אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אבטחת ביתסיבות שצריך לקרוא למנעולן מקצועי
ישנם מצבים אשר בהם אנו נצטרך להזמין לבתינו מנעולן, אשר עבר קורס מקצועי בתחום של מנעולנות, על מנת שהוא יבוא עד לפתח בתינו ויחליף מנעולים בעת הצורך.

שערים חשמליים, תחשוב שער אחד קדימה
שערים בכלל ושערים חשמליים בפרט ניתן למצוא בטווח מחירים משתנה ובפערי מחיר גבוהים בין האחד לאחר ובכל זאת איך עושים הזמנה נכונה של שער חשמלי

הוראות בטיחות לשערים חשמליים
רצוי מאוד לקרוא ולהבין את הוראות הבטיחות בשערים חשמליים, לרבים יש נטייה שלדלג ולא לקרוא זאת כלל אך בנושא זה שווה להקדיש את כל הזמן הדרוש ולהישמר מפגיעה בנפש ורכוש.

שערים חשמליים, המדריך להשוואה בין הצעות מחיר שונות
שגיאות רבות בקרב מנהלי אחזקה, מנהלי פרויקטים ומנהלי רכש, בהשוואת הצעות מחיר ופענוחן בין המתחרים השונים, זכייתו של ספק מוצר בגלל מחיר נמוך התאפשרה פעמים רבות בגלל חיפזון בקבלת החלטה בלי השוואה דקדקנית בין ההצעות השונות.

שערים חשמליים, לקוחות לא יודעים לנתח הצעות מחיר
אלפי לקוחות רוכשים שערים חשמליים, איך מנתחים הצעות מחיר ואיך משווים בין ההצעות השונות, כל הסודות והטיפים אשר יסייעו לכם לקרוא ולהבין את ההצעות המחיר לשערים חשמליים הכול בכתבה הבאה.

שערים חשמליים, המדריך השלם: כך תרכשו מנוע לשער חשמלי
רגע לפני החיפושים אחרי שער חשמלי לבית, לעסק, לישוב, למפעל או לחניון, אנו מציגים בפניכם כל שצריך לדעת כדי לרכוש את השער החשמלי הבא שלכם.

שערים חשמליים, המהפכה חדרה גם לצרכנים
וועדי בתים, מנהלי אחזקה, מנהלי רכש ואנשים פרטיים בכלל אומרים לא עוד, אחרי שכבר כולם הבינו שניתן לקבל שרות בחברה המתחרה,יותר ויותר מתקשרים ומשווים מחירים ועלויות שרות

שערים חשמליים, משפחה וילדים
זו טעות לחשוב בלחסוך לעצמכם כסף ולא לשלם על אמצעי בטיחות המונעים את סגירת השער כשהמעבר אינו פנוי. נדמה שאתם חוסכים כסף אך זה רק נדמה, על הבטיחות שלכם ושל ילדים בכתבה הבאה.

מצלמות אבטחה לבית- למה זה חשוב לנו
כאשר אנחנו חושבים למגן את הבית שלנו מפני פורצים, הדבר הראשון שעולה לנו לראש הוא כמובן מצלמות אבטחה לבית. למה דווקא מצלמות אבטחה לבית? הדבר הראשון שאנחנו מחפשים בתוך השטח שלנו או הבית שלנו, זה היכולת לראות ולעקוב מה קורה בעצם בתוך אותו המתחם שאנחנו יכולים להגן עליו.

בחירת מנעולן אמין
בעת בחירת מנעולן, חובה להקפיד על מספר דברים. על מנת שלא ייפרצו נוכלים לביתנו בזמן שלא נהיה בבית. צריך להקפיד כי המנעולן שבחרנו אכן למד באופן מקצועי מנעולנות והוא בעל תעודה לכך ואינו סתם נוכל.

שכפול מפתחות הינו סכנה לכל בית
בחירת מנעולן לרבות שכפול מפתחות או הדרך לבצע זאת באמצעות מכונות שכפול מפתחות מיוחדות. כאמור הבחירה בנתונים אלה מאוד חשובה ואף קריטית על מנת למנוע השלכות בלתי רצויות עתידיות כגון פריצות או גניבות

פריצה קלה לבית לאחר שכפול מפתחות
לא פעם שנערמים על שולחן המשטרה מספר מקרים של פריצות לבתים שחלקם תמוהים וחלקם מאוד דומים. רוב המקרים קורים במקום מסוים כשהמשטרה בעצם מקבלת דיווח על פריצה בצורה נקייה כלומר זה מסביר בפשטות שהגנב בעצם ביצע שכפול מפתחות

מצלמות אבטחה בעסק שווה כסף
מאמר זה עוסק בהתקנת מצלמות אבטחה לעסק ככלי להגדלת הרווחיות העסקית הן על-ידי יכולת בעל העסק לשלוט בנעשה מרחוק והן לאור העובדה כי תיעד מצלמות האבטחה יכול לשמש ראיה בהליכים משפטיים ומול חברות הביטוח.

