אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

זוגיותמתי פונים לקבלת ייעוץ זוגי?
ייעוץ זוגי הוא תהליך המפגיש את שני בני הזוג פנים אל פנים מול הבעיות והמחלוקות שלהם. ייעוץ זוגי מאפשר לבני הזוג להתמודד עם הקשיים שלהם, להבין מה הוביל אותם למצבם הנוכחי וכיצד ניתן לצאת ממנו.

טיפול זוגי – האם הוא אפקטיבי?
טיפול זוגי הפך בשנים האחרונות לפופולארי ונפוץ בארצנו אנו, ובשאר ארצות העולם. אלו מאתנו המעוניינים לשפר את מערכות היחסים בהם הם נמצאים בוחרים לפנות למטפל זוגי ובעזרתו לפתור בעיות בזוגיות ולשקם את מערכות היחסים שלנו.

טיפול זוגי – האם הוא אפקטיבי?
טיפול זוגי הפך בשנים האחרונות לפופולארי ונפוץ בארצנו. רוב רובנו ערים לאופציות השונות שמציעים לנו החיים, ולא מרגישים מאוימים או מחויבים להישאר במערכות יחסים שלא מיטיבות עמנו

אורלי רובין - מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי - זוגיות בשלב אמצע החיים
נשאלת השאלה מדוע זוגות רבים פונים לטיפול בשלב זה של נישואיהם?הדרך המקובלת בספרות לתאר זוגות בתקופת אמצע החיים, היא תיאור התהליכים המיוחדים שהם עוברים, כתוצאה מהתפתחות והמשברים הנפרדים שעובר כל אחד מהם.

ייעוץ זוגי או טיפול זוגי?
כיום זוגות רבים, מכירים בחשיבותו של טיפול זוגי ובשיטות ייעוץ זוגי המגוונות ובוחרים לפנות לקבלת סיוע מסוג זה, טרם קבלת החלטות גורליות לגבי הקשר הזוגי שלהם

ייעוץ זוגי – הבחירה הנכונה
כל אותם זוגות שמעוניינים לנסות לפתור את הבעיות בתקווה להסדיר את מערכת היחסים שלהם, מומלץ לפנות לקבלת ייעוץ זוגי שיסייע להם להתמודד עם הבעיות שלהם ולרכוש אמצעים בעזרתם יוכלו להתגבר עליהן

ערבי ספיד דייט-לעשות סדר בכל הבלגאן
במאמר זה ננסה לעשות לכם קצת סדר בבלאגן בכל הנוגע לעולם הספיד דייטינג. מאחר ומדובר בתחום חדש יחסית בארץ, לא הרבה יודעים לגבי כל האופציות,המחירים והאופי של הערבים השונים. מסוקרנים? בשביל זה אנחנו כאן.

הערכה כחלק מ-אומנות הפיתוי - חלק א
בשלב מסוים צריך לדעת להוריד קצת את כמות הטיזינג, כאן נכנסת לתמונה ההערכה.

ספיד דייט-לכל גיל, לכל אחד
לכל שועלי הדייטים שבינכם שבע דקות לדייט יכולים להישמע מעט מדי. זה יכול אולי להישמע קצת מפתיע-אבל האם ידעתם שרושם ראשוני נקבע תוך שבע שניות? כן, שבע שניות! המשמעות של הדבר היא כזאת-בערב ספיד דייט ממוצע ייתכן ששבע דקות יסתיימו לכם בלי שתשימו לב ולהיפך.

המשך ופיתוח שיחה לפי אומנות הפיתוי - חלק א
מטרות בשלב זה – יכולת לנהל ולפתח שיחה, יצירת "זרימה" , שימוש בחוש הומור, יכולת לספר סיפורים, בניית מתח וסקרנות.

מקסודרם - פתרון יעיל ומיידי לבעיות זקפה
בעיות בחיי המין הינה תופעה די נפוצה בקרב זוגות רבים. חיי המין זהו אחד הנושאים החשובים במערכת יחסים זוגית וכשיש בעיות בתחום הזה זה משפיע על כל היחסים באופן כללי.

כל מה שרצית לדעת על שפיכה מהירה וסיבותיה
שפיכה מהירה היא תופעה שמקורה בכמה סיבות שונות – חלקן התנהגותיות וחלקן גנטיות. למרות שעוד אין לה כיום תרופה המתקנת את המעוות, צמד חוקרים הולנדים מצא ובודד את הגן הרלוונטי, בדרך לטיפול תרופתי בעתיד. על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

ייעוץ זוגי – הבגידה הייתה תחילת הסוף
הצלחתם להתגבר על בגידה ועבר כבר זמן מאז, פתאום הזוגיות שוב במשבר והפעם אתם לא יודעים אם תצאו מזה, ייעוץ זוגי יכול לעזור לכם למצוא את היציאה מהמשבר.

