אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בית חכםהתקנת חלונות חשמליים לבית
יש מישהו שעוד לא שמע כיצד תמיד אנשים משווים בין בתים ומשרדים לבין קופסאות קטנות? באמת כשמנתחים את המשפט, אפשר לגלות במהירות שההשוואה הזו יש בה לא מעט מעט; קירות הבית הסגורים שלנו והחלל המוגבל מעכירים את הסביבה

אינטרקום לדלת ואמצעי אבטחה נוספים
מומלץ לכם לדאוג לבית ולרכב, גם בדרכים טריוויאליות, כמו דלת ממוגנת או לחצני מצוקה, מפני שאתם לא יכולים לחזות מראש מתי יפרצו לרכבכם.

לבחר מערכות מיגון לבית חכם במיוחד
תמיד כדאי להגן על הבית, אפילו בדרכים פשוטות, כפלדלת או לחצן מצוקה, כיוון שלא תוכלו לדעת מראש מתי תיפלו קרבן. הרי אין מצב להיתקע בבית או לשמור עליו 24/7.

להשתדרג עם מרכזיות פנסוניק
אין בנאדם שלא מכיר סיפור על שסבל מהתופעה במהלך חייו. לאור ההתפתחות הטכנולוגית, קמו שפע של הברקות ופתרונות שעליהם לא תבזבזו הרבה פיזית והן מבחינה כלכלית.

אמצעי מיגון לבית
הודות לטכנולוגיה היומיומית, קמו שפע של הברקות ופתרונות אבטחה יצירתיים שעליהם לא תבזבזו הרבה גם מבחינה פיזית וגם מבחינה פיננסית.

קנייית מצלמת אבטחה ואמצעי הגנה נוספים
כולנו דואגים לדואר האלקטרוני, מגנים על האייפון, ושמורים בסיסמאות וקודים מדי יום ושעה. אנו מאבטחים עצמנו בצורה כ"כ טבעית, אף על פי חומרת האבטחה.

אזעקה לבית ואמצעי מיגון נוספים
. גם במידה ואתם מצויים ברכב או בסביבתו, כדאי לא להתחכם עם פורצים וגנבים. נפציר בכם שתתנו להם "לעבוד" וליידע את הבטחון. קיימים גם מגוון פתרונות אבטחה שיתריעו למשטרה באופן אוטומטי.

התקנת אזעקה ואמצעי מיגון נוספים
נסו למגן את ביתכם, אפילו בשיטות בנאליות, כאינטרקום או לחצני מצוקה, כיוון שלא תוכלו לחזות מראש מה יקרה ומתי. לא תצליחו להישאר ברכב או לצפות בו

אמצעי מיגון ואבטחה מומלצים
גם האנשים אשר גרים באזורים מעוטי פשע - חייבים אזעקה; גניבות רכבים סגורים ובתים מתרחשות כל יום בכל מקום. באמת אין מי שלא מכיר אישית מישהו אדם שרכבו נגנב מתישהו במהלך חייו

מצלמה במעגל סגור
גם אלו מאיתנו שנוסעים באזורים מרכזיים - צריכים מיגון; התפרצויות אל רכבים לא מוגנים ומשרדים קורות בכל יום בכל מקום אפשרי. באמת כל אדם מכיר באופן אישי אדם שרכבו נגנב בשלב מסוים בחייו

קניות חכמות לבית ולעסק
אתם צריכים לדאוג לבית ולרכב, גם בדרכים בנאליות, כמו פלדלת או קודן, מאחר ואי אפשר לדעת מתי יפרצו לרכבכם. הרי בלתי אפשרי להישאר בתוך הבית או לצפות בו לאורך כל היום. גם בזמן שאתם באוטו או בסביבה, לטובתכם עדיף שלא תנסו להתערבב עם השודדים.