מערכות אבטחה לועדי בתים
התקנת מערכות אבטחה בבניינים לשם הגברת בטיחותם של הדיירים ואיכות חייהם

להיזהר בעת שכפול מפתחות
מכונות שכפול מפתחות דורשות טיפול עדין ומקצועי של מנעולן בכדי שהמפתח החדש יהיה זהה למפתח המקורי. פעולת השכפול איננה לוקחת זמן רב, לרוב כחצי שעה, אך היא דורשת דיוק רב שמגיע עם הניסיון והוותק.

התקנת שער חשמלי לחנייה ולכניסה
שערים חשמליים הם נפוצים במוסדות ציבוריים, חברות, חניונים, כניסות ליישובים, מכללות, מפעלי תעשייה וגם בבתים פרטיים.

אז מה עם בגידות?
אוהבים להיות בבית? אין הרבה דברים חשובים בחיינו כמו הזכות הבסיסית לחיות בבטחון ובהגנה, משום שאנו רק רוצים לחיות בשלום. וכמה שאנו רוצים להאמין בתמימות שעולמנו בטוח ונעים, המציאות בשטח מוכיחה שלא תמיד הכל כ"כ וורוד.

להשיג אזעקות לבית
הדרך אל האושר - שקט וביטחון. קשה למצוא דבר חשוב יותר מזכותו של האדם לחיות בבטחון ובהגנה מוחלטת, מפני שמה כבר ביקשנו אם לא לחיות בשלום. ולמרות שלפעמים היינו רוצים להאמין בתמימות שעולמנו הוא בטוח, המציאות לפעמים טופחת על פנינו ומוכיחה שלא תמיד הכל פרחים ופרפרים

איך רוכשים אינטרקום?
אין חשוב מזכותו של אדם לחיות בהגנה, משום שכל מה שאנחנו רוצים זה טיפת שקט ושלווה. ולמרות שלעתים היינו רוצים להאמין בתמימות שהעולם בטוח ונעים.

בחירת מנעולן מקצועי לאבטחת הבית
בתחום של מנעולים, מנעולן נותן שירותים רבים ומגוונים, כמו לדוגמא: מכירת מנעולים ניידים לכלי רכב רגליים או כל רכב ממונעים, פריצת דלתות, תיקון של מנעולים שבורים, פריצת דלתות בעקבות מנעול שבור או מפתח תקוע או שבור בתוך החור של המנעול ועוד.

היזהרו משכפול מפתחות על ידי גנבים
שכפול מפתחות היא פעולה הרבה יותר פשוטה מבעבר וכיום אפילו לא צריך את המפתח עצמו בשביל השכפול. האפשרות הזאת יכולה לעזור לכם במקרים שבהם נשבר או אבד המפתח היחיד, אך באותה המידה היא יכולה להיות לכם לרועץ.

מנעולן להבטחת הגנה מקסימאלית למשפחה ולרכוש
טיפ קטן לדרך שיוכל לסייע לכם הוא החלפת כל המנעולים כאשר אתם עוברים לבית חדש ובנוסף, שכפול מפתחות מבוקר שייעשה אצל מנעולן מקצועי. בדרך זו, אתם מוודאים שאף אדם לא ביצע שכפול מפתחות למנעולים הקודמים ורק אתם יכולים להיכנס לבית.

מצלמות אבטחה מערכות אזעקה
מצלמות אבטחה המכונות גם טלויזיה במעגל סגור, משמשות לאבטחת בתים ומוסדות מכל הסוגים:
בבתים פרטיים משמשות מצלמות אבטחה לתיעוד תזוזת גורמים זרים ובלתי מוזמנים לבית..

