אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

כלי רכב ותחבורה

מאמרים בנושא כלי רכב ותחבורה, הכוללים מידע בנושא ביטוח רכב, השכרת רכבים, ליסינג, תאונות דרכים, תעופה, שייט ועוד.

ביטוח
השכרת רכב וליסינג
רכב דו-גלגלי
שייט
תאונות דרכים
תחבורה - כללי
תעופה

קלנועית או אופניים חשמליות – המגמה הירוקה כבר כאן הצטרף גם אתה
נסיעה על אופניים חשמליות חוסכת לנו עלויות דלק, חשבו הוצאה כספית על דלק זה דבר יקר, חשבו אנחנו נוסעים כל יום במכונית שלנו

דברים שחשוב לדעת על בדיקת רכב לפני קניה
החלטתם לקנות רכב חדש אך אין בהשג ידכם
לפעמים קנית רכב קשה מאוד .מהיכן לקנות מאדם פרטי ממגרש טרייד אין או ממגרש מכוניות כזה או אחר
מצאת מודעה בעיתון או באינטרנט
ראיתה מודעה בעיתון או באתר באינטרנט של הרכב שאתה או את מחפשת .ראיתם את התמונה באתר בדקו את הרכב

בדיקת רכב משועבד ובדיקת רכב מעוקל
כיצד ניתן לבדוק שהרכב אותו אנו רוכשים אינו משועבד או מעוקל ? כאן תוכלו למצוא את המידע שיעזור לכם לבדוק האם הרכב משועבד או מעוקל לגורם אחר דבר שעוזר מאוד בקניית רכב יד שנייה

בדיקת רכב גנוב ורכב משוכפל לפני קניה
קונה רכב יד שנייה? היזהר!בשוק הרכב קיימים רכבים גנובים, רכבים משוכפלים, ורכבים שהעתיקו מהם חלקים שונים!בדף זה תוכלו למצוא מידע שיעזור לכם להבין כיצד ניתן להימנע מקניית רכב גנוב, רכב משוכפל, או רכב מעותק שהעתיקו ממנו או אליו חלקים שונים

10 טיפים לבדיקת רכב יד שניה לפני קנייה
10 טיפים שימושיים שכדאי לדעת ולהשתמש בהם בקנית רכב יד שניההטיפים מתייחסים ומתאימים לכל מי שרוצה וחושב לקנות רכב יד שניהלא משנה אם הוא קונה את זה מסוחר רכב, או מאדם פרטי, תמיד כדאי לבדוק!בנוסף, מומלץ מאוד ליצור קשר עם שמאי רכב לצורך הערכת שווי הרכב בשיקול המצב המכאני.

10 טיפים ברכישת רכב יד שניה
רכישת רכב משומש זה עסק לא קל, מצורפים 10 טיפים משמאי רכב מוסמך שיעזרו לכם בנושא

השוואה בין אופני הרים לבין קלנועיות
יש הרבה יצרנים והרבה סוגים של קלנועיות . כשבוחרים קלנועית צריך להתייחס לכמה פרמטרים.

קניית רכב מחברת ליסינג - מה כדאי לבדוק
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים רוכשים רכב מחברת ליסינג, זוהי קנייה כדאית בעלת יתרונות רבים. לרוב רכב מליסינג זול יותר מאותו רכב מהעלות פרטית בכ-10% ויותר, יתרה מכך חברת הליסינג מעניקה

ההיסטוריה של השברולט
המילה שברולט נשמעת אירופאית, ויש לה צליל צרפתי, ולא במקרה. שברולט, אחד מהמותגים שהכי מזוהים עם אמריקה, יוצרה בכלל על ידי מהגר צרפתי בשם לואי שברולה.

שיקולים כלכליים בבחירת רכב
הסבר קצר על השיקולים הפיננסים שיש לקחת בחשבון ברכישת רכב, שהרי עלות הרכב עצמו אינה מסתכמת בכלל ההוצאות החודשיות שאנו משלמים על רכב חדש או ישן.

הסעות - להגיע לעבודה בבטחה ובזמן
הסעות עובדים הן שירות מקובל שמספקים מקומות עבודה רבים לעובדיהם הגרים במקום מרוחק ממקום העבודה...

לימודי תאוריה בפשטות ובמהירות
בדרך כלל לימודי תאוריה הם אחד המכשולים העיקריים המונעים מהרבה אנשים את קבלת רישיון הנהיגה. מבחן התיאוריה הוא שאלון אמריקאי המציע תשובות רב בררתיות בנושאים שונים הקשורים לעולם הנהיגה.

שברולט: איך אנשים בוחרים מכונית?
לפניכם בקווים כלליים כמה סוגים של אנשים שמציגים גישות שונות לרכישת מכוניות בכלל ודגמי שברולט בפרט.

כלי רכב למכירה
למה לאחר לעבודה כל בוקר, או, לדוגמה, להיות נתונים לחסדי התחבורה ציבורית בכל בוקר? בעזרת רכב חדש באפשרותכם לשפר את החיים בצורה משמעותית.

