אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

גינוןבוחרים פרחים עם תמונות פרחים
רוצים לעבוד קשה? מה זה צמחים מטפסים? אי אפשר לדבר על גינה של ממש ולא להזכיר את כל השעות של העבודה בגינה. צריך לרכוש עציצים ועצי מנגו בוגרים, ואח"כ להתחיל בשתילה ובנטיעה. העבודה הקשה היא לא תמיד פרחים ושושנים, ברם התמורה הענקית שתראו מהעניין שווה כל שנייה ואת כל המאמץ שלכם!

למה דווקא דשא סינטטי?
יש חברות בישראל שמייבאות, מתקינות ומשכירות דשא סינטטי איכותי במגוון סוגים, לגינות פרטיות, לגני ילדים, לגני שעשועים, למבני ציבור, לעיריות, לגני אירועים, לכיכרות, למגרשי כדורגל ועוד.

התקנת דשא סינטטי או דשא מוכן, מה אתם מעדיפים?
במידה ויש לנו גינה או חצר יפה בביתנו או בבניין מגורינו, אנו צריכים לחשוב על דרכים לשמור עליה כעל גינה יפה ואקולוגית, ישנן כמה דרכים לעשות זאת כמו דקים או פרגולות, אך במאמר זה נתמקד באפשרות נוספת – דשא.

גדר חיה לחצר
כאשר חושבים על וילה, רוב האנשים יחשבו על גדר לבנים מסוגננת ושער ברזל שמסמנים את השטח שבו נמצא היקר לכם מכל. לשם מה אנו עובדים כל חיינו אם לא עבור היכולת לרכוש מקום בטוח - בית צמוד-קרקע עם חצר מרווחת, עליהם אנו שומרים בכל מחיר בעזרת גדרות ממתכת, עץ או פלסטיק

גינות גג - גינה במרפסת? עכשיו זה אפשרי
גינה במרפסת היא המקום שאתה פוגש בכניסה לבית והמקום אליו אתה יוצא מיד עם שחר. לכן חשוב שהגינה תיתן לך השראה ורוגע. חשוב שתתאים גינה במרפסת לאופי שלך לא פחות משחשוב..

גינת גג - להיות על הגובה עם רגליים באדמה.


גם דרי הקומות הגבוהות נהנים לקום בבוקר לריח טוב של פריחה, לצבעוניות. לשבת אחר צהריים אל מול השמש וליהנות משטח נוי. היום ניתן למלא כל משאלה. גינת גג היא עסק פשוט להקמה ולתפעול. עיצוב גג נותן..

גננים בצפון – פתרונות יצירתיים לחסכון במים
כמו בכל היבט בחיינו, לעתים הנסיבות מכתיבות את קבלת ההחלטות. כך בנושאים חברתיים, לימודים, עבודה, וגם בכל הקשור למגורים ולסביבת המחייה שלנו, בין השאר בנוגע לעיצוב הגינה הפרטית. חסכון במים הוא אחד הנושאים המדוברים בשנים

בונסאי עץ האהבה, בונסאי ברכיכיטון, עציץ מעוצב ייחודי
אני מגדל את הברכיכיטון כעץ ננסי בונסאי מעל 40 שנה, כמה מהם נמצאים אצלי בבית, גידלתי הרבה מאות עצים ננסיים מצמחים שונים ואני יכול להגיד שכל אדם יכול גם ללא ידע בנושא לגדל בקלות עץ ננסי בונסאי ברכיכיטון לאורך שנים רבות.

מהו בונסאי ? איך אפשר לגדל בונסאי בקלות עם הרבה הנאה
הביטוי בונסאי פירושו עץ בקערה

הרעיון הוא ליצור צמח עציץ ננסי שניראה כמו צמח גדול בוגר עם גזע וענפים עבים בני הרבה שנים מהטבע בצורה מוקטנת, להביא את העץ מהטבע בצורה ננסית אלינו לגינה הקטנה שלנו.

דשא סינטטי התקנה – כל אחד יכול
עולם הגינון מתחדש באופן קבוע. הטכנולוגיה מציעה לנו פתרונות מגוונים שמטרתם לסייע לנו – להשתמש ב פחות מים, לחסוך זמן על תחזוקה וכתוצאה להתמוגג יותר מהזמן הפרטי שלנו. דשא סינטטי איכותי מספק יתרונות רבים למי שחושב נכון. זה אולי נראה לך מסובך אבל תוכל בעצמך להתקין את הדשא הסינטטי.

