אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אבטחת ביתמערכות אבטחה – בטחון כפול בעזרת מערכות אזעקה
מערכות אבטחה המיועדות להגנה על הבית כוללות בין השאר גם מערכות אזעקה, אשר יכולות להופיע כחלק ממערכת אבטחה מרכזית או באופן נפרד. מערכות אזעקה נועדו להרתיע ולהניס את הפורצים ולגרום...

מערכות אזעקה - בחירת מערכות אבטחה
מערכות אבטחה כוללות מספר אמצעי מיגון אפשריים, לדוגמא - מצלמות, מכשירי הקלטה וכן מערכות אזעקה. מערכות אזעקה מאפשרות מיגון של הבית גם כאשר הדיירים נמצאים בו (למשל בלילה), וגם כאשר הם נוסעים מהבית. הפעלה של מערכות אזעקה...

שערים חשמליים, משתפרים ועושים עכשיו את השינוי
שערים חשמליים זה כבר מזמן הפך להרבה יותר משסתם שער, שער חשמלי מקנה לנו יותר פרטיות, יותר בטיחות, יותר איכות חיים, אז למה שלא נשתדרג ברמת השירות, הכול בכתבה הבאה

שערים חשמליים - לעשות יותר עם מה שיש
עם ניהול ממוקד כל אחד ואחת מכם יוכל לחסוך כסף והרבה, שערים חשמליים ניתן לשדרג, שערים חשמליים ניתן לחדש, על שערים קיימים ועל חיסכון כספי בכתבה הבאה

כדאי לקרוא לפני קניית גדרות פלסטיק
איזו מטרה הם משרתים? גדר יכולה לשמש כאלמנט דקורטיבי, לשמש כמחסום להרתעה, להוות חוצץ מהעולם או למנוע מגורמים זרים להיכנס.

החלפת מנעולים בעזרת מנעולן מקצועי
בעת בחירת מנעולן, עלינו להקפיד על כמה דברים. על מנת שלא ייכנסו נוכלים לביתנו בזמן שלא נהיה בבית. צריך להקפיד כי המנעולן שניקח אכן למד באופן מקצועי מנעולנות והוא בעל תעודה לכך ואינו סתם נוכל.

שערים ומחסומים חשמליים ומה שביניהם...
בשוק הישראלי יש מגמה הולכת וגדלה של התקנת מחסומים ושערים חשמליים בכניסה לחניה.כשצריך להחליט בין מחסום חשמלי לשער חשמלי צריך לבחון מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

שלט לשער חשמלי
שלט לשער חשמלי הינו אחד הדברים החכמים והפשוטים ביותר לתפעול שהומצאו עבורנו בני האדם. אין הנאה גדולה יותר מאשר להגיע לחנייה ללחוץ על השלט ולהיכנס בלי שכף רגלינו תצטרך לצאת ולפתוח את השער. חכמה כבר אמרנו?

גדר מתכת גבוהה
מהי מטרתם של הגדר והשער? גדר יכולה להיות פרט דקורטיבי, להיות פריט התרעתי, לסייע לפרטיות או פיזית למנוע כניסת זרים.

מנעולים חזקים ואמינים
חשוב וכדאי להשקיע מחשבה לגבי אילו מנעולים אנו נשים בדלת של פתח בתנו, אם אנו נשים מנעולים חזקים וטובים אנו נוכל לישון בשקט בלילה ולדעת שהבית מוגן מפני פורצים וגנבים.

מנעולים חכמים לבית
כיום יש סוגים כה רבים של מנעולים אשר אותם ניתן להתקין בבתים מנעולים מסוגים שונים הם כה יעילים וטובים כיוון שהם מעניקים ביטחון ורוגע לאנשים אשר בוחרים להתקין בביתם מנעולים טובים ואמינים.

סוגים שונים של מנעולים
ישנם כיום סוגים שונים של מנעולים אשר ניתן למצוא אותם בחנויות השונות, כמובן שלפי צרכינו ולפי המיקום בחוץ או בתוך חדרי הבית שבו נשים את המנעולים אנו נבחר את סוג המנעול אשר הינו מתאים לנו מן המבחר

מחסום חשמלי לחניה, כיצד בוחרים לקנות את הטוב ביותר ולא נופלים בפח של האחר
קיימים סוגי מחסומים חשמליים רבים המיובאים ממזרח וממערב, כיצד תבחרו לעצמכם מחסום חשמלי אמין ואיכותי שיעבוד שנים רבות ללא כל תקלות?

