אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תחבורה - כללימלגזות חשמליות – מדוע הן מומלצות?
מלגזות נחשבו מאז ומתמיד כלי שינוע חשוב ועיקרי בענפי התעשייה והחקלאות. המלגזות מאפשרות להעביר סחורה ומטענים מסוגים שונים באופן בטוח ונכון, ובתנאי שמתפעלן הינו נהג מורשה ובעל ההכשרה לתפעל ולנהוג במלגזה.

צמיגים דנלופ
חברת דנלופ נחשבת לחברה הראשונה בעולם שיצרה צמיג פניאומטי. הממציא, ששמו
John Boyd Dunlop ועל שמו קרויה חברת הצמיגים המפורסמת, היה במקצועו וטרינר,

לימודי תיאוריה – כל השיטות!
על מנת לקבל רישיון נהיגה במדינת ישראל יש ללמוד לימודים תיאורטיים ולימודים מעשיים. רב האנשים הלומדים נהיגה נלחצים כאשר עליהם להתחיל לימודי תיאוריה. לימודי תיאוריה אינם פשוטים והם כוללים חומר עיוני רב אשר יש לזכור לפרטים.

פורטל auto1 - רכב מליסינג - מדוע זה כל כך כדאי?
יש לא מעט אפשרויות לרכישת רכב מגורמים שונים. איך מחליטים מהו הגורם הטוב ביותר לרכוש ממנו, ועושים זאת ללא כאבי ראש? אפשר להיעזר בהצעות ברוח התקופה, ולבדוק במגרשי הליסינג הקרובים.


מנועים לרכב ומערכת הקירור
הרדיאטור מורכב משני מיכלים ומקרב הנמצא ביניהם. מיכל הכניסה של הנוזל כולל צינור חיצוני, דרכו נכנם הנוזל מהמנוע לרדיאטור. פתח הרדיאטור למילוי הנוזל מחובר, על־פי־רוב, לחלקו העליון של המיכל העילי

פער מחירים בהסעות
כיצד נקבעים מחירי ההסעות ומה מקור ההבדלים בין החברות השונות

איך מתבצע טרייד אין בחברת טויוטה?
מתעניינים בביצוע עסקת טרייד אין אך שואלים את עצמכם איך בעצם מתבצעת עסקה כזו? להלן המדריך השלם לביצוע עסקת טרייד אין בחברת טויוטה.

רשת האינטרנט גם לענייני רכב
ליסינג או השכרת רכב הם נושאים מרתקים אך יכולים לעלות ביוקר אם לא נשקיע מחשבה ותכנון הולמים. לכן, מאמר זה מנסה לעשות סדר במוצרים.

טויוטה בתחום טכנולוגיות הרכב
טויוטה, יצרנית הרכב היפנית ידועה לנו כבית מבטיח למכוניות משפחתיות, לצעירים, למנהלים, משאיות ועוד, אך לא כולם מכירים את מה שמסתתר תחת מכסה המנוע.

מצלמות מהירות
לאחרונה נפרסו עשרות מצלמות מהירות ברחבי הכבישים בארץ כחלק ממאבק בתאונות הדרכים,האם השימוש במצלמות המהירות באמת עוזר למלחמה? האפ הוא מטיב עם הנהג הישראלי?

מלגזות בתעשייה
מלגזות השתלבו בתעשייה ועזרו לשמירה על יעילות ומהירות העבודה.

הכל על לימודי נהיגה
במאמר זה תוכלו לקרוא את כל המידע על מורי נהיגה, כולל הסברים כיצד בוחרים מורי נהיגה , ועל ההבדל בין מורה נהיגה פרטי לבין מורה נהיגה מבית ספר לנהיגה

תשתית טעינה למכונית חשמלית כבר כאן
זמנם של תחנות הדלק חולף לאט-לאט. השחקנים החדשים הם תחנות טעינה שכבר היום פזורות ברחבי הארץ. בכל רכב יש גיפיאס מובנה שמאפשר לו לדעת תמיד איפה יש תחנה קרובה.

יצרני הרכב מצהירים: עד 5 שנים הכבישים מלאים ברכבים חשמליים
נראה שהעתיד כבר כאן ועוד כמה שנים הכבישים יהו מוצפים במכוניות חשמליות.אבל עדיין נותרות שתי בעיות שלא נמצא להם פתרון הם מחירי הסוללות שעומדות היום על 10,000 דולר.

