אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

לימודים אקדמאייםשירות מהפכני בעולם האקדמיה
אתם יודעים שהדרך הטובה ביותר להצליח בבחינה, היא בעיקר באמצעות פתרון של מבחנים ושאלות משנים קודמות. לעיתים המרצים ממחזרים שאלות ממבחנים ומעבודות בשנים קודמות או ממוסד אקדמי נוסף בו הם מלמדים, לכן...

מבחני Gmat לאוניברסיטאות בארץ
הדרך לתואר שני במנהל עסקים עוברת בהצלחה במבחן Gmat. שיטת אבחון זו נחשבת לסטנדרט בקרב פקולטות למנהל עסקים ברחבי העולם, ובפרט בארץ, וכתנאי להגשת מועמדות צריכים הסטודנטים להגיע עם ציון Gmat מסוים. הדרישה משתנה ממקום אחד לאחר, ולעיתים אף נצטרך לעשות רק חלק מהבחינה.

המדריך למבחן Gmat
כדי ללמוד באופן איכותי תואר שני במנהל עסקים אנחנו נדרשים לעבור מבחן Gmat. זהו תנאי דרוש כדי להתקבל לאוניברסיטאות המובילות ברחבי העולם, והוא נכתב בשפה האנגלית ונעשה על ממשק המחשב.

Gmat, היום הגדול הגיע
אחרי שפתרתם עשרות מבחני דוגמא, אחרי שסיימם בהצלחה קורס gmat ואחרי ששיננתם בעל פה את כל הנוסחאות האפשריות הנה, אנחנו נמצאים יום לפני המבחן.

בגרות מול פסיכומטרי
תלמידים רבים איתם שוחחנו הופתעו ממשמעות ציון הפסיכומטרי. לטענתם בשיחה עם מוסדות הלימוד להשכלה גבוה, ציוני הבגרות הפכו כמעט לחסרי משמעות מול הציון של המבחן הגדול – פסיכומטרי. אז מדוע זה קורה ואיך הגענו למצב הזה? התשובות לפניכם.

מנהל עסקים- לבחור נכון מסלול לימודים
תואר ראשון במנהל עסקים הינו תואר נחשק ויוקרתי ביותר. הידע הרחב שנרכש במהלך התואר הופך אותו לכזה. כל עסק פרטי או ציבורי שרוצה להצליח, נזקק לבוגרים של לימודי מנהל עסקים.

GMAT המבחן הקובע
מבחני GMAT הינם מבחנים שנערכים על ידי המרכז הארצי לבחינות ולהערכה האמריקאי. הם אלו שיקבעו את עתידכם האקדמי המתקדם. לרוב, מדובר באנשים המייעדים את עצמם למסלולי MBA כמו גם לתארים גבוהים אחרים.

GRE הגענו ליום הגדול
תתפלאו לדעת מה עובר בראשו של נבחן GRE ממוצע. ולפני שאתם עוברים במהרה על הטיפים הקטנים הרשו לנו לספר לכם שמדובר כאמור בנבחנים שמגיעים לתארים מתקדמים (תואר שני ושלישי) אבל בכל זאת, רובם ככולם עדיין מתרגשים כמו תלמיד שמגיע למבחן פסיכומטרי ראשון.

לימודי עיצוב תעשייתי ועיצוב מוצר בישראל
בזכות השילוב שבין תוכני עיצוב מוצר ללימודי הנדסה, לימודי עיצוב מוצר הפכו לנחשקים במיוחד. יש לכם הזדמנות ללמוד מקצוע מרתק החולש על חייהם של רבים, ולהחליט כיצד ייראו המוצרים בהם נשתמש.

מה הקשר בין Gmat לבין מנהל עסקים?
מבחני gmat הם לרוב תנאי הקבלה ההכרחי לקבלה לתואר שני במנהל עסקים, MBA או בצורתו המלאה Master of Business Administration. אז מה הקשר בין המבחן המלחיץ לבין התואר עצמו? אם המכללות ומוסדות ההשכלה הגבוהים המובילים בעולם קבעו שיש קשר, אז כנראה שהם צודקים.

לימודי הנדסה – מהנדסים עתיד
לימודים פותחים אופקים. לימודים פותחים את הראש. לימודי הנדסה הם הדרך שסוללת לכם את ה... דרך אל עתיד שקט ובטוח, שבו תהיה לכם עבודה טובה, תפקיד מעניין, פרנסה מובטחת. יש מגוון גדול של תחומים ותת תחומים במסגרת לימודי הנדסה.

