אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קורסים וסדנאות

מאמרים בנושא קורסים וסדנאות, הכוללים מידע בנושא לימודי תעודה וקורסי העשרה במגוון תחומים, כגון לימודי עיצוב, לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סיעוד, לימודי תיירות, לימודי שוק ההון, לימודי חשבונאות, לימודי תקשורת ועוד.

יתרונות קורס גישור
במהלך לימודי קורס גישור תרכשו את הידע והכלים הנחוצים למגשר מקצועי, ותוכלו לסייע בפתרון סכסוכים שונים (הן סכסוכים הנובעים ממחלוקות עסקיות והן סכסוכים הנובעים ממחלוקות אישיות).

למי מתאים קורס אימון אישי?
קורס אימון אישי מיועד לכל אדם שמעוניין להשביח את חייו, ומוכן לעבור תהליך אינטנסיבי אשר במהלכו ירכוש כלים אימוניים שיסייעו לו להתמודד עם סיטואציות שונות ולנצל את הפוטנציאל הגלום בו.

למי מתאים קורס אימון אישי?
קורס אימון אישי מיועד לכל אדם שמעוניין להשביח את חייו, ומוכן לעבור תהליך אינטנסיבי אשר במהלכו ירכוש כלים אימוניים שיסייעו לו להתמודד עם סיטואציות שונות ולנצל את הפוטנציאל הגלום בו.

לימודי טיפול זוגי
טיפול זוגי הפך לאחרונה לאחת השיטות היעילות והמוכחות לשיקום ושיפור חיי הזוגיות, זאת נוכח העובדה שזוגות רבים בוחרים להיעזר בתהליכי הטיפול הזוגי על מנת לשקם את מערכות היחסים שלהם

טכנאי מזגנים - לימודים ודרכי חיפוש
ישראל הקיצית הינה בעלת כמעט 10 חודשים חמים בשנה בהם מזגנים מופעלים כמעט ברצף, לפחות במקומות משרדיים וארגוניים עם אנשים רבים נוכחים אם לא בכל בית ובית.

קורס חשבי שכר
מכללת חשב היא בדיוק המקום לרכוש בו את הידע הדרוש וללמוד קורס חשבי שכר. הבוגרים של מכללת חשב משתלבים היטב בשוק העבודה ומצטיינים בעבודתם.

קורס התמקדות לנפגעי גזזת
יש כיום בישראל נפגעי גזזת רבים, שחיים עם הבעיה עוד משנות החמישים, כאשר הגיעו לארץ ממדינות צפון אפריקה.

קורס בישול- כי הגיע הזמן לאכול כמו שצריך
כמה פעמים מצאתם את עצמכם מתים מרעב, פותחים וסוגרים את דלת המקרר בלי הפסקה מחפשים אחרי משהו טעים למאכל, ובסוף מסתפקים רק באיזו חביתה או סלט, מתפללים שהאימא או בת הזוג היקרה.

למי יתאימו הקורסים של סיסקו
קורסי סיסקו מתאימים לאנשים המעוניינים להשתלב בחברות ההייטק כמומחים של סיסקו. מרבית הקורסים כוללים בתוכם מסגרת שעות של כמאה וחמישים שעות לימוד. על מנת להתקבל לקורס זה נדרש: ידע בהפעלת מחשב PC , ידיעת השפה האנגלית ברמה בסיסית וראיון קבלה.

קורס מחשבים וסביבת העבודה בימינו
בסביבת העבודה של ימינו לקחת קורס מחשבים הינו הכרחי בעקבות הטכנולוגיה המתפתחת. ישנם קורסי מחשבים מאוד בסיסיים ומתמחים בתחום אחד מכלל הקורס המלא של מחשבים

מה לבחון שנרשמים לקורס MCITP
MCITP ( Microsoft Certified Information Technology Professional) ניתן ללמוד במבחר מכללות ברחבי הארץ. לימודי MCITP בנויים מכמאתיים ועשרים שעות לימוד ועורכים כחצי שנה, על כל ועל הנושאים שרצוי לבחון עם ההרשמה לקורס MCITP במאמר לפניכם.