מיצובישי: החשמלית תהיה זולה יותר
מיצובישי נותנן קרב חזק לבטר פלייס וטוענת שהמחירים שלה יהיו ב-30 אחוז פחות מאשר כל מכונית אחרת.
מיצובישי עתידה להגדיל את כמות המכוניות המיוצרות לכ-70000 בשנה הנוכחית.

מרצדס מציגה: הסמארט החשמלית
אותה סמרט רק הרבה יותר חשמלית. כן זו אותה הסמרט של מרסדס המפורסמת רק עם מנוע חשמלי ועיצוב פנימי משגע. במרסדס אומרים שהמכונית החמשלית החדשה תצליח הרבה יותר מאשר הגרסה הקודמת שלה.

סוגים של נגררים
נגררים לכל סוגי הרכבים הינם כלי עזר חשוב לצורך הובלת משא באמצעות כלי הרכב. נגררים לרכב משמשים רבים מן האוכלוסייה, כל אחד לצרכיו שלו. ישנם נגררים המשמשים חקלאיים להובלה של בעלי חיים או של תבואה, ישנם נגררם המשמשים את כוחות הביטחון, ישנם נגררים המשמשים לגרירה של רכב אחר וכד'.

צעדים להרחבת התחבורה הציבורית : חברת מטרופולין
החברה הוקמה בשנת 2002 על ידי חברת תור-בוס שנחשבת אחת מחברות ההסעות הפרטיות הגדולות בישראל.

על הפסים של רכבת ישראל
תשתית רכבת ישראל קשורה לשימוש ברכבות בארץ ישראל עוד טרם קום המדינה.מהנחת מסילת הרכבת לירושלים בסוף המאה ה-19 ועד שנת 1948 שהוחלט על הקמת חברת רכבת ישראל.

האם יש סכנה בריאותית בנסיעה על רכב היברידי?
רכבי טויוטה היבריד מהווים חלק נכבד מהרכבים ההיברידיים שקיימים על כבישי מדינת ישראל בפרט ובעולם כולו בכלל. טויוטה נחשבת לפורצת דרך בתחום כניסת לייצור המוני של רבים היברידיים המותאמים לציבור הנהגים והנוסעים הכולל במדינות שונות.


מוניות לנתבג – נסיעה אופטימלית לחופשה
רבים נעזרים במוניות במהלך ההתנהלות היום יומית שלהם, אך נסיעה לשדה התעופה מעט שונה מכך ויש להתייחס אליה בהתאם, כיוון במקרים אלו חשוב לשים את הדגש על כמה מאפיינים שבמידה והם חסרים יש סיכוי לאחר לטיסה וליציאה לחופשה. לכן,

הגישה שלכם למשרד הרישוי
משרד הרישוי או רשות הרישוי היא האגף בתוך משרד התחבורה האחראי על כל הקשור בתחום הרישוי: בחינות תיאוריה לקבלת רישיונות לאמצעי תחבורה שונים, הענקת רישיונות נהיגה, רישיון לרכב, בטיחות בתעבורה, קורסי נהיגה מונעת ועוד.

אהבה אוטומאטית
התיישבתם במוסך והסתכלתם איך הרכב שלכם עובר טיפול? כנראה שאתם לא לבד. כמעט כולם שמים את מבטחם בידי המוסכניק ומקווים לצאת מהתיקון בשלום

הסעות – מכל מקום לכל מקום בכל זמן
לא כל תנאי הכרחי הוא תנאי מספיק, אבל חברת הסעות המאפשרת לכל אחד להגיע מכל מקום לכל מקום בכל זמן מקיימת את התנאי ההכרחי ללא תנאי. ההכרחי הוא מספיק. כאשר מחפשים שירות הסעות צריך לקחת בחשבון מרכיבים שונים כגון: מספר הנוסעים, יעדם, שעת הנסיעה, המרחק ועוד.

חברת טויוטה- יצרנית המלגזות מספר אחת בעולם
חברת טויוטה סגרה את שנת 2010 במקום הראשון בהיקף המכירות של מלגזות בעולם כולו. זו השנה שמינית ברציפות שטויוטה מובילה את ראש הטבלה, ועל-פי התחזיות תשלים חברת טויוטה רצף של תשע שנים עם סגירת שנת 2011.

טויוטה חוגגת 20 שנה מבצעים וחידושים בחברה
לציון 20 שנות פעילות בישראל חוגגת טויוטה שבוע מכירות מיוחד הכולל מגוון מבצעים וחידושים בתחום הרכב.

