אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אימון אישיייעוץ אישי: מסע אל תוך עצמנו וצעד קדימה בחיים
ייעוץ אישי יכול להיות כלי רב עוצמה המסייע לנו להתמודד עם קשיים, לפתח מודעות עצמית, לשפר את מערכות היחסים שלנו ולחיות חיים מספקים יותר.

ארבעת הצבעים בתקשורת בין אישית
אם הייתם יודעים שיש שיטה שיכולה להפוך אתכם למומחים בתקשורת בין אישית ויכולה לעזור לכם לשפר את חייכם מקצה לקצה, הייתם מתעניינים? אז זהו, שיש שיטה כזאת, והאמת, יש אותה כבר מלפני הספירה.

רשת החנויות הגדולה בישראל המשווקת מותגים מובילים של אופניים חשמליים
תחבורה ירוקה הכי טובה שיודעים לתת את השירות הכי טוב עם רצון רב לתת את השירות הטוב והמקצועי

ספרי לי איך את בוחרת מקרר ואומר לך מי את
תתפלאי לשמוע אבל לכל משימה יש 'אופי' משלה והאינטראקציה בין האופי שלך לאופי של המשימה הוא מה שעושה את ההבדל בין משימה שכייף לך לעשות (וגם יוצא לך מושלם) לבין משימה שתעדיפי לא לעשות לעולם; על ניהול משימות חכם בעבודה ובחיים האישיים שלך

לתת BOOST לקריירה שלך
איך מגלים ייעוד מקצועי ואיך מגדירים נכון מטרות להתקדמות?

כיצד להתמודד עם שינוי ארגוני בהצלחה?
כל ארגון שואף למקסם את יכולתו ולהוביל בסביבה העסקית בה הוא פועל. דבר זה מתאפשר רק כאשר הארגון מגלה גמישות ומתאים את תפקודו לתנאי השוק

מה היתרונות ברכיבה טיפולית
רכיבה טיפולית הינה סוג מיוחד של טיפול באנשים בעלי נכויות או בעיות רפואיות שונות, באמצעות למידת כישורי רכיבה על סוסים. היתרונות ברכיבה טיפולית ניתנים ליישום בילדים ומבוגרים כאחד, הסובלים מקשת של בעיות בתחומים הפיזיים, הקוגניטיביים והרגשיים.

מודעות – כח הריפוי וטיפול בטראומות
מודעות – כח הריפוי וטיפול בטראומות
פרק א:
מדבר על יכולת המודעות ומסביר איך להשתמש בה בצורה אפקטיבית למטרות ריפוי ושחרור מחסומים הנובעים מדפוסים ישנים.
פרק ב:
מדבר על חשיבות המודעות כאשר מטפלים בטראומות.

טיפול רוחני במערכות יחסים ואימון אישי
טיפול רוחני הוליסטי במערכות יחסים, אימון אישי.
מאמר זה מסביר איך דרך אימון אישי, ייעוץ והכוונה ניתן לטפל במערכות יחסים שונות (זוגיות, משפחה, עבודה, חברות ועוד) בדרך אלטרנטיבית.

שימוש ב- NLP בעסקים
איך שיטת ה-NLP יכולה לעזור לכם בעסקים? המשיכו לקרוא ותופתעו שההצלחה מעבר לפינה...

כיצד מצליחים ביזמות עסקית
כולנו יזמים, למרבית מאיתנו יש רעיון, השאלה איך פורטים זאת לעשיית כסף, אנא קיראו את המאמר

האם יש הבדל בין סוגי יועצים עסקיים
האם יש הבדל בין סוגי היועצים העסקיים בישראל האחד לעסקים קטנים השני לעסקים גדולים

מהו NLP?
מה זה NLP, איפה לומדים את זה, למי זה מתאים ועוד על הגישה שמשגעת את העולם

מה זה NLP ?
NLP הינה שיטת טיפול, אשר החלה להתפתח בשנות ה- 70 בארצות הברית על ידי ד"ר ריצ'ארד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר, בשנים האחרונות חלה עלייה חדה במודעות אליה ובהתעניינות בה, למי מתאים NLP ובמה השיטה יכולה לתרום לחיינו?

