אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תחבורה - כללימה עושים כשלא מצליחים לפתוח את הרכב?
משה קמחי מנעולים, מנעולן, פריצת דלתות ורכבים, זמין 24 שעות 052-8209104

מוסך טויוטה לשמנים ולחלקי חילוף מקוריים
לשמנים איכותיים ולחלקי חילוף מקוריים חשיבות גדולה בשמירה על רכבכם. מוסך טויוטה תמיד יעניק לכם את השמנים שהומלצו על-ידי יצרנית טויוטה ואת חלקי החילוף המקוריים מהמפעל.

מוסך טויוטה - איכות ובטיחות מעל לכל
טויוטה העולמית מצטיינת ברכבים בטוחים המספקים הגנה גבוהה לכלל הנוסעים ברכב ואפילו הגנה גבוהה להולכי רגל במקרה של פגיעה. דגמים של טויוטה זכו בשלושה מתוך ארבע כוכבי בטיחות להולכי רגל במבחני ריסוק אמריקניים.

מה ההבדל בין סוכנות טויוטה למוסך טויוטה?
ההבדל בין מוסך טויוטה לבין סוכנות טויוטה יכול לעיתים להיות מבלבל ומטעה. לעיתים, אנשים זקוקים למוסך ולעיתים הם זקוקים לחברה בפועל. מאמר זה בא לענות על השאלה במה מטפלת הסוכנות ובמה מטפל המוסך .

חברת הסעות מיועדת לכולם
השימוש בשירותיה של חברת הסעות נועד לתת מענה לאנשים שונים בזמנים ובמקומות שונים. ככלל, שירותיה של חברת הסעות מיועדים לארגון נסיעה של מספר רב של אנשים אשר רוצים לנסוע...

קלנועיות או לא להיות...
קלנועיות נועדו בעיקר לסייע לאנשים מבוגרים או לנכים, שעבורם ניידות הינה עניין מורכב ומסובך. עם זאת, קלנועית היא רכב חשמלי, בטוח וירוק, היכול לשמש כם אנשי תחזוקה בשטחים פותחים, ואפילו אימהות

לימודי תאוריה - עבור רכב ועבור אופנוע
לימודי תאוריה נראים לחלק מהאנשים קצת מעיקים ומשעממים אך אם נחשוב על כך שבלעדי הכרת כללי התנועה השונים, הכבישים יהפכו למלכודות מוות, הרי שנבין עד כמה הם חשובים.

הסעות - שירותי הסעות מקצועיים
שירותי הסעות של חברת הסעות תורמים רבות להתניידותם של נוסעים ומקלים באופן משמעותי על מעסיקים במקומות עבודה שחוסכים תשלומים של הוצאות נסיעה לעובדיהם.

איך לבחור קלנועיות
שוק הקלנועיות של ימינו הוא רחב ומגוון. ישנן קלנועיות עם מושב אחד וישנן עם שני מושבים, ישנן קלנועיות עם גג וישנן ללא גג, ישנן קלנועיות עם ארבעה גלגלים וישנן קלנועיות עם שלושה גלגלים

קלנועית – לשיפור באיכות החיים
קלנועית היא כלי רכב בטוח, קל לשימוש וידידותי לסביבה, שמגביר את הניידות והעצמאות של העושים בה שימוש. במאמר זה נסקור מי עשוי להפיק רווח מהשימוש בקלנועיות, על מה כדאי לשים דגש בקניית קלנועית, איזה אביזרים כדאי להוסיף לה ואיך כדאי להגן עליה, על מנת להפיק ממנה את המקסימום

תנו לי טיפ...באיזה חברת הסעות עליי לבחור?
אם הינו יודעים מה המשמעות של כל נושא הבטיחות אצל אותה חברת הסעות היינו הרבה יותר רגועים. חברת הסעות שיש לה ערך עליון לבטיחות וודאי שכל אחד היה מעדיף את חברת ההסעות הכי טובה מבחינה בטיחותית עבור הילד הקטן והחמוד שלו.

הסעות - מתי נשתמש בהן יותר?
מערכי הסעות מספקים שירותנוח ויעיל ברוב המקרים, אבל השימוש בהן אינו יעיל דיו - מה הגורים לכך?

קלנועיות בהשוואת אופני הרים
כמעט בכל ספורט , אופני הרים ואופניים בכלל, אנו משתמשים בכל משקל גופינו תוך כדי אימון. לא כך בענף אופני הרים. אופני הרים יתנו לך לשבת על האופניים.

