אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

גינוןמשלוחי פרחים לחגים
נסו למצוא משהו יפה יותר מגינת ירק מטופלת; מקום שאפשר לשבת בו לקפה של בוקר, לשבת עם האורחים, מקום לשחק בו עם הנכדים, או לגדל תוצרת ביתית. רוצים מידע על עציצים לבית?

מה אפשר לומר על עיצוב פרחים?
בגיל ארבעים או חמישים בערך, ולפעמים גם קצת לפני כן, יש אנשים אשר מגיעים לשלב בחיים בו הדבר היחיד שמתאים להם לעשות הוא לנוח, להביט לאחור ולחשוב בסיפוק על כל מה שהשיגו עד היום.

מעוניינים בטיפים בנושא גינון?
בשלב מסוים בחיינו, לרוב בסביבות גיל 40-50, הרבה אנשים מוצאים עצמם בנקודה בחיים שבה כל מה שמתאים להם לעשות הוא להירגע על כורסה נוחה וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה.

מתי לאחרונה נגעתם בגינה שלכם?
בשלב מסויים בסביבות גיל 40-50 המון אנשים מגיעים לנקודה בחייה בה הם רק רוצים לשבת קצת רגל על רגל וליהנות ממה שהספיקו לעשות עד כה.

גינה פרטית מטופחת
אחת ההנאות הקטנות של החיים - גינה פרטית. בגיל ארבעים או חמישים בערך, ולפעמים גם קצת לפני כן, יש אנשים אשר מגיעים לנקודה בחייה בה מתאים להם רק לשבת קצת, להירגע ולחשוב בסיפוק על כל מה שהשיגו עד היום.

מתי שותלים עצי פרי?
מתישהו בגיל 40-50, ולעתים גם קצת קודם לכן, הרבה אנשים מגיעים לשלב בחיים בו מתחשק להם רק להישען לאחור וליהנות ממה שהספיקו לעשות עד כה.

דקים, פרגולות ומה שבינהם
דקים פרגולות יכולים להיות שימושיים במגוון צרכים וכן – בסוגים רבים של מקומות. הכוונה לכך שמשטחים אלו עשויים לשמש הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי והציבורי.

לשמוע עוד על פרחים בחולון
בשלב מסויים בסביבות גיל 40-50 מרבית האנשים מוצאים את עצמם בנקודה בחיים שבה כל מה שמתאים להם לעשות זה להישען לאחור ולראות את כל מה שהספיקו עד לשלב זה - עבור חלק מהאנשים הכוונה היא להנאה מהתקדמות בקריירה, עבור אנשים אחרים המשמעות היא הנאה ממשפחה קרובה קטנה או גדולה.

אחת ההנאות הקטנות של החיים - גינה פרטית
אחת ההנאות הקטנות של החיים - גינה פרטית. מתישהו בסביבות גיל 40 או 50, ולפעמים גם קצת לפני כן, מרבית האנשים מוצאים את עצמם בנקודה בחיים שבה כל מה שמתאים להם לעשות זה קצת לשבת רגל על רגל וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה.

עבודות גינון מקצועיות
מי מטפל בגינה שלכם? מתישהו בסביבות גיל 40-50 הרבה אנשים מגיעים לנקודה בחייה בה הדבר היחיד שהם רוצים לעשות הוא לשבת קצת רגל על רגל ולראות את כל מה שהספיקו עד לשלב זה.

מחפשים דשא מוכן?
מה דעתכם על טיפוח גינה ירוקה? מתישהו בסביבות גיל 40-50, ולפעמים גם קצת לפני כן, מרבית האנשים מגיעים לשלב בחיים בו מתחשק להם רק להירגע על כורסה נוחה וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה.