דימוי עצמי
דימוי עצמי הוא תוצר של כל התוכן שנולדתי איתו ושל החינוך שקיבלתי יחד עם התכנים שקלטתי מהסביבה. כיצד התייחסו אלי? איך החשיבו אותי? האם אמרו לי מילים טובות? באילו נסיבות? האם קיבלתי מגע אוהב? האם המגע היחיד שקיבלתי היה מכות?

אימון אישי לרווחת המשפחה
אימון אישי נועד על מנת לגלות מהם הקשיים המונעים מאדם להשיג את מטרותיו, ולעבוד על קשיים אלה עד לכדי הגעה ליעדים. מאמר זה מסביר כיצד משתמשים באימון אישי גם במסגרת המשפחתית.

NLP דמיון מודרך והשילוב שביניהם
בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות גם בקרב החברה המערבית, לגבי העובדה שאנו אחראים על חיינו ובשל כך אנו יכולים להשפיע רבות על איך חיינו יראו. אחת הטכניקות המלמדת אותנו ליצור שינויים בחיינו היא ה – NLP בשילוב עם דמיון מודרך.

למה יועץ עסקי כול כך חיוני לעסק שלך
היום יותר מתמיד העסק שלך חייב יועץ עסקי, בתקופה של האטה זה הזמן להרים את העסק שלך.כן דווקא עכשיו זה הזמן לעסק שלך להתרומם מעלה

ידעת שביטחון עצמי מופרז מקורו בחוסר ביטחון?
לאדם עם ביטחון עצמי תקין, אין צורך בביטחון עצמי מופרז. אין לו צורך בגאווה. כבני אדם אנחנו מנסים להפגין משהו שאין לנו ולא משהו שיש לנו וטבעי לנו. על מנת לרכוש ביטחון עצמי אנחנו צריכים ללמוד להביא את הפנימיות שלנו החוצה. לבטא את האני הפנימי שלנו בצורה מלאה בלי להסתיר כלום.

איך לשווק בהתלהבות ולהניע את הלקוחות לרכוש ממני – חלק ב'
מהן הטעויות הנפוצות שאנשים עושים שמורידות להם את המוטיבציה ומהי הדרך הנכונה להניע לקוחות לרכוש ממני- המשך

האם זה הזמן להקים מיזמים חדשים
האם זה הזמן להקים מיזמים עסקיים חדשים בתקופת התחרות, השפע והריבוי?

תזרים מזומנים חוט השדרה של כול עסק
תזרים מזומנים חוט השדרה של כול עסק.לא משנה עם יש לך רווח חשבונאי, אם התזרים שלך שלילי אתה חייב יועץ עסקי

האם צריך מלחמה בשביל לנצח את הכלכלה
האם צריך מלחמה בשביל לנצח את הכלכלה? לא כי מלחמה של היום זה מלחמה מסוכנת שאף גורם לא ירצה להכנס לזה.

דמיון מודרך NLP- הפרעות אכילה והטיפול בהן
במאמר הבא, נדבר כיצד נוכל לקבל מושג על הסיבות לכך וכלים שימושיים באמצעות שימוש בשיטת ה NLP, כפתרון להפרעות אכילה.

איך לשווק בהתלהבות ולהניע את הלקוחות לרכוש ממני – חלק א'
מהן הטעויות שאנשים עושים שמורידות להם את המוטיבציה לשווק, ומה הדרך הנכונה ליהנות לשווק את העצמנו ולהניע לקוחות לרכוש מאיתנו

היום ואתמול מה המשותף?
היום ואתמול ומה שמחבר בינהם, האמת,כלום. האתמול נשכח בגדול וההיום והמחר מחוייב בהקדשה מיוחדת..כי היום ומחר כלל לא דומה לאתמול ולשלשום.

ממה מושפע מצב הרוח שלך?
ככל שאנחנו יותר תלותיים רגשית באחרים, מצב הרוח שלנו מושפע מאנשים אחרים. הסביבה היא זאת שעושה לנו מצב רוח. הסביבה היא זאת שמשפיעה על מצב הרוח שלנו אם יהיה לנו מצב רוח טוב או שיהיה לנו מצב רוח לא טוב.

