אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קורסים וסדנאות

מאמרים בנושא קורסים וסדנאות, הכוללים מידע בנושא לימודי תעודה וקורסי העשרה במגוון תחומים, כגון לימודי עיצוב, לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סיעוד, לימודי תיירות, לימודי שוק ההון, לימודי חשבונאות, לימודי תקשורת ועוד.

פורצים את גבולות היצירתיות
תפקידו העיקרי והמרכזי של כל מעצב גרפי הוא להעמיד לרשות לקוחותיו חידוש ומקורית בכל עבודה ועבודה אותה הוא נדרש לבצע

מחפשת שינוי מקצועי?
נמאס לך ממקום העבודה הנוכחי? רוצה להתקדם בחיים ולמצות את הצד היצירתי שבך? זה הזמן להירשם אל מסלול לימודי עיצוב גרפי

לומדים עיצוב. לומדים להצליח.
לימודי עיצוב גרפי יקדמו אתכם אל עבר אחד מתחומי התעסוקה המאתגרים והיצירתיים ביותר. לימודי העיצוב הגרפי

מהו אימון אישי למנהלים?
בעת האחרונה, אימון אישי למנהלים תופס תאוצה רבה בשוק. אימון אישי למנהלים הוא אימון המסייע לבעלי תפקידים ניהולים

כל הסיבות מובילות ללימודי עיצוב גרפי
לימודי עיצוב גרפי הפכו בשנים האחרונות לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר. הסיבות המובילות רבים מאיתנו

חיי לילה ועבודה
אם אתם חושבים לעשות קרירה מחיי לילה אז עבודה כברמן הוא כיוון שרוב החיליים המשוחררים בודקים אותו וכיום ישנם מכללות שמעבירות קורסים ללימוד המקצוע .

לימודי עיצוב גרפי למטרות קריירה
תחומי העיצוב הגרפי הפכו בשנים האחרונות לאחד מתחומי התעסוקה המובילים ביותר בעולם הפרסום, השיווק

כבר לא חקוק בסלע: על כתב יד שהולך ונעלם
לימודי גרפולוגיה היו בעבר שער להבנת נפש האדם. היום, כשכולם מעדיפים לכתוב בעזרת המקלדת, הפך ניתוח כתב היד לתרבות נשכחת

עיצוב גרפי- הצד החזותי של עולם הפרסום
עולם הפרסום מורכב משני אלמנטים מרכזיים, האחד: המסר השיווקי המועבר באמצעות מילים, טקסט או ויזואלים שונים

מסלול לימודי מחשבים מומלץ
צעירים רבים מסיימים את שירותם הצבאי ומתכוונים ללמוד מקצוע פרקטי, רצוי מקצוע טכנולוגי מכובד, ממנו יוכלו להתפרנס בכבוד. כתוצאה, פונים רבים מצעירים אלו ללימודי קורסים בתחום המחשבים.

מה תעשה שתהיה גדול?
עדיין מתבלטים באיזה תחום לימודים לבחור לצרכי קריירה ותעסוקה? מחפשים נתיב מקצועי שיוביל אתכם לרווחה כלכלית

השלמת בגרות באנגלית
בגרות באנגלית הינה אחת הבגרויות החשובות ביותר על מנת לקבל תעודת בגרות מלאה.

השלמת בגרות במתמטיקה
הבגרות במתמטיקה נכללת במקצועות החובה. ניתן לומר כי הבגרות במתמטיקה והבגרות באנגלית הן החשובות ביותר. מקצוע זה נחלק לשלוש יחידות לימוד: 3 יח"ל, 4 יח"ל ו-5 יח"ל.

לימודי שוק ההון לחדשים בתחום - כיצד מתחילים?
כלכלה והשכלה בתחום נהפכו להיות תחום בוהק ומושך מאחר שישנם דיווחים למכביר אודות אינדיבידואלים שהשקיעו את כספם בחכמה והגיעו לזכייה מיידית ומגמת שיפור זריזה וגדולה ברמת המחיה שלהם ושל משפחתם.

לימודי מקצוע בתחומי ההיי-טק - ממה להתחיל ומה לבחור?
לימודי מקצוע במקצועות המיחשוב העיקריים עשויים להעניק נקודת פתיחה טובה מאוד למי שמבקש לבצע עבודה עם מחשבים, לרכוש השכלה עליהם או להתאקלם במקצוע שתלוי בעשייה של פעולות במחשב.

