אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

השקעותכל מה שצריך לדעת על תיק השקעות
מתלבטים אם להיכנס לשוק ההשקעות? רוצים לדעת עוד קצת על התחום ואם כדאי לעשות זאת לבד? צרפנו לכם את המידע הבסיסי להתחלה

ניהול תיקי השקעות – עיסוק למקצוענים
ניהול כספם של אנשים הוא אחריות כבדה מאד. לא כל אחד יודע ויכול לעשות את זה, ואלה שאינם מקצוענים בתחום – כדאי להם כלל לא להתנסות בזה.

ניהול השקעות באופן עצמאי
בעבר הלא רחוק לא היה פשוט לאדם מן היישוב להחליט על ניהול השקעות באופן עצמאי, וזאת ממספר סיבות: לא היו האפשרויות החוקיות לעשות זאת, ולא היו הכלים טכנולוגיים המתאימים.

איך בוחרים בית השקעות?
אנשים רבים שיש להם כסף רב בערוצי חיסכון שוקלים לפעמים להיפגש עם נציגים של בית השקעות מסוים כדי לבדוק אם כדאי להם שהכסף שלהם ינוהל על ידי בית ההשקעות הזה או אחד אחר.

רכישת נדל"ן בארה"ב – מונחים שכדאי לדעת
אם גם אתם שוקלים להצטרף לאלפי המשקיעים הישראלים שרכשו נדל"ן בארה"ב כדאי להכיר כמה מונחים מתחום הנדל"ן בארה"ב.

ניהול תיקי השקעות למתחילים
תיק השקעות כולל ניירות ערך שונים בבורסה, למשל מניות ואג"ח. מדיניות ההשקעות נקבעת מראש בין מנהל תיק ההשקעות והמשקיע ומנהל תיק ההשקעות מקבל ייפוי כוח בחשבון ההשקעות כדי לבצע את פעולות ההשקעה הנקבעות לפי מדיניות מוגדרת.

ניתוח טכני גלי אליוט – מהו וכיצד הוא מתבצע
מהו ניתוח טכני גלי אליוט, יתרונותיו וחסרונותיו של ניתוח זה

שווה להכיר - אופציות בינאריות
אם אתם מחפשים דרך קלה ופשוטה להתחיל ולבצע השקעות בשוק ההון, דרך שלא תחייב אתכם לקחת קורסים ארוכים ומתקדמים של הכרת שוק ההון ולא תחייב אתכם להבין במושגים טכניים וכו', כדאי לכם להכיר כלי השקעה שנקרא "אופציות בינאריות".

השקעות נדל"ן בארה"ב | נדל"ן בארה"ב
השקעה בנדל"ן בארה"ב הפכה להיות הלחמנייה החמה של שוק ההשקעות בשנים האחרונות. מרכיבים רבים הופכים את ההשקעה לרווח כמעט בטוח – ונאה – הכולל גם הכנסה חודשית מטעם השכירות, וגם בעלות על נכס שערכו צפוי לעלות באופן ניכר בשנים הקרובות.

אלגו טריידינג ומסחר עצמאי
במסגרת מאמר זה ניידע אותך כיצד ניתן לפעול בבורסה הישראלית באמצעות מערכת מסחר אוטומטית - אלגו טריידינג, כמו כן ניידע אותך אודות האפשרות לבצע מסחר עצמאי במסגרת קבוצת רכישה

יועץ השקעות אישי
חדש בתחום ובאתר? תתחדש. ברוך הבא אל עולם ההשקעות. מדוע גם אתה זקוק לשירותיו של יועץ השקעות אישי ? ניהול תיקי השקעות הוא מקצוע. על מנת לרכוש את הידע הנדרש לניהול תיקי השקעות יש ללמוד במוסד לימודי המשלב ידע תיאורטי עם התנסות מעשית במסחר בבורסה.

