אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חתונהחתונה בלתי נשכחת
מתכננים אירוע וכל שנשאר לכם הוא לבחור מיקום? רבות דובר על גני אירועים, אז איך מכריעים?

חתונה בתל אביב זה אפשרי
איך מארגנים חתונה בלי דאגות? צריכים מקום לחתונה או אירוע אחר? מהם הדברים שעליהם אתם חייבים להתעכב הרבה ולאילו עניינים תצטרכו לשים לב מראש בזמן שאתם בוחרים גן אירועים לערב שלכם?

אולמות אירועים - איך תבחרו?
חרשתם את הארץ לאורכה ולרוחבה ועדיין לא מצאתם את המקום המושלם לאירוע הקסום שלכם? מתחתנים? מחפשים מקום לחתונה, בר או בת מצווה? על אילו דברים תצטרכו לשאול שאלות ולאילו פרטים כדאי להתייחס בכובד ראש כאשר אתם באים לבחור לוקיישן ליום שלכם?

התרשמות מגני אירועים
לפעמים אנחנו חושבים שעדיף לקנות הרבה שתיה, להביא המון אוכל ולעשות חתונה פשוטה בחצר, רק הזוג, הרב והאנשים הקרובים אלינו ביותר. מיואשים מחיפושים הגנים והאולמות? אולי אפשר לעשות את זה אחרת...

לדעת לפני שבוחרים אולם אירועים
כולנו מכירים את הסיפורים על זוגות שחתונתם נהרסה בגלל שהמקום נסגר, שהייתה מתקפת מקקים אימתנית על גן האירועים, שהיה גשם זלעפות דווקא ביום שבו בחרו לערוך את החופה באוויר הפתוח, או בשל מגוון נפילות כאלו ואחרות שהצליחו להרוס את היום השמח בחייהם.

מהן שמלות כלה מיוחדות?
איך בוחרים שמלת כלה מושלמת? אחד הימים החשובים ביותר בחיים, ויש מי שיאמרו שזהו היום החשוב מכולם, הוא יום חתונתנו – זה יום אשר מוקדש כולו לזוג האוהבים הצעיר, שמגיעים לחגוג את אהבתם ולהתחייב בפומבי להפוך את חייהם לאחד לעולמים.

למצוא קטלוג שמלות כלה
יום חשוב מאוד בחיינו, אם לא המשמעותי מכולם, הוא היום שבו מתחתנים – זה יום שמוקדש כולו לאוהבים הצעירים, אשר בחרו להצהיר על אהבתם ולהביע את התחייבותם באופן פומבי לקשור את חייהם אלה באלה לעולמי עד.

עיצוב שמלות כלה לבנות
מה מבדיל את הכלה משאר הנשים בחתונה? השמלה כמובן! יום חשוב ביותר בחיים, ואולי החשוב ביותר, הוא יום חתונתנו – זה יום אשר מוקדש כולו לכלה ולבחיר לבה, שמגיעים לחגוג יחדיו את אהבתם וקבל עם ועדה להתחייב לקשור את חייהם זה בזה לעולמים.

יתרונות של שמלות כלה קלילות
התחלת כבר בדיאטה לקראת החתונה? אחד הימים הכי חשובים בחיים, אם לא החשוב מכולם, הוא יום החתונה – יום אשר מוקדש לכלה ולבחיר לבה, אשר באים לחגוג אהבתם ולהתחייב בפומבי להפוך את חייהם לאחד לעולם, לטוב ולרע.

מחפשת שמלה לבר מצווה?
מתחתנת? מזל טוב! שמלה כבר יש לך? אחד הימים החשובים ביותר בחיים, ויש מי שיאמרו שזהו היום החשוב מכולם, הוא יום החתונה שלנו – זהו יום אשר מוקדש לחתן ולכלה, שמגיעים לחגוג בערב מלא באהבה ולהתחייב לחיי זוגיות משותפים לעולמים.

האם כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה בעצמנו?
יש זוגות שרוצים שבהזמנה שלהם לחתונה יהיה רעיון מקורי שלהם. רבים מהם טועים לחשוב שהדרך הנכונה היא ליצור בעצמם את ההזמנה או לחילופין לתת לאח/בן דוד/חבר שמכיר קצת פוטושופ "לעצב" להם את ההזמנה.

הזמנה לחתונה בדיוק כפי שאתם רוצים
עיצוב אישי להזמנות לחתונה נועד לזוגות שרוצים שבהזמנה שלהם יהיה רעיון ייחודי להם וגם לזוגות שראו הרבה דוגמאות להזