אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מכירותמה עלינו לדעת על אינקובטור
אינקובטור הוא מכשיר הנמצא בביולוגיה וברפואה.הוא מספק תנאים של טמפרטורה ולחץ

3 טכניקות צעד אחר צעד שמלמדים בלימודי דמיון מודרך לשיחת מכירה מושלמת שתוביל לסגירה.
רוב אנשי המכירות עושים טעות ומשתמשים בשיטות המכירה של פעם, שבהרבה מקרים לא באמת עובדות, מפני שלאנשים יש מחסום אוטומטי.
במאמר הזה אני אחשוף בפניך שלוש טכניקות שמלמדים בשיטת ה NLP על מנת לגרום ללקוח לקנות את המוצר בלי לנסות "לדחוף" לו בכוח.

איך לגבות נכון?
חלק מבעלי העסקים מפחד להתמודד עם גביה מלקוחות. במאמר זה נסביר על תהליך הגביה וניתן כמה טיפים.

הדפסת כרטיסי ביקור - למה איזה איך כמה ואיפה.
הדפסת כרטיסי ביקור - למה איזה איך כמה ואיפה.
למה כדאי להדפיס כרטיס ביקור?
איזה סוג של כרטיס ביקור להזמין?
איך כדאי לעצב את כרטיס הביקור?
כמה כרטיסי ביקור כדאי להדפיס?
ואיפה כדאי להדפיס כרטיס ביקור?
כל התשובות למוצר הבסיסי ביותר בכל עסק - הזמנת כרטיסי ביקור.

מגנט חזק: מתי זקוקים לכזה?
במהלך השנים, הפכו מגנטים לחשובים ביותר:במפעלים הם לוקחים חלק משמעותי בתהליכי הייצור, עסקים משקיעים את מיטב מאמצי השיווק שלהם בהפצת מגנטים, ואפילו הרפואה המודרנית מצאה להם שימוש. כך, ניתן למצוא כיום מגנטים בלא מעט מקומות. נקודה חשובה שנסתרת מעיני רבים נוגעת לחוזקו של המגנט.

מדבקות זמזם נגד גניבות ספרים
מדבקות זמזם נגד גניבות ספרים לא רק למניעת גניבה מחנויות ספרים אלא גם למניעת גניבה מספריות ציבוריות. כדי שהספר לא יעזוב את מתחם החנות או הספריה צריך לסמן אותו באופן כזה שלא יפריע לחוויית הקנייה בחנות וניתן יהיה לזהות ניסיון גניבה.

מחממי גז לחימום שטחים חיצוניים
מחממי גז לפטיו נמצאים בשימוש על מנת לשמור על סביבה מהנה בחוץ תוך כדי חימומו. כאשר מזג אוויר יותר קר מתקרב אלינו, חבל יהיה אם לא נוכל ליהנות מהעולם השורר בחוץ בגלל הקור.

מחמם המבוסס על גז פרופן עשוי להיות אמצעי חימום זול
אין ספק שחימום נייד הוא מאוד שימושי. זה אמצעי נוח כאשר אנו צריכים לעבור מחדר לחדר. מחממים המבוססים על גז פרופן הם ניידים והפכו להיות בחירתם הראשונה של בעלי בתים רבים.

תנור אוויר חם - תעשייתיים CONFORT BM2 Arcothermסדרת נוחות - התקן והפעל
הן בשלב התכנון והן בשלב הבנייה, מפיקי החום מסדרת הנוחות (קומפורט) פותרים בצורה מבריקה וחסכונית את בעיות החימום של מוסכים, מרכבים, מעבדות, מחסנים, תערוכות, חללים משותפים וכו'.

ייעוץ שיווקי: האם אתם באמת צריכים את זה
ייעוץ שיווקי הינו נושא חשבו ומשמעותי עבור כל חברה, אך לא תמיד קל לדעת האם אתם באמת זקוקים לקבלת ייעוץ שיווקי עבור העסק הפרטי שלכם. כיצד תדעו האם כדאי לכם לקבל ייעוץ שיווקי?

זה הזמן לבעלי המקצוע החופשי לבדל את עצמו
זה הזמן לבעלי המקצוע החופשיים לבדל את עצמן-כאשר מדד השירות יורד זה הזמו לטפס

טיפים להתמודדות עם שברי מאמץ שיווקיים
עצמאיים ובעלי חברות מחליטים פעמים רבות להתחייב בצורה מוחלטת לקידום העסק ושיווקו , רק כדי להתייאש זמן קצר לאחר שהתחילו. קשה לשמור על מחוייבות מוחלטת לאורך זמן. לכן, חשוב לפעול נכון מהרגע הראשון.

איפה כדאי להציב דלפקי מכירה?
שיטות שיווק ישיר ופרונטאלי הן שיטות שיווק אידיאליות למוצר חדש. בין אם אתם מציעים מוצר או שירות, בעידן בו הכול זמין ונמצא בהישג ידו של הלקוח, נגיש לו באינטרנט, נחשף אליו בפרסום באמצעי התקשורת השונים, ישנה חשיבות עצומה למגע האישי והאנושי

מהי מערכת סולארית ומה תרומתה לעתיד של העולם בכלל וישראל בפרט?
מאמר מעניין על התקנת מערכת סולארית מסחרית או פרטית בבית או בעסק לשיפור איכות החיים ורווח כספי לא קטן. קריאה מהנה.