סוכנות טויוטה - איתכם בכל מצב
מעניין לדעת כי חברת טויוטה העולמית דואגת לשמר את עצמה במקום הראשון לא רק מבחינת איכות הרכבים והיקף המכירות, אלא גם במקום הראשון מבחינת השירות ללקוח.

מוניות לנתבג - שירות שכיח בקרב הישראלים
טיסה לחו"ל היא אינה מאורע שמתרחש בכל יום ולכן כולנו מנסים לעשות כל דבר נכון בכדי לנצל אותה בצורה מקסימאלית. אם נבדוק בצורה מקיפה את השירות של מוניות לנתב"ג נוכל לראות כמה יתרונות יש בשירות זה. בראש ובראשונה נבדוק את נושא הזמן ונראה כי כל דקה חשובה בטרם אנו עולים על המטוס.

עיצוב שלטים לרכב
עיצוב שלטים לרכב - פרסום ומיתוג נעשה על ידי מדבקות מיוחדות המתאימות לרכב. עיצוב המדבקה לרבות הגודל והצורה שלה, והתאמתם למידות הרכב, אינה דבר של מה בכך, ומצריכה ידע ודיוק רב. על כן, עיצוב, הדפסת והדבקת שלטים לרכב

מוסך טויוטה – האם רק לטויוטה?
רבים מצרכני הרכב בארץ נוטים לחשוב כי טיפולים ייעודיים של מוסך טויוטה נועדו אך ורק לבעלי מכוניות טויוטה, אך למעשה אין כך הדבר.

היתרונות שבביצוע עסקת טרייד מגורם אמין
בשנים האחרונות החלו לצוץ כפטריות אחרי הגשם סוכנויות המבטיחות עסקאות טרייד אין משתלמות לרכבים חדשים כמעט לגמרי ובאחריות. עם זאת, כדאי לבדוק את האמינות ואיכות השירות של כל חברה, מכיוון שכשמדובר בעסקאות טרייד אין, ביצוע העסקה הוא לא תמיד פונקציה של המחיר בלבד.

טויוטה והסביבה
לקראת מחצית השנה הנוכחית (2011) פרסמה חברת אינטרברנד דו"ח ובו ממצאים בנוגע למותגים הירוקים ביותר בעולם.

ליסינג- על ההבדל בין ליסינג תפעולי לליסינג מימוני
ליסינג זו שיטת שכירות שמתאימה במיוחד למי שאין כסף לקנות רכב. התקופה של השכירות בדרכך כלל נעה בין ארבע שנים לשש שנים. ישנם סוגים שונים של ליסינג וכדאי להתוודע לסוגים השונים.

מדריך להוצאת רישיון למלגזה
הוצאת רשיון נהיגה תמיד כרוך בלקיחת שיעורים ולמידה של כלי רכב חדש. רשיון נהיגה חדש מהווה התחלה חדשה ופתיחת דלת להמון אפשריות חדשות של דברים שניתן לעשות תודות לרשיון הנהיגה החדש. לכן רשיון נהיגה הוא התרגשות, הוא הזדמנות, והוא חלון הזדמנויות חדש.

יתרונות הרב קו
לכרטיס הרב קו מספר יתרונות על פני תשלום כספי: הוא נוח, משפר את מהירות הנסיעה, מבוטח וחוסך לנו כסף, וזה עוד לפני שמזכירים את הנסיעות בחינם.

מה זה כרטיס רב קו?
רב קו הינו כרטיס אלקטרוני חכם רב פעמי (נטען) עשוי פלסטיק, אשר מעניק לנוסע הנחות בנסיעה בתחבורה הציבורית.

מוסך טויוטה – עלויות עבור סוגי שירות שונים
המוסכים בישראל מציעים למספר הנהגים הגדול בישראל, שירותים וטיפולים רבים לרכבים הפרטיים והמסחריים, ואף לשאר קטגוריות הרכב כגון אופנועים ומשאיות.

על התפתחותן של עסקאות טרייד אין
נכון להיום, בהתפתחותנו הכבירה ברוב הנושאים הקשורים לחיי היום יום שלנו, ניתן למנות שתי שיטות מרכזיות לשדרוג המוצרים שברשותנו באמצעות טרייד אין

טויוטה יאריס החדשה - יתרונות ותיבת הילוכים
הרכבים בישראל נמדדים על פי נתונים רבים כגון צריכת הדלק של הרכב, אבזור הרכב, עלות הרכב, עלות תיקונים ורמת הנוחות של הרכב.