לימודי צילום
צילום מהווה חלק חשוב בעיצוב העולם בו אנו חיים ובהגדרת המציאות שבו.הפריצה הטכנולוגית והקמתם של אתרי אינטרנט רבים הביאו לשינויים גדולים בעולם הצילום ובעצם העצימו את הדרישה לאנשי מקצוע בתחום.

לימודי רפלקסולוגיה: לרציניים בלבד
לימודי רפלקסולוגיה הם לימודים מורכבים וקשים. זהו תחום שנרשמים אליו רק אם אתה מרגיש עצמך מחויב אליו, ובאמת רוצה לעסוק בו בעתיד.

קורס גישור כמיומנות לבלימת משברים
ישנם נסיבות שבהם תהליך גישור עלול להראות כאיטי מאוד, בגלל שהצדדים מושכים כל אחד לכיוון שלו ומעקבים את כל הליך הגישור

קורס גישור כמומחיות לריסון חסמים
קורס גישור זהו קורס אקסקלוסיבי, שמספק אפשרות לאדם שמתנסה בו להתמחות בתהליך פישור חילוקי דעות. מיוחדותו של הליך גישור הוא בתמיכת גורם שלישי שלא נוקט עמדה המזומן להיות לעזר לצדדים לגשר בין השוני שביניהם

קורס גישור כמיומנות לבלימת מצוקות
קורס גישור במקורו מדריך את המסיימים המגשרים להכיר את המומחיות לקחת צדדים השרויים בפולמוס ברעיונות מרכזיים

לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף

לימודי ייעוץ זוגי
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.

עולם הברמנות
עולם הברמנות מכיל בתוכו המון משמעויות וחוויות. העולם הזה שכולל לילה, אלכוהול, שירות לקוחות, חוויות כתוצאה משתייה ומפגשים רבים עם טיפוסים משונים יוצרים עולם רווי באירועים שפשוט מהווה את השילוב המושלם בין הנאה לעבודה.

לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף

לימוד אנגלית – שיעורים פרטיים או לימוד בקבוצה?
ישנה חשיבות אדירה לשליטה טובה בשפה האנגלית. רבים משקיעים בתחום של לימוד אנגלית מעבר ללימודי אנגלית חובה המועברים בבתי ספר. ישנן מסגרות רבות המאפשרות לימוד אנגלית. השאלה העולה לעיתים היא האם ללמוד בקבוצה, או לשלם על שיעורים פרטיים באנגלית?

קורס סקיפר
קורס סקיפר ומשיטי יאכטות - מידע כללי וטיפים לבחירת קורס סקיפר מוביל

קורס משיטי יאכטות
קורס משיטי יאכטות - כל מה שצריך לדעת לפני תחילת קורס משיטי יאכטות

קורס לימודי מנעולנות והסמכה כמנעולן
מטרתו של קורס מנעולנות הוא בעצם להכשיר אנשים למקצוע מנעולן ולהקנות ידע מקצועי ועיוני לרבות מעשי בכל הקשור בנושא מנעולים והפעלתם, כשמדברים על הכשרה מעשית מדברים בעצם על מתן פתרונות נדרשים בהתקנה ואחזקת מערכות פשוטות ומתקדמות במגזר פרטי וציבורי.

כל מה שרצית לדעת על קורס ממונה בטיחות בעבודה
חברות ומפעלים מעל 50 עובדים – דאגו להכשיר ממונה בטיחות בעבודה והבטיחו שקט נפשי ותעשייתי לאורך זמן. לפניכם מידע ראשוני על קורס ממונה בטיחות בעבודה

לימודי גישור – אופי הלימודים
במהלך לימודי גישור, נרצה לקחת את הצדדים ולהקשיב להם באמצעות תהליך גישורי. תהליך מיוחד המייצר הקשבה בין הצדדים. על זאת ועוד במאמר הבא.