שירות לשער חשמלי, הגיע הזמן לא להיות פראיירים
כולנו מכירים את המשפט הידוע: "פראיירים רק מתחלפים..." אך הגיע הזמן לעשות לזה סוף, הכול על שירות לשער חשמלי, על שירות למחסום חשמלי בכתבה הבאה

אינטרקום וידאו לעסק
בימינו כמעט אי אפשר למצוא בתים או מקומות עבודה שבהם לא הותקנה מערכת אזעקה מתוחכמת, שתפקידה למנוע, באופן אקטיבי ופאסיבי, כניסה בלתי מאושרת, ומתריעה בפנינו ובפני המשטרה במקרים של פריצה. לרוב, מערכות אלה משולבות עם חיישני טמפ' ותנועה ומצלמות לאבטחה מלאה.

גדר ברזל עמידה יותר
איזו מטרה הם נועדו לשמש? גדר יכולה להיות לקישוט, להוות מחסום מרתיע, לחסום את שדה הראיה של המביטים מבחוץ או למנוע כניסת זרים.

התקנה של גדר לבריכה
כאשר אנו חושבים על בית פרטי, קוטג', או וילה, הסימנים הברורים ביותר הם גדר ובה שער אשר מסמנים את המרחב שהוא רק שלנו. כי הרי עבור מה אנו עובדים כל החיים אם לא בעבור פיסת אדמה וקצת פרטיות - בית צמוד-קרקע עם חצר פתוחה, שאותם אנו מאבטחים מפני העולם בעזרת גדר ושער בשלל סוגים.

הכל על הקמת גדר
כשחושבים על בתים פרטיים, המחזה הראשון שעולה לראשנו כולל שער וגדר אשר מסמנים את השטח שהוא רק שלנו. כי בשביל מה אנחנו עובדים כל החיים אם לא כדי שנוכל להרשות לעצמנו פיסת גן עדו קטנה וקצת פרטיות - בית קרקע עם חצר, שאותם אנו חוסמים מפני העולם עם גדר בסגנונות שונים.

התקנת גדרות לבית
כאשר אנו חושבים על בית פרטי, קוטג', או וילה, הסימנים הברורים ביותר הם גדר לבנה ושער קטן אשר תוחמים את המרחב שלכם. בסופו של דבר, לשם מה לנו לעבוד אם לא כדי שנוכל להרשות לעצמנו שטח קטן משל עצמנו - בית קרקע לפי טעמנו עם חצר גדולה ויפה

מתי כדאי להתקין מצלמות אבטחה במעגל סגור בעסק
בשורה התחתונה כדאי להיעזר באדם מקצועי מתחום מצלמות אבטחה על מנת לבנות מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור המתאימה לצרכי העסק.

מצלמות אבטחה למוקד אבטחה
שם נרדף למצלמות האבטחה הוא מערכת מיגון בין אם זה לבית ובין אם זה לעסק וכו'. רצוי שלמוקד האבטחה יהיה מצלמות נסתרות או מצלמות אבטחה מהסוג הטוב ביותר. רצוי שהעינניות של המצלמות אבטחה יהיו טובות כמה שיותר וחדות כמה שיותר

סוגי מצלמות אבטחה בימינו
כיום ישנם הרבה מאד חברות אבטחה. אך מה חברת האבטחה הטובה ביותר? זאת שאלה שכנראה מתקשרת למושג מצלמות אבטחה.

מנועים מומלצים לשערים חשמליים
החלטתם כי אתם רוצים שער חשמלי חדש או כי ברצונכם להתקין מנוע לשער אשר ברשותכם
איך תדעו איזה מנוע מתאים לצרכים שלכם? כל הטיפים בכתבה הבאה.

הביטחון של מחסום חשמלי
יש דרך פשוטה לפתור בעיה של מאות כלי רכב החונים בחניון משותף ועדיין רוצים לשמור על סדר מופתי, קוראים לזה מחסום זרוע חשמלי ואפשר להתאים אותו לכל אחד.

סוגים שונים שיש של מנעולים
ניתן לראות כי יש מספר רב מאוד וסוגים שונים של מנעולים, לכן עלינו להתייעץ עם מנעולן מקצועי אשר למד מנעולנות. ובעזרתו לבחור את המנעול אשר מתאים לנו לפי צרכינו.