בוחרים בדרך המקצועית ביותר
בשעה טובה ומוצלחת החלטתם להצטרף אל מסלול לימודי עיצוב גרפי, תחום העיצוב מושך ומסקרן אתכם ואתכם בדרך להפוך למעצבים גרפיים מקצועיים

מעט השקפות בתחום הרפואה המשלימה
הרפואה המשלימה גדלה רבות בשנים האחרונות, והיא מכילה עתה הרבה גישות מסוגים שונים שאינם מוכרים ברוב המקרים למתעניין חסר הניסיון. מצויים סוגי טיפול שונים, הנגזרים מתחומים שונים ומשונים, ולכן נוצרת הרגשה שרק שמעורים בעולם הזה יכולים לתפוס את המונחים השונים.

כל מה שצריך לדעת על גרפיקה ממוחשבת
לימודי עיצוב גרפי הם אחד מתחומי הלימוד הפופולאריים ביותר בישראל בשנים האחרונות. הביקושים הרבים בשוק העבודה לצד רכישת מקצוע מאתגר ויצירתי,

קורס ברמנים – מה לומדים בקורס זה?
עובדים בעבודה לא מספקת? קורעים את עצמכם בשביל משכורות בינוניות? ובכן, לא עוד. אחד הטרנדים החזקים שיש כיום בשוק העבודה היא עבודה בתור ברמן. ללא שום צל של ספק עבודה

קורס צילום – כל מלה מיותרת
יש דברים אשר אין מלים לתיאורן. יש דקויות אשר רק עדשת מצלמה שמבעד לה מביט צלם רגיש ומיומן מסוגלות להיקרם עור וגידים של תמונה אחת חזקה, שאומרת הכול ומייתרת כל מלה.

בחירת מגמת לימודי רפואה משלימה
יבור רב בימים אלו רוצים להציב את עצמם במסלולי הלימוד של הרפואה האלטרנטיבית המגוונים באופן לימודי - מסלולי לימוד של רפואה אלטרנטיבית כבר הרבה זמן לא מהווים רק טרנד נוסף אלא כיוון לימודי מורשה ונפוץ.

לבחור קורס ברפואה משלימה
לאחרונה התחלנו לחוש מודעים לעצמנו בצורה משמעותית יותר מנקודת מבט בריאותית. אורח חיים בריא נהפך להיות נחלה של הכלל ושינוי הפאזה גרר עמו גם תקווה לטיפולים בריאותיים נעימים במידה רבה יותר, שיש באפשרותם להשתלב כחלק מהשגרה היומיומית.

חשיבות זכאות לתעודת בגרות
רק זכרו שאתם כבר ילדים גדולים, ולפיכך, קחו את הנושא ברצינות האפשרית והתנהגו פחות כמו תיכוניסטים; בשלב זה, כשנראה שברור לכם את כל אשר אתם מעוניינים לעתידכם, וכשקיבלתם מידע נרחב יותר בתחום מסוים.

לקבל תעודת בגרות מלאה
רק קחו בחשבון שאתם כבר לא בבית ספר, ולכן, התייחסו לנושא זה בשיא הרצינות ותפסיקו להתנהג כתלמידי בי"ס; בשלב הזה, כאשר אתם בטוחים מה אתם מבקשים לעתידכם, וקראתם יותר מושג בתחום המדובר.

קורסי הכנה לבגרות באזרחות ומקצועות נוספים
ככל שמחכים יותר זמן לאחר שסיימתם תיכון - יהיה לכם קשה יותר להשלים בגרויות. ומהסיבה הזו, עדיף שתתחילו בפרוצדורה כמה שיותר מהר. ישנם מספר גדול של מכונים מקצועיים שמעניקים שירות זה

קורסי השלמת בגרות מתמטיקה
קחו בחשבון שאתם כבר לא בבית ספר, לכן , קחו זאת ברצינות האפשרית והפסיקו לנהוג כמו תלמידי בי"ס; עכשיו, כאשר ברור לכם את אשר תעדיפו לעשות בעתיד, וקראתם מושג גדול יותר בנושא המדובר.