מה זה טרייד אין?
מדוע להגיע באיחור לעבודה, או, למשל, לחכות לתחבורה ציבורית קלוקלת מידי יום? עם רכב אתם יכולים לשפר את איכות החיים שלכם.

מחפשים בדחיפות יונדאי טרייד אין?

עם התפתחות התחבורה הפרטית, כל דבר נהיה קל יותר; פתאום אפשר להגיע מהר ממקום אחד לאחר, להסיע את הילדים לגן ואיך לא - לא להצטופף באוטובוסים מצחינים. במדינה הזו, כולם מבינים שרכבות ישראל הם לא גוף מתפקד במיוחד, אז למה שתסבלו אם ניתן לא להיות תלויים באיש?

רכבים למכירה במרכז

יש בכלל סיבה לבזבז שעות על נסיעות, או להסתמך על אוטובוסים איטיים בכל יום? עם רכב יש לכם היכולת לשפר את החיים בצורה ניכרת.

לבחור רכבים חדשים
אחרי התפתחות התחבורה, כל דבר בחיים נהיה קל בהרבה; פתאום ניתן להגיע במהירות מנקודה א' לנקודה ב', לקחת את הילדים לביה"ס וכמובן - לוותר לתמיד על רכבות. בארץ ישראל, כל אחד מבין שרכבות הם לא הגוף הכי דייקני, אז למה להמשיך לסבול אם ביכולתכם להיות חופשיים כמו ציפור?

מחפשים רכבים למכירה מליסינג?
יש בכלל סיבה להגיע באיחור לעבודה, או, לדוגמה, לחכות לרכבות איטיות בכל בוקר? עם אוטו חדש אתם יכולים לשפר את החיים בצורה ניכרת.

שימוש בפסי האטה
פסי האטה הנם אביזר בטיחותי המסייע בצורה יעילה בהפחתת מהירות נסיעתם של כלי רכב באיזורים מסויימים. מאמר זה סוקר את פסי ההאטה כאמצעי בטיחות ומתיחס ליתרונותיהם וחסרונותיהם בפירוט.

הובלות בשרון - מדוע דווקא חברה מקומית
העברת דירה כידוע כרוכה בהובלות החל מהדירה הישנה לדירה החדשה וכמו כן ממשרד למשרד. מדוע כדאי לבחור דווקא בחברת הובלות מקומית.

שירותי הסעות מיוחדים
הסעות הן הדרך של כולנו להגיע ממקום למקום. כיצד ניתן לבחור שירותי הסעות שיובילו אותנו בצורה בטוחה ונוחה?

הובלת דירות - העברת תכולת הבית
כולנו עברנו לפחות פעם אחת דירה בחיינו והזדקקנו לשירותיהן של חברות הובלות דירות. כיום, מאוד קשה לעבור דירה ללא חברת הובלה מקצועית אשר מספקת שירותי הובלה, אריזה וכדומה. לכן, יש לאתר את החברה המתאימה, לסגור על תאריך, ולהתחיל לארוז את תכולת הבית בצורה היעילה והמוצלחת ביותר

הובלות בשרון - הכי קרוב לבית
אם אתם עוברים דירה ומחפשים אחר חברת הובלת דירות, כדאי לכם לדעת כי ישנה חשיבות גדולה לאזור מגוריכם. אם אתם מתגוררים באזור המרכז ומחפשים אחר חברת הובלה, מומלץ להתמקד בחברות מאזור המרכז, ואם אתם מתגוררים באזור השרון, מומלץ להתמקד בחברת הובלות בשרון.

צפניק- מחפרון
מחפרון הינו כלי רכב המשמש לתעשייה, לחקלאות ועוד, כחלק מצמ"ה (ציוד מכאני הנדסי). הוא נקרא גם מעמיס דו- כפי, שופל או גם טרקטור

אביזרים לרכב - אביזרי עיצוב והגנה
סקירה על סוגים שונים של אביזרים לרכב. אביזרים הגנתיים וגם אביזרי עיצוב יכולים לשנות את חווית נהיגת הלקוח לטובה

האם לימודי תאוריה הם דבר מחייב?
לימודי תאוריה הם לימודים שמסייעים למי שעומד בפני הבחינה התיאורטית לנהיגה. רק אנשים שעברו את המבחן התיאורטי יכולים לגשת למבחן המעשי, הטסט, לכן לימודי תאוריה הם לימודים חשובים, כאלו שיסייעו לכל אחד לעבור את המבחן

כל מה שצריך לדעת על לימוד נהיגה
כאשר מגיע הגיל המיוחל בו ניתן להתחיל עם לימוד נהיגה ולהוציא רישיון, לא תמיד ברור מה לעשות: איפה להירשם, היכן כדי ללמוד, מה חשוב לדעת לפני הטסט ועוד. לימוד נהיגה מכיל פרטים רבים שחשוב שאנשים יהיו מודעים אליהם, אחרת הם יתבלבלו ולא יבינו מה לעשות וכיצד לפעול לקראת הוצאת הרישיון