הכרויות באינטרנט בליווי אישי ומקצועי - תפסיקו לבזבז זמן בחיפושים מתישים
אם יצא לכם כבר להתנסות קצת באתרי הכרויות באינטרנט, אתם יודעים שלרוב מדובר במסע ארוך ומפרך שגורם לא אחת לאכזבות ומפחי נפש. איך בדיוק מוצאים את "האחת" או "האחד" מכל השפע הזה?

איך להתחיל עם בחורה – הטלפון – חלק' א
זהו חלקו הראשון של המאמר על איך להתחיל עם בחורה – הטלפון.

איך בוחרים מתנה לאישה לפסח?
אביב בפתח, פסח בדרך- אשתך נכנסה לכוננות מלחמה עכשיו היא תתמלא אנרגיה משחיתה: לנער, לאוורר, לצבוע, לתלות מדפים לכבס וילונות - לעשות פינה .

טיפול זוגי - הפתרון האחרון
רוצים לפרק את הנישואין? עומדים לפני גירושים? קודם תקראו את המאמר.

גברים חונים גם באדום מחקר חדש
"מחקר חדש קובע שאתן חונות פחות טוב", הוא אמר לי.
אז עכשיו זה גם מדעי שהחבר שלי הרבה יותר מוכשר ממני בכישורי החנייה שלו.

אחרי שאתגרש ממנו אהיה מרוצה
לפעמים יש נטיה לחשוב שגירושין יפתרו את כל הבעיה. זה לא תמיד כך ולפעמים הפער בין המחשבה על איך יראו החיים אחרי הגירושין לבין איך שהם נראים בפועל גדול מאוד מאוד.

להגיד הכל עם זר פרחים
לכל זר פרחים יש משמעות הנקבעת על פי גודל הזר, צורתו, צבע הפרחים השזורים בו וכמובן סוג הפרחים

ללמוד איך להתנשק - לא רק למתחילים
גם אם אתם בטוחים במאות האחוזים שאתם יודעים איך להתנשק, כבר התנשקתם כמה וכמה פעמים בחיים שלכם ואתם ממש מאהבים מנוסים, אני סבור כי אתם יכולים ללמוד כמה טריקים קטנים שיכולים לעשות שינוי גדול.

ייעוץ זוגי – תמיד חשוב לזכור את הדרך
אנשים יכולים להפסיק לשלוט במילים אשר יוצאות להם מהפה, כאשר הם רבים וזה יכול להיות מאוד בעייתי כאשר מדובר בשני בני זוג אשר אוהבים אחד את השנייה וברגעים של ריב שוכחים את זה. באמצעות ייעוץ זוגי בני הזוג יכולים לקבל טיפים כיצד לשנות זאת.

איך להתחיל עם בחורה - הצעת הפגישה בטלפון
בסופו של דבר, אם תפעל לפי הכללים שהזכרתי עד כה בתחום אומנות הפיתוי, הבחורה תרמוז לך שהיא רוצה להיפגש, במיוחד אם תזכיר כל מיני דברים כיפיים שאתה עושה עם החברים שלך.

ייעוץ זוגי לזוגות חד-מיניים
בין שמדובר על איזור המרכז, איזור הדרום או כל איזור אחר בארץ, לפעמים, יש צורך בייעוץ זוגי לחד מיניים, במאמר זה נשוחח בנושא!

ההבדלים בין טיפול זוגי לבין ייעוץ זוגי
במהלך טיפול זוגי תעשה התבוננות עמוקה בילדות ובטראומות אשר משפיעות על הקשר הזוגי. טיפול זוגי אינו מחליף טיפול פסיכיאטרי או טיפול פסיכולוגי.

איך מתנשקים – כמה טיפים לנשיקה מנצחת
אפשר לומר הרבה דברים על איך מתנשקים, אבל באופן כללי קיימים מספר חוקים בסיסיים שיכולים בהחלט לעזור לכם להבין איך להתנשק כמו שצריך ולהרשים את הצד השני. נשיקה היא לכאורה משימה פשוטה אך למעשה מהווה מבחן לא קטן

אוקראינה לתייר הישראלי
מי שמעוניין לטוס לאוקראינה ובייחוד גברים המעוניינים להגיע למטרת הכרויות כדאי שידעו מספר פרטים, ביטול חובת ויזת הכניסה לא תמיד תאפשר את כניסתך למדינה.

בגידות בחיי הנישואין
בעידן של האינטרנט וחופש מיני הבגידות בקרב בני זוג עולה כל העת. הגורמים לכך שונים והתוצאות יכולות להיות סיום הקשר או דווקא חיזוקו. למה בני זוג בוגדים? האם נתן להתגבר על בגידה?

חיבור בין גורמים
זהו לא מאמר במלאכה זהו מאמר בזוגיות, בניהול, ותקשורת בינאישית, כל אחד יכול לבדוק את סוג החיבור המתאים לגורמים אותם הוא רוצה לחבר ביחד

רוצים לקרוא עוד על גלולה?
הרפס, היריון לא רצוי ועוד הרבה צרות שמופיעות לאחר משגל הן לעיתים מזיקות ומסכנות חיים. לפיכך, עליכם לעשות כל מה שביכולתכם על מנת להישמר.