מידע על קורסי השלמת בגרות בביולוגיה
ככל שמחכים יותר זמן אחרי שסיימתם תיכון - יותר קשה לחזור להשלים בגרויות. ומהסיבה הזאת, עדיף להתחיל את התהליך הכי מהר שאפשר. נמצאים מספיק מוסדות שניתן להיעזר בהם

על ציוני בגרויות ושיפורם
ככל שהשנים עוברות לאחר שסיימתם בי"ס - ככה יותר תתקשו להוציא תעודת בגרות. זה למה, אנחנו ממליצים שתפתחו בתהליך בהקדם האפשרי. יש בארץ הרבה מכוני לימוד מוכרים שניתן להיעזר בהם

התמודדות עם בחינות בגרות באנגלית ובכלל
ציון הפסיכומטרי שלכם בודק את ההתמודדות שלכם תחת מצבים מלחיצים, הזיכרון שלכם ואת ניהול סדרי העדיפויות שלכם.

מידע על השלמת בחינת בגרות
לטובתכם, זיכרו שאתם כבר לא בביה"ס, לפיכך, קחו את נושא זה ברצינות האפשרית והפסיקו לנהוג כתלמידי בי"ס; במיוחד עכשיו, כשיותר ברור לכם מה בגדול אתם חפצים לעתיד שלכם, ואחרי שקיבלתם יותר מידע על הנושא.

למי מתאים קורס פסיכומטרי
שימו לב שאתם כבר ילדים גדולים, אנא מכם, התייחסו לנושא הזה יותר ברצינות והיו בוגרים, לא כמו כמו ילדים; בשלב זה, כאשר אתם יודעים את אשר אתם מעוניינים לעתידכם, ואחרי שקיבלתם מושג יותר נרחב בתחום מסוים.

חששות ופחדים מבחינת בגרות באנגלית
כל יום שעובר לאחר סיום בית הספר - ככה יהיה לכם יותר קשה לחזור ולהשלים בגרויות. וזה למה, קל יותר להתחיל בתהליך הכי מהר שאפשר. תוכלו למצוא המון מוסדות מוכרים שמעניקים קורסים בנושא שמעניין אתכם. אינפורמציה על מוסדות אלה אפשר לקבל בשפע רב בגוגל ודומיו

לקראת בחינת בגרות במתמטיקה 2012
זיכרו שאתם כבר לא בבי"ס, ולכן, קחו את כל הנושא הכי ברצינות שאפשר ואל תתנהגו כמו תלמידי בית ספר; עכשיו, כאשר ידוע לכם את כל אשר אתם מבקשים לעתידכם, ואחרי שקיבלתם מידע נרחב יותר בתחום המדובר.

מידע על השלמת בגרות באנגלית
עוד מידע על מוסדות אלה אפשרי לקבל בכמויות ברחבי הרשת. אם אתם חיילי סדיר, קבע, או אם השתחררתם מהצבא לאחרונה, אפשר לקבל הטבות והנחות רבות על קורסי השלמה.

לימודי שוק ההון בתל אביב - כדאי לקרוא
גם במכללות הגדילו את ביקוש התחומים הנלמדים, ויותר קל להתקבל ללימודי תואר אקדמי בנושאים רבים. אבל כניסה למסגרת של לימודים אקדמיים מאוד מחייבת; תנאי קבלה מוגזמים, אורך הקורסים, עומס עבודות ועוד הרבה.

ללמוד על שוק ההון ולהצליח
גם במוסדות האקדמאיים הגדילו את קשת התחומים הנלמדים, ותוכלו להתקבל ללימודי תואר אקדמי בהמון נושאים. אבל מסגרת אקדמאית עלולה להיות קשה; תנאי קבלה אכזריים, לימודים ארוכים במיוחד, עומס עבודות ועוד.

השלמת בגרויות- הצעד הראשון להצלחה
החלק הכי קשה בכל מסע הוא הצעד הראשון, אך גם המשמעותי ביותר. הקלישאה הישנה הזו לא מפסיקה לא להיות נכונה גם כאשר אנו חושבים על העתיד שלנו ולכן המסלול חייב להתחיל בהשלמת בגרויות.