מתלבטים מה ללמוד- אולי לימודי פסיכולוגיה תואר שני?
אנחנו מוכרחים לשקול בכובד ראש בחירת הלימודים. הסיבה לזה ברורה מאוד, בחירה זאת תשפיע על החיים שלכם בצורה משעותית. קיים סיכוי רב, שהתואר שאותו תלמדו, יהיה גם התחום בו תתעסקו בצורה מקצועית.

אולי הנדסאי תעשיה וניהול?
אתם מוכרחים לחשוב בכובד ראש עלבחירת הלימודים. יש לכך סיבה מאוד פשוטה, החלטה זו משפיעה מאוד על חיינו. בהחלט ישנו סיכוי רציני, שהתואר הראשון שלמדתם, יהיה גם המקצוע שבו תתעסקו בצורה מקצועית.

אולי הנדסה כימית?
בימים שכאלה, כולנו מבינים שאם אין לנו איזושהי השכלה, האפשרויות הן מוגבלות. מה לעשות, אף אחד אינו ירצה להעסיק גבר או אישה ללא תעודות מקצועיות או תואר, וניתן גם להבין מאיזו סיבה.

אולי מינהל עסקים תואר שני?
ש לעניין סיבה מאוד פשוטה, שכן החלטה זאת תשפיע על החיים שלכם בצורה משעותית. ישנו סיכוי מצוין, שהתואר שתבחרו ללמוד, יהיה גם המקצוע בו תעבדו

מידע על השלמת בחינה פסיכומטרית
ככל שתחכו יותר זמן אחרי סיום התיכון - ככה תתקשו יותר להשלים את הבגרויות. ובגלל זה, עדיף שתפתחו בפרוצדורה הכי מוקדם שאפשר. ניתן למצוא די הרבה בתי ספר שאפשר להירשם אליהם. עוד דברים על מכוני לימוד אלה תמצאו בשפע ברחבי הרשת.

השלמת בגרויות בערבית ובמקצועות נוספים
ככל שיותר זמן עובר אחרי סיום בית הספר - יהיה לכם יותר קשה להתחיל להתרגל למסגרת שוב. מכאן, מומלץ שתתחילו בפרוצדורה במהירות האפשרית. יש לא מעט מכונים מקצועיים שאפשר להירשם אליהם

מידע על לימודי תואר שני
אנחנו חייבים לחשוב בכובד ראש עלהחלטת הלימודים העתידיים. יש לעניין סיבה ברורה מאוד, שכן הבחירה הזאת בהחלט תשפיע על חייכם. קיים סיכוי גדול, שהתואר הראשון שאתם תלמדו, יהפוך להיות התחום שבו תעבדו.

אולי תואר שני פסיכולוגיה?
יש צורך להשקיע מחשבה במה שלומדים. הסיבה לזה פשוטה, שכן הבחירה הזאת משפיעה על מהלך חיינו. יש סיכוי רציני, שסוג התואר שאותו תלמדו, יהיה מתישהו התחום בו תתעסקו בצורה מקצועית.

אולי ללמוד הנדסת חומרים?
במילים אחרות, לתואר או ללימודי תעודה שלכם יש בהחלט השפעה ישירה על עתידכם. אז לא להקל ראש בעניין!

לימודי כלכלה - מדוע ולמה?
רבים מחברי תוהים כיום איזה תואר הם רוצים להשלים ומה עתידם המקצועי. מדובר בהחלטה קשה ומורכבת, שאת תוצאותיה רוב הסטודנטים אינם יודעים בעת קבלתה. במאמר זה ארצה להדגיש את התועלת מבחירת מסלול בלימודי כלכלה, ומדוע לימודים אלו יכולים לשמש את בוגריהם במסלולים רבים בהמשך הדרך.

על לימודי הנדסאים ותארים
אתם מוכרחים להשקיע מחשבה במה ללמוד. הסיבה לזה מאוד פשוטה, בחירה זו משפיעה מאוד על חיינו. בהחלט קיים סיכוי מצוין, שהתואר הראשון שאתם תלמדו, יהיה גם בעתיד המקצוע בו תתעסקו בצורה מקצועית

לימודי תואר שני בחו"ל ובארץ
אתם חייבים לשקול בכובד ראש החלטת סוג הלימודים. יש לזה סיבה ברורה מאוד, שכן הבחירה הזאת בהחלט תשפיע על חייכם. בהחלט קיים סיכוי מצוין

בחירת לימוד תואר שני בחינוך מיוחד
כישורי למידה. בגלל זה, חשוב לחשוב בגדול - הירשמו והתחילו ללמוד לתואר או לתעודה, הדבר יכול רק להועיל לכם.