לימוד נהיגה בישראל בצורה בטוחה
ישראל היא מדינה בה שיעור תאונות הדרכים גבוה מאוד, הרבה אנשים ממהרים ממקום למקום, צופרים לנהג שמלפנים ויוצרים אווירת נהיגה שעלולה להיות מלחיצה ולא בטיחותית. לימוד נהיגה בישראל מנסה להשריש תפיסת נהיגה שונה מהיסוד: נהיגה איטית, בטוחה וללא פוזות על ההגה

אין רישיון נהיגה בלי לימודי תאוריה
החלק המעשי בדרך להשגת הרישיון הוא הכיפי ביותר. נוהגים, משייטים על הכביש ולומדים כיצד לתפעל את האוטו. אבל כל זה לא שווה בלי לימודי תאוריה. החלק העיוני, למרות שהוא הרבה פחות פופולארי, חשוב לא פחות מכל שיעור נהיגה שתיקחו

איך עושים טסט לרכב?
טסט לרכב זו פעולה שהמדינה מחייבת אותנו לבצע פעם בשנה. המטרה של טסט לרכב היא לוודא שכל רכב העולה על כבישי הארץ תקין ואינו סובל מבעיות שעלולות להוביל לתאונות דרכים.

בחירת מוסך
הדבר החשוב ביותר הוא לברר אם המוסך בו אתם רוצים לטפל ברכבכם פועל ברישיון וחבר באגוד המוסכים (כן, יש דבר כזה). מוסכים אלה חייבים לפעול תחת אמנת שירות של משרד התחבורה ומפוקחים על ידו ולכן פוחת הסיכוי לרמאויות והשירות שיסופק יהא אמין ומקצועי.

מה אומרים המומחים: כל העצות לקניית רכב משומש
כאשר רוצים לרכוש רכב יד שנייה, חייבים להיות זהירים ויסודיים. בטיחות הרכב היא קריטית, עלותו יקרה יחסית וקיימים מרכיבים רבים שיכולים להשפיע על החלטת הרכישה. להלן מדריך קצר המפרט כיצד תקנו רכב בצורה נכונה.

חניה סלולרית
שירותי חניה סלולרית הופכים כל טלפון נייד לכרטיס חניה כחול לבן.שלם על חניה בדיוק לפי דקה

מידע על פיאט פונטו
פיאט היא חברה איטלקית וותיקה לייצור כלי רכב, אשר נוסדה ב-1889. בנוסף לפיאט, כוללת כיום התאגיד המותגים: לנצ'יה, אוטוביאנקי, אלפא רומיאו, איווקו, פרארי ומזראטי. פיאט גרנדה פונטו החליפה את הפונטו הישנה ב-2005, והאיבו משווק בארץ החל מ-2010 במקביל לגרנדה.

מידע על דייהטסו סיריון
דייהטסו היפנית מוכרת בעיקר כיצרנית של מכוניות עירוניות קטנות ורכבי פנאי שטח קטנים. בישראל היא זכורה לטוב, כי כשהתחילו לייבא מכוניות יפניות בתחילת שנות ה-80, היו סובארו ודייהטסו היצרניות היחידות שלא נכנעו לחרם הערבי שהיה חזק מאד בתקופה ההיא.

מידע על פורד פוקוס
פורד האמריקאית, אשר נוסדה ב-1903, היא אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם, עם קשת רחבה של דגמים איכותיים וחזקים. אחד מהדגמים הפופולאריים של פורד מהעשור האחרון הוא פורד פוקוס, מכונית משפחתית מוצלחת, נוחה ואפילו די מהנה לנהיגה.

השוואת הדגמים החדשים של: יונדאי ix35,סקודה אוקטביה,מאזדה 5
לאחרונה הגיעו לישראל דגמים חדשים של מכוניות מאוד מוצלחות בתחומן: יונדאי ix35,סקודה אוקטביה,מאזדה 5.במאמר אציג נתנוים טכניים ועיצוביים וננס להצביע על היתרונות אל מול החסרונות של הדגמים האלו.תוכלו לראות את הנתונים השונים ולקבל החלטה שקולה ונכונה באיזה דגם כדאי לכם לבחור.

משאיות למכירה – אין הנחות!
כשניגשים לקניית משאיות למכירה, יש לבדוק טוב טוב כל פרט ולא לגשת לעניין 'בעיניים עצומות'. בקניית רכב פרטי רובנו לא מוותרים על בדיקה קפדנית במוסך. משאיות למכירה דורשות יותר מעוד בדיקה שגרתית. על כך ועוד במאמר לפניכם

משאיות יד שניה – הכי חשוב ממי קונים

שוק המשאיות המשומשות, משאיות יד שניה, סובל מהיעדר פיקוח ומקרי ההונאה בו רבים. מוכרים ש'מחביאים' תאונות, מפברקים קילומטראז' או עושים יד אחת עם מוסכים הם דבר שבשגרה בעסקאות למכירת משאיות יד שניה. לכן החשוב ביותר הוא לבדוק ממי קונים את המשאית.


עמוד 3 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.