מהי הדרך הכי טובה למכור?
מכירה ישירה היא דרך בדוקה להצלחה במכירות. על עסק חייב שיווק ולא תמיד יש לו את האנשים המנוסים או המתאימים לכך. חברות רבות משתתפות בכנסים, תערוכות או מקימות דוכנים באירועים שונים כמו פסטיבלים, הופעות או מרכזי קניות על מנת להגביר את החשיפה למוצריהן ולהגביר מכירות.

ייעוץ שיווקי: איך לשפר את מצב העסק
אם אתם בעל עסק שמתקשה להתמודד עם המצב היומיומי, יתכן שאתה זקוק לשרותי ייעוץ שיווקי. ייעוץ זה יסייע לך לחצות את הנקודה שבה אתה תקוע, המשוכה שאתה צריך לקפוץ מעליה, אבל פשוט אין לך מספיק כוחות.

ניטרול ריחות שמקורן בבישול
השיטה הפשוטה ביותר היא לפתוח חלון בזמן הבישול. מסיבות פיזיקליות, הריחות התאדו דרך החלון, והבית לא יסריח מטיגון או כל תבשיל אחר.

טיפול בהצטננות בעזרת מטהר אויר
גודלו של המטהר כגודלו של כדור- יד והוא אף נראה כמוהו. הוא מורכב משני חלקים בסיסיים.

ייעוץ שיווקי: על צומת דרכים
לא רק יותר מידי אפשרויות ישכנעו אותך לקבלת ייעוץ שיווקי: גם היעדר אפשרויות ידחוף אותך לחפש ייעוץ שיווקי, שיפתח לך אופקים חדשים, הזדמנויות חדשות, לקוחות חדשים והכנסות נוספות.

תיווך יאכטות - בדיקות והוצאות
בשנים האחרונות צוברת התופעה של מכירת ורכישת יאכטות תאוצה גבוהה אשר מגדילה את הביקוש לשירות תיווך יאכטות מקצועי. שינוי זה בא עם התפתחות העולם הטכנולוגי והפיכת העולם לכפר גלובלי קטן, מסע..

ייעוץ שיווקי: כיצד לבחור חברה בצורה נכונה
ייעוץ שיווקי מקצועי מאפשר לחברה לתת יותר פוקוס לפיתוח המוצרים שלה ולתפעול הכללי שלה. ייעוץ שיווקי מקצועי מייעל את עבודתה של מחלקת השיווק ומקל עליה.

ייעוץ שיווקי: כמה טיפים לעוסקים בתחום השיווק
הטיפים הטובים ביתר שאפשר לתת לחברות של ייעוץ שיווקי מדברים על הנושאים של אסטרטגיות שיווק אישיות, יצירת תוכניות שיווק ייחודיות והבנת דרך חשיבתם של הצרכנים.

ייעוץ שיווקי: על החברות העוסקות בתחום הייעוץ
אנשים אשר מעניקים ייעוץ שיווקי, כלומר יועצי שיווק, הם אנשים שמטרתם לעזור ללקוחותיהם להבין את טבע השוק שבו הם מנסים לעשות עסקים.

התחלת עבודה בדרום אמריקה
לפני כל עזיבה לתקופה ממושכת, יהיה צורך לדאוג לכמה דברים; לפני הכל, יש צורך לקבל ויזה מתאימה או כל אישור אחר ע"מ לעבוד ע"פ החוק במדינה שבחרתם.

הצעות עבודה בלאס וגאס למשתחררים
הבעיה מתעוררת כשמדברים על מחירי טיסות. מחייה בחו"ל וטיסות הן יקרות, ועל מנת לבקר בחו"ל לתקופה של כמה חודשים ויותר צריך להגיע מוכנים לכך כלכלית. מה אפשר לעשות אם אין זמן לעבוד ולחסוך, אבל החלום הוא לבקר ביבשת רחוקה?

טלמרקטינג ב- 10 שלבים: 10 טיפים על טלמרקטינג לעסקים
טלמרקטינג הנו אמצעי נגיש לשיווק העסק שלך! במיוחד לעסקים בתחילת דרכם שהשימוש בטלמרקטינג סולל את דרכם. בעולם השיווק והפרסום יש צורך בפנייה אישית, מהירה ויעילה. טלמרקטינג עונה על הצרכים הללו.

קופות רושמות לגיוס לקוחות
גיוס לקוחות חדשים הוא אחד האתגרים החשובים והקשים בכל עסק בלי קשר לגודל העסק ותחום פעילותו.אז מה הקשר לקופות רושמות ?