לרכוש מקלחון חזיתי
הכל מסכימים, זכוכית היא חומר מופלא, בעל תכונות שהופכות אותו לפרקטי ביותר – חומר הגלם נמצא במצבו הטבעי בשפע, התוצר חלק ויפה, עובדת שקיפותו הופכת את הזכוכית למתאימה לחלונות ופתחים

שימוש בגלאי תנועה
אתם חייבים לדאוג לבית ולרכב, גם בדרכים טריוויאליות, כמו אינטרקום או נורית מהבהבת, כי אין אפשרות לגלות מבעוד מועד מתי יפרצו לביתכם

עלות הצללת חלונות
זה שפוי בעיניכם לחיות בבית חשוך בלי שום אפשרות לדעת אם עכשיו אור או חושך? מבלי לראות את קרני השמש? ואפילו בלי לשמוע את הציפורים המצייצות?

לקנות מחסום זרוע
אם תחשבו על וילה, התמונה הראשונה בראשכם תכלול שער מתכת מעוצב וגדר לבנים אשר תוחמים את המרחב שהוא המקום מפלט שלכם.

עלות של מרכזיה פנסוניק
האנשים מגנים על הדוא"ל, דואגים למחשב, ומשתמשים בקודים סודיים עשרות פעמים ביום. פעולה זו נעשית בנונשלאנטיות מוחלטת, זאת למרות חשיבותה של ההגנה

למצוא בקלות חשמלאי בקריות
יש בעיה עם חיווטי החשמל? לא יודעים איך לפעול? לפני הכל, לא לנסות לסדר בכוחות עצמכם את עניין החשמל, כי כנראה שזה לא יוביל לשום דבר טוב!

המלצה על תריס חשמלי לחניה
כאשר מתעסקים עם קניית חלונות לבית, אז כדאי גם להזכיר תריסים או וילונות. תריסים ונציאנים מעץ, תריסים רומים - זה בכלל לא חשוב מה רוכשים, העיקר לא לשכוח לגביהם

עלות התקנת מפסק חשמל רגיל
מערכת החשמל עתיקה? לא מוצאים פתרון? זכרו לא להתיימר לתקן באופן עצמי את בעיית החשמל, כי זה ממש לא יוביל לפתרון הרצוי!

קומפוסטר עירוני
קומפוסטר עירוני מאפשר גם למי שאין לו גינה או אפילו מרפסת למחזר את הפסולת האורגנית שלו ולהפיק ממנה קומפוסט איכותי מסוג הומוס. הקומפוסטר העירוני עובד באמצעות תולעי קומפוסט אדומות אשר מפרקות את הפסולת האורגנית והופכות אותה לקומפוסט.

תריסי גלילה חשמליים
כמעט בכל בית ובמיוחד בבית החכם המודרני נמצא שתריסי הגלילה המיושנים הוחלפו בתריסי גלילה חשמליים.

קולטי שמש מחירים
איך זה פועל בכלל? איפה מתקינים? מי משתמש בזה? הכול על דודי שמש

חלון פנורמי לגג הבית
בית מגורים בלי שום חלונות, זה מקום בלי שמחה ואור, בגלל זה חשוב לדאוג לחלונות כדי שיוכלו להפיח חיים בבית בו אתם גרים. תשימו לב שמעט מדי של חלונות בבית, או התקנה של חלונות לא מתאימים, יפחיתו מאור היום של הבית שלכם.

דודי שמש אמקור ודודי שמש כרומגן
את הדוד מציבים על גג הבניין, או על שטחים פתוחים אחרים שנותנים אפשרות חשיפה מתמדת של הקולטים לשמש. את גוף הדוד מעמידים כאשר הקולטים מופנים לכיוון דרום.

דוד השמש מורכב ממיכל, אשר מכיל מים, המחובר לקולטים. בתוך הקולטים מסודרים מס' צינורות מים במסגרת סגורה.

רשת יתושים - רעיון גאוני!
אלומיניום נחשב בין הנוחים שקיימים בעשור הזה, ולכך סיבות לא מעטות. על מה אסור להתפשר בכל חומר שרוצים להשתמש? בודאי שיהיה עמיד, חזק ויחזיק לנצח.

מידע על תיקון דוד שמש
במדינת ישראל קיים חוק על פיו צריכים לעשות שימוש בדודי שמש בבנייני מגורים החל משנות השמונים (חוץ ממגדלים שאין בהם מספיק מקום). באמצעות חוק זה אנו חוסכים בכ-4 אחוז מצריכת החשמל במדינה.