הדברים שחשוב לדעת על קורס קציני בטיחות בתעבורה
מה הופך את קורס לקציני בטיחות בתעבורה לכה נחוץ ונחשק? למרות שבשנים האחרונות הוקשחו התנאים לקבלה לקורס זה, עדיין קיימת מגמת עלייה בביקוש הקורס בקרב צוערים רבים. מה צריך לדעת לפני שמתחילים? הכל בכתבה הבאה.

לימודי אימון אישי
לימודי אימון אישי מניעים אותך אל ההצלחה בקריירה שלך, אם זה משפחה, עסק וזוגיות. לימודי אימון אישי מלמדים אותך את ההבדל בין המצליח לבין הלא מצליח.

לימודי ייעוץ זוגי - מעברים
לימודי ייעוץ זוגי באים להקנות למי שעוסק בתחום ייעוץ זוגי מיומנות להתמודד עם שינויים המתרחשים בחיי היום יום.

כיצד מתנהל קורס אימון אישי
אימון אישי הוא תהליך עוצמתי המאפשר למתאמן להתפתח במישור האישי ולהגשים מגוון מטרות שונות בחייו. מי שמעוניין לעבור את התהליך להגשים את עצמו, לעבוד על החולשות שלו והחוזקות שלו ולהתקדם בחיים, רצוי שיפנה אל קורס אימון אישי

כיצד מתנהל קורס אימון אישי
אימון אישי הוא תהליך עוצמתי המאפשר למתאמן להתפתח במישור האישי ולהגשים מגוון מטרות שונות בחייו. מי שמעוניין לעבור את התהליך להגשים את עצמו, לעבוד על החולשות שלו והחוזקות שלו ולהתקדם בחיים, רצוי שיפנה אל קורס אימון אישי

לימודי עיצוב גרפי – תוכנת הפוטושופ.

בין אם אתם מעצבים גרפיים אשר עוסקים בתחום ובין אם אתם פשוט מתעניינים ורוצים להתחיל את לימודי עיצוב גרפי, תוכנת הדגל של עולם הגרפיקה היא ללא ספק תוכנת הפוטושופ.

לימודי עיצוב גרפי – ללמוד מקצוע איכותי לחיים
רבים אשר רוצים להתחיל בלימודי העיצוב הגרפי אינם בטוחים שמא לימודים אלו ריווחים והאם יש לתחום זה ביקוש בשוק העבודה.

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

קורס הנהלת חשבונות
קורס הנהלת חשבונות התחום של הפיננסים במדינת ישראל, מעניין רבים ולא מעט אנשים מעוניינים להשתלב בו.מכללת חשב, הינה מכללה ותיקה אשר מזמינה אתכם בימים אלו להתרשם מלימודי הנהלת חשבונות בכלל וכן מאותו קורס הנהלת חשבונות אותו אתם חושקים לעשות.

לימודי הנהלת חשבונות
לימודי הנהלת חשבונות, היו מאז ומתמיד תחום לימודי מבוקש על ידי סטודנטים רבים.בכל חברה או עסק פעיל, קיימת מחלקה אשר נקראת "הנהלת חשבונות".מחלקה זו, אחראית על טיפול שוטף אחר הוצאות והכנסות העסק, ואחר פעילות כספית.

קורס בישול – מרעננים את התפריט
קורס בישול הוא הזדמנות מצוינת לרענן את תפריט האוכל המוגש לילדים בבית...

קורס עבודה בגובה
מאחר וכל הנושא של עבודה בגובה הוא נושא רציני ומעוגן בחוק הרי שלא כל אחד יכול להציע קורס מבלי להכיר את החוק לעומק ומבלי להיות בעל זיקה חשובה למשרד המסחר והתעשייה. מי שמעביר קורס חייב להציג את סעיפי החוק בהתאם לדרישות משרד התמ"ת ולהיות תחת פיקוחו.

עבודה בגובה – הכול אודות החוק החדש
עבודה בגובה אסורה על פי החוק עבור מי שלא עבר הכשרה או קורס מסוים ולא קיבל הסמכה לכך. המדינה מטילה קנסות ומחמירה בעונשים של אלו המבצעים עבודה בגובה ללא אישורים. מסיבה זו שולחים המעסיקים את מי שאמור לבצע עבודה בגובה בחברתם אל קורסים מתאימים


עמוד 2 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.