אימון כלכלי
אימון כלכלי הקרוי גם אימון פיננסי- הינו תהליך אימון אשר מנחה את המאומן לנהל נכון את הכסף שהוא מרוויח וליצור לעצמו תכנון פיננסי ארוך זמן ליצירת חיים כלכליים ואישיים טובים יותר.

מהי הדרך הנכונה ליהנות מחיים בריאים תוך שמירה על מוטיבציה גבוהה?
כמה פעמים רצית לעבור לתזונה בריאה ולא הצלחת? במאמר זה תגלו מהן הטעויות הנפוצות שעושים אנשים במעבר לתזונה בריאה ומהי הדרך הנכונה לעשות זאת

שינוי דפוסי התנהגות
ככל שאנו מתבגרים אנו נכנסים למין תבנית קבועה של התנהגות, ואין הדבר אומר כי זה דווקא לטובתנו. במקרים רבים כשאנו מנסים לנתח אירועים שונים אנו מבינים כי שינוי דפוסי התנהגות שאופיינית לנו יכול לעזור לנו מאוד בלא מעט היבטים.

תקשורת לקויה בין אנשים
נראה כי כל אחד מאתנו עמד במצב שבו הוא נתקל בתגובה שלילית דווקא על ניסיון עזרה שניסה להציע. כיצד יתכן הדבר, אנו שואלים את עצמנו ומרגישים מאוד מתוסכלים ממצב מסוג זה

איך להפסיק לשפוט את עצמנו ואחרים?
שיפוט כלפי אחרים, תמיד נובע מהשיפוט העצמי שלנו. ללא קבלה עצמית אמיתית, אנחנו מעבירים את חיינו בשיפוט עצמי ובשיפוט של הזולת. וכתוצאה מכך בסבל ובדידות.

אימון אישי-מהו?
כולם מדברים על אימון אישי...שומעים בכל מקום את המושג אימון אישי. אז מה זה בעצם אימון אישי.

העצמה אישית: איתור משאבים פנימיים להשגת מטרות נבחרות
היום ניתן לשמוע ולקרוא הרבה על העצמה אישית. יחד עם זאת, רבים לא יודעים מהי העצמה אישית ומי בדיוק זקוק לה. המאמר דן במצבי בהם יכול טיפול או קורס העצמה אישית לעזור ולתרום.

קורס מאמני תזונה - הגשמת חלומות
קורס מאמני תזונה מיועד למאמנים אישיים המעוניים לרכוש התמחות וגם למי שרק מתחיל את דרכו באימון אישי. הקורס יאפשר לכם לרכוש מקצוע באמצעותו תוכלו לעזור לאנשים לפעול לשיפור חייהם, לגלות את המשאבים הפנימיים שלהם ולהתגבר על קשיים אובייקטיביים.

טיפול באבל ואובדן – כל אחד יכול לסייע
טיפול באבל ואובדן הוא אחד התחומים בהם עוסקים אנשי מקצוע: פסיכולוגים, מאמנים אישיים, מטפלים רגשיים וכדומה. יחד עם זה, כל אחד ואחד בסביבתו הקרובה של המתאבל יכול לתמוך ולעזור. במאמר מובאות מספר עצות בעזרתן תוכלו להועיל לבן אדם שחווה אובדן קשה.


שאלת מיהו יהודי
שאלת מיהו יהודי- שאלה: למה אתם הדתיים אלו שתחליטו מיהו יהודי? הדרך הטובה ביותר היא שאתה תגדיר לעצמך מיהו יהודי כפי הבנתך, ואני אגדיר מיהו יהודי כפי איך שנראה לי. אל תתערב לי ואל תכפה את דעתך הדתית על ההגדרה מיהו יהודי.

אמהות כקפיצת המדרגה למציאת הייעוד שלך
פעמים רבות, המעבר לשלב האמהות מדליק אצלנו תשוקה או חשק לעשות שינוי, למצוא את המקום המיוחד שלנו בעולם הזה. איך עושים זאת באופן מהנה וממה להימנע בדרך?

