אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

תזונה ודיאטההיתרונות של השימוש בפירות קפואים בשייקים ירוקים
כיצד שילוב של פירות קפואים באיכות גבוהה בשייקים הירוקים שלך יכול להגביר את רמות האנרגיה שלך, לקדם ירידה במשקל ולשפר את הבריאות הכללית שלך


דיקור סיני להרזיה – איך יורדים במשקל?
טיפולי דיקור סיני אידאלים בעבור מקרים של אכילה רגשית שנובעת מחרדות וקשיים רגשיים. אם אתם מוצאים את עצמכם אוכלים ללא יכולת להפסיק בעקבות בעיה רגשית או דיכאון, דיקור סיני להרזיה יפחית את רמת החרדה וישפר את ההרגשה הכללית שלכם.

דיאטה אונליין – 5 יתרונות משמעותיים לתוכנית דיאטה באינטרנט
תשכחו מכל מה שידעתם עד כה על דיאטות. כל המחקרים מראים שספירה ומדידה אובססיביים המומלצים על ידי רוב תוכניות הדיאטה ותפריטי דיאטה נוקשים אינם עובדים. אז מה כן?

ד"ר סימונס מציע לישראלים דיאטה מושלמת
לאחרונה הגיעה לישראל שיטת דיאטה מאירת עיניים. ד"ר סימונס, רופא בריטי שפרסם ספר בנוגע לשיטת הרזייה ייחודית בשנות ה-50 של המאה ה-20, תורגם לאחרונה ושיטתו קיבלה אישור רשמי להיות מופצת בישראל.

צבעי מאכל וממתיקים
אתם תתקלו בהם בכל מוצר מזון שתרכשו, הם יהיו שם, גלויים או מוסווים. האם כדאי לעשות בהם שימוש במזון שלנו? לא בטוח

צמחי מרפא מותאמים אישית לדיאטה מהירה
בעזרת צמחי מרפא המותאמים אישית למטופל ניתן לזרז הרזיה, לדכא תיאבון ותשוקה למתוקים ולטפל בסיבה המובילה לאכילת יתר ופוגעת לכם בתהליך ההרזיה והחיים הבריאים.

הרזיה טבעית
במקום להתעסק בתוצאה: צריכה קלורית גבוהה ולא איכותית, נתעסק בסיבה: טיפול בגורמים. בכך נביא להרזיה ללא מאמץ, ללא הגבלה קלורית, אלא מתוך תכנות מערכות הגוף והטיפול בגורמים לאכילה הלא מאוזנת.

כיצד למדוד אחוז שרירים בגוף?
לאלו שעוסקים בתזונה נכונה, פיתוח גוף או חיטוב הגוף בתקופות שונות. רובם מתעסקים בחישוב אחרי משקל הגוף שלהם, אך פרמטרים אמיתיים שמאחורי המשקל הכללי, אנו נמצא את פרמטרים אחרים שהם חשובים יותר.

סינון מים
כמה פעמים קרה לכם שהכנתם את הקפה שלכם, התיישבתם לשתות אותו בנחת בשעת אחר הצהריים נעימה וכשטעמתם אותו התגנב לפיכם טעם מגעיל, לא רק של קפה, אלא גם של חומרים אחרים שמזכירים ריחות לא נעימים?

יוגורט דנונה bio
יועצים שונים מנסים להראות לנו עד כמה מוצרי מזון איכותיים יכולים לתרום לחיינו בצורות שונות. אין ספק שכל אחד מאתנו מעוניין להרגיש טוב יותר ולכן ברגע שאנו צריכים לראות רופא אנו מיד חושבים על כך שהיה טוב לו הצלחנו למנוע זאת.

אקטימל יוגורט פרוביוטי
את המילה "פרוביוטי" אנו שומעים יותר ויותר בשנים האחרונות. נראה כי עם כל הכבוד למילים מפוצצות אחרות הרי שלמילה זו יש משמעות רבה בחיינו.

הפעם בטוח שאתם מרזים
לא חייבים להפוך את הגוף שלכם לאקורדיון, ולרדת ולעלות במשקל, ושוב לרדת ושוב לעלות. יש דרך לשים לזה סוף.

תפריט תזונה נכונה לירידה במשקל
כיום, כמעט כולם מודעים לחשיבות תפריט תזונה נכונה כמרכיב עיקרי לירידה במשקל. עם זאת, ישנן לא מעט דיאטות שונות המושכות אנשים רבים, מיואשים, ע"י הבטחת תוצאות לא מציאותיות. אם אם גם אתם ניסיתם אין סוף דיאטות או מעוניינים לנסות דיאטה כלשהי, המאמר הבא בשבילכם.

