אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בניית אתריםטיפים חשובים לעיצוב אתרי אינטרנט – חלק א'
האינטרנט של השנים האחרונות שונה מאוד מהאינטרנט בראשית דרכו בהרבה מאוד דברים. חווית הגלישה היום שונה מאוד מחווית הגלישה שהייתה בתחילת שנות ה-90. מעבר לזה שהאינטרנט נהייה מהיר יותר, שינינו אנחנו בני האדם את הרגלי הגלישה שלנו.

השלבים הנכונים בדרך לאתר האינטרנט שלך – חלק ב'
איך מתחילים לבנות אתר אינטנרט? מהם הפרטים שאליהם חשוב לשים לב? המאמר הבא מלווה אתכם צעד אחר צעד בדרך להקמת אתר האינטרנט שלכם.

זקוקים בדחיפות לאתר?

רשת האינטרנט נותנת לנו ליצור לנו או לעסק שלנו מקום מיוחד במרחב המדומה האינסופי ושם להשמיע קולנו לגלות לאחרים מידע שברצוננו להעביר, למכור ולקנות במדיום תקשורתי שיכול לפנות למאות אלפי בני אדם בהשקעה מינימלית או אפילו בחינם.

להציע שירות עם אתר תדמית!
בעולמנו כל ילדון יודע שאתר באינטרנט זה תנאי להצלחה. הרשת נכנסה לבתים, לחיינו ולעבודתנו בסערה, והובילה לשינוי רדיקלי באופן בו אנחנו מקבלים ומעבירים רעיונות ומידע.

לא בנית אתר משלך?
כיום כולם יודעים שאתר זה תנאי בסיס להישגים עסקיים. הרשת נכנסה לחדרינו, חיינו ומקומות עבודתנו בסערה, והפכה בדרך שבה האדם צורך מידע.

מנסים למצוא בניית אתר לעסק?
הרשת מציעה לנו ליצור לעצמנו מקום שהוא רק שלנו במרחב המדומה ושם לקבל במה לחשוף אחרים לאינפורמציה שאנו רוצים להעביר, למכור ולרכוש כמדיה שיווקית שמסוגלת ללא בעיות להגיע לרבבות בני אדם בהשקעה מינימלית של זמן וכסף.

השלבים הנכונים בדרך לאתר האינטרנט שלך – חלק א'
איך מתחילים לבנות אתר אינטנרט? מהם הפרטים שאליהם חשוב לשים לב? המאמר הבא מלווה אתכם צעד אחר צעד בדרך להקמת אתר האינטרנט שלכם.

עוד לא יודעים לעצב אתרים?
בימינו כל ילד יודע שלהיות ברשת זה תנאי בסיסי להצלחה עסקית. הרשת נכנסה לבתינו, לחיינו ולעבודתנו והתפשטה כאש בשדה קוצים, והובילה למהפכה בדרך שבה אנחנו נותנים אינפורמציה.

רוצים אתר פלאש?
הרשת נותנת לנו ליצור לעסק שלנו או לנו פינה מיוחדת במרחב הוירטואלי האינסופי, לקבל מקום שבו נשמע קולנו לגלות לאחרים מידע שאנו מעוניינים להעביר, לתת ולקבל שירות במדיום מסחרי שיכול להגיע ישירות למאות אלפי בני אדם בהשקעת סכום כסף קטן.

לבנות אתרים תדמיתיים
חשוב שממשק האתר יהיה נגיש ונוח לתפעול. אתר יכול להיות עם התכנים הטובים ביותר בעולם, אולם משום שיש לו תקלות בסידור האתר פשוט אי אפשר להגיע ולקרוא אותם.

צריכים בניית אתר?
רשת האינטרנט מציעה לנו ליצור לנו או לעסק שלנו מקום מיוחד בתוך המרחב המדומה, למצוא מקום בו קולנו נשמע לחשוף את העולם לאינפורמציה שאנחנו רוצים להעביר, לקנות ולמכור כמדיום שיווקי שיכול להגיע בלי בעיות לאינספור לקוחות פוטנציאליים תוך השקעה כספית מינימלית.

להקים לעצמכם אתר...
בעולמנו אין מי שלא יודע שאתר זה תנאי בסיס להצלחה. רשת האינטרנט נכנסה למרחב הביתי, לחיינו ולמקומות העבודה כמו רוח סערה, ודחפה לשינוי באופנים שבהם אנו צורכים רעיונות.