מידע על פסיכומטרי מועדים ודגשים חשובים
כל שנה שעוברת אחרי התיכון - ככה יהיה לכם קשה יותר להוציא בגרות מלאה. מכאן, צריך שתפתחו בתהליך בהקדם האפשרי. קיימים בארץ די והותר מכוני לימוד מוכרים שאפשר להירשם אליהם.

על תואר שני במדעי המחשב ומקצועות נוספים
במאה העשרים ואחת, אין ילד שלא יודע שאם אין לכם השכלה בכלל, קשה להתקדם. זה ברור לכל, מעסיק אינו רוצה לשכור בן אדם ללא לימודים קודמים, ואפשר גם לנחש מאיזו סיבה. לימודי תואר ראשון או לימודים אחרים, מוכיחים מספר תכונות טובות

על תואר שני בפסיכולוגיה ומקצועות נוספים
אתם חייבים לחשוב טוב על החלטת הלימודים העתידיים. יש לעניין סיבה מאוד ברורה, שכן החלטה זו משפיעה על מהלך חיינו. ישנו סיכוי מצוין, שהתואר שבחרתם, יהפוך בעתיד לתחום שבו תתעסקו בצורה מקצועית

מידע על לימודי הנדסת מכונות ומסלולי לימוד נוספים
בימינו, ידוע לכל שבלי טיפת איזושהי השכלה, האפשרויות שעומדות בפנינו הן מועטות. ככה זה בחיים, אף אדם לא ירצה לבחור במועמד ללא שום רקע מקצועי בלימודים,

תמליל שיחה לתוצאה מושלמת
ברגע שיש לכם את הצורך לעשות הקלטות שיחה אתם חייבים לעשות תמליל שיחה בשביל שזה יהיה יעיל ההקלטה שביצעתם ומובן היות ולפעמים מרוב רעש ההקלטה אינה מובנת וכתוצאה מכך היא לא שווה.

מידע על תנאי קבלה לתואר שני
איזשהו תואר ראשון או, למשל, לימודי הסמכה, תמיד מעידים על יכולות מקצועיות - כוחות נפשיים להתמיד, בסיס מקצועי וכמובן - קליטה טובה.

על מהנדס מכונות ומקצועות הנדסה נוספים
היש בכלל תחום מבוקש באמת? איזה מקצוע כדאי ללמוד לתואר ראשון או שני?

לימודי ניהול
לימודי ניהול הם הלימודים של התפקיד המרכזי בכל חברה, המנהל ניצב בראש החברה והוא אחראי על הפעלה וניצול מרבי של המשאבים בתוכה.

התאמה ללימודי מנהל עסקים תואר שני
אין ברירה אלא לחשוב טוב-טוב על החלטת הלימודים העתידיים. הסיבה לכך ברורה מאוד, שכן הבחירה הזאת תשפיע רבות על חייכם. בהחלט קיים סיכוי גדול, שהתואר שלכם

לעשות תואר ולהיות מהנדס אלקטרוניקה
אין מנוס אלא לשקול בכובד ראש מה שלומדים. יש לעניין סיבה ברורה, החלטה זו משפיעה על שארית חיינו. יש סיכוי רציני, שהתואר שאתם תבחרו, יהיה ביום מן הימים המקצוע שבו תעסקו. במילים אחרות, לתואר שתעשו יש השפעה ישירה על הקריירה. אז אל תהמרו כאן!

מידע על לימודי הנדסאי ומקצועות ההנדסה
אנחנו חייבים לחשוב טוב-טוב על החלטת סוג הלימודים. יש לזה סיבה פשוטה, החלטה זאת משפיעה מאוד על חיינו. ישנו סיכוי רציני, שהתואר הראשון שאותו תלמדו, יהפוך למקצוע שבו תעבדו. דהיינו, לתואר המקצועי שתעשו יש השפעה על הקריירה שתפתחו. אז לא להקל ראש בנושא!

מידע על השלמת בחינות בגרות
זיכרו שאתם לא ילדים, אז, התייחסו לנושא זה בשיא הרצינות והיו בוגרים, לא כמו כמו תיכוניסטים; בייחוד כעת, כשידוע לכם מה באופן כללי אתם מעוניינים לעתידכם, והשגתם מושג רב יותר על נושאים מסויימים.

הנדסת חשמל ומקצועות הנדסה נוספים
אין ברירה אלא להשקיע ממאמץ בבחירת הלימודים. הסיבה לזה ברורה מאוד, החלטה זו תשפיע על החיים שלכם בצורה משעותית. בהחלט קיים סיכוי רב

חשיבות לימודים לתואר שני
יש צורך לשקול בכובד ראש איזה תואר לעשות. יש לעניין סיבה ברורה מאוד, שכן החלטה זו יש לה השפעה על שארית חייכם.