איך לאכול נכון כשעובדים מהבית?
מי שעובד מהבית או נמצא באופן קבוע בבית מסיבה אחרת, יודע שלפעמים הפיתוי לאכול יכול לגרום להרגלי אכילה לא מסודרים, וזה עלול לגרום להשמנה ובעיות אחרות. אספנו כאן כמה שיטות להתגבר על הבעיה.

טיפות הדיאטה של ד"ר סימונס
החלטתי לשתף את העולם במוצר מדהים ששינה לכל כך הרבה אנשים את החיים. הוא הגשים חלום לכל כך המון אנשים, חלום להיכנס לשמלה או לג'ינס שתמיד רצית ולהראות בדיוק שתמיד רצית, יפה ורזה.
הכל על בסיס מחקרו המעמיק של ד"ר סימונס

תרסיס לירידה במשקל - איך לרזות מהר ולהישאר בריא
תרסיס hCG מאצות ים, הוא המרכיב העיקרי של דיאטת ד"ר סימונס – דיאטת hcg. אותה דיאטה שכולם מדברים עליה היום, שיטת הרזיה מהירה ובריאה שמאפשרת לרזות מהר, עד 15 ק"ג תוך 40 יום בלבד. לא מאמינה? תקראי את דיאטת דר סימונס - ביקורות בפורום שלנו.

דיאטת לייף פורטה
שיטת לייף פורטה מתאימה לסגנון החיים ולאקלים הישראלי, מאפשרת לרדת במשקל, באחוזי השומן בגוף ובהיקפים באופן משמעותי, ובדרך טבעית, קלה, בטוחה וללא מאמצים יוצאי דופן.

דיאטת איזי לוסט
איזי לוסט מתמחה בנוסחה הטבעית ומסייעת להורדה במשקל של עד 2% מהמשקל הכולל בשבוע.

דיאטת hcg - תפריט דיאטה
נשים רבות שמעו על דיאטת דר סימונס – דיאטת hCG. אבל החשוב הוא זה להבין האם הדיאטה היא קשה בשבילך, נכון? האם תהיי רעבה רוב הזמן כמו בשאר דיאטות בזק ודיאטות כאסח. בקיצור – מהי תפריט הדיאטה או איך היא פועלת בכלל. מעניין אותך?

דיאטה hcg - מה קורה אחרי תהליך ההרזייה?
הרבה אנשים שואלים אותי - טוב, אז רזית מהר אבל מה אחר כך? האם אחרי כמה חודשים או אפילו שנים אפשר לצפות שהמשקל יישמר? אלה שאלות מאוד חשובות. במאמר הזה אני רוצה לתת תשובות כנות וטיפים שיעזרו לך להחליט אם כדאי או לא להיכנס לדיאטה הזאת ומה לעשות בסיומה אם את מחליטה שכן.

על ההבדל בין פירמידה לצלחת ואיך זה קשור לחדשנות בתחום ההרזייה
תיאור התגלגלות ההמלצות של משרד הבריאות האמריקאי מ"פירמידת המזון", "לצלחת שלי" ועל ההתחדשות בתחום הדיאטות על ידי המקצוע החדש שנקרא מאמן בריאות

איך לשמור על המשקל? לקבע את המשקל המושג - סוד ההצלחה של כל דיאטה
אני לא חושבת שניתן למצוא אישה בעולם הזה שמכבדת את עצמה ולא רוצה להראות טוב ולהראות טוב בדרך כלל כולל לשמור על גזרה דקה מספיק כדי לשים שמלה או חליפה שיבליטו את היופי הטמון בנו.

דיאטת סימונס - האם מרגישים רעב רב בתקופת הדיאטה
דיאטת hcg או דיאטת דר' סימונס התפרצה לחברה ישראלית ומתפשטת בה כמו אש בקוצים. דיאטת hcg ידועה כיום בתור דיאטת הרזיה מהירה שמשיגה תוצאות מעולות בזמן קצר מאוד עם אפשרות לשמור על התוצאות אם עושים לפי ההנחיות המקוריות של דר' סימונס.

סיבות להשמנה יתר ועודף משקל – דיאטת הרזייה מהירה מסירה את האשמה מאנשים שמנים
הרבה אנשים יודעים שהסיבה להשמנת יתר ולאגירת עודף משקל היא אכילת יתר וזה שלא עושים ספורט. אבל האם זה לגמרי נכון? האם המחקרים מוכיחים זאת. מסתבר שלא כל כך.

האם דיאטת סמונס מהתוכנית של אודטה היא אמיתית?
האם יצא לך לראות את התוכנית של אודטה לאחרונה? שבה היא מרקאיינת אואנה לייבוביץ לגבי דיאטה מהירה מאוד של דר סימונס? את הדיאטה שאותה אודטה עשתה בעצמה והשילה הרבה קילוגרמים בזמן מאוד קצר?

