אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

עיצוב חוץפרגולות עץ ואלומיניום
התחום של פרגולות עץ ואלומיניום הוא כזה שצבר תאוצה רבה בשני העשורים האחרונים. לא מעט ישראלי גילו את היתרונות בבניית פרגולות בצורה מהירה ואיכותית והם לא חשבו פעמיים בטרם הוסיפו לביתם פרגולות עץ ואלומיניום בגדלים

סוככים: "סופר-סייז מי"
הישראלי הטיפוסי אוהב דברים כמה שיותר גדולים, כמה שיותר מנקרי עיניים וכמה שיותר מרשימים, בין אם מדובר ברכב שלו, בחתונה שלו, במימדי הבית, בסלון המעטר אותו. כן, גם סוככים הם חלק מהרצון להרשים.

פרגולות - לא רק עץ ואלומיניום
פרגולות הן אחד הטרנדים הלוהטים בתחום עיצוב גינות. הן יוצרות שטח מוצל, נעים וקריר בחצר או בגינה, מגנות על הצמחים שחשיפת יתר לשמש עלולה להזיק להם והופכות את החצר למקום..

מהם מחסומי רכב?
אל תסתפקו באיכות נמוכה! תמיד מומלץ לשלם קצת יותר ולקבל מוצר מורכב כהלכה שיחזיק מעמד שנים ארוכות מאשר לחסוך ושתהיו מוכרחים להחליף אותו כעבור זמן קצר מדי.

יתרונות של דק עץ
בארץ ובעולם יותר אנשים בוחרים בחיפוי של דק עץ בין היתר משום היתרונות שהוא מעניק לעיצוב הבית, שכן קל מאוד לשלב דק עץ בכל עיצוב מבוקש או עיצוב קיים.

פרגולה חשמלית – הדור החדש של הפרגולות
עיצוב הגן והמרפסת הוא נישה הצוברת תאוצה ומתפתחת מאוד בשנים האחרונות. חברות וחנויות רבות מתמחות בריהוט גן, בגינון ובאביזרים משלימים ההופכים את השהייה בחוץ לנעימה ומהנה, ואת הגן או המרפסת ל"חדר" נוסף של הבית שבו

עיצוב נוף – מסלולי לימוד
תחום עיצוב נוף הפך עם השנים לתחום כה שימושי ופופולארי עד כי ניתן כיום ללמוד אותו בצורה מסודרת ממש במוסדות אקדמיים שונים ומכללות להנדסאים.

גדרות עץ לכל טעם וסגנון
מה יכול להיות יותר פסטוראלי וציורי מגינת הבית הפרטי שלכם מוקפת גדרות עץ אשר עוצבו על פי סגנונכם, מרוהטת ריהוט גן עשוי עץ הכולל מיטת שיזוף וכיסא נדנדה, מקורה באמצעות פרגולות עץ עשויות מעץ יוקרתי ומרוצפת בדקים עשויים עץ ?

פרגולות - דרכי עיצוב ומיזוג
לקראת סוף המאה ה-20, ובעיקר בעשור האחרות אנו עדים למגמה ההולכת וגוברת לעיצוב פרגולות בתוך בגינות ובחצרות הבתים. פרגולות המעוצבות בטוב-טעם מקנות למקום חמימות ונעימות, ומקום שנעים...

דשא סינטטי – נראה מי ירגיש את ההבדל
דשא סינטטי משובח מעניק יתרונות רבים למי שחושב נכון. על גלגולו של הדשא הסינטטי ואיך לבחור – תוכלו ללמוד כאן .

דלתות מעוצבות כניסה
עוז דלתות מעוצבות כניסה לבית - בטיחות חובה ולכן נחפש דלתות פלדה שהן דלתות ביטחון מאד אמינות. ניתן לקבל כיום דלתות מעוצבות מבית עוז דלתות כניסה מעוצבות

סוככים – כרטיס הביקור של העסק שלך
בימינו, סוככים משמשים דרך שבה הלקוח אומד את העסק שלך. אנשים רבים לא יודו בכך, וחלקם אפילו אינם מודעים לכך, אבל סוככים יוצרים את הרושם הראשוני וכמה מפוארת שהחנות או מקום העסק שלך לא יהיה, אם יש בעיה בסוככים, אנשים מיד יעקמו פרצופם וידירו רגליהם משם.