השקיה נכונה
כמו שכולנו יודעים ומבינים, על מנת שהצמחים שלנו יגדלו, יש צורך להשקותם במים. השקיה ניראת על פניו כתהליך פשוט

מדוע להשתמש באדניות עץ
ניתן להחזיק את הצמחים שאנו מגדלים בסוגים רבים של אדניות, או מכלים אם תרצו. אל הבחירה החכמה והטובה ביותר תהייה בחירה באדנית עץ למלא את התפקיד הזה.

בחירת עץ לאדניות עץ
אדניות עץ הינן פתרון כפרי ויפה לשתילת צמחים בחוץ. בעיקר משום שהן עשויות עץ, מה שמעניק להן מראה אורגני, אסטטי ויפה. ומרבית הגנים המבוססים אדניות עץ נראים נפלא באור השמש הנפוץ כ"כ בארצנו. כמו כן, אדניות אלו, העשויות מחומר אורגני אינן פוגעות בסביה כמו אדניות סינטטיות.

גינון למתחילים: ציוד גינון הכרחי
ציוד הגינון למתחילים יאפשר לך להתחיל לרכוש ניסיון בעבודת קרקע, עבודה שהנה וודאי זרה לך כפי שהיא זרה לרוב הגרים בעיר גדולה ולא בכפר או קיבוץ.

רוצים לדעת איפה מוצאים עציצים?

באמת, די קשה למצוא דבר יפה יותר משטח פרטי עם גינה נאה ופורחת; מקום שבו ניתן לשבת עם הקפה של הבוקר, לעשות ארוחה משפחתית כשמזג האוויר יפה, לתת לילדים להשתחרר ולהשתולל, או לטפח מטע קטן. רוצים עצות בנושא עציצים?

מה צריך אדם כדי להיות מאושר?
ואמנם, נסו למצוא סביבה יפה ומרגיעה יותר מגינת ירק גדולה וירוקה; מקום לישיבה עם כוס הקפה והעיתון של הבוקר, להזמין את בני המשפחה לארוחה טובה, מקום לשחק בו עם הילדים והנכדים, או לגדל צמחי נוי. מה חדש בנושא דשא סינטטי?

מחפשים משתלה?
לא תמיד יש לנו סבלנות לעסוק בגיזום ונטיעה, ולכן המון אנשים בוחרים לשכור גנן מקצועי לטיפול בגינה הפרטית. איך עושים את זה בצורה נכונה? להלן כמה עצות לבחירת תכנון גינה:

זר פרחים לכלה
מי הגנן שלכם? מתישהו בסביבות גיל 40 או 50 אנשים רבים מוצאים עצמם בשלב בחיים שבו הדבר היחיד שמעניין אותם הוא להירגע על כסא נוח וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה.

התאמת דשא סינטטי
לאחר לבטים מרובים הגעתם להחלטה כי הינכם מעוניים להתקין דשא סינטטי בחצר הבית שלכם, בדיקה מהירה תגלה לכם כי דשא סינטטי קיים במגוון גדול של צבעים, איכויות, סוגים, טקסטורות ומחירים

גורר תפעולי
גרר תפעולי שייך למשפחת כלי הרכב התפעוליים, כלומר מסייעים לעבודה באזור המוגדר כ"אזור תפעולי". באזור זה חייבים להיות מופעלים כלי רכב תפעוליים כפי שרשומים בחוק

תכנון ועיצוב גינות
אם בעבר הגינה הייתה סתם עוד איזור שבו אנו שמים ארגזים וציוד שאין בו תועלת או צורך ממשי, כיום מאחר ונכנסו אל עולמינו מקצועות כמו תכנון גינות או עיצוב גינות עלתה המודעות לצורך הבסיסי של האדם לטבע בתוך כל המפלצות בטון בהן אנו גרים בערינו הראשיות והגדולות בישראל.