מהן 3 היכולות שנדרשות למאמן אישי כדי לעבוד באימון במשרה מלאה?
מאמנים אישיים רבים מוצאים את עצמם בדילמה מהותית לאחר שסיימו את הקורס באימון אישי. מצד אחד, הם עדיין עובדים בעבודה כשכירים אשר מבטיח להם שכר בסוף כל חודש.

שכנוע, התנגדויות קשות, טיפול בהתנגדויות לקוח, איך לגרום ללקוח לשנות את דעתו, החלפת דעות, לקוח עוין, לקוח קשה, מכירות, שיווק, טיפול בהתנגדויות מכירה, להגדיל מכירות, הרצאה על NLP
לקוח עוין, טיפול בהתנגדויות לקוח, לקוח קשה, איך לגרום ללקוח לשנות את דעתו, שכנוע, טיפול בהתנגדויות מכירה, מכירות, התנגדויות קשות, שיווק, החלפת דעות, לשפר את כושר השכנוע, התנגדויות לקוח: וכאן אבאר את אחד מהעקרונות החשובים ביותר, כיצד לטפל ...

שכנוע, מחוייב או אפשרי, מכירות, שיווק, איך לשכנע לקוחות לקנות את המוצר שלך, שכנוע רעיוני, ניהול משא ומתן עסקי
שכנוע, איך לשכנע לקוחות לקנות את המוצר שלך, מחוייב או אפשרי, מכירות, שיווק, התנגדות לקוח, איך למכור: כאן במאמר אבאר את אחד מהעקרונות הבסיסיים ביותר של שכנוע לקוחות. ויתבאר, כיצד באפשרותך כמוכר, להגדיל מכירות, באמצעות העברת מסר לתת המודע ...

תסמכו על האינטואיציה שלכם!
פעמים רבות אנו שומעים את המשפט: "סמוך על תחושת הבטן שלך".
תחושת הבטן, המוגדרת גם כחוש השישי של בני האדם, היא ידיעה שאינה מבוססת על עובדה מדעית או סטטיסטית, אלא על האינטואיציה שלנו.

הדרך הטובה ביותר להתכתב עם בחורה בפייסבוק
סודות הפיתוי בפייבוק, איך להתחיל עם בחורה בפייסבוק. עצות של אומונות הפיתוי.

אימון אישי להצלחה בחיים ובכלל
בעוד שבעבר תחום אימון אישי בארץ היה חלש יחסית, ותפס בקרב אנשים בודדים בלבד, כיום, אימון אישי הפך לחלק אינטגרלי בשגרת יומם של רבים מבני ארצנו והתודעה אליו גברה באופן ניכר.

לימודי אימון אישי – התשוקה הפנימית
לימודי אימון אישי מציבים בפני האדם את האתגר לקום ולעזור לאחרים. לימודי אימון אישי במהותם מעשיים ומביאים את האדם לעמדה בה יש לו כח השפעה רב לעזור ולהניע אחרים

דמיון מודרך וחיזוק הדימוי העצמי
דימוי עצמי פגום עלול לגרום לחווית חיים כואבת ולא הכרחית. בעזרת דימיון מודרך ניתן לחזק את הדימוי ולחוות את החיים על צידם החיובי.

אימון אישי לחיים
אימון אישי לחיים טובים יותר והצעות שיווקיות לקורסים שונים של אימון NLP, דמיון מודרך ואישי לחיים משגשגים יותר, טובים יותר ובריאים יותר

אימון אישי Coaching
אודות אימון אישי Coaching בוודאי שמעתם דרך שיטות NLP, אימון NLP ורכישת מידע בעזרת לימודי אימון אישי נצלו המידע ואת השיטה המדהימה

אימון אישי בקבוצה
NLP במכללת קגן אימון לרמת NLP Master Practitioner דמיון מודרך במכללה הטובה בישראל קורס NLP מוכר לצורך תואר אקדמי לימודי דמיון מודרך אקדמי

אימון אישי ועסקי
לשלב בין אימון אישי ועסקי ולהגיע להישגים חדשים! אתם מעוניינים לחתור למטרות חדשות בחיים העסקיים שלכם בטח כל הזמן מציעים לכם לעבור אימון עסקי מיוחד אבל האם חשבתם פעם לעבור אימון אישי ועסקי


עמוד 1 מתוך 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.