הקשר בין קלנועיות לבין אופני הרים
בשנים האחרונות הייעוד של קלנועיות התרחב, וכיום משמשת צעירים וכן מבוגרים כאחד, כלי רכב זה הוא חשמלי, נוח ויעיל לנסיעות בתוך העיר, המושב או הקיבוץ .

תחבורה ציבורית מתאימה
כל אדם מחליט איזה כלי תחבורה נוחים לו בשימוש היום יומי וגם בזמן חופשה לפניכם יתרונות של אוטובוסים ומיניבוסים אשר באמצעותם מיליוני אנשים נוסעים ממקום למקום בעולם

הסעות בישראל - טיפים לבחירה נכונה
מאחר ואף אחד מאתנו אינו מעוניין לסכן את עצמו או את משפחתו חלילה, הרי שכדאי להכיר מעט את הענף הזה של הסעות בכל תחום, כדי שלא לטעות. כך תוכלו לקבל הסעה שהיא לא רק בטוחה אלא נוחה ומתאימה לכל ייעוד שתבחרו.


על אופני הרים ועל קלנועיות
אופני הרים והשטח יסבו את תשומת לבך, ממטלות ודאגות היום ויוחלפו בניווט אופני הרים בסינגלים ובשבילים כשכל כולך נכנס לעולם שכולו נוף ספורט ו- אופני הרים.


כל מה שרצית לדעת על התקנת וו גרירה לרכב
התקנה של וו גרירה לרכב אולי נראית פשוטה, אך פעולה לא נכונה עשויה להסב נזק רב לך, לרכבך וגם לאחרים, במידה והנגרר מתנתק מהרכב. הנה הדרכים לעשות זאת נכון. באדיבות מרכבי נוע

לימוד נהיגה – לימודים לכל דבר
לימוד נהיגה כיום, הוא כמעט כמו מקצוע לכל דבר. מייחסים חשיבות רבה לנושא של לימוד נהיגה, בעיקר לאור העלייה המתמדת במספר של תאונות הדרכים בארץ. לימוד נהיגה הינו מורכב ומתקדם ביותר, כאשר הידע שנדרש על מנת לסיים בהצלחה הוא רב מאוד.

חברות משלוחים – דרך יעילה למשלוח מהיר
בשוק ישנן אינספור חברות שבהן ניתן לעשות שילוח בעת הצורך. כל מה שצריך בשביל למצוא אחת כזו זה לפתוח דפי זהב, או לעשות חיפוש קטן באינטרנט, ואז מרוב היצע לא תדעו במה לבחור.

סוגי קלנועיות
קלנועיות הן רכב-חשמלי המיועד בעיקר לקשישים ולמוגבלי תנועה (לעתים גם לצרכים שונים).
הנהיגה בקלנועית לא מצריכה רישיון נהיגה כלשהו.
בישראל, לקלנועית מותר לנסוע במהירות שלא תעלה על 12 קמ"ש.

איך לבחור מוסך ולהישאר בחיים
ניפוח הוצאות.הגזמה בחומרת תקלות קיימות.המצאת בעיות ללא קשר למציאות.

אפשר לומר שאנו אפילו מצפים להם כשאנו באים למוסך.

לימוד נהיגה – הנתיב המהיר לרישיון
לימוד נהיגה מתחלק כאמור לשלב התיאורטי ולשלב המעשי, כאשר השלב התיאורטי נעשה קשה יותר מדי שנה. יחסית לפעם, זה כבר ממש לא סיפור פשוט. הבחינה היום מורכבת וקשה יותר לעומת מבחנים קודמים

לימודי תיאוריה-אינטרנט או ספרים?
בחן שתי אפשרויות של לימודי תיאוריה. הראשונה, היא האפשרות הקונבנציונאלית של לימודי תיאוריה באמצעות ספרים, ואילו השנייה, היא הדרך החדשנית יותר, המאפשרת לימודי תיאוריה באמצעות כלי מחשב ובאמצעות אתרי אינטרנט המאפשרים לימודי תיאוריה אינטראקטיביים

מהו רכב מסחרי ולמה הוא משמש ?
רכב מסחרי משמש כיום גם אנשי מקצוע וגם אנשים פרטיים. רכבים מסחריים מיוצרים כך שהם יכולים לשרת את מטרותיהם של אנשים רבים וכל מה שנותר לכם הוא רק לבחור.

