אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מזון אורגניבחזרה אל טבע- טבעונות כדרך חיים
הטכנולוגיה והתפתחות החיים בעולם המערבי, טומן בחובו יתרונות רבים אך כמו כל דבר גם חסרונות לא מעטים. עייפות, עלייה מסוכנת במשקל, מתחים, סטרס והתמוטטות הם רק חלק מהשפעות ותופעות הלוואי של הדרישות והדינאמיות בחיינו. אז מהו הפתרון אם כן?

אוכל בריא – אפשר גם טעים
אלו החובבים אוכל בריא יוכלו להזמינו באמצעות משלוחים תל אביב. הדבר אמור כמובן בעיקר לגבי חובבי אוכל בריא באיזור המרכז. אוכל בריא הניתן להזמנה על ידי משלוחים תל אביב כולל סוגים

אכילה מאוזנת עם מתכונים בריאים וטבעיים
שמירה על תפריט מזון אשר מורכב ברכיבי מזון טבעי של ירקות, פירות, חלבונים ופחמימות נותנים לנו את המינרלים, הקלוריות, הסוכר והויטמינים אשר הגוף שלנו זקוק לו מאוד בכדי להיות חזק ביום יום וכם לקיים מערכת חיסונית חזקה אשר יכולה להתמודד מול גורמים עויינים.

שמן זית כמתנה לפסח
תרומתו של שמן הזית לחיינו היא ללא ספק תרומה אדירה. מלבד סגולותיו הבריאותיות המסייעות לגופינו להתמודד מול מחלות כרוניות, עור יבש וכדומה, הוא יכול לשמש כמתנה נחמדה לאירועים ולחגי ישראל וכן כפעילות משפחתית או גיבוש צוות העובדים.

אוכל בריא במזון אורגני
השאלה הנשאלת אם כן היא מדוע בעצם יש העדפה לכל הקשור לדוגמא בפירות או ירקות אורגניים הנחשבים בין כל שאר מוצרים בריאים למזון אורגני, אם כן תשובה אחת כבר התקבלה שהרי מדובר באוכל בריא לרבות אוכל המצויד בלא מעט ויטמינים ואיכויות שקשה מאוד למצוא באוכל רגיל.

חיזוק האוכל בויטמינים
מחקרים אחרונים מציגים לנו כי האוכל אותו אנו אוכלים הוא דל ביותר שהספיגה שלנו קטנה מדי ושאנחנו לא מקבלים את כמות ויטמינים שאנו צריכים. האם יכול להיות שויטמינים ותוספי מזון הם הפתרון? במאמר זה ננסה לענות על כמה שאלות בנידון.

בישול בריא – שיטות שימושיות
מגמת בישול בריא כבר אינה בגדר אופנה חולפת אלא עיקר הבישול במקומות רבים.
מאז כניסתה של המודעות לבישול נטול שמן, דל בקלוריות, וכזה...

מוצרי מזון טבעיים במתכונים בריאים יותר
בשנים האחרונות אנו נתקלים במודעות גדלה מאוד לגבי ניהול ארוחות בריאות בעקבות יצירת מתכונים בריאים המביאים לביצוע בישול בריא המגיע לא בהכרח רק משימוש מוצרי מזון טבעיים.

גידול ירקות אורגניים
במאמר זה נקבל עצות כאלה ואחרות איך לפתור את עצמנו מזחלים או מזיקים לרבות טיפול נכון על מנת לייצר תוצרת משובחת של מזון אורגני שיהפך ברבות הימים ויכנס לנישת אוכל בריא.

מזון אורגני הוא מזון בריא יותר
אם כן מהו בעצם מזון אורגני, מזון אורגני הינו מזון טבעי הגדל ללא שימוש בכימיקלים להדברה ובדשנים כימיים, תרופות (למעט במצבי מחלה קשים), הורמונים והנדסה גנטית (או תוצריה) המוכר לרובנו בשמו השני אוכל בריא.

מתכונים אורגניים בריאים יותר
אכילה לפי מתכונים אורגניים חשובה כל כך לבריאות של הגוף שלנו משום שאכילת מזון אורגני מעביר לגוף שלנו ויטמינים וחומרים טובים אחרים אשר בלעדיהם הגוף שלנו יהיה חלש וחולה לעיתים קרובות.

מזון טיבעי בריא יותר לגופנו
מזון טבעי הינו בעצם מזון אורגני אשר לא עבר תהליכים המערבים חומרים כימיים בעת הפיתוח, האריזה והאחסון, כמו לדוגמא: דשן כימי, אנטיביוטיקה, חומרים מייצבים, חומרים משמרים, ריסוס, צבעי מאכל וטעם, משפרי טעם ועוד.

מתכונים אורגניים לאכילה בריאה יותר
אם החלטתם לשנות את הרגלי האכילה שלכם ולעבור לאכול אוכל בריא אין זה נגמר רק בקניית מוצרים אורגניים, אלא זה כולל אפייה, צלייה, טיגון וכן בישול אורגני בעזרת הדרכה של מתכונים אורגניים.

פירמידת מזון אורגני
מזון אורגני מחולק לקבוצות מזון בדיוק כמו המזון אשר הכרנו עד עכשיו. ובמילים אחרות, פירמידת המזון אשר אותה אנו מכירים ובעזרתה ניתן לבנות תפריט מזון יומי מאוזן

פירות וירקות אורגניים - בריאים יותר
חקלאים אשר עברו ליצירת מזון אורגני ממשיכים למכור בשטח השדה שלהם, בשווקים, בחנויות המזון הקטנות וברשתות המזון הגדולות וכעת הם יכולים למכור באפיק נוסף וחדש והוא סופרמרקט אשר מוכר רק מוצרים אורגניים.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.