חשיבות סנן מים
הפיתרון הכי חכם כיום הוא מיני בר ביתי. כדי להיות בטוחים שהמים שאנחנו צורכים אין בהם חלקיקים מזיקים, חשוב מאוד לרכוש מיניבר מים איכותי.

סוככים קבועים - מחזה נפוץ כמעט בכל מקום
סוככים קבועים הפכו להיות מחזה נפוץ בכל מקום אליו אנו נושאים את עיננו, כיום בעלי עסקים ופרטים מתקינים סוככים קבועים בכדי לאפשר להם ולעובדיהם ליהנות מפינה מוצלת ונעימה, בין סוגי

מידע על דוד שמש אמקור
תקנת דוד שמש יכולה להקטין באופן ניכר את החשבונות מחברת החשמל בבית ואפילו בבסיסים צבאיים. למעשה מתבצע ניצול של מזג האויר החם לשם חימום המים במקום שימוש באמצעים חשמליים או אופציות אחרות הצורכות כמויות גדולות של אנרגיה.

לפתוח את השער החשמלי מהסלולארי
הוא צמוד אלינו רוב שעות היממה ולפעמים אף יותר מכך, הסלולארי שלנו פשוט יכול לעשות עבורנו כמעט כל דבר, אז למה שלא ננצל אותו לפתוח עבורנו גם את שער החנייה החשמלי?

לחסוך בעלויות חימום הבית באמצעות שילוב בין קמין למזגן מרכזי
קמין דולק וקר בקומת הסלון אולם חם מדי בקומה השנייה? במאמר זה, שוקי פסח (מומחה לפתרונות אקלים) מתאר כיצד ניתן באמצעות שילוב בין קמין למזגן מרכזי לחסוך בעלויות החימום!

קולנוע ביתי טיפים לרכישה והתקנה
היום בעידן המודרני, קולנוע ביתי הפך לאחד ממקורות ההנאה הגדולים בבית,במרבית הבתים החדשים או המשופצים בישראל ישנה התייחסות למערכת קול והכנה למסך מהדור החדש.
איזו מערכת לרכוש?...איזה גודל מסך ואיך לתכנן?...קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם בבית החדש!

הכל אודות דוד חשמל
אם אתם רוצים שיהיו לכם מים חמים במקלחת במהירות ובנוחות, דוד חשמל הוא התשובה בשבילכם.למידע נוסף אודות דוד חשמל כנסו למאמר.

איך תימַנַע מחשיפה למקורות קרינה?
עולם טכנולוגי כמו שלנו משמעו חיים אפופי קרינה מגורמים רבים. כל מכשיר חשמלי, גם התמים ביותר, פולט קרינה ברמה כזו או אחרת, ומאחר וכולנו עובדים עם מכשירי חשמל כל הזמן,

מהי אנרגיה סולארית ?
אנרגיה סולארית, אנרגיה הנובעת מקרינת האור והחום של השמש, כבר באה לידי שימוש על ידי בני האדם עוד בתקופות קדמוניות באמצעות מגוון ההולך ומתפתח של טכנולוגיות.

קלינר- מנקים לבית
ניקיון הבית הוא מרכיב חיוני לשמירה על שגרת חיים תקינה. ככל שהבית נקי יותר ומסודר יותר הבריאות שלנו תהיה ברמה גבוהה, הלחצים

פוליש 24- חברת ניקיון בצפון
לכל הצפונים שבינינו (ואין כוונה לצפון תל אביב) אנו יודעים מה הכוונה בתחזוקת בית באזור הצפון. לרוב מדובר בבתים גדולים, אך זולים בהרבה

פוליש 24- ניקיון דירה גדולה
ניקיון הוא אחד הדברים הבסיסיים שיש לשמור עליהם על מנת לארגן לעצכם אורח חיים תקין, אסתטי, היגייני וחשוב מכל בריא! אי סדר בבית, אי שטיפת כלים בזמן, רכישה של שטיחים רבים שיוצרים אבק ובגדול- חוסר שמירה על ניקיון הדירה ועומס ברכוש

בית ממוגן
העולם מסוכן? אין הרבה דברים חשובים בחיים כמו זכותנו הבסיסית לחיות בהגנה מלאה, הרי אנו רק רוצים מעט שקט ושלווה. ולמרות שהיינו רוצים להאמין שהעולם שבו אנחנו חיים בטוח ונעים, המציאות מראה לנו שמוכיחה שלא תמיד הכל פרחים ופרפרים.