דייהטסו-מוסך בילי כפר-סבא
מאמר המדבר על סוכנות הרכב דייהטסו וסאנגיונג.מאז פריצתם לתודעה ולשוק הישראלי..וקצת חומר ומידע על העבר של דייהטסו ושל סאנגיונג

מכונאות רכב-אומנות או חאפריות
מאמר המדבר על תורת מכונאות הרכב בעבר ובהווה-
במאמר זה תוכלו להכנס קצת יותר לעומק על עולם מכונאות הרכב והלך הדברים הנעשים במוסך
השוואות בין המקצוע בעבר להתפתחות של המכוניות של ימינו

יש כסף לרכב חדש?
מאז התפתחות המכוניות, הכל נהיה פשוט מאי פעם; באפשרותכם להגיע מהר ממקום אחד למקום שני, לנסוע למקומות בילוי בלילה ואיך אפשר לשכוח - לא להיות תלויים באוטובוסים ישנים. במדינת ישראל, אין מי שלא יודע שרכבות ישראל הם לא מוסד מהימן, אז למה שתתענו אם באפשרותכם להיות חופשיים לגמרי?

רכבים חדשים 2011
למה להגיע באיחור לאוניברסיטה, או, למשל, לסמוך על אוטובוסים מצחינים מידי יום? בעזרת רכב חדש באפשרותכם לשפר את החיים בצורה משמעותית.

התחבורה הציבורית קרסה כליל?
לאחר התפתחות תעשיית המכוניות, הכל הפך לפשוט יותר; עכשיו ניתן להגיע מאוד מהר ממקום אחד למקום שני, לקחת את כל המשפחה לטיול ואיך לא - לא להידחס באוטובוסים ישנים. במדינה שלנו, אין אדם שלא יודע שאוטובוסים הם לא גוף דייקני במיוחד, אז למה להמשיך להתענות אם אפשר להיות חופשיים כמו ציפור?

על קלנועית,קלנועיות ומה שביניהן
קלנועית הוא כינוי לרכב חשמלי בעל שלושה או ארבעה גלגלים, המיועד בעיקר להתניידות מהירה, בעיקר בקרב מבוגרים.הנהיגה באמצעות קלנועית אינה מצריכה רישיון נהיגה. קלנועית מונעת באמצעות מצבר והיא מגיעה למהירות מרבית של 12 קמ"ש.

לקנות אוטו חדש

למה לאחר ולהרגיז את הבוס, או לסמוך על אוטובוסים ורכבות כל יום? עם אוטו משל עצמכם תוכלו לשפר את חייכם.

מחפשים מכירת רכב משומש?
איזו סיבה יש לאחר לעבודה כל בוקר, או, לדוגמה, לסמוך על רכבות ואוטובוסים בכל יום? עם אוטו חדש באפשרותכם לשפר את איכות החיים שלכם.

הובלת דירה – כל הדגשים בסגירת חוזה הובלה
כיום, השוק שופע בחברות הובלה וקיים קושי במציאת החברה המתאימה ביותר. עם חיפוש החברה המתאימה, צצות להן שאלות רבות: האם להתמקד בנושא השירות? האם לבקש מחירון הובלות? האם חברת הובלות בנתניה תבצע הובלה לאזור הדרום? ועוד מגוון רחב של שאלות.

יש לכם אוטו למכירה?
לאחר התפתחות התחבורה הפרטית, כל דבר בחיים נהיה פשוט במיוחד; ביכולתכם להגיע מאוד מהר למקומות שונים, לצאת ולבלות גם בלילה ואיך אפשר לשכוח - לא להשתמש באוטובוסים ורכבות. במדינה שלנו, כל אחד מבין שתחבורה ציבורית היא לא מוסד מהימן, אז מדוע להתענות אם באפשרותכם להיות עצמאיים?

מחירון הובלות – ממה מושפע מחיר העברת דירה?
עוברים דירה? מזל טוב! זה הזמן לחפש חברת הובלת דירה מקצועית. רגע לפני שאתם מרימים את הטלפון לבקש את המלצות החברים והמשפחה הקרובה או מחפשים דרך גוגל חברות הובלה ומחירון הובלות, כדי לכם לקרוא את המאמר הבא שיסביר לכם ממה למעשה מושפע מחיר העברת דירה.