מסחר בבורסה
מידי יום נחשפים אלפי אנשים בישראל למשפט "המסחר בבורסה ננעל בעליות שערים/ ירידות שערים /מגמה מעורבת" ,מתי בזמן האחרון עצרת ושאלת את עצמך כיצד אני קשור לזה ואיזו תועלת אני יכול להפיק מהמשפט הזה.

השוואת פלטפורמות – ECN vs MT5
השוואה בין שני מערכות פופלריות למסחר במטח MT5 (מטהטרידר5) לאומת ECN

מסחר בבורסה
מסחר בבורסה והתפתחות המסחר בבורסה לצורתו הנוכחית.מסחר בבורסה והתפתחויות טכנולוגיות ופלטפורמת מסחר עצמאי.

מסחר בבורסה
מסחר בבורסה והתפתחות המסחר בבורסה לצורתו הנוכחית. מסחר בבורסה והתפתחויות טכנולוגית ופלטפורמות המסחר הקיימות היום.

בית השקעות, לתת למומחים לשחק
בורסה אינה מגרש משחקים המיועד לילדים, זאת כבר מבינים כולם, המפולות הדרסטיות שידעו שוקי ההון בעולם הפיננסי מחייבים שינוי גישה והבנה כי מדובר במגרש למקצוענים בלבד, ואם מקצוענים אין כמו בית השקעות שמתאים למשימה

להניח את היסודות לבית שלך בכל מובן!
כל אשר הנכם זקוקים לדעת לקראת קבלת ההחלטה עבור רכישת מגרש וכל אשר תצטרכו לדעת בכל הנוגע לשיקולים בבחירת מגרשים למכירה

השקעות בנדלן קרקע למכירה
כל אשר תזדקקו לדעת בכל הנוגע עבור קנייה ומכירת קרקעות נדלן להשקעה או מגורים, אין למצוא ומה יש לקחת בחשבון לקראת תהליך בירור פרטי הקניה

קנייה של קרקעות חקלאיות – השקעה בטוחה
כל אשר תזדקקו לדעת לקראת צעדיכם הראשונים בעולם הנדל"ן בכל הנוגע עבור רכישת קרקעות חקלאיות

חיסכון פיננסי והמוצרים המתחרים
מהן האלטרנטיבות לחיסכון פיננסי בחברת ביטוח או בית השקעות?
במאמר זה אסקור את שלושת החלופות שמציעה המערכת הבנקאית:תוכנית חיסכון,קרן נאמנות ופקדונות בנקאיים למינים.

בית השקעות, האופציה הטובה להשקעה
כיום האופציה הטובה ביותר לתשואה גבוהה ויפה מצויה בשוק ההון. הריבית המוענקת מטעם הבנקים פשוט מגוחכת על פי כל קנה מידה מקובל בעולם, התשואה מדירה שכורה נעה כיום בסביבות 3% עקב התייקרות הנדל"ן ואתם נותרים למעשה רק אם נתיב אחד אידיאלי שהינו השקעה בבורסה.

כיצד לצמצם את רמת הסיכון
כדאי לבצע השקעות דרך בית השקעות. וזאת מכוון שלבית השקעות יש את היכולת לבחון את הסיכונים השונים הקיימים בהשקעות ולהמליץ על הדרך הנכונה.

תיק השקעות
מאמר שמשווה בין השקעות על ידי בית השקעות לעומת השקעות על ידי בנק, אופן הפעולה של מנהלי ההשקעות בבנק שונה מהותית מאופן ההשקעה המבוצע בבית השקעות

ניהול תיקי השקעות – מלאכתם של המומחים בדבר
ניהול תיק השקעות באפיקים שונים אינו עניין של מה בכך וגם אנשי מקצוע יתקשו בכך, לכן מומלץ לבחור בית השקעות בעל ניסיון וותק במשק הישראלי שינהל עבורכם את תיק ההשקעות בהתאמה אישית.