קורס גישור – מהות הקורס
קורס גישור הינו קורס ייחודי, המאפשר למי שעובר אותו להתמחות בתהליך פתרון מחלוקות. יחודו של תהליך גישור הוא בעזרת גורם שלישי ניטרלי הבא לעזור לצדדים לגשר את הפערים שביניהם

לימודי מכונאות רכב
קיים צורך בידע רחב ומקצועי של מכונאים במוסכים הנדרשים כיום להתמודד עם רכבים מתוחכמים נשלטי מחשב. מכונאות רכב עברה מהפיכה מאז המצאת המכונית ובעיקר מאז המצאת קו הייצור התעשייתי שפותח על ידי פורד האמריקאי.

לימודי חוץ - האם זה נחוץ ?
מוסדות האקדמאיים שנאלצו להתמודד עם קיצוצי תקציב רבים פתחו את דלתות האקדמיה לנושאי לימודי חוץ. בתחילה כוונת המנהלים של המוסדות האקדמאים היתה למלא את הקופה המתרוקנת על ידי שימוש במתקנים של האוניברסיטה בשעות אחר הצהריים אולם מהר מאד הם הבינו שהם עלו על מסלול יצירתי

יצירתיות ללא גבולות
עלינו כהורים, לספק לילדנו את הפעילות בעלת התכנים הערכיים והמוסריים ביותר, בדיוק כפי שאנו עושים בבחירת בית הספר או הגן הטוב ביותר לעיצוב אישיות ילדינו.

איך למצוא עבודה לאחר לימודי גרפיקה
איך נמצא את העבודה הראשונה שלנו לאחר סיום קורס גרפיקה או לימודי עיצוב גרפי? מעצבים גרפיים מתחילים יכולים להתפרנס בהתחלה מעבודות בשכר שיתנו להם כרטיס כניסה

עיצוב גרפי לימודים
לימודי עיצוב גרפי צריכים להכשיר אותך לעבודה המעשית, וזאת, על ידי התמקדות בנושאים ובפרטים החשובים. בסולו לימודי גרפיקה, לימודי עיצוב גרפי, קורס פוטושופ

סדנת דמיון מודרך ומדיטציה בתל אביב - לחיות בצבעים
לחיות בצבעים – סדנת דמיון מודרך ומדיטציה סדנה שבועית בתל-אביב עם אסנת בוקופצר וירון קולטוןחמישה מפגשים בימי שני ב-22:00-20:00 החל ב-3 בינואר 2011 חמישה מפגשים חווייתיים.

לימודי חשמלאי מוסמך - קורס לקריירה מצליחה
קורס לימודי חשמלאי מוסמך הנם המשך ללימודי חשמלאי מעשי. מקצוע זה הוא אחד החשובים ביותר כיום מפני שמרבית אוכלוסיית העולם משתמשת במכשירים חשמליים הזקוקים לטיפול ותיקון.

גרפיקה ממוחשבת
גרפיקה ממוחשבת היא אמצעי שרבים משתמשים בו על מנת לערוך תמונות, לבצע שינויים באנימציות, בציורים ובאופן כללי לבצע עיצובים גראפיים. עיצוב גרפיקה ממוחשבת היום

קורס טבחות - טעים ומעניין
לימודים כמו קורס טבחות הנם דבר נדיר. השילוב המדהים בין החומר הנלמד וההנאה שבאכילת שיעורי הבית, הופכת את הלימוד לחוויה מענגת.

לימוד גרפיקה
העידן המודרני הביא לביתנו טכנולוגיה שהלכה והתפתחה מדי שנה וכך כיום, יש לנו את האפשרות של לימוד גרפיקה אונליין דרך המחשב האישי שלנו בכל יום ושעה שנבחר.

השתלמויות
גמול השתלמות הן קורסים שמטרתם לשמור על מקצועיות העובדים. ישנם קורסים מקצועיים וקורסים כללים, העוזרים לעובד להניב תועלת רבה יותר.