שרירי בטן מוצקים?
כשהיית בת 16 השאלה כיצד להשיג שרירי בטן מוצקים לא עלתה כלל. אך כשמתבגרים עם השנים מתחוללים בגופינו שינויים התלויים גם בבריאות שלנו.

דיאטה hcg – האם מספיק לקנות רק תרסיס כדי לרזות מהר ולסתום תיאבון
האם גם את מחפשת פתרון בתחום של הרזיה מהירה? אז בטח שמעת כבר על דיאטת hcg ואולי את גם מכירה אנשים מסביבך שירדו בכיף 10-12 קילו לפחות איתה? ומרגישים נפלא, נראים סוף הדרך וממליצים בחום עליה? אבל משהו לא ברור, נכון? אז מה עושה את העבודה?

הרזיה מהירה: מתחתנת בקרוב, רוצה להוריד 10 קילו?
האם יש לך אירוע בקרוב? רוצה להראות פצצה ולקבל מחמאות? זה ממש כיף כשניגשים אליך ואומרים שאת נראית מיליון דולר, נכון? וגם כיף לקבל מבטים מקנאים מחברות וקרובי משפחה. אבל מה לעשות אם בשביל זה צריך דחוף להוריד 10 קילו לפחות?

דיאטת hcg - בואי קבלי תשובות פשוטות לשאלות הקשות
בימים אלה אני מקבלת הרבה שיחות טלפון מנשים שמחפשות דיאטת hcg. נשים מתקשרות ואומרות לי שמרוב הנתונים הן מרגישות מבולבלות. האם זה קורה גם לך? אם כן, אני רוצה במאמר הזה לתת רשימה של 5 השאלות המבלבלות ביותר והתשובות הפשוטות.

דיאטה נכונה – הרבה יותר מדיאטה
דיאטה נכונה היא משטר תזונה בריא ומאוזן. המעבר לתזונה נכונה לא יכול להיות מיידי, אלא הדרגתי, על מנת שנוכל להתרגל לשינויים ולשמור עליהם לאורך זמן. שינוי בתזונה, אם ילווה בשינוי כללי בהרגלים ובעזרה מקצועית, הוא בעל סיכויי הצלחה גבוהים יותר.

דיאטה לילדים ונוער
בימינו, גם בקרב ילדים ונוער יש תופעות כמו הפרעות אכילה ומשקל עודף, אך האם מוצר לילדים לעשות דיאטה? ואילו דיאטות מתאימות לילדים?

כך תוכלי להתאים את עצמך לביקיני שלך לקראת הקיץ!
הקיץ מתקרב, והחורף הקר והגשום שעבר הוסיף לך כמה קילוגרמים מיותרים. את רוצה לחזור וללבוש את בגדי הקיץ שלך, אך מתקשה לעשות זאת

החלטתם להתאמן ולא ידעתם כמה?
החלטתם להתאמן.. ומיד עולה השאלה למשך כמה זמן? כמה זמן להתאמן בשביל.. וזה תלוי במטרה שלכם.
במאמר זה עדכון הנחיות למשך האימון בהתאם למטרת הבקרה על משקל גופכם: ירידה במשקל, שמירה על המשקל לאחר הפחתתו..

דיאטות hcg - מה גילה דר סימונס שדיאטנים ומאמני כושר לא רוצים שתדעו
פסח בא ואיתו הרבה אוכל. אחרי כל ארוחה את בטח מרגישה נקישות מצפון - או-או, עליתי במשקל. צריך לעשות דיאטה, אבל זה קשה ואין לי כוח לספור קלוריות. אולי אלך לחדר כושר, אבל למי יש זמן או כוח? סיפור שלא נגמר, נכון?

מרגישה רגשות אשם אחרי החגים - בואי לגלות איך לרזות מהר עם דיאטת hCG
החגים נגמרו ונשארו רק תחושת שובע, זיכרונות טובים ורגשות אשם אחרי אוכל משמין וכל המתוקים. ואז את עולה על המשקל ביום שלמחרת ורואה עלייה של 2 קילו. זה לא קל ודי מייאש. מה עושים?

דיאטת HCG - חשיבות שתיית תה ירוק
שתיית תה ירוק מסייעת לחילוף חומרים מהר ומונעת הצטברות של חומרים רעילים.כתוצאה מכך ,הכבד עובד בצורה טובה ושריפת השומנים יעילה יותר.

כמה משקל אני צריך להוריד?
בתקופה בה אנו חיים, אין ספק שמשקל הגוף מהווה את אחד הגורמים בעלי החשיבות העצומה עבור כל אחד. דימוי הגוף של כל אחד יכול להשפיע רבות על הביטחון העצמי שלו, ועל ההרגשה הטובה שלו עם עצמו.