איך בוחרים גנן?
בכל פעם שאנחנו רוצים להזמין איש מקצוע אנחנו מתלבטים איך כדאי לעשות זאת. האם להסתמך על המלצות החברים, האם להתפתחות להצעת המחיר הזולה או שמא להסתכן ולהזמין איש מקצוע שאינו מוכר לנו. אין תשובה אחת חד משמעית ובעצם אין לנו אפשרות להבטיח מראש שההשקעה תשתלם, אך אל תהיו ספקנים מדי.

למה חשוב להקפיד על אחזקת גינות
תכנון גינה, אחזקת גינה והוצאת התכנית אל הפועל כרוך בהוצאת אלפי שקלים ולעיתים אף יותר מכך. לא די בהשקעה הראשונית כדי להבטיח שהגינה שלנו תישאר יפה ופורחת לאורך שנים, מדובר בעבודה על בסיס כמעט יומיומי.

למה חשוב לשכור שירותים של גנן לכריתת עצים וגיזום עצים
עבודות גינון הן לא רק שתילת פרחים, השקיה וכיסוח הדשא. הקמת גינה היא תהליך הכרוך בהשקעה כספית, ולכן אי אפשר להרשות לעצמנו שלא לטפח ולשמור עליה לאורך זמן. גיזום עצים הוא חלק מהחבילה, ואי אפשר לוותר עליו.

תכנון גינות - מה צריך לקחת בחשבון לפני שמתחילים
לפני שמתחילים לקנות פרחי עונה, עצי פרי ושתילים אחרים, השלב הראשון הוא לתכנן את השטח. תכנון גינות הוא אחד מהשירותים אותם תקבלו מכל גנן מומחה, ובדרך כלל תכנון עצמאי יעשה באופן מעט חובבני יותר מאשר גינון מקצועי.

פרגולות עץ פתרון שיקרר אתכם
פרגולות עץ יש להם יתרון גדול. הם גם מצלילות את הגינה אך הם גם דקורטיביות במיוחד. זה שהן דקורטיביות זה עוד מעלה שיכולה לשדרג את נראות של הגינה שלנו.

קצת על פרחים
פרחים מקיפים אותנו אך כמה באמת אנו יודעים עליהם ועל תפקידם בעולם הטבע?

פרחים ומשתלות-טיפים לבחירה נכונה
הידעתם שקטגוריית העצים של משתלות נחלקת לשני סוגים – עצי נוי ועצי פרי. עצי הפרי כוללים עצים נפוצים כמו עצי הדר , עצים ארצישראליים וים תיכוניים,פרטים במאמר.

צמחיית משתלה -צמחים עונתיים וצמחי נוי
המשתלה מציעה סוגי צמחייה רבים כגון צמחים ופרחים, עצי פרי ועצי נוי, שיחים, צמחי מרפא ותבלין.
המאמר עוסק בסוגים רבים של צמחיה לבית-מצמחי נוי ועד תבלינים וצמחי מרפא.

ייבוש משלוחי פרחים, על מנת לשמור אותם למזכרת
כל אחד ואחת מאתנו אוהב לקבל במתנה פרחים, הבעיה שפרחים לאחר כמה זמן נובלים ומתים, על מנת שנוכל לשמור אותם לטווח הארוך אולי אפילו לשנים רבות. עלינו לבצע ייבוש פרחים. כאשר אנו עושים ייבוש של משלוחי פרחים. הם יישמרו לנו למזכרת למשך מספר שנים.

התקנת גדר
איזו מטרה הם משרתים? גדר יכולה לשמש כאלמנט דקורטיבי, להיות אלמנט מרתיע, לשמור על הפרטיות או למנוע מאנשים להיכנס.

תאורת גן סולארית
תאורת גן סולארית היא אחת מצורות התאורה העדיפות כיום. תאורת גן זו סופגת את קרני השמש ובכך מטעינה את עצמה. תאורת גן סולארית נותנת מראה עדין לאלמנטים בגינה.

מחממים את הבית עם פטריית חימום גז
פטריית חימום גז מחממת את הסביבה ברדיוס של עד כ 5 מטר ממרכז הפטרייה. חברת מר גן מציעה לכם פטריית חימום גז למכירה ואף השכרת פטריות חימום לשימוש חד פעמי.

פטריית חימום - פתרון מצויין לחימום
פטריית חימום היא דרך אידיאלית לחמם שטחים פתוחים כגון מסעדות ואולמות אירועים ברדיוס של 5 מטרים. פטריית חימום המשווקת על ידי חברת "מר גן" היא גם בטיחותית, וגם ידידותית לסביבה.