שכפול אמין של מפתחות אימובילייזר
מפתחות אימובילייזר משמשים כמעין אמצעי הגנה אלקטרוני מפני פריצה או גניבת הרכב.
במידה ואתם צריכים לבצע שכפול של מפתחות אימובילייזר, רצוי לבדוק מספר דברים לפני השכפול משום שהמערכת הפנימית של מפתחות אימובילייזר היא מורכבת מאוד.

האם ההצלחה תמשך מאזדה 3
מה חדש במאזדה 3, השינויים של הדגמים החדשים.
איך היא מתייצבת בשוק הרכב המקומי, ליסינג מימוני ותפעולי.

נגררים איכותיים לכל מטרה
לכל עסק המעוניין להוביל או לשנע ציוד ממקום למקום, מומלץ שיהיה נגרר, המשמעות של הנגררים כתוסף לאוטו מאפשר לכם לחסוך המון זמן וכסף במקום אחזקת משאית או נהג משאית ולהיות תלויים בזה.

חשמל רכב-כיצד עובדת מערכת החשמל ברכבים של היום
במאמר הקרוב אשתף אתכם בידע שלי על מערכת החשמל ברכבים החדשים של ימינו תוך הסבר קטן כיצד המערכת פועלת וגם אתן לכם כמה טיפים

כול מה שרציתם לדעת על משאיות ומוסך למשאיות
משאיות הן מכלי הרכב הגדולים ביותר על כבישי ישראל והעולם. למשאיות דרישות וקריטריונים שונים מכלי רכב פרטיים. להלן הסבר קצר על משאיות, קנייתן וטיפול בהן.

חברת הסעות - מערך שירותי הסעות
שירותי הסעות מקלות במידה רבה על ארגונים וחברות מבחינה כלכלית ומאפשרות להם לספק לעובדיהם מערך הסעות מאורגן ויעיל למקום העבודה

הובלות בירושלים - הובלות מקררים
יש לא מעט מכשירי חשמל שיש להם פונקציות רבות וייעודים רבים אך מקרר הוא מכשיר פשוט שכל ייעודו הוא אחסון וקירור מוצרים שונים.

הובלות בירושלים - הובלות מקררים
יש לא מעט מכשירי חשמל שיש להם פונקציות רבות וייעודים רבים אך מקרר הוא מכשיר פשוט שכל ייעודו הוא אחסון וקירור מוצרים שונים.

הובלות דירה – פתרונות טובים מתחילים בבית טוב...
חושבים על הובלת דירה? זה הזמן להצטייד בכלים נכונים לבחירת המוביל הנכון ולהערכות נכונה לקראת יום מעבר דירה. בכתבה הבאה נציע שישה טיפים מובילים להובלת דירה. מומלץ בחום לקרוא לפני יום המעבר...

נגררים לרכב - קונים רק אחרי שיודעים איך
נגררים לרכב עשויים להיות פתרון אידיאלי לשינוע ולהובלה. בין אם אתם מחפשים פתרון קבוע או זמני, נגררים לרכב יכולים לשרת אתכם נאמנה במשך שנים רבות. החוכמה היא בהתאמה. לפניכם כמה דברים שצריך לדעת לפני שניגשים לרכוש או להשכיר נגרר לרכב.

חברות הובלה -הובלת משרד
חברות הובלה מקצועיות ידועות כחברות שמובילות גם דירות וגם משרדים. כבעלי עסקים, גם אתם עוברים מפעם לפעם וזקוקים לחברת הובלה מקצועית שתעזור לכם בתהליך. המאמר הבא יספק לכם טיפים בנוגע לבחירת חברת הובלה מתאימה, שיטות אריזה וניהול נכון של הזמן.

בחירת חברת הובלה
רובנו עברנו דירה לפחות פעם אחת בחיינו ומודעים היטב לכל הסידורים הכרוכים מסביב למעבר – חיפוש אחר חברות הובלה, אריזה, ניקיון הדירה המפונה והדירה החדשה ומה לא. תהליך המעבר כרוך בטיפול מול גורמים רבים, כשאחד מהם הינו איתור ובחירת חברת הובלה.

טיפים למעבר דירה – כיצד תעברו זאת בשלום?
מעבר דירה כרוך בהמון כאבי ראש, ממציאת חברת הובלות דירות ועד פירוק הארגזים וסידורם בבית החדש. על מנת להקל על התהליך, אנו מספקים לכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם במעבר הדירה הבא שלכם.

הסעות בשירות העובדים
למה מומלץ לחברות גדולות לקחת ולהעסיק חברות הסעות. כמה זה משתלם להם ולעובדים? הכל במאמר זה


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.