בחירת תריסים
בחירת תריסים לבית היא החלטה לא פשוטה כלל. במאמר הבא תקראו על ריבוי סוגי התריסים וכיצד בוחרים תריסים מתאימים וגם שומרים על שלום בית.

גדרות וגם סורגים
סורגים וגדרות הם רק חלק קטן מכל נפלאות המסגריויה. המאמר הזה מביא לנו את הדברים שצריך לדעת על סורגים וגדרות. היכנסו לקרוא עוד על התחום.

דלתות עץ טבעי שיחזיק מעמד ויראה טוב
האומנות המודרנית מפליאה לעשות במיני חיקויים של פלסטיק או פח רק בעץ בצורת גילוף פשוטה ועבודת חיתוך יפה יוכל כל אחד מאיתנו היום למצוא את המוצר המושלם העשוי עץ טבעי, לכל אחת מן המטרות והנאות השימוש בעץ.

מנעולן, פריצת מנעולים
חלק גדול מאיתנו כבר הבין עד כמה זה לא נעים לאבד את המפתח של הרכב או הבית. במקרים כאלו אין לנו תמיד ברירות ועלינו להזמין מנעולן מקצועי. המאמר הבא נותן הכול על מנעולן.

שמיכות פוך
כולנו מדברים על שמיכות פוך בלי שנדע באמת מהם שמיכות הפוך האמיתיות. השמיכות הרגילות אותם אנו רוכשים היום בחנויות השונות על לשמור על חום גופינו במיטה עשויות צמר סינטטי העשוי מסיבים של ניילון

כריות הסבה
כרית היא בעצם קו ההגנה המעניק תמיכה לכל הגוף שלנו בזמן שכיבה על כן אם המזרון שלכם שוקע עליכם לדאוג לכרית שטוחה ואם להפך, מדובר במזרון קשה וישר עליכם לדאוג לכרית גובהה מעט מן המזרון

חדר נוסף
לפני חמש שנים בדיוק בנינו את בייתנו שלנו בשכונה קטנה בירושלים. את מרפסת יחידת ההורים אספנו לעוד חדר קטן שהיום, בינתיים משמש חדר אירוח מתוק עם פינה יפייפיה של כריות מעניינות מסוגים שונים, בדים עטופים ושולחן עץ קטן, מעין חדר מנוחה ואירוח מסוג אחר, ספרדי במהות, פשוט.

מהו ארון מטבח נוח ויעיל לשימוש ?
מהו ארון מטבח נוח ויעיל לשימוש ?כזה שישרת אתכם ולא אתם אותו!אחד המרכיבים החשובים ביותר בתחום של עיצוב מטבחים , אם לא החשוב ביותר, הוא בחירת ארונות מטבח .

סורגים ומעקות
סורגים ומעקות בראש ובראשונה מיועדים להגנה בין אם בתוך הבית או מוצה לו. כיום סורגים ומעקות הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת על סורגים ומעקות, היכנסו לקרוא...

חסכון במים ומיחזור מים- האם הם נטל כספי נוסף או שהם חובה הנובעת ממודעות לבעיית המחסור במים?
מצבו של משק המים בישראל הולך ומתדרדר, הממשלה מייקרת את מחירי המים מתוך כוונה שהצריכה תרד, אך המחיר היקר של המים איננו משנה את המודעות לבעיית המים, וכתוצאה ממנה לחסכון במים.

מנופים ועבודות הנפה
המאמר הבא יביא כל מה שצריך לדעת על מנופים ועבודות הנפה. מנופים הם משהו נדרש המצבים של שיפוצים בביתנו, לפעמים אנו לא יודעים מספיק על תחום זה, המאמר הבא יספר כל מה שצריך לדעת.


עמוד 2 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.