פרגולות עץ
פרגולות עץ הן הפתרון האידיאלי במרפסת כנגד קרני השמש. פרגולות עץ מבית צוות גדרון עשויות עץ אורן פיני אשר עובר תהליך "אימפרגנציה" כנגד מזיקים וריקבון.

דקים עץ
דקים עץ מבית צוות גידרון עשויים מעץ אורן פיני החתוך לפי בקשתכם. דקים עץ עוברים תהליך מיוחד בצוות גדרון למניעת הופעה של עובש, מזיקים או ריקבון. הייעוץ עליינו!

מחסן עצים
מחסן עצים הוא חנות המאפשרת רכישה של עץ גולמי מסוגים שונים. מחסן עצים מבית צוות גדרון מספק לכם קורות עץ לבניה עצמית של דקים עץ, פרגולות עץ, מחסני עץ ועוד.

מחסני גינה
מחסני גינה נועדו להכיל את כל הציוד שלא נוח להחזיק בבית. אנו מציעים צוות גדרון - מחסני גינה מעץ ומחומרים נוספים כגון פוליקרבונט, מחסני פלסטיק, אלומיניום ועוד..

מחסני גינה מעץ
מחסני גינה מעץ טומנים בתוכם יתרונות רבים. ניתן לאכסן בתוך מחסני גינה מעץ ציוד רב שמשמש אתכם בעבודת הגינה. צוות גדרון מציע לכם מחסני גינה מותאמים אישית

גדרות עץ לגינה
גדרות עץ לגינה יוצרות מראה שמושך מאד את העין, ונותן לבית שלכם מראה כפרי ומיוחד. גדרות עץ כמעט ולא דורשות תחזוקה למעט צביעה בלכה אחת לכמה שנים.

הקמת בריכות נוי - עשה זאת בעצמך
אם חשבתם שהקמת בריכות נוי בגינה הפרטית היא פריוולגיה ששמורה אך ורק לאנשי ממון או לעשירי העם, כדאי שתחשבו שוב... מסתבר שבזמן קצר של עבודה ותוך שימוש בכלים פשוטים למדיי ניתן להקים בתוך זמן קצר בריכות נוי מדהימות, כיצד עושים זאת נכון? על כך בכתבה הבאה

משתלות במרכז ובשרון
משתלות בשרון מצטיינות בשטחי צמחייה נרחבים המחולקים למתחמים שונים לפי סוגי הצמחיה: באופן זה תוכלו למצוא בשטח משתלות בשרון אזורי צמחיה ופרחים, אזורי עצים – בוגרים, עצי פרי ונוי.

החלום על גינה מתחיל בעבודת גינון רצינית
הדרך אל גינה מטופחת ויפה שעונה על ציפיותינו היא ארוכה ומתחילה בתכנון ומחשבה וממשיכה בהרבה עבודת גינון ובהרבה ניסוי וטעייה, ומסתיימת בגינה משולמת וירוקה

מבצעים הדברה ומבטיחים גינון ירוק ושקט
על מנת ליהנות מהגינה שלכם ישנו צורך בביצוע גינון חכם, שמשלב הדברה יעילה של מזיקים, כך תבטיחו לעצמכם גינה וכר דשא נעימים עם ופרטיות מפניה אורחים לא קרואים.

דשנים לגינה - התחזוקה שכל דשא צריך
כל מי שיש לו גינה עם דשא וכמה ערוגות של צמחים, כבר יודע לבד שהגינה לא מתחזקת את עצמה, ודרושים דשנים שונים על מנת לטפל בה היטב, לעודד את גינתכם לשגשג.

דשא, בית ושני ילדים וחצי - החלום הישראלי
כולנו חולמים על בית פרטי, גינה מלאת דשא וילדים מתרוצצים, אבל בשביל להגיע לחלום של דשא ירוק ויפה, צריך להחליט האם רוצים דשא רגיל, או דשא סינטטי שיתאים לכם

גינון איכותי מתחיל בהשקיה נכונה
כל העוסק בתהליך גינון יודע כי השקיה נכונה של דשא הירוק ירוק הזה, חשובה למדי. חוסר השקיה או השקיה מרובה של גינה, הם הגורמים הנפוצים לכישלון תהליך הגינון

בחירה נכונה של כלי גינון
חשוב שבחירה נכונה של כלי גינון תיעשה בהתאם לתקציב, לידע המקצועי שלכם, לייעודו של הכלי, למטרתה של אותה גינה שאתם מקימים, וכן לרמת הפיזיות הנדרשת מכם בעת ההפעלה.