עוד אין לכם אתר?
עצמאית? עוד אין לך אתר משלך באינטרנט? בעולם של היום כל ילדון יודע שלהיות ברשת זה תנאי יסוד להצלחה.

Google Time - כמה טיפים לשימוש ב Google Sites
החלטתי לשתף אתכם במידע גוגליסטי שאני קוראת /נחשפת על מנת לסייע ולחשוף טיפים שאני לומדת במהלך השימוש במוצרי גוגל על מנת לקצר את הדרך למעוניינים והפעם ? כלי בניית האתרים החינמי ? Google Sites

טעויות נפוצות בבניית אתרים
בונים אתר אינטרנט חדש? בואו תלמדו מהטעויות הבסיסיות שכולם עושים. המאמר יעזור לכם להימנע מכל מיני אי-נעימויות ותקלות בהתקשרות מול חברת בניית אתרי אינטרנט שלכם או מול ספקים קשורים.

בניית אתרים- נקודת מבט של הלקוח
בניית אתרים- נקודת מבט של הלקוח- למי מכם שיצא לו לעבוד אי פעם עם חברה של בניית אתרים, כדי לבנות אתר או כל דבר אחר כמו עיצוב של אתר או כל שירות אחר, בטח זוכר את התחושה הזו שנוצרת אצל הלקוח, שלכאורה עובדי החברה מבינים טוב יותר מה הלקוח צריך באתר שלו, מאשר הלקוח עצמו.

בניית אתרי פלאש או HTML?
כשהולכים לבנות אתר אינטרנט חדש בדרך כלל שוכחים מהפורמט המהפנט הנקרא פלאש.הסיבה לכך היא כמה דעות של מקדמי אתרים שבלתי ניתן לקדם אתר פלאש.במאמר הבא נלמד הכל על אתרי פלאש דינאמיים. אתרים הניתנים לקידום בגוגל

טיפים לשימוש ב Google sites
גוגל סייטס מאפשר ליצור דף נחיתה מכובד על מנת להשתמש בו לשיווק באמצעות Ad words או לקידום אורגני וכדאי להכיר את האפשרויות הגלומות בו .

בניית אתרי אינטרנט תדמיתיים
בניית אתרי אינטרנט תדמיתיים דורשים מחשבה מקדימה. מאמר זה מסקר את תהליך ההקמה של אתרי אינטרנט תדמיתיים

חנות וירטואלית באינטרנט - איך לפתוח חנות אונליין
חנות וירטואלית באינטרנט - פתח חנות אונליין עכשיו!
זה כבר לא סוד שחנות ווירטואלית מגדילה את ההכנסות של העסק שלך.
הגיע הזמן להבין איך עושים את זה בצורה הטובה ביותר.

איך להימנע מטעויות בתהליך בניית אתרי אינטרנט
מאמר זה עוסק בניתוח הטעויות הנפוצות ביותר של עסקים בתהליך בניית אתרי אינטרנט. מאמר זה מביא לדיון נקודה עיקרית אחת של השוואה בין המוצר שיתקבל מחברת בניית אתרים מקצועית לבין גוך גוף חובבני.

בניית אתרי אינטרנט - כרטיס הביקור שלך ברשת
מאמר זה עוסק בצורך בבניית אתרי אינטרנט עבור עסקים וחשיבותו של אתר האינטרנט כאלמנט שיווקי יעיל במיוחד

בניית אתר נגיש – למה צריך לשים לב
נגישות באתרי אינטרנט - למה זה כל כך חשוב ולמה כדאי להקפיד על זה. המאמר עוסק בניווט, צבעים, גודל כתב ומציג עוד כמה נקודות חשובות בנושא.

לימודי גרפיקה - קורס גרפיקה
אם חשבתם על לימודי גרפיקה כעל החוויה הבאה שלכם , קיימים מספר תחומי עיצוב. לימודי גרפיקה מכילים תחומים שונים – עיצוב גרפי, עיצוב אמנותי, גרפיקה ממוחשבת

הוספת אתר
הוספת אתרבמאמר זה אשתדל לסכם את כל הניואנסים שצריך להתייחס אליהם כאשר מאפשרים הוספת אתר לאינדקס, מנוע חיפוש, רשימת אתרים וכולי.