תאורת גן מרשימה גם בלילה
תאורת גן טומנת בתוכה יתרונות רבים. תאורת גן יכולה להאיר חלקים מסויימים בגינה ואף את הגינה כולה. קיימים סוגים שונים ומגוונים של תאורת גן. צור קשר לקבלת ייעוץ.

אודות ריהוט גן
ישנן שיטות רבות בעיצוב גינות בתחום ריהוט גן , שיעזרו לכם לעודד את המבקרים לנוע בצורה מסוימת ואף להכיר את הנוף המחמיא ביותר לגינה שלכם.

פרגולות ורשתות צל הן אמצעי הצללה יעילים ואסטתיים
אביב הגיע, השמש באה! במזג האוויר האופייני למזרח התיכון, אנחנו מתברכים בהרבה ימי שמש, אבל לעיתים אנחנו מעדיפים הגנה מפני קרינת השמש כדי שנוכל לשבת בנחת ובבטחה בגינה שלנו. לכן חשוב להשתמש בהצללה כמו למשל פרגולות, רשתות צל וסוככים.

הצללה - לא שוכחים סוככים
הצללה חשובה בעיקר באיזור אקלים כמו ישראל והמזרח התיכון - גם בחורף יש לנו שמש וחשוב לספק פתרונות הצללה טובים.

חלונות בלגיים בעת תהליך עיצוב הבית
זה הזמן למצוא חלונות בעלי מראה עיצוב יוקרתי? חלונות בלגיים הם התשובה עבור החיפוש שלכם אחר חלונות.

מחסני עץ
מחסני עץ מיוצרים ע"פ הצורך שלכם. מחסני עץ של צוות גדרון מתאימים לבית פרטי, מוסדות, מפעלים ועוד. מחסני עץ עשויים מעץ אורן פיני סוג חמישי - האיכותי ביותר.

התקנת סוככים לצרכים שונים
התקנת סוככים היא משימה למקצוענים. מדוע אנחנו מתקינים סוכככים ולמה הם כל כך חשובים לאיכות החיים שלנו?

סוככים: לעשות כסף מצל
מסתבר שגם סוכך הוא מכשיר לעשיית כסף אם משתמשים בו בצורה הנכונה. מסתבר שאפשר לעשות כסף מצל.

סוככים: התאמה מקרוב ומרחוק
התקנת סוכך משפיעה על המראה של הסביבה שבה הוא מותקן והיא יכולה לשנות את העיצוב של החלל הנתון ושל התחושה שיש למי שמבקש לשבת בו.

סוככים: תופעה מדאיגה
מסתבר שישנם אנשים שהופכים את התקנתו של סוכך בגינה או במרפסת למרכז החיים שלהם.

שימור דקים
רכישה והתקנת משטחי הדק, הינו מרכיב אחד בשידרוגפינת האירוח, שכן יש לשמור על איכותו ורעננותו לאחר ההתקנה.

פרגולות לשימוש בימי הקיץ החמים
במאמר שלפניכם, נבחן את האפשרות של התקנת פרגולות במרפסות בכדי לאפשר לכם ליהנות מהמרפסת גם בימות הקיץ החמים. כמו כן, נבחן סוגי פרגולות שונות, בכדי לסייע בידכם לבחור פרגולות המתאימות למרפסת ביתכם.

דקים ומגוון פרגולות
השימוש הנרחב של דקים פרגולות, לקראת סוף המאה ה-20, נעשה נפוץ בגינות ובחצרות הבתים. פרגולה המעוצבת בטוב-טעם מקנה למקום חמימות ונעימות, ומקום שנעים לשבת בו עם כוס קפה, עם משפחה וחברים.