לא כל הנוצץ זהב – האם להשקיע בזהב, אחרי זינוק של 46% בשנה?
כל הסיבות להשקיע באופציות Call על מחיר הזהב – וכל הסיבות להשקיע דווקא באופציות Put

בתי השקעות- עושים שוק מהכלכלה
את מקום ההכרות האישית והזיקה הדו כיוונית החליפו חישובי רווח והפסד, את הבנת האינטרס של החברה ושל הפרט בכל החלטה עסקית החליפו תחשיבים גראפיים ויעדי עלות אל מול תועלת ויחס בעלי המניות לכל החלטה שתתקבל בדירקטוריון החברה.

איפה הכסף גדל?
אנו עדים לעליות מחירים של מוצרי צריכה בסיסיים כמו דלק, מים וחשמל. המחירים עולים אבל המשכורות נותרות כפי שהן. האזרחים מוצאים שהם צריכים להסתדר עם אותו סכום כסף אבל עם הוצאות גדולות יותר אז מה עושים?

קרן נאמנות- תנו לכסף לעבוד בשבילכם
ההחלטה לגבי אופי השקעה פיננסית היא החלטה שיש בצידה לא מעט לבטים ודילמות. השוק הכלכלי, גם בזמן אופוריה וצמיחה, הוא תנודתי ומאוד מסוכן למי שאינו בקיא בהתנהלות שלו או בעל אופי יציב מספיק כדי להתמודד עם הפסדים ועם משברים.

הדרכת מסחר באופציות
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כד(א)י שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.

יסודות ההשקעה - מהן מטרות ההשקעה שלך?
כאשר מדובר על השקעה, משקיעים רבים בפעם הראשונה רוצים לקפוץ ישר עם שתי הרגליים. למרבה הצער, מעט מאוד משקיעים אלו מצליחים. השקעה הינה דבר הדורש מידה מסוימת של מיומנות.

קרן נאמנות - רשת חברתית פיננסית
במסגרת הקומבינות הידועות של הישראלי הנורמטיבי, קיימת גם נורמה של שיתוף פעולה בין מספר חברים או בעלי עניין לצורך השגת יתרון או מוצר בר קיימא כלשהו, החל מהתאגדות של מספר חברים אוהדי כדורגל, דרך התארגנות קבוצת רכישה למגרש או לנכס וכלה במה שנקרא קרן נאמנות.

מה בית השקעות יכול לעשות עבורך
כולנו מכירים בתי השקעות כמוסדות פיננסיים אשר מנהלות עבורנו, עבור הציבור הישראל, את מרבית קרנות הפנסיה שלנו, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות. אלו, כידוע לכל, מרכיבים את מרבית הכספים אותם אנחנו חוסכים לימי פרישה, להשתלמויות ולחסכונות אישיים.

מהו בית השקעות
ענף ההשקעות בארץ עשה דרך ארוכה מאז קום המדינה וכיום הבנקים המסחריים ובתי ההשקעות חולשים על רוב רובו של הון הישראלים וחסכונותיהם. בית השקעות הוא המקום בו מנהלים את תיקי ההשקעות הפרטיים והציבוריים במדינת ישראל.

שוק המניות הסיני- הדרקון התעורר
היה זה נפוליון שאמר לגבי סין " סין היא ענק ישן , תנו לה לנוח על משכבה משום שברגע שתתעורר היא תדהים את העולם".

היתרון הסודי של וול סטריט: המסחר במהירות גבוהה
היתרון הסודי של וול סטריט: המסחר במהירות גבוהה
הם לא מוכרים ובלתי נראים לרובנו, אבל תוכניות מסחר אלקטרוניות עכשיו שולטות בשוקי המניות בוולסטריט. מהו מסחר במהירות גבוהה - זה יתרון מנצח של וול סטריט.

האם עלות התועלת זהה לתועלת העלות ?
אין כמעט תחום בחיים העסקיים, הארגוניים, והפרטיים, שיחסי עלות התועלת או תועלת העלות אינם עולים לדיון או לבחינה בתדירות כזו או

בית השקעות – החלופה הבטוחה
אחד מהתחומים החמים ביותר השוק כיום הוא ניהול תיקי השקעות. אלו הבוחרים לעבוד כמנהלי תיקי השקעות מחויבים לקבל רישיון על מנת שיוכלו לעסוק במקצוע זה.

