אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ניהול תוכןניהול מסמכים – איך משפרים את היעילות במשרד המתקדם?
תחשבו שאתם זקוקים למסמך מסויים ואינכם יודעים היכן הוא תוייק. אתם גם לא זוכרים את התאריך המדוייק בו המסמך הונפק ואין לכם שום קצה חוט שעשוי להוביל אתכם למקום הימצאו.

מערכות מידע – מקצוע העתיד
תחום מערכות המידע נהנה בשנים האחרונות מביקוש,שמו נקשר לחברות וארגונים גדולים והוא כלי שימושי ונצרך בשוק התעשייה.בו לקבל פרטים על התחום.

שירותי קלדנות – פתרון בזמן אמת
כיום, אין תפקידים אדמיניסטרטיביים שאינם כוללים עבודה מול מחשב, המהווה כלי עזר חשוב וקריטי מעין כמותו. הקלדה של מסמכים החליפה את הכתיבה הידנית ששמשה דורות רבים של מזכירות מותשות, ועובדה זאת מייעלת מאוד את העבודה ומקלה עליה

סריקת מסמכים - סריקת מפות – סריקת שרטוטים, איך עושים זאת?
מה אתה עושה כשאתה צריך ליצור לך עותק של מפות ושרטוטים?מה אתה עושה לאחר שסיימת להשתמש במפות ושרטוטים שקיבלת בגודל A0, ואין לך את קבצי המקור שלהם, רק את הנייר עצמו?

סריקת מסמכים + ארכיון דיגיטלי = הגיבוי האופטימלי למסמכים בארגון
אם אתה זקוק למערכת ארכיון דיגיטלי איכותית וחכמה מהסוג הטוב ביותר בשוק, עם תמיכה מלאה בעברית. הפתרון הוא בשילוב מערכת מקצועית, ותיקה ואיכותית.

סריקת מסמכים - למה חשוב לבקש הצעת מחיר?
הגישה העולמית להקטין את כמות הנייר המתבזבז בהליכים מסוימים הולכת וצוברת תאוצה גם בארץ. במקום להדפיס או לצלם מסמכים מכל סוג, סורקים את המסמכים ושומרים במחשב. בדרך זו אנו תורמים את תרומתנו לכדור הארץ ומכניסים מהפיכה ירוקה במשרד שלנו.

סריקת מסמכים - איך סורקים מסמכים בפורמט רחב
אם הזדמן לכם להגיע ללשכת שירות או למכון העתקות כדי להזמין שרטוטים אדריכליים, מפות או פוסטרים. לבטח ראיתם את המכשור הגדול המתאים לצילום והדפסת מסמכים בפורמט רחב.

סריקת מסמכים – איך בוחרים תוכנה לניהול וסריקת מסמכים?
כשאתם בודקים תוכנות סריקה עליכם להגדיר ולאפיין מראש מה יהיו המשימות של תוכנת הסריקה הרצויה. כדי להיכנס לניהול מסמכים, סריקת מסמכים, ארכיון דיגיטלי, מומלץ לבחור תוכנה שתענה על הצרכים והדרישות שלכם.

סריקת מסמכים – איך בוחרים שירותי סריקה באתר הלקוח?
כשאתם מחפשים שירותי סריקת מסמכים ליצירת ארכיב דיגיטלי (ארכיון מסמכים ממוחשב / ארכיון אלקטרוני), מומלץ להיצמד למתכונת הבאה

ניהול מסמכים – איך עושים זאת בקלות ובמהירות?
בהנחה שהפנמת כבר את הצורך במעבר ניהול הידע של הארגון שלך לארכיון דיגיטלי והחלטת שאתה צריך פתרון לניהול מסמכים, אתה צריך לחשוב על אפיון המערכת הרצויה

ארכיון דיגיטלי – הדרך החכמה לניהול המסמכים שלכם
סריקת מסמכים והסבת מנגנון הנייר למערכת ארכיון דיגיטלי נמצאת בתאוצה בשנים האחרונות ומשרדים רבים מצטרפים מידי יום לארגוני הענק שכבר ביצעו הסבה מלאה למערכות לניהול משרד ללא נייר.

סריקת מסמכים – למה כדאי?
כן, זה הריח המוכר. הריח של המסמכים העבשים, המסמכים המצהיבים. לפי הריח מזהים שנכנסים לתוך ארכיון מסמכים. הריח המיוחד והטחוב הזה של מסמכים ישנים המאוחסנים שנים ארוכות בתוך חדרון סגור או בתוך ארכיון מסמכים. קשה לטעות בריח הזה.

סריקת ארכיון מסמכים – איך עושים זאת הלכה למעשה?
סריקת מסמכים והמרתם לקבצים דיגיטליים מאפשרת לכם לחסוך את עלות אחסון המסמכים בארכיוני המסמכים (או בחדרי הארגון) וליצור מערכת קלה, פשוטה, זולה ויעילה למציאת כל מסמך בלחיצת כפתור.

OCR עברי - מה זה?
תוכנת זיהוי תווים אופטי, או באנגלית Optical Character Recognition היא תוכנה המבצעת המרה של תמונה סרוקה למסמך בר עריכה במעבד תמלילים במחשב.

ניהול מסמכים - איך יוצרים ארכיון מסמכים?
אם אתם רוצים ליצור בעצמכם ארכיון מסמכים משלכם, יש צורך לקחת את מסמכי הנייר ולהפוך אותם בתהליך סריקה לקבצים דיגיטליים המאוחסנים במחשב. לאחר שתצרו את הקובץ מהמסמך הסרוק תוכלו לעשות איתו ככל העולה על רוחכם.

סריקת מסמכים – כיצד מתחילים?
ניהול מסמכים בארגון הפך להיות נחלת הכלל. כדי ליישם ולהטמיע מערכת ניהול מסמכים, יש צורך במספר מקדימים מהלכים.

תרגום מאמרים - הפתרון המושלם
ריאת המאמרים מיועדת להספיג ידע במוחות אותם סטודנטים, אך לרוב קריאת המאמר היא פעולה קשה ומאומצת. במיוחד אם המאמר אינו כתוב בשפת האם של הסטודנטים. במקרה כזה יש צורך בתרגום המאמר.

מהו תרגום טכני ולמי מיועד ?
תרגום טכני הינו אספקט נוסף במכלול שלם של נושאי תרגום. בעולם טכנולוגי כמו שלנו ספרות טכנית המספקת הוראות הפעלה ברורות היא ספרות בסיסית נלווית לכל מוצר טכנולוגי. החל מהפעלה פשוטה של מכשיר פשוט וכלה בהפעלה מסובכת יותר.

מחשוב ארגוני לתאגידי המים - בשירות הרשויות המקומיות
איך יבוצע המחשוב הארגוני לתאגיד מים ?הרגולטור קבע שהחל מ 1-1-2010 התנהלות צריכת וגביית המים בישראל תנוהל באמצעות חוקה חדשה וחברה נפרדת - תאגיד מים .כל רשות מקומית תהיה קשורה לחברה שהיא תאגיד מים ואליה ירוכזו תשלומי המים של תושבי אותה רשות .

למה לפרסם מאמרים באתר Circle.co.il?
כמות אתרי המאמרים שנמצאים כיום ברשת היא עצומה. ברגע שהובן הפוטנציאל של השוק הזה, צצו להם מאות, אלפי ואפילו עשרות אלפי אתרי מאמרים, אחד אחרי השני.


עמוד 1 מתוך 1
[1]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.