פרמטרים חשובים בתכנון גינת משחקים

בתכנון גינת משחקים יש לקחת בחשבון את כווני התנועה של הבאים לגן,חלוקה אפשרית ל-2 אזורי מתקנים לגילים השונים-עד גיל 4 – פעוטות ומעל גיל זה- ילדים גדולים.

חייבים למצוא פרגולות מחיר?
אנחנו מבזבזים מאמצים רבים וסכומים נאים של כסף על הבית והגינה - אנו מנכשים, חופרים ומחדשים, בביתנו אנחנומתקשטים, מקלפים ושוב צובעים, רוכשים פריטים לשימוש יומיומי.

הצללה בעיצוב אישי ומקורי: רעיונות
כדי ללכת רחוק עד כמה שאפשר בכל מה שקשור לסוגי סוככים נציע כמה אפשרויות ורעיונות למי שמחפש עיצוב מקורי ואישי בכל מה שנוגע לצל שלו.

גננים - עזרה בגינה
אם החלטתם להקים גינה חדשה, או אפילו לשדרג את זו הקיימת , תוכלו אמנם להסתדר בכוחות עצמכם אך יותר מומלץ להיעזר בשירותי גננים מקצועיים: גננים יכולים לעזור לכם בהקמת גינה ..

הכל על גדרות
כיצד גדרות מוסיפים ליופיו של הבית ומסוגלים לשמש גם כאמצעי עיצובי

פרגולות – מה חדש בתחום?
כדאי שתתעדכנו בשינויים ובחידושים שחלו בסוגי פרגולות. בשנים האחרונות ניתן למצוא שינויים וחידושים רבים בענף, מה שמביא למגוון רחב של פרגולות בעיצובים מיוחדים ומחומרים חדישים, יחד עם שיטות חדישות ומיוחדות לייצור והתקנת פרגולות.

מתקני-משחק בישראל
בהתחלה היה רק חול וחול. ואח"כ צמחים.
אלו היו מתקני המשחק הראשונים של פעוטות ישראל בתחילת המאה שעברה .

שיפוץ גינה – לעשות זאת נכון
אחד הדברים הכי מספקים ומאתגרים לעשות כאשר בונים בית פרטי הוא לתכנן את הגינה. לקבל שטח אדמה בתולי ולעצב אותו כרצוננו לקבלת גינה יפהפיה, עשירה..

משטחים גדולים דורשים דשא סינטטי
ישנם מקומות בהם יש צורך במשטחים נרחבים של דשא, כמו מגרשי כדורגל או גינות של מוסדות ציבוריים. דשא סינטטי מהווה חלופה מוצלחת לדשא האמיתי, שעלות אחזקתו יקרה בהרבה ולרוב אינה משתלמת

כל מה שצריך לדעת על פרגולות מאלומיניום
התפיסה הרווחת היא שבניית פרגולות נעשית מחומרים טבעיים בלבד, בעיקר מעץ. אך לאחרונה שיטת בניית הפרגולות לגינה הלכה והשתכללה, כשכיום ניתן למצוא פרגולות מאלומיניום, שהן פרגולות משוכללות ונוחות לשימוש

פרגולות – למען צל גם בשנת בצורת
בניגוד לשנה רגילה, בה פרגולות מגינות הן מפני גשמים והן מפני השמש, בשנה שחונה בה לא יורד גשם והשמש חזקה וקופחת על הראש, פרגולות מגינות על האנשים בעיקר מפני קרינת השמש והחום הכבד

דשא – איך מקבלים דשא ירוק ומושלם?
אם המראה של דשא הוא משהו שאתם אוהבים, אז כדאי ללמוד מספר דברים על מנת לתחזק את הדשא שלכם ולגרום לו להיות בריא ויפה ככל האפשר.