דשא סינטטי - כי ישראל מתייבשת
כמה פעמים כבר שמעתם את המשפט הזה? כמה אנשים כבר אמרו לכם לסגור את הברז, כי אין מים בישראל? אז יש לזה סיבה – כי באמת שאין לנו מים. הכינרת במצב מהגרועים שידעה אי פעם והמאגרים התת-קרקעיים לא נמצאים במצב טוב יותר. רוצים לתרום לשיפור המצב? הניחו בביתכם דשא סינטטי

תיכנון גינה בחוכמה
נסו למצוא בעל מקצוע אשר מטפל בכל היבטי הגינון ולא רק בחלקם, כולל: שתילת שיחים, דישון, הדברת כנימות ומזיקים אחרים, עיצוב ותכנון נוף, התאמת צמחייה ותכנון השקייה.

בניית פרגולות בקלות
מרבית האנשים מתגוררים בשלב זה או אחר של חייהם בדירה שכורה - מסיבות כלכליות, מהידיעה שהמגורים באיזור מסויים הם זמניים, או מתוך חוסר רצון לקחת משכנתא שתעיק על חשבון הבנק במשך 10-20 השנים הקרובות - אך רק כאשר שמך הוא זה שרשום על שטר המכר של הנכס תרגיש באמת בנוח להש

סוככים
ככל שעובר הזמן, סוככים הופכים להיות הרבה יותר מעוד אמצעי הצללה. הרי כך הם נתפסו בתחילה. אבל היום, כשמדובר בסוככים דינאמיים, מעוצבים ומהודרים, עניין הצל הוא רק חלק מהיתרונות. רבים משתמשים בסוכך לצורכי עיצוב..

גינון- צמחי חורף
אילו פרחים גודלים רק בחורף? מהם הפרחים ששיא פריחתם מגיע בחורף? ומה אנו צריכם לדעת עליהם?

מערכת ריצוף מודולארית PP למוסך
אריחי PP הינם פופלאריים ואטרקטיביים ביותר. קלים במיוחד להתקנה ולהסרה, אריחי ה- PP הינם בחירה טובה לשיפור מראה הבית, החניה או העסק שלך.למוצרי הריצוף המודולארי באריחי PP יש אחריות של 10 שנים.

אריחי ריצוף PVC מודולריים משתלבים
אריחי ריצוף PVC מודולריים מהווים פתרון פשוט ויפה לחידוש רצפה, הינם קלים להרכבה ולפירוק אף מספר פעמים. חזקים, גמישים, בולמים רעשים וזעזועים, אריחי ה- PVC מהווים השקעה בטוחה וארוכת טווח.

טיפים וטכניקות להתקנת אריחי עץ ו אריחי פלסטיק מודולריים
למרות שהתקנת אריחי עץ ואריחי עץ- פלסטי הינה פשוטה ולא בעייתית, ישנם מספר טיפים וטכניקות, שיכולים לעזור לכם להתקין את האריחים בצורה פשוטה אף יותר.

הוראות התקנת אריחי עץ ו אריחי פלסטיק מודולריים
להתקנת אריחי העץ הטבעי או אריחי העץ- פלסטי הכלים היחידים שתצטרכו הם סרט מדידה, סכין חד ומברג פיליפס. אם אתם צריכים לחתוך את האריחים ולהתאימם מסביב לצינורות, עמודים או מעקות, תצטרכו גם מסור יד או מסור אחר.

יתרונות אריחי עץ או אריחי פלסטיק לעומת אריח סטנדרטי
יתרונותיהם של אריחי הריצוף המודולרי, הנם רבים ומשמעותיים. להלן היתרונות העיקריים: אורך החיים ועמידותם של אריחי הריצוף המודולרי

מה הם אריחי הריצוף המשתלבים?
ריצוף אריחי עץ- פלסטיק או עץ טבעי משתלבים, הם מודולי אריח מדויקים, המחוברים בביטחון לרשת בסיס העשויה פלסטיק קשיח ועמיד. בסיס הפלסטיק מורכב מלשוניות חיבור מובנות, שמאפשרות לאריחים להתחבר במהירות ובקלות מעל כל סוג של משטח קשה.

