אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

לימודים אקדמאייםמבחן מור- טיפים לקראת מבחן מור, סימולציות
כידוע בחינת מור מורכבת מיומיים של שאלונים וסימולציות. דיברנו כבר על היום הראשון בטיפים הקודמים שלנו, עכשיו נדבר על היום השני של הבחינה- יום הסימולציות.

אוניברסיטת תל אביב
זה מכבר השתתפתי בכנס טבע תרפיה שנערך בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב. סדנת הפתיחה שהייתה, מטבע הדברים, חוויתית, נערכה בחוץ, מה שהתאפשר הודות למרחבים הפתוחים והירוקים בין בנייני אוניברסיטת תל אביב...

לימודי הנדסת חשמל – הסיבה הכי טובה להשקיע בציון פסיכומטרי
כיום, רבים מבין המשקיעים בקורסי פסיכומטרי פרימיום עושים זאת במטרה להתקבל ללימודי הנדסת חשמל בעוד שבעבר עיקר המוטיבציה של מוציאי ציון פסיכומטרי גבוה היה דווקא החוג לרפואה.

לימודי הנדסת מכונות
מגוון התפקידים שמהנדס מכונות מאייש כולל תפקידי ייצור, אחזקה, פיתוח, תכנון מערכות ואף בקרת ציוד.

לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מתחלקים לתחומים הבאים:
מיקרואלקטרוניקה ואלקטרוניקת מצב מוצק, אותות ומערכות ביולוגיים, רשתות מחשבים, בקרה, תקשורת, גלים ואלקטרואופטיקה, התקנים ומערכות אלקטרואופטיים, מחשבים, עיבוד אותות ותמונות.

לימודי בגרויות
ברוב מוסדות הלימוד ישנה חשיבות לממוצע הבגרויות של המועמד. לכן, כאשר מגיעה תקופת ההרשמה ללימודים אקדמיים, מגלים מועמדים רבים כי ממוצע ציוני הבגרויות אשר השיגו בתקופת הלימודים בתיכון אינם מספיקים לחוג בו הם בחרו ללמוד.

מבחן אמירם- טיפים לקראת מבחן אמירם
מבחן אמירם הוא מבחן הבודק את שליטתו של כל נבחן בשפה האנגלית. נדרשת הכנה למבחן זה, בעיקר עקב השימוש הנרחב באוצר מילים מורכב במבחן. בנוסף יש צורך בהכרת מבנה המבחן ומה נדרש מהנבחן כדי להצליח.

כמה עולה קורס פסיכומטרי ועוד
הציון במבחן הפסיכומטרי הוא שקלול של הציון בשלושת החלקים המרכזיים בבחינה. הציון הנמוך ביותר אותו ניתן להשיג הוא 200, הגבוהה ביותר הוא 800 , הוא משקף את דירוגו של המועמד מול ציוני הנבחנים האחרים מאז הקמת הבחינה.

מבחן מתאם- מבנה המבחן
מבחן מתאם- מבנה הבחינהמבחן מתאם מורכב משני חלקים, אחד מהם נקרא טקסטים מדעיים.

מבחן אמיר- הכנה למבחן
בחינת אמיר היא בחינה שבודקת את השליטה של הנבחן בשפה האנגלית. לבחינה נדרשת הכנה, לא ניתן לגשת לבחינה ללא כל הכנה מראש משום שיש ללמוד אוצר מילים נרחב ולהכיר את מבנה הבחינה ומה שהיא דורשת מהנבחן.

השלמת בגרויות – חופש לחוד ומסגרת לחוד
כשנופל האסימון לגבי בחירת הקריירה, צריך להתחיל לחשוב על הכל, כולל לימודים.

אוניברסיטת בן גוריון
אוניברסיטת בן גוריון היא אחת האוניברסיטות הידועות בכל הארץ בשל ההווי החברתי מיוחד של תלמידיה.אוניברסיטת בן גוריון שממוקמת בנגב, בעיר באר שבע, הוקמה בשנת 1969. נשיאת האוניברסיטה נכון לשנה זו היא פרופסור רבקה כרמי.

טכניון
הטכניון הממוקם בעיר חיפה, ידוע כמוסד בעל שם עולמי המאגד הוראה ומחקר בתחומי הרפואה, הנדסה, ניהול, ואדריכלות. אבן הפינה של הטכניון הונחה כבר בשנת 1912, אך הלימודים החלו בחיפה בשנת 1924.

אוניברסיטת בר אילן
אוניברסיטת בר אילן, היא אחת האוניברסיטאות הגדולות ביותר במדינת ישראל.אם נהיה מדויקים, היא האוניברסיטה השנייה הגדולה ביותר מבין כל האוניברסיטאות הקיימות במדינת ישראל כיום.

הכנה למבחן ברגע האחרון
מה עושים כשהמבחן קרוב ואין זמן?יש מה לעשות. פרטים במאמר ובאתר אליו הוא מוביל.

מבחן
כמה עובדות עסיסיות ועשירות במידע הכוללות אפשרויות חדשות להצלחה במבחן!זהו חלק ממאמר עשיר בתוכן שיעזור לך להצליח בבחינה הבאה.את המאמר ועוד רבים כמותו תוכל למצוא באתר שכתובתו בתחתית מאמר זה.

לנדר
מכון לנדר, הוא מרכז אקדמי להשכלה גבוהה בישראל.

לנדר, מוסמך על ידי המועצה להשכלה גבוהה להעניק תארים ראשונים במנהל עסקים וכן תארים שנים ביהדות.

המכון ממוקם בעיר הקודש ירושלים ונושא עימו אווירה לימודית בהתאם.

אוניברסיטת תל אביב
אוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטה ללא הפסקה ומקור גאוותה של העיר תל אביב.

אוניברסיטת תל אביב ידועה כאוניברסיטת המחקר הגדולה ביותר בארץ והמוסד היהודי הגדול ביותר ברחבי העולם.

מהי קרימינולוגיה?
קרימינולוגיה היא תורת הפשע, עניינה הוא הבנת מעשים והתנהגויות המוגדרים מבחינה חברתית, משפטית או קלינית כסוטים ולהם אופי של פגיעה


עמוד 5 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.