פרגולות – הכיף בגינה
פרגולות לגינה נעשו פופולאריות ביותר בישראל, בעיקר בשנים האחרונות. פרגולות הן פיתרון קלאסי לקירוי שטחי חוץ, כשהיופי והדקורטיביות שלהן הפכו אותן לחלק בלתי נפרד ממראה עיצוב גינת הבית

עיצוב גינות וריהוט גן
עיצוב גינות הוא למעשה שינוי המרכיבים בחלקת אדמה על מנת לגרום לאותה חלקת אדמה להיראות מרהיבה. במהלך עיצוב הגינה אנו משנים את המרכיבים השונים של האדמה דוגמת חיתוך וגידול צמחיה.

תאורה לגן מראה את הכל אחרת
תאורה לגן נועדה להאיר את הגינה ולהדגיש בלילה את הפינות המתוקות והמטופחות הקיימות בה. עם רדת החשיכה הגינה משתנה, האווירה וההרגשה בה נהיית אחרת

תיבות דואר
תיבות דואר הן לא מה שהיה פעם. פעם, אם אתם זוכרים, תיבות דואר היו הקשר שלנו לעולם החיצון. קיבלנו מכתבים מהדודה בארצות הברית, מהחבר לעט בלונדון או אפילו מהצפון הרחוק, נאמר, נתניה. מכתבים בנוגע להצעות עבודה, מכתבים מהצבא, מהאוניברסיטה, מהבנק.

עיצוב גינות
עיצוב גינות הוא מקצוע לכל דבר. אין מדובר רק בגננות נטו, שתילת צמחים והשקיית חלקת דשא אלא בניית קונספט עיצובי שלם תוך התחשבות בתנאי הקרקע, משק המים, האקלים הסביבתי ושיקולי אסתטיקה מורכבים.

פרגולות - לתפארת הבית והגינה
פרגולות אלו מבנים פתוחים ללא קירות המשמשים להגנה מפני הגשם והשמש. לרוב, זוהי תוספת עיצובית לחצר שתהיה בולטת ומשמעותית

הטרנד החם- פרגולות
בשנות השבעים והשמונים ישב כל עם ישראל בשבת במרפסת, פיצח גרעינים, שתה כוס תה, הקשיב לרדיו בטרנזיסטור ונפנף לשלום לשכנים.

שערים חשמליים – אסתטיקה
תחום השערים החשמליים עבר מהפך של ממש בשנים האחרונות כיום ניתן לראות שערים מעוצבים המשתלבים באופן מושלם בעיצוב הסביבה.

סוככי הקיץ
מרקיזה או פרגולות הן הפתרון המושלם לשמש הקופחת. כדאי ומומלץ בחודשי הקיץ להצליל את הגינה לקיץ נעים מחוץ לבית.

בין יוקרתי לעממי: שערים חשמליים
כמו בבתים של עשירים גם בבתים עממיים תמיד קיימת ההתלבטות בסגנון בשער חשמלי ובמראהו החיצוני, האם לבחור שער חשמלי המתאים להוואי החיים?

סורגים ומעקות לא רק עיצוב
מעקות וסורגים כיום הם חלק בלתי נפרד מהגנת הבית שלנו. עם זאת יש להם תפקיד חשוב לא פחות בחלק העיצובי. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת עם מעקות וסורגים, היכנסו לקרוא עוד.

ארונות מטבח
מטבחים לא תמיד מלאי מרווח וחלל. לעומתם מרווח המטבח בקייטרינג מצליח גדול יותר ומכיל ציוד בישול רב יותר.

פרגולות - בטיחות ואיכות, אפשרויות והתאמה / פרי העץ
בניית פרגולות נפוצה בארץ ומזה שנים רבות שהפרגולות כבשו מקום בחצרות בתים, במרפסות ובשטחים ציבוריים.מטרת הפרגולה להעניק לנו מרחב נוחות וישיבה בחלל שמהווה שילוב של פנים וחוץ יחדיוהיא משתלבת נהדר בבניה ומעניקה ערך מוסף למראה הכללי של המבנה.


עמוד 2 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.