דשא מלאכותי – בשימוש במקצועות הספורט
יש סוגים רבים של מקצועות ספורטיבים וכיום יש התמחות ברמה כזאת שמאפשרת התאמה של סוגי דשא מלאכותי לכל סוג של ספורט. יש היום מגוון גדול של סוגי דשא סינטטי. וסוגים שונים של התקנת דשא סינטטי.

עצות עבור חובבי גינון
מה יותר טוב מגינה פרטית? פה ניתן לקרוא לעומק על כל הדרכים היעילות לשיפור גינת הנוי שלכם, וגם להנות מהצעות חדשות בנושאי גינון וגננות.

עצים או עלי גת?
אוהבים צמחים? במקום הזה אפשר לקרוא לעומק על שיטות יעילות לשידרוג ושיפור הגינה שלכם, ולשמוע הצעות נחמדות בנושאי עיצוב גינות.

מחפשים טיפים בנושאי גינון?
מחפשים טיפים בנושאי גינון? באפשרותכם ללמוד על כל השיטות היעילות לשידרוג ושיפור גינת הנוי שלכם, וגם לזכות בטיפים פשוטים על גינון וגננות.

מה מסמל כל פרח שאתם שולחים?
ישנם סוגים רבים מאוד של פרחים בחנויות של משלוחי פרחים והמון אנשים היום שולחים פרחים מיוחדים לפי צבע או שילוב צבעים. אם בעבר היינו מוגבלים לורדים, שושנים או סחלבים, היום כבר כולם שולחים זרי-ענק עם מגוון רחב של זנים. אך האם חשבתם פעם מה מסמל כל פרח שאתם שולחים?

חייבים ציוד גינון?
מתים על עבודת כפיים? הינכם יכולים לקרוא על כל הדרכים המצוינות לשדרוג ושיפור הגינה, ולהנות מרעיונות פשוטים ומקוריים על תכנון גינות.

איך ליצור גינה?
רוצים להעמיק את הידע שלכם בתחום הגינון? פה אפשר לקרוא על שיטות לשידרוג ושיפור גינת הנוי שלכם, לזכות ברעיונות לגבי טיפוח גינות.

גינון זה תחביב ישן?

בגילאים הללו לא תמיד יש לנו סבלנות לעשות יותר מכיסוח הדשא, ולכן אנשים רבים בוחרים להזמין גנן לטיפול בגינה הפרטית. איך עושים זאת? לפניכם מספר עצות שימושיות לבחירת עבודות גינון:

עיצוב גינה בשלושה שלבים
לא ברור לכם את מי עדיף לשכור לשירות עבודות גננות? קשה להתחרות עם המלצה איכותית. בררו עם שכנים וחברים אם יש להם גנן טוב. מי שמרוצה מהעבודה של הגנן שלו ישמח לתת לכם המלצה.

איך יצאת פרח בר?
קשה להחליט מי לקחת לשירות עבודות גננות? המלצה טובה שווה זהב. בררו אצל השכנים האם יש להם גנן טוב. במידה והם מרוצים מהגנן שלהם ימליץ לכם עליו בשמחה.

איזה סגנון גינון אתם אוהבים?
בגיל 40-50 בערך המון אנשים מוצאים עצמם בשלב בחיים שבו מתחשק להם פשוט להירגע על כסא נוח ולחשוב בסיפוק על כל מה שהשיגו עד היום.

בחירת צמחים לגידול
הצמחים שאנו מגדלים, הם בעצם התכשיט של הגינה כולה. גינה מלאה בפרחים היא מוקד משיכה מאוד חזק, וכזאת שגם מתוכננת היטב יכולה לגרום לכל השכנים לקנא. גידול צמחייה בגינות ובאדניות, הינו תחביב נפוץ מאוד בעולם, ומיליוני אנשים עושים זאת בשעות הפנאי

יתרונות השימוש בקומפוסט בגינה הביתית
קומפוסט הנו חומר דשן אורגני טבעי בעל יתרונות רבים המשמש הן בחקלאות אינטנסיבית והן בגינון הביתי. במאמר זה נסביר מהו קומפוסט, כיצד מייצרים אותו ונסקור את יתרונותיו של הקומפוסט על פני חומרי דישון כימיים.


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.