טלמרקטינג - השיחה הטלפונית בדרך למכירה
טלמרקטינג נפוץ בעיקר בחברות שרוצות לשווק ולמתג מוצר או שירות חדשים. כמעט כל תהליך שיווק מצליח מתרחש בשילוב כמה ערוצי שיווק: בעיתונים המרכזיים או במקומונים, ברשת האינטרנט, ברדיו ועוד. טלמרקטינג הוא ערוץ שיווק נוסף. טלמרקטינג יכול לחתור למספר כיוונים.

ניהול תהליך מכירה יעיל
ניהול תהליך מכירה יעיל הוא מהלך נחוץ וחיוני בכל פעילות עסקית, בנושא פורסמו מאמרים רבים והנושא הוצג והודגש באופנים שונים, במאמר הזה הועלו נקודות שונות כולל טיפים, הכול מנקודת ראות והתנסות אישית של כותב המאמר

איפה הדגים (הלקוחות) שלי ? או לחשוב כמו דייג וכמו דג
תהליך המכירה הנו למעשה דיג עסקי, כמו בדיג רגיל יש להתאים את שיטת הדיג לסוג וכמות הדגים שרוצים לדוג, סוגי הדגים והכמות מגדירים את סביבת המחייה של הדגים אותם אנו מחפשים,את הזמן הנדרש לדיג ואת סוג וכמות הציוד והמשאבים הנדרשים לדיג

איך תדעו אם אתם מתאימים לעבוד במכירות? (אריאל בונוס בע"מ)
מקצוע המכירות אינו מקצוע פשוט. היכולת למכור, כלומר, התאמת האסטרטגיה של המוכר ללקוח, יצירת קשר עימו כמו לרצונותיו וסיפוק התועלת המרבית היא המיומנות הבסיסית הדרושה להצלחה אישית, בוודאי במכירות.

כיצד לבחור מתנות ללקוחות


חברות שמנהלות אירועים עסקיים כמו: כנסים, תערוכות, השקות, ימי כיף לעובדים וכו', בוחרות מוצרים לקידום מכירות אותן הן מחלקות לאורחים. בחירת המתנות תלויה בסוג האירוע, תקציבו והתחום בו החברה עוסקת.

האם הדרכת מכירות משפרת תוצאות?
האם הדרכת מכירות מייצרת שינוי ארוך טווח במכירות ומהי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת

3 רעיונות נפלאים למתנה לפסח
מיד לאחר עונת החורף הקרה ולעיתים אף הגשומה, נכנסת לה עונת האביב הרעננה. זוהי עונה קסומה ומופלאה – השמש זורחת, הפרחים פורחים, הלבוש קליל יותר, הילדים מזמרים שירי אביב ומבלי לשים לב, חג האביב, הלא הוא פסח מגיע ואיתו המתנות לחג.

מזון ומשקה בכל פינות העיר
בכמעט כל עיר יש לפחות קניון אחד, אך ישנן ערים רבות אשר במקום קניון או בתוספת להקמת קניון יש גם מרכזים מסחריים. מרכז מסחרי בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ בדרך כלל ממוקם לצידי ערים או באזורי תעשיה של ערים.

אסטרגיית מכירת כלי נגינה
אם נעיף מבט במה שמתרחש בעת האחרונה, נראה שהכלי הפופולרי ביותר בלוחות כלי הנגינה הוא גיטרה ולא אחרת. במקביל לתקופות אחרות בהיסטוריה בהן גיטרה לא הייתה כלי כה נפוץ, רוב לוח כלי נגינה יכיל בתוכו המוני גיטרות בתקופה האחרונה.

שלטים מוארים
שילוט זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש לבית העסק כי זו הפרסומת הכי טובה שלו למעשה. שלטים מוארים זו אחת השיטות הטובות ביותר ליצור הבלטה, במיוחד אם מדובר על מקומות שהפעילות שלהם היא בלילה

כל מה שרצית לדעת על מכונות ניקוי
מכונות ניקוי מיועדות עבור ניקוי של חללים גדולים אז אם דלי המים זה לא הפתרון לניקיון בסופרמרקט, אז מה כן? הפיתרון המושלם זה מכונות ניקוי.

מכירת רכב
יש לכם רכב שכבר חלף זמנו, האוטו הנאמן עשה כבר את שלו, חרשתם את אוטו עם נסיעות מאילת ועד מטולה וצברתם קילומטראז' מכובד ביותר שלא היה מבייש נהג משאית מקצועי,עכשיו הגיע הזמן למכירת רכב.

שפת גוף נכונה לאנשי שירות לקוחות
שירות לקוחות הנו נדבך חשוב מאוד בכל עסק, בעיקר בימים אלה כאשר התחרות קשה מתמיד. אחד הכלים רבי העוצמה העומדים לרשות חברה לטיפול בלקוחותיה הוא שפת גוף.

תהליך מכירה בחנות מחשבים
בעודי בדרך להיפגש עם חבר חלפתי על פני חנות מחשבים גדולה. הכרזות בכניסה תפסו את מבטי. בעודי מתבונן בכותרת המעוצבת של חברת לנובו פנה אלי המוכר בחנות ושאל אם בא לי לראות משהו מיוחד.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.