מידע על מסלולי לימוד תואר שני
שהמקצוע שאתם תלמדו, יהיה מתישהו המקצוע שבו תעסקו. זאת אומרת שלתואר שתעשו יש בהחלט השפעה ישירה על עתידכם. אז אין להקל ראש בנושא!

הנדסת מכונות ומסלולי לימוד נוספים
תואר ראשון או, למשל, לימודים אחרים, יש בהם בשביל להעיד על תכונות טובות - היכולת להתמיד, ידע טכני ואיך לא - היכולת להבין דברים חדשים. לפיכך,

הנדסה אזרחית ומקצועות הנדסה נוספים
בימים אלה, כולנו מבינים שבלי רקע או תואר, קשה להתקדם בחיים. זה ברור לכל, מנהל אינו ירצה להעסיק מישהו ללא שום לימודים קודמים או תואר, ואתם יכולים להבין אותם. תואר ראשון\שני או, למשל,

חשיבות תואר שני במנהל עסקים ותואר שני בכלל
כולנו מבינים שבלי רקע או השכלה גבוהה, אין לנו לאן להתקדם. אלה החיים, אף אחד אינו ירצה לשכור בן אדם ללא תואר ראשון אפילו,

פסיכומטרי והשלמת בגרויות
כרו שאתם כבר לא בבית ספר, אנא מכם, קחו את כל הנושא יותר ברצינות והתנהגו פחות כמו ילדים קטנים; בייחוד כעת, כאשר יותר ברור לכם את כל אשר אתם רוצים לעתיד שלכם, ויש לכם פרטים נוספים על נושא אפשרי.

לימודי הנדסאי- כל האופציות
בשעה טובה, החלטת להירשם ללימודי הנדסאי. אחרי הכל, הצורך בתחום לימודים שישמש גם כמקצוע, כמו גם מגוון האפשרויות הרחב לבחירה, הכריעו את הכף. גם על תחום בתוך עולם זה אתה כבר סגור. נותרה רק שאלה אחת פתוחה: איזה מוסד לימודי הוא הטוב ביותר עבורך? יש הרבה מאוד אופציות כאן.

לימודי הנדסה במכללה או באוניברסיטה
לימודי הנדסה נמצאים היום במקום גבוה מאוד ברשימת הלימודים הגבוהים הפופולריים, הן בארץ והן בחו"ל. הנדסה היא מקצוע שגם מקנה תואר וגם פותח הזדמנויות תעסוקה רווחיות

שיעורים פרטיים בכלכלה – הכנסה נוספת מהצד
במהלך התואר הראשון שמתי לב כי קשה לי להתפרנס מעבודות סדירות, מכיוון שאלו מתנגשות עם תקופות המבחנים הלחוצות והעמוסות בתואר בכלכלה. חיפשתי פתרון אשר יאפשר לי גם לעבוד במהלך תקופת המבחנים וגם להישאר גמישה מספיק מול המחויבויות שלי לאוניברסיטה.

קורס לימוד אופציות
צריכים לבחור מסלול לימודים? מיום הולדתנו ההורים וקרובי משפחה מפתחים ציפיות בקשר לעתידנו המקצועי. כבר בגן הגננת או המורה שואלת מה היינו רוצים לעשות?

מכינה קדם אקדמית למה שווה לי להשקיע
שווה להשקיע תקופה מהחיים על מנת להשיג משהו שרוצים. אחת הדרכים לצעוד בדרך אל התואר היא בחירה במכינה קדם אקדמית. ההשקעה במכינה קדם אקדמית יכולה להקנות לכם את המקום בתואר בו תמיד חשקתם, ולבנות לכם את העתיד עליו תמיד חלמתם.

קורס פרמקלצ'ר במכללת אורנים
מכללת אורנים בשיתוף המועצה האזורית עמק יזרעאל מזמינה אנשי חינוך, סטודנטים ומתעניינים להצטרף לקורס פרמקלצ'ר, שיתקיים בגן הבוטני במכללת אורנים.


המדריך השלם ללימודי הנדסת תוכנה
לימודי הנדסת תוכנה מיועדים להכשיר הנדסאים להקמת מערכות מחשבים, עיצובן ותכנונן. הלימודים בתחום זה הינם קשים, מאתגרים ותובעניים. לבוגרים מובטחת עבודה מכניסה ומבוקשת בשוק המקומי והבינלאומי.


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.