התמודדות עם תקלות בשערים חשמליים
רצוי מאוד לקרוא ולהבין את הוראות ההפעלה ל שערים חשמליים, לרבים יש נטייה שלדלג ולא לקרוא זאת כלל אך בנושא זה שווה להקדיש לימוד להתמודדות עם תקלות בסיסיות ב שערים חשמליים, לפתור בעיות פשוטות לבד ולהחזיר את השער חשמלי לעבודה מיידית.

מתי אנו נזדקק לשירותיו של מנעולן
כמעט כל אחת ואחד מאתנו זקוק לשירותיו של מנעולן מקצועי, ניתן לראות כי התחום של מנעולן נפוץ בכל רחבי הארץ. אך תחום זה של להיות מנעולן נפוץ בעיקר בירושלים וברמת גן.

עשיית מפתחות אימובילייזר על ידי מנעולן מקצועי
ניתן לראות כי בכל מקום אשר נהיה, יש לנו מנעולים. כאשר אנו שמים מפתחות אימובילייזר ברכב, או שלטים לרכב ניתן יהיה לשכפלם או להתקינם ברכבינו בעזרתו של מנעולן בתל אביב. אשר הינו מקצועי בתחום

מדריך לבחירת מצלמות אבטחה
איך לבחור מצלמת אבטחה מתאימה לצרכים שלכם? איך לדעת, שקיבלתם את המצלמה עם מפרט טכני אמיתי שאתם צריכים? במאמר תוכלו לקבל כמה טיפים מאוד חשובים לבחירת מצלמה המתאימה לכם, מיבואן מצלמות אבטחה.

דלתות פלדה מעוצבות
היום דלתות פלדה מעוצבות ובכלל דלתות מעוצבות מהוות פתרון אמין ויעיל כנגד פריצות, יש דלתות כניסה מעוצבות שהן דלתות ביטחון ביטחון נגד גורמים עויינים לבית.

אינטרקום ואזעקה למחסן
אחד החלקים המכריעים ביותר שכדאי לדרוש בזמן פותחים עסק או בזמן ש מתחילים להקים מחסן אצלכם בבית זה מחסן. הדבר הבעייתי הוא לרוב מתחילה כש יש צורך לעמוד בדרישות חברת הביטוח לבניית בקרה ממוחשבת שתגונן על המחסן נגד פריצות.

דלתות כניסה מפלדה
עוז דלתות כניסה מפלדה - רבים מתלבטים בין דלתות כניסה מעוצבות לבין דלתות ביטחון כגון דלתות פלדה. קדמת הטכנולוגיה מאפשרת לכולנו להתקין דלתות מעוצבות פלדה

תו תקן לשערים חשמליים
בעקבות ניסיון להטעיית קבלנים, יזמים ומתכננים בענף הבניה קובע מכון התקנים הישראלי כי אין חובת סימון שערים חשמליים בתו-תקן, קיימת חובה להתקין את השערים החשמליים כמתחייב בתקן הישראלי בלבד

בית מאובטח כיצד? מצלמות אבטחה ומערכת אזעקה
בית מאובטח במערכת אזעקה חכמה בשילוב עם מצלמות אבטחה ימזערו כמעט לחלוטים כניסה אל מבצרנו ,השחתה וגניבה בזמן שהותנו בפנים ומחוץ לבית

שכפול מפתחות לכספת על ידי מנעולן מקצועי
כאשר אנו נצטרך להחליף מנעולים או לבצע שכפול מפתחות לכספת אשר ברשותינו, חובה עלינו לוודא כי אכן לקחנו לשם כך בעל מקצוע אשר הינו אמין, בעל תעודת הסכמה ויושר מן המשטרה.

נזמין מנעולן מרצועי לבתנו
כאשר אנו צריכים להזמין אל בתנו מנעולן, חלה עלינו החובה לבדוק כי הוא אכן מנעולן מקצועי בעל תעודת הסכמה וגם שיש לו תעודת יושר מן המשטרה, על מנת שנוכל לדעת בוודאות כי אכן הזמנו מנעולן מקצועי ולא רמאי, חשוב מאוד לבדוק זאת כדי שלא יעבדו עלינו או ייפרצו לבתינו שלא נהיה בבית


שער חשמלי כאמצעי הגנה
מרגישים שפרטיותכם מופרת בכל פעם שכלי רכב זר מחנה בחנייה השמורה לכם?
מרגישים שכלי הרכב שלכם שעומד בחנייה פתוחה נמצא בסכנה?
קריאת המאמר תסייע לכם ללמוד על פתרונות למניעת בעיות מסוג זה, ובראשן שימוש בשער חשמלי.