מה זה FTP ? ואיך משתמשים עם FTP ?
במאמר הבא אני אסביר באופן קליל וברור מה זה FTP ? ואיך משתמשים עם FTP ?FTP מאפשר לנו העברת קבצים , מהמחשב לשרת, ובין קבצי האתר עצמועדיפות FTP אל כל צורת העברת קבצים אחרת הוא ב- מהירות,יעילות, ובקלילות ביצוע העברת קבצים בכל גודל

על חשיבותו של התקן לבניית אתרים
חברות רבות לבניית אתרים, כמו גם הלקוחות שלהם, לפעמים לא מודעים לקיומו של תקן המגדיר בדיוק את החוקיות בכתיבת קוד לאתר אינטרנט. במאמר זה נדבר על חשיבות השמירה על התקן בעת בניית אתר.

בניית אתרים ובחירת מערכת לניהול תוכן
בניית אתרים היא תהליך מורכב המשלב בתוכו רכיבים ומהלכים שונים. אחד המהלכים החשובים שיש לנקוט בעת בניית האתר הוא בחירת מערכת לניהול תוכן שתאפשר לנו לנהל אתר אינטרנט דינאמי מצליח.

חנות וירטואלית - Salepoint
חנויות וירטואליות הן אתרים בהם הגולשים יכולים לגלוש בין המוצרים של החנות, ולרכוש באמצעות כרטיסי אשראי. בחירת ספק שירות החנויות הוירטואליות עבור בעל העסק הינה בחירה מכרעת, ועל כך נדון במאמר זה.

איך בוחרים חברה לבניית אתר האינטרנט
מאמר זה עוסק באחד הנושאים המהותיים עליהם יש לשים דגש בתהליך של בניית אתר אינטרנט והוא נושא בחירת החברה שתפתח עבורכם את אתר האינטרנט. החלטה זו חשובה מכיוון שהיא משליכה על מספר דברים נוספים שכדאי לשים לב אליהם. מאמר זה סוקר את אותם הדברים שעליהם חשוב לתת דגש מיוחד.

בניית אתרי תדמית לעסקים
מה חשוב מה נצרך עבור הקמת אתר עסקי מוצלח ויעיל, האם אני צריך אתר תדמיתי או אפשר ללכת רק על מכירות? האם מכירות מתאימות לכל עסק? אולי עדיף שני אתרים? ולמה צריך להוציא כל כך הרבה עבור אתר כזה קטן?!

בניית אתרי מכירות
אילו דגשים רצוי וכדאי ולפעמים אף חובה לשים בזמן שבונים אתר מכירות, בין אם האתר הוא בנוסף לחנות פיזית או אם החנות היא וירטואלית לחולטין. כאן מציעים לכם שלל נקודות שכדאי לשים לב אליהם מהצעד הראשון שעושים לקראת הכמת אתר אינטרנט.

חשיבות הבנייה בהתאם לארגון התקינה W3C
מהו הצורך ולמה כדאי לעמוד בתקן של הW3C ומה כל זה קשור לבניית אתרים ולקידום שלו במנועי החיפוש

בניית אתר אינטרנט נגיש
המאמר עוסק בדברים שצריכים לשים לב אילהם על מנת לבנות אתר אינטרנט נגיש ושימושי לכלל האוכלוסיה ולבעלי מגבליות בפרט על פי הסטנדרתים בין לאומים

הקמת אתרים
מהם השלבים הנחוצים לבניית אתר אינטרנט והאם יש צורך בליווי אישי

האתגר של שירותי אינטרנט נייד
המוצר המהפכני שלנו מאפשר לך לעשות את כל זה, ללא טרחה כלל. ניתן ליצור או להמיר אתר קיים לאתר אינטרנט נייד בקלי קלות, בעוד המערכת שלנו מדריכה אותך בכל צעד ושעל. הפסק לחשוש, התחל עכשיו, בחינם!

הגבר את הפצת המוצר שלך באמצעות אתר סלולרי
כשמנסים להתחשב בכל אלה, ניתן להבין שבניית אתר אינטרנט נייד היא משימה הדורשת מגוון יכולות מיוחד. עם זאת – קיים פיתרון שמבצע את כל הפעולות הדרושות "מאחורי הקלעים"


עמוד 4 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.