רב קו
מאמר המתאר את השינויים שנערכו בעקבות הרפורמה בתחבורה הציבורית ובפרט בכרטיס הרב קו

מציאת מורה לנהיגה-מדריך
הגעתם לגיל שאפשר להתחיל לנהוג? מזל טוב! כל שנותר לעשות הוא ללמוד נהיגה, לעבור תיאוריה וטסט ולקבל מאבא את המפתחות לאוטו. אבל נתחיל מהתחלה: קודם צריך למצוא מורה טוב לנהיגה וזהו עניין חשוב מאוד, כי מורה לנהיגה יכולים לעשות את ההבדל בין הצלחה בטסט הראשון או כשלון בטסט החמישי.

טרייד אין רכבים
הצורך ההולך וגדל לרכבים פרטיים הוליד את רעיון ההחלפה, טרייד אין רכב בשמה הידוע יותר. השיטה מאוד פשוטה: אתה מפקיד את מכוניתך בידי חברת הליסינג ומקבל במקומה מכונית חדשה יותר בדגם ובשנה על פי צרכיך. כמובן שהעסקה כוללת גם תוספת כספית בהתאם לפער במחיר בין שתי המכוניות.

ארגז כלים מקצועי
שימוש ובחירה נכונה של ארגז כלים מקצועי הינה קריטית. זאת משום שארגז הכלים מהווה אמצעי עיקרי לאחסון כלי העבודה שלנו. על בחירת ארגז כלים מקצועי במאמר הבא.

עגלת כלים למוסך
מאחר ועגלת כלים למוסך היא כלי האחסון העיקרי לכלי העבודה שלנו, יש לבחון כמה דברים חשובים. יש לבדוק שהעגלה ממותג מוכר. ישנם מקרים בהם נשלם יותר כסף ונקבל מוצר באיכות ירודה. על עגלת כלים למוסך במאמר הבא.

לימודי נהיגה בתנאי מזג אוויר קשים
ישנם מקרים בהם לימודי נהיגה מתבצעים בתנאי מזג אוויר קשים, ואז צריך לקחת בחשבון כמה גורמים שאינם באים לידי ביטוי בדרך כלל.למרות שבאופן עקרוני אמורים לימודי נהיגה להכין את התלמיד לכל המצבים האפשריים, עדיין ישנם דברים שרק הניסיון המעשי מאפשר ללמוד אותם.

רישיון למלגזה - חובה לכל חקלאי
מלגזות הן כלי רכב המצוידים בזרועות פלדה באמצעותן ניתן להעמיס מטענים ולהוביל אותם למרחקים קצרים יחסית. כיוון שמדובר בכלי רכב כבד מחייב החוק רישיון למלגזה מכל אדם המבקש להשתמש בכלי לשם עבודתו.

איך לבחור את הטויוטה שלך?
לקוח קיבל את ההחלטה וצעד אל תוך סוכנות טויוטה במטרה לרכוש את אחד מהדגמים של טויוטה. כעת צריך להיבחר בקפידה הדגם המתאים. צוותי המכירות של כל סוכנות טויוטה ידעו להרחיב ולהסביר על דגמי טויוטה השונים.

ביטחון הוא דבר ראשון
לעיתים, אנו מוכנים לקחת סיכונים על מנת לחסוך כמה שקלים פה ושם. לעיתים אנחנו מוכנים אפילו להתפשר על מוצרים או שירותים שנקבל. אבל, כנראה שהחוכמה האמיתית היא בידיעה באלו מקומות כדאי באמת להתפשר ומתי לא מומלץ לעשות זאת. אחד מן התחומים הללו הינו בטיחות ברכב.

כל מה שרציתם לדעת על רמפות העמסה
רוצים לרכוש רמפת העמסה ? כדאי שתקראו את המאמר הבא מכיל את כל המידע הרלוונטי בנוגע לרמפות העמסה.

לימוד נהיגה בגיל מבוגר - מה צריך לדעת לפני?
לרבים מאיתנו נהיגה הינה טבע שני, וחלקנו אולי לא זוכרים שפעם היינו צריכים לעבור קורסים של לימוד נהיגה ולעמוד במבחן התיאוריה ובמבחן המעשי. אך ישנם לא מעט אנשים שהגיעו לגיל מבוגר מבלי שהשיגו רישיון נהיגה.


עמוד 2 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.