מה צריך לדעת לפני קניית שער חשמלי
רבים הרוצים לרכוש שער חשמלי אינם יודעים מאיזו חברה לרכוש את השער, איזה סוג של שער לרכוש ואיך לבצע את הליך ההתקנה. קריאת המאמר תסייע לכם להבין טוב יותר את השוק ותקנה לכם כלים שיסייעו לכם לצלוח את התהליך בצורה הטובה ביותר.

מניעת תאונות עם שערים חשמליים
בשנים האחרונות היינו עדים לתאונות ברחבי הארץ ולפגיעה בילדים אשר נפגעו משער חשמלי, איך מונעים תאונות ומי אחראי והאשם העיקרי אם חס ושלום זה קורה.

חשוב להזמין מנעולן מקצועי לפריצת רכבינו
כאשר קורה מצב אשר בו ננעלנו מחוץ לרכבינו או כאשר אחד מילדינו נתקע בתוך הרכב, כדאי להזמין מנעולן מקצועי אשר יעזור לנו לפתוח את המנעולים של הרכב מבלי לפגוע ברכב או בילד שנתקע בו.

טיפים לפתיחת שער חשמלי נפתח
הסיוט הגדול של כולנו זה שער חשמלי שאינו נפתח ואנחנו ממהרים לעבודה או להוציא את הילד מהגן או ביה"ס, אז מה עושים כשהשער חשמלי לא נפתח, הכול בכתבה הבאה

חשיבותו אמינותו של מנעולן בתל אביב
חשוב מאוד כי נקפיד לקחת מנעולים אמינים ומקצועיים לביתנו. כדי שנתקין אותם כראוי מומלץ מאוד לקחת מנעולן מקצועי בתחום זה.

כל מה שאתם צריכים לדעת על שער קונזולי
אם שמיעת הביטוי "שער קונזולי" גורמת לכם לתהייה ובלבול כדאי שתקראו את המאמר הבא שיסייע לכם ללמוד על השער הקונזולי ויתרונותיו.

יתרונות השער החשמלי למיגון הבית
קריאת המאמר הבא תסייע לכם להבין את הצורך בשערים חשמליים ותסביר לכם את יתרונותיהם בכל הקשור לאבטחה ומיגון. במידה ואתם חוששים מהליך רכישת והתקנת השער, קריאת המאמר תסייע לכם להפיג את החששות.

כל מה שאתם צריכים לדעת על תיקון שער חשמלי
השער החשמלי שברשותכם התקלקל ואתם אובדי עצות ? קראו את המאמר הבא שידריך אתכם לגבי האופן בו עליכם לפעול.

בדק בית – משהו שרבים מאיתנו למדנו להכיר, ואולי בדרך הקשה
קונים בית? מזל טוב! זאת בוודאי הייתה דרך ארוכה, ואולי אפילו די מייגעת. עכשיו מה שנותר לכם הוא רק לחתום על החוזה ולהעביר את החפצים שלכם.

צעדים אחרונים לפני רכישת שער חשמלי
אחרי שקיבלנו הרבה הצעות מחיר בדוא"ל ובפקס, נראה כי הצלחנו להתבלבל מעודף מידע על סוגי השערים החשמליים שקיימים, איך מרכזים את המידע ויודעים להבחין בין הצעה איכותית להצעת מחיר שמנסה לבלבל ולהטעות את הצרכן, כל התשובות בכתבה הבאה

שערים חשמליים, לאיזה ספק שרות תעדיפו לפנות
קורה לא פעם שהתקלקל לכם השער החשמלי, במאמר הבא נסייע לכם לבחור את הספק השרות הזמין ביותר, במחיר התחרותי ביותר והכי חשוב המקצועי ביותר.

מראות פנורמיות ושימושן בתחום הבטיחות
מראה פנורמית היא אמצעי בטיחותי חשוב שיכול לשמש בכל בית עם שטחים מתים בכניסה לחניה

אמצעי מיגון - מערכות אזעקה ומיגון
רוב מערכות אזעקה מורכבות משני רכיבים עיקריים – לוח הבקרה, ולוח המקשים. הבקרה הינה בקרה מרחוק ובאמצעות לוח המקשים ניתן לתכנת את המערכת לפי רצון יושבי הבית. באופן זה אם למשל הוחלט כי מערכות אזעקה באותו בית יופעלו בכל חלקי..


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.