איך לדאוג להשקעה בטוחה?
קיבלת סכום כסף יפה מירושה?לאחר האושר על הסכום שהתקבל אתה מתחיל לתהות מה לעשות איתו.

נא להכיר - בתי השקעות
אם יש לכם סכום כסף שאתם חושבים להשקיע באפיק מסוים, מומלץ ליצור קשר עם נציג של בית השקעות, שיוכל לעזור לכם, לייעץ ולהשקיע את כספכם בצורה הנבונה והחכמה, שתוביל לרווחים גבוהים ולהשקעה איכותית ומשתלמת.

קרנות נאמנות
קרנות נאמנות, הן אחת הדרכים שבהן יכול אדם לבצע השקעות בכספו, ובתקווה להגיע לרווחים יפים.

הבורסה בתל אביב –משבר כלכלי?
הבורסה בתל אביב –משבר כלכלי? לא בבית ספרנו על סף 2011 רבים בטח שואלים את עצמם האם שנת 2011 תהיה " שנת משבר " כמו שהיתה השנה הנוכחית לבורסה בישראל.

מנהלי השקעות
מנהלי השקעות הם מנהלי תיקי השקעות בעלי רישיון מאת הרשות לניירות ערך. יועצי ההשקעות תופרים ללקוחות תיקי השקעות בהתאם לסוג ההשקעה המתאימה להם.

מה הן קרנות נאמנות?
לפני שמשקיעים בקרן נאמנות, חשוב לדעת מהי בעצם קרן נאמנות, מה היא כוללת ומה ההבדל בין קרנות נאמנות שונות שקיימות בארץ.

השקעות נדל"ן מניבות
מצב הכלכלה בארצות הברית גרוע והדעות לגבי מצב השיפור בעתיד הקרוב חלוקות, אולם השקעות בנדל"ן מניבות בארצות הברית כרגע הינן השקעות אשר עתידות לשאת פירות יפים, הן תחת הגישה האופטימית והן תחת הגישה הפסימית.

ללמוד ייעוץ השקעות
בין המקצועות הפופולאריים כיום בשוק הוא המקצוע יועץ השקעות. אנשים רבים זקוקים לייעוץ היכן להשקיע את כספם. בשוק המסובך ורב התנודות כיום בלתי ניתן להשקיע באופן עצמאי בלי ידע מקצועי.

מט"ח - ToStudy
הממשלה היא המנפיק הגדול ביותר של האג"ח. היא יכולה להנפיק כמויות בלתי נדלות ממנו, בד"כ כדי לספוג כסף מהציבור (עודף כסף הוא הרי אינפלציוני). ממשלמה מעלה

גיוסי הון מה הכי נכון?
מה הכי נכון בלעשות גיוסי הון? מאמר מבית מורד קפיטל פתרונות
רועי מורד

נדלן מניב בפלורידה ארה"ב
אנו מאמינים כי סוד ההצלחה שלנו הוא המקצוענות והניסיון באיתור הנכס בליווי לאורך כל שלבי ההשכרה והמכירה.

פקדונות מט"ח - השקעות מט"ח להפחת הסיכונים
מאז הרפורמה במס מ-2002 נהיו פקדונות מט"ח לאטרקטיביים יותר: בעוד שהוטל מס על אפיקי השקעה שונים, המס על הריבית של פקדונות מט"ח ירד בהרבה. מה טעם בהחזקת מט"ח?

פורקס: הפאונד הבריטי התחזק בעולם
הפאונד האנגלי התחזק בעולם אתמול מול מרבית המטבעות, וזאת על רקע הערכות כי הבנק המרכזי באנגליה מתכוון להפסיק את רכישת הנכסים שהחל לבצע לפני חודשים מספר, על מנת להימנע מהצפת המטבע המקומי ומירידה בערכו כתוצאה מכך


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.