ייעוץ זוגי – דילמות
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים

טיפול זוגי ביחד או בנפרד
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם

אומנות הפיתוי - הבדלים בגישה שלך כשאתה פותח שיחה - חלק א
זהו חלקו הראשון של המאמר על אומנות הפיתוי – הבדלים בגישה שלך כשאתה פותח שיחה.

זוגיות – אופוריה וההתפכחות
דמו בראשכם סיטואציה רומנטית אופיינית, כמו בסרטים: חיוך גדול של אושר, עיניים קורנות, הוא והיא רצים בשדה פורח, באוויר הפתוח, זה לקראת זו.

שימוש ב-בושם פרומונים תוך כדי קריאה בכף יד
אז למה אני כל כך אוהב קריאה בכף יד כאשר יש עלי בושם פרומונים?

איך להתחיל עם בחורה בעזרת תקשורת לא מילולית
במידה ועדיין לא הבנת, לפי אומנות הפיתוי, המילים שיוצאות לך מהפה מהוות פחות מ10%- מהעובר בתקשורת בינאישית.

קורס אימון אישי למציאת זוגיות
האומנם עיקר הבעיה היא למצוא את האחד? בעולם של מציאת בן זוג בימינו, קיימת התעסקות רבה בלמצוא אותו/ה, את האיש המתאים, את הבחורה הנכונה. במהלך קורס אימון אישי לזוגיות לומדים קודם מה באמת חשוב

ייעוץ זוגי וזכוכית מגדלת
הגזמה של דברים היא מתכון לעימותים, היכולת לראות את הדברים בפרופורציה הנכונה, הינה חשובה מאוד על מנת לקדם תקשור עניינית אצל בני הזוג. ייעוץ זוגי מלמד אתכם כיצד לעשות זאת ולהשתמש בכלים הטבעיים שבהם אנו נעזרים ביום יום.

ייעוץ זוגי : איך להקשיב לבן זוג כועס
כעס עלול לצבוע קשר זוגי בצבעי מלחמה, התמודדות איתו באמצעות כעס נגדי משולה למי ששופך שמן על המדורה. התמודדות באמצעות סבלנות סופה להתפקע ולהוביל להתפרצות. ישנה דרך נוספת ואפקטיבית יותר. בתהליך ייעוץ זוגי נלמד כיצד להקשיב לבן זוג כועס ולשנות את צורת ההתייחסות לדברים.

טיפול זוגי – פתרון קונפליקטים באמצעות תקשורת זוגית
ישנן בעיות זוגיות רבות ולעיתים לא נוכל לפתור את כולן ואפילו לא את רובן. זוג שהשכיל למצוא דרך לפתרון בעיותיו (כמו טיפול זוגי או ייעוץ זוגי) יצליח להתמודד עם אלו שיצוצו בעתיד, ולא ימצא את עצמו שוקע לתוך מריבה המביאה לתחושת פגיעה ומצוקה אישית וזוגית.

טיפול זוגי לשיפור הזוגיות
כולנו רוצים מאוד להיחשב כמי שלוקחים אחריות, אך ברגע האמת מחשבות והרגלים שליליים עלולים להכשיל אותנו. טיפול זוגי מהווה את הצעד הראשון בלקיחת אחריות על הקשר הזוגי.

טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים?
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי. טיפול זוגי יכול להתאים לזוגות עוד לפני תחילת הקשר הזוגי שלהם

ייעוץ זוגי בצפון לכולם
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות

יעוץ זוגי – או טיפול אישי
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.

טיפול זוגי, ייעוץ זוגי- כל מה שרציתם לדעת
טיפול זוגי מיועד לזוגות הנמצאים במשבר, בפרשת דרכים, בהתלבטות לגבי המשך הקשר, ולכאלו המעוניינים לשפר את היחסים הזוגיים: זוגות נשואים במשבר נישואין, זוגות לא נשואים או לפני חתונה, זוגות בנישואים שניים (או יותר) וזוגות חד מיניים.

האם אתם זקוקים לטיפול זוגי?


סודות הפיתוי – בניית סטטוס חברתי
לפי אומנות הפיתוי, דרך מרכזית שבה משתקף הסטטוס והערך החברתי שלך היא שפת הגוף שלך.

הריון זוגי
האם הריון בת הזוג גורם לגברים תחושה של פחד , בלבול , חרדה , דאגה וחשש ומאידך , אילו תהליכים עובר הגבר במהלך "ההריון" - כבן זוג ולאחר הולדת הילד – כאב .

טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים?
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי. טיפול זוגי יכול להתאים לזוגות עוד לפני תחילת הקשר הזוגי שלהם

יעוץ זוגי – או טיפול אישי
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.

אהבה נוסח אוקראינה
המזל של אתרי הכרויות בעולם שיש את הנשים הרוסיות, גם צעירות וגם יפות ומוכנות להכיר גברים ללא כל התנשאות.


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.