אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

קורסים וסדנאות

מאמרים בנושא קורסים וסדנאות, הכוללים מידע בנושא לימודי תעודה וקורסי העשרה במגוון תחומים, כגון לימודי עיצוב, לימודי כלכלה, לימודי פסיכולוגיה, לימודי סיעוד, לימודי תיירות, לימודי שוק ההון, לימודי חשבונאות, לימודי תקשורת ועוד.

משחק החיים
כל מי שחולם לשחק ומעוניין לראות את עצמו על בטלוויזיה או בקולנוע, מתחיל את דרכו בבית ספר למשחק שייתן לו את הכלים המתאימים להפוך את האהבה שלו למקצוע אמיתי.

לימודי גיטרה
מי שרוצה ללמוד נגינה על גיטרה צריך להבין שעל מנת ללמוד, הוא צריך להצטייד בסבלנות, בכוח רצון ובהתמדה.גם אדם בעל כישרון טבעי, גם התלמיד המוכשר ביותר, לא ימצה את הפוטנציאל שיש בו ללא אימון מתמשך וקבוע.עוד על כך במאמר הבא......

לחיות בצבעים - סדנת דמיון מודרך בתל אביב
הסדנה כוללת חמישה מפגשים חווייתיים ליצירת קשר עם התת-מודע ולרתימתו לשיפור הדימוי העצמי, להעצמה ולחיזוק משאבים, לרגיעה עמוקה, לשינוי דפוסי חשיבה והרגלים מגבילים, ולהשגת מטרות אישיות שיגדירו המשתתפים.

השלמת בגרות במתמטיקה זה 1+1
פעמים רבות תעודת בגרות מלאה מהווה תנאי הכרחי לקבלה לעבודה מסוימת, ליחידה בצבא וכמובן ללימודים גבוהים, ואנשים רבים מוצאים עצמם נרשמים לקורסי השלמת בגרויות לאחר סיום בית הספר התיכון במטרה לקבל את התעודה החשובה. מהם הקורסים הנפוצים ביותר?

ToStudy השיקה פורטל לימודים חדש
ToStudy הינו פורטל לימודים מקיף ועדכני אשר הושק לאחרונה וכבר מושך תשומת לב רבה של גולשים המתעניינים בנושא הלימודים בישראל ובחו"ל.

קורס עיצוב פנים - מהו ההרכב הרצוי
קורס עיצוב פנים יכלול בניית תיק עבודות לעיצוב פנים והכנה מיוחדת לקראת מבחני הכניסה במכללות בצלאל, שנקר, המכון הטכנולוגי חולון ועוד.

מכינה לעיצוב - האם כדאי או מיותר
צעירים רבים בוחרים לשפר את סיכוייהם להתקבל לאחד ממוסדות לימודי העיצוב על ידי לימודים במכינה לעיצוב אשר תפקידה לסייע ולעזור למועמד לעמוד בתנאי הקבלה של המוסד אליו הוא שואף להתקבל.

נומרולוגיה קבלית - פילוספיה על קצה המזלג
מהי תכלית האדם בעולם ?מהו היעוד ?הגורל ?כיצד משפיעה המערכת הגורלית ?

נומרולוגיה - ככה זה מתחיל...
הנומרולוגיה מאפשרת לכל איש ואשה בצד האישי הזוגי וכן בצד האישי להבין את יעודו ואת הפוטנציאל לביצוע מהלכים כאלו ואחרים בחיים . היא מטפלת בשאלות קשות אשר אין להן תשובה קונבנציונאלית ופותרת אותם בצורה מדהימה בדיוקה.


עמוד 4 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.