בחירת ריהוט ודשא לגינה מושלמת
מה צריך לגינה מושלמת? מה בדיוק כדאי לעשות ומה לא מומלץ לעשות? הכל נמצא פה.

גינון- טיפול במזיקים בגינה
אחד המזיקים הגדולים ביותר של הפירות בגינתנו ובחקלאות כולה הוא זבוב הפירות הים תיכוני.זבוב זה נחשב מזיק ליותר מ-250 מיני צמחים בניהם: הדרים גויאבות, גלעינים, אגס, תפוח שסק ועוד.

גינון - טיפים
ייחור הוא שיטה בה ניתן ליצור צמח חדש מצמח אם הזהה לו גנטית.את הייחור מבצעים ע"י ניתוק ענף מצמח האם והשרשתו במצע גידול או בצמר הסלעים, כך יבצר צמח חדש הזהה במינו ובגנטיקה שלו לצמח האם.

גינון מוסלמי
המוסלמים העריצו את העצים, המוסלמים הצליחו להוציא את המיטב ממקורות המים הדלים שלהם וליצור סוג של נווה מדבר באמצע מקומות משמימים ונטולים צבע.

סוגים של גדר חיה
מרבית בעלי הגינות הפרטיות מעדיפים לתחום את גינתם ולהבדילה מהשטח הציבורי ע"י גדר חיה. קיימים סוגים רבים של גדרות חיות בשוק ולכל גדר היתרונות והחסרונות שלה. מאמר זה סוקר בקצרה מספר סוגי גדר חיה פופולאריים.

טיהור מים אפורים
כיום חשובה מאוד המחשבה על טיהור מים אפורים.מים אפורים הם מים בהם אנו משתמשים בבית מתוך הברזים, שלרוב הינם מים נקיים יחסית.המים שאינם נחשבים לאפורים הם מי הניאגרה לאחר השימוש ומי ברז המטבח לאחר שטיפת הכלים,אלא אם יש מסנן המפריד את השומנים.

גן עדן פרטי בעזרת משתלות בתל אביב
הרבה אנשים אשר גרים במרכז העיר זקוקים לפינה ירוקה בשביל שיהיה מקום שקט להירגע בתוך כל הבלגן והרעש של היום. גם אלו אשר עזבו את הפינה הירוקה במושב או בקיבוץ נזקקים להביא את הצבע הירוק לסביבה אורבאנית אפורה.

דשא סינטטי – עיצוב הבית מתמזג עם איכות הסביבה
כולנו אוהבים לעצב את הבית שלנו בדרך זו או אחרת, העניין הוא לדעת איך לעצב ויותר מזה, עם אילו בעלי מקצוע ניתן להתייעץ למען עיצוב בית מושלם בשבילנו.

דשא סינטטי – דשא טבעי יותר, לנו!
עולם העיצוב השתלט על ביתנו בכמה וכמה אופנים, אחד מהם היה עולם השיפוצים, כיום – ניתן לראות גם את אופי הגינות שלנו שהשתפרו בעזרת דשא סינטטי, מרבדי דשא מלאכותי אשר מרפדים את הגינה שלנו בצורה מרהיבה ובהירה מתמיד.

דשא סינטטי – החובה והזכות
דשא כדשא מתמיד נתן לנו את המקום בו נוכל להניח את הראש ולהרגיש בחופש אמיתי, באם זה מקום בו נחים וממשיכים מהעמוד שהפסקנו לקרוא בספרנו ובאם זה לעשות את הפיקניק שחיכינו לו כל השבוע.

דשא סינטטי – מרבד הקסמים של הקדמה
מאז ומתמיד כולנו אהבנו את הדשא, בין אם הוא רטוב או לח ובין אם הוא יבש ועוקצני, עדיין תמיד אהבנו לשבת על הדשא ולעשות את הפיקניק שחיכינו לו במשך כל השבוע. ימי הקדמה הביאו אותנו למצב של חסכון בזמן, חסכון בעלויות וכמובן חסכון במים


עמוד 4 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.