דיאטת ספריי אצות ים - למי מותר ולמי אסור?
דר סימונס כבר נתן בזמנו רשימה של מי יכול לעשות את התהליך ומי לא. וכן יש לנו היום המלצות של רופאים מומחים המכירים את התהליך הזה על בוריו ויודעים מהי התגובה של אנשים עם מצבים בריאותיים שונים אליו.

דיאטת דר סימונס המקורית - פירוט השלבים בדיאטת HCG
דיאטת HCG המקורית זאת דיאטה מדהימה ביעילות שבה היא ממיסה את כל השומן המיותר בגוף של אישה או גבר כאחד. אחד הדברים המרתקים בה היא החוק שלה: לכל קילוגרם של שומן שהולך - האדם גם מצטמצם בסנטימטר 1 בהיקפים.

דיאטת HCG
דיאטת HCG פותחה ע''י מדען ורופא בשם ד''ר סימונס.דיאטת HCG הינה תהליך מסודר ובריא בכדי שתוכלו לרדת במשרל בצורה מאוזנת ובריאה.במאמר זה נפרסם הכל אודות דיאטת HCG.

האם דיאטת HCG - דיאטת הורמון ההיריון - באמת עובדת?
היום בארץ מסתובבת דיאטה חדשה ששמה - דיאטת HCG או דיאטת הורמון ההיריון. מספרים סיפורי פלא - אנשים מורידים מ 8 עד 15 קילוגרם תוך כמה שבועות בלבד מבלי לעשות ספורט או לסבול רעב קשה. קמה השאלה - האם דיאטת HCG באמת עובדת? האם זה לא מסכה שיווקית חדשה? כל אלה הן שאלות לגיטימיות והגיוניות.

איך לרדת במשקל
דיאטה, רבים חושבים על דיאטה, על איך לרדת במשקל,לא משנה באיזה גיל, תמיד אנו לא מרוצים מאיך שאנו נראים, ותמיד אנו אומרים, אני חייב או אני חייבת לעשות דיאטה, אבל לפעמים דיאטה יכולה גם להזיק

ירידה במשקל
מזל טוב, החלטתם לעשות דיאטה. השלב החשוב ביותר הוא להציב לעצמכם רשימת מטרות ריאליות. אף בן אדם שמתחיל דיאטה לא מוריד עשרים קילו בחודש, וזה גם לא בריא. קילו בשבוע זאת התחלה טובה.

השמנת יתר יש טיפול לזה
קיימים המון אנשים הסובלים מהשמנת יתר. השמנת יתר כידוע, היא נזק בפני עצמו. נזק לבריאות הגוף, למראה החיצוני ולהרגשה הפנימית. הדרך היעילה והבטוחה ביותר בכדי להוריד במשקל ולשמור על הבריאות גם בדרך

משטר דיאטה
האחרון כולם עושים דיאטה. המודעות למראה החיצוני גדלה מאוד בשנים האחרונות בקרב גברים ונשים כאחד. פתאום הכרס הקטנה הופכת למטרד וגוררת אחריה עשרות תירוצים והתנצלויות

דיאטה מבוקרת
דיאטה היא בדרך-כלל תכנית תזונתית מסוימת. סוג הדיאטה המוכר ביותר הוא דיאטת הרזיה. עם זאת, ישנם סוגים רבים של דיאטה. למשל, דיאטת השמנה הינה דיאטה שנועדה להעלות משקל אצל אנשים הסובלים מהפרעות אכילה

דיאטה איכותית
דיאטה היא בדרך-כלל תכנית תזונתית מסוימת. סוג הדיאטה המוכר ביותר הוא דיאטת הרזיה. עם זאת, ישנם סוגים רבים של דיאטה. למשל, דיאטת השמנה הינה דיאטה שנועדה להעלות משקל אצל אנשים הסובלים מהפרעות אכילה או א

דיאטת HCG – דיאטה בריאה מאוד ומהירה מאוד
עם דיאטת HCG ניתן להוריד עד 15 קילוגרם ב- 40 יום, כאשר חוק הדיאטה הזאת הוא: סנטימטר אחד של היקפים עם כל קילוגרם של שומן שהולך.

דיאטה בדרך הנכונה
דיאטנית היא אשת מקצוע בתחום התזונה שקובעת עבורנו תכנית תזונה נכונה. מקצוע דיאטנית הוא מקצוע פרא-רפואי שעוסק בהתאמת התזונה לאדם הספציפי. הצרכים התזונתיים של כל אחד ואחד מאיתנו שונים.

דיאטה דרך הרזיה נכונה
דיאטה היא דרך הרזיה שימושית מאוד אצל הרבה אנשים מהאוכלוסיה בארץ ובעולם. המון אנשים סובלים מהשמנת יתר, אם בדרך הגנים ואם בגלל דרך החיים שלהם. המון אנשים לא אוכלים נכון ובצורה מסודרת ובריאה


עמוד 1 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.