קורס הכשרה
נמאס לך לעבוד בתפקיד זוטר כל חייך והיית רוצה לעשות שינוי? עולם הלימודים מציע לך אינספור אפשרויות מעניינות ורווחיות שיעזרו לך להשיג את עבודת החלומות!

קורס איפור למביני עניין
קורס איפור מקצועי היום הוא עולם ומלואו. אנו תמיד רואים אנשים יפים ומתפעלים מהם, ומנסים להבים איך זה שיש אנשים כל כך יפים בעולם הזה?

קורס איפור מקצועי
בבית הספר לאמנות האיפור שמנהל מיקי בוגנים אנו יכולים למצוא קורס איפור איכותי שמצליח להעמיד אנשי מקצוע רבים שמצליחים בעולם הזוהר והאופנה, ומראים שכאשר כישרון מלמד אחרים, הוא עושה זאת בכישרון רב.

קורס איפור למי שמבין
בשנים האחרונות התחלנו יותר ויותר להבין שליופי יש משמעות גדולה יותר מאשר רק פנים יפות. העלם מבחינתנו היום נראה הרבה יותר אסתטי והרבה יותר יפה, משום שאנו עושים את כל מה שאנו יכולים בשביל לעשות אותו כזה.

קורס איפור בשביל היופי
קורס איפור היום מביא את אחד האלמנטים החשובים ביותר של העולם המודרני – אסתטיקה. אנו חיים בעולם שבו האסתטיקה היא אחד המוטיבים שעליהם מתבססות הרבה מאוד גישות, תפיסות ודרכי פעולה.

קורס איפור למראה יפה
נשים בכל העולם מבקשות לעצמן תמיד את המראה היפה ביותר שניתן לקבל, גם באמצעים טבעיים וגם באמצעות איפור.

קורס גישור - מבורר למגשר מקצועי
קורס גישור מתאים לכל אדם שתחום גישור מעניין אותו, קורס גישור לרוב מתנהל בצורת סדנא קצרת טווח, הסדנא תעניק לכם את ההסכמה הנדרשת לשמש בתפקיד מגשר באופן פרטי

רשיון לאופנוע - הסוגים
טוב, אז גם אתם החלטתם להשיג רישיון לאופנוע ולפלס את דרככם בין המכוניות בקלות, בלי לדאוג לפקקים או דברים מסוג זה. אבל לפני שעושים רישיון...

רשיון לטרקטור
אז הנה משהו שהיה נפוץ מאוד לפני כמה עשרות שנים – כשהקיבוצים שגשגו ואיתם עבודות החקלאות הרבות: רישיון לטרקטור. בזמנו, כל ילד מתבגר היה מוציא רישיון כזה...

כל מה שצריך לדעת על לימוד נהיגה
עבור רוב התלמידים, לימוד נהיגה הוא המהלך מהחשובים בחייהם. גם כאלו שכבר היו בצבא, התחתנו ועשו ילדים. זה לא רק צעד משמעותי שישפיע רבות על החיים לאחר מכן, אלא גם תהליך לא פשוט שלוקח כמה חודשים ולעיתים אפילו יותר משנה. לכן רצוי לדעת מה הוא כולל....

קורס בגרות במתמטיקה - בדרך ל-100
בעוד שבעבר מבחני בגרות במתמטיקה נחשבו לקשים מנשוא, רפורמות במערכת החינוך הביאו לכך שאולי החומר לא פשוט יותר, אך חלוקתו ומספר הפעמים שניתן לגשת לבחינה מקלות על התלמידים להוציא בבחינה ציון עובר ואף להצטיין בה.

ספר פוטושופ
ספר פוטושופ הינו מושג המוכר לכל האנשים אשר מעוניינים ללמוד כיצד לעבוד עם תוכנת הפוטושופ, אם בצורה עצמאית או דרך קורס זה או אחר. כמו כן, יש לדעת, כי בימים אלו כאשר הטכנולוגיה צועדת קדימה, ישנה גם אפשרות ללמוד אונליין...


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.