מניעה של שכפול מפתחות
סוגי המפתחות לרבות מנעולים המוצעים בשוק הינם כמה במספר והם כוללים בעצם: מפתח קלאסי שהינו בעצם רגיל וכולל בליטות בצד אחד של המפתח או בשני צדדיו כשתפקידו של המפתח הזה הוא בעצם יותר למנעולי צילינדר.

בחירה נכונה של מנעולים לבית
ידוע מימים ימימה כי עידן הפריצות לא שכח ואף הגביר עצמו עם "יתרון" הקדמה וכי עדיין ניתן לפגוש באנשים שינסו ומנסים לבצע פריצות ולגנוב רכוש שלא שייך להם.

הכל על מנעולי צילינדר לבית
מנעול צילינדר יחסית נחשב למאוד נפוץ. הוא בנוי על צילינדר מלשון גליל שבאמצעותו מבצעים סיבוב של מנעול פתוח. הצילינדר מוחזק כמנגנון נעילה. חשוב לציין כי ללא המפתח המזיז את הפינים הצילינדר לא יסתובב.

מנעולןם מקצועי לכל צרה
אין מי שלא נתקל במצב שמגיעים הביתה אחרי יום עבודה מתיש בעודנו חולמים על כניסה לבית וישיבה נינוחה על הספה מול הטלוויזיה עם כוס קפה ביד כאשר לפתע מגלים שהמפתח היחיד לבית לא נמצא בתיק ולא מצליחים להיזכר איפה הוא הונח לפני כן.

מנעולים מתקדמים
מנעולים וכל הקשור בנושא מנעולנות בעצם קיימים מאז שיש לבני האדם מה להסתיר ולא פחות על מה להגן מפני מה.מנעולים מהווים את סמלי המצפון והמוסר האנושיים בין אם למטרות הגנה ובין אם למטרות הסתרה ותפקידם של מנעולים הוא לשמור ולהגן על דברים יקרי ערך עבורנו.

משרד חקירות פרטיות
אנו משרד חקירות פרטיות שזמין עבורכם 24 שעות ביממה. אנו מתמחים במגוון סוגי חקירות ובאמצעים רבים של חקירה ומעקב. צריכים שירות של משרד חקירות? צרו עימנו קשר

מצלמות אבטחה IP
מצלמות IP, בניגוד למערכות מצלמות אבטחה רגילות, מחוברות לאינטרנט ואינן מצריכות חיבור ל-DVR. מצלמות אבטחה IP אינן מצריכות מחשב, אלא רק חיבור לאינטרנט

מצלמות אבטחה נסתרות
מצלמות אבטחה נסתרות משמשות בעיקר עבור מעקב סמוי. מצלמה נסתרת יעילה במיוחד בשעות היום ולרוב אינה מאפשרת ראיית לילה, מצלמות אבטחה אלו ניתנות להתקנה בכל מקום

מצלמות במעגל סגור
מצלמות במעגל סגור היא מערכת מצלמות אבטחה שמחוברת ל-DVR כאשר הצילום וההקלטה נעשות ע"י המערכת. ברכישת מצלמות במעגל סגור כדאי להתייעץ איתנו. הייעוץ הוא חינם

התקנת מצלמות אבטחה
התקנת מצלמות אבטחה נפוצה מאוד בכל שטח פרטי, עסקי או ציבורי. חברת Iseeyou אשר מומחית בתחום מצלמות אבטחה תספק לכם מצלמות אבטחה שיתאימו לתקציבכם ולדרישותיכם

מצלמות אבטחה אלחוטיות
מצלמות אבטחה אלחוטיות פופולריות בגלל יתרונותיהן הרבים. מצלמות אבטחה אלחוטיות קלות להתקנה, הן ניידות וטווח הקליטה שלהן רחב יותר מאשר מצלמות אבטחה קוויות

מערכות אבטחה ב-Iseeyou
מערכות אבטחה מורכבות בראש ובראשונה ממצלמות אבטחה. בשוק יש מגוון גדול של מצלמות אבטחה ובחברת Iseeyou תוכלו למצוא מגוון סוגי מצלמות לכל מטרה.

אזעקה לבית - יתרונות וחסרונות
אחת מהבעיות הקשות ביותר במדינה הינה פריצות לבתים וזו בעיה שמשטרת ישראל צריכה להתמודד איתה במהלך כל יום. בעקבות עליית מקרי הפריצות בשנים האחרונות, בעלי דירות ובתים מחפשים פתרונות שונים על מנת להגן על ביתם, כאשר אחד ממגוון הפתרונות היא אזעקה לבית.

איך שומרים על הבית?
בין אם כאשר אנו בבית, ישנים, נועלים את שערי העסק ללילה, או סוגרים את הבית ויוצאים לעיסוקינו היומיומיים, אנחנו צריכים להיות מסוגלים לעשות זאת בביטחון שאין אפשרות להכנס בהעדרנו, להשחית רכוש או להביא חלילה לחבלה בנפש.

לסמוך על מערכת אבטחה נכונה
סומכים על שירות המוקד? לא תמצאו דבר חשוב יותר מהיכולת לחיות בהגנה מפני איומים מחוץ, שכן אנחנו רק רוצים לחיות בשלום.

למצוא אזעקה אלחוטית
מחפשים חברת שמירה? אין הרבה דברים חשובים בחיים כמו יכולתנו לחיות בביטחון ובהגנה מלאה, מפני שכל מה שאנחנו רוצים זה שיניחו לנו לנפשותינו.

צריכים למגן משרד ?
מרגישים נרדפים? חיים בפרנויה שמישהו זומם לפרוץ לביתכם בלילה? יש פתרון אחד – התקנת מצלמות אבטחה. רק עם אמצעי מיגון כזה תוכלו לישון בשקט בלי לחשוש ולהתעורר מכל רחש זעיר ברקע.

חוששים מפריצה?
גרים בבית גדול וחוששים מפורצים? צריכים להגן על בית עסק או משרד חשוב? הכל מתחיל בהתקנה מערכות אבטחה נכונות.

פה תמצאו כמה טיפים ועצות טובות לכל מי שרוצה להתקין אמצעי מיגון, אבל לא מוצא את הידיים והרגליים בתחום הגדול הזה.

כשצריך מנעולן בתל אביב
במרבית המקרים בהם נזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב לא יהיה לנו זמן רב להשקיע בבחירה מושכלת, תוך התחשבות בכל הפרמטרים הנחוצים.

מעקות וסורגים, לא רק להגנה
סורגים ומעקות תמיד היו חלק חשוב בהגנת הבית שלנו, בין אם לשמור עלינו או למנוע כניסת זרים לביתנו. כיום סורגים וגם מעקות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. היכנסו לקרוא עוד על התחום.

אינטרקום תדאור
חברת תדאור טכנולוגיות בע"מ אשר הוקמה בשנת 2000 הינה חברה המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים אלקטרוניים בתחום בקרות הכניסה ומתאמי האינטרקום עבור מרכזיות וקווי טלפון לעסקים.

מצלמות אבטחה ביתיות
חשוב לשאול את עצמכם על מה אתם מעוניינים לשמור ומה סדר העדיפויות של כל דבר ודבר.
רק אחרי שתענו על שאלות חשובות אלו תוכלו להתחיל ולשקול אילו מצלמות אבטחה ביתיות או מצלמות לאבטחת העסק מתאימות לכם.

מערכת מצלמות אבטחה
מערכת מצלמות אבטחה, היא מערכת שנועדה על מנת למגן את ביתנו, או את העסק שלנו. מערכת מצלמות אבטחה היא התשובה האידיאלית למיגון העסק והבית שלנו. מערכת מצלמות אבטחה למיגון הבית ולהרגשת הביטחון האישית שלכם

מצלמות אבטחה אלחוטיות
מצלמות אבטחה אלחוטיות הן הבחירה הנכונה כאשר אנו יודעים כי נצטרך להזיז את המצלמות ממקום למקום בתדירות גבוהה, או כאשר אנו מעוניינים למקם את מצלמות האבטחה בכל מיני מקומות שבקרבתן אין גישה

התקן הישראלי למערכות כיבוי אש
מהו התקן למערכות כיבוי אש? במאמר זה תוכלו לקרוא הכל על הנושא

יתרונות וחסרונות של כספות ביתיות
כספות ביתיות הן מקור לשקט נפשי כמו גם מקור בלתי פוסק לדאגה. קיימים שיקולים רבים בבחירת כספת ביתית והצבתה באחד מחדרי הבית. על זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מנעולן - מנעולנות
המאמר הבא ידבר על כל מה שקשור בתחום המנעולנות, החל מפריצת מנעולים פשוטה ועד מה שצריך לעשות כדי להזמין פורץ מנעולים אמין ואיכותי. תוכלו למצוא טיפים על שמירת הבית שלכם ועוד...


עמוד 4 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.