימודי המשפט במחלקה למשפטים באוניברסיטה העברית בבירה.

נוער עברייני
קשה לקבוע האם אנו עדים לעלייה במספר האירועים של עבריינות נוער בישראל. אם לשפוט לפי הנאמר בתקשורת בכל פעם שמבוצע איזשהו פשע, אשר קטינים או קטינות נחשדים בביצועו, הרי שהתשובה היא כן

יסודות המשפט ושיטות המשפט באנגליה - מבט מעבר אל העתיד והשוואה אל הנעשה בארץ
באנגליה, נחלקים עו"ד ל2 הSolicitors והBarristers, כשההבדלים ביניהן משמעותיים וניכרים: ה- Solicitorsהם רוב עו"ד, העובדים מול לקוחות בעניינים אישיים ועסקיים (חוזים, צוואות, מיסים, ביטוח ודיני חברות) ולרוב פועלים כעצמאיים או מאוגדים במשרדים קטנים

אמנות התשאול
ישנן דרכים שונות להוציא מידע אנשים. טכניקות ראיון בחקירות הן ייחודיות לכל חוקר פרטי וטכניקה שביכולתה לעבוד עבור חוקר ובלש פרטי מסוים עלולה לא לעבוד עבור חוקר פרטי אחר.

אתיקה בתהליך גישור
הליך גישור הוא עצם היותו חסוי ושומר על פרטיות הצדדים. הליך גישור מורכב לרוב מפגישות משותפות לשני בני הזוג יחד עם המגשר במקביל לפגישות אישיות בין המגשר ובין כל אחד מהצדדים בנפרד

עקרונות מרכזיים בהליך גישור
יתכן ויצא לכם לשמוע את המונח "גישור" , גישור הוא ללא ספק אלטרנטיבה פחות מאיימת מדיון בבית משפט המספקת פתח חוקי המוכר על ידי בתי המשפט בישראל לפתרון בעיה.

הטרדה מינית
הטרדה מינית מסוגים שונים ובהיקפים שונים מתרחשים מדי יום מתחת לאפינו. אם אחד מאיתנו חווה אירוע קשה ומשפיל זה או היה עד לאירוע כזה טוב יעשה אם יפנה לסיוע מקצועי אשר יכול להיות רלבנטי גם לאחר נתק בינהם.

‎‎שירותי חוקר פרטי, חקירות פרטיות
תפקידו של חוקר פרטי הוא לאסוף מידע עבור חברות עסקיות ועבור אנשים פרטיים. חוקרים פרטיים מספקים סיוע לעורכי דין, עסקים וכלל הציבור במגוון בעיות.

מילון מונחים חקירות פרטיות
מילון מונחיםפ בנושא חקירות פרטיות ומעקבים. כל מה שרצים אי פעם לדעת על התחום המעניין הזה

חקירות בינלאומיות
העבודה בחו"ל דורשת יסודיות ניסיון ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר .לנץ חקירות הניסיון והיכולת לביצוע מושלם של משימות ומבצעים מורכבים וכן קשרים עמוקים ושיתוף פעולה פורה עם חוקרים פרטיים רבים בעולם בכלל, ובאירופה, אפריקה, ארה"ב ודרום אמריקה בפרט.

המדריך לבחירת חוקר פרטי
כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע מכל תחום שהוא, חשוב לכם שהוא יהיה איכותי ומוצלח. זה יכול להיות טכנאי המזגנים, עורך הדין, רואה החשבון ועוד ועוד. מכולם אתם מעוניינים לקבל שירות טוב בתמורה לתשלום שתיתנו. יש מקרים, בהם איש המקצוע עוסק בעניין אישי מאוד, ואז בחירתו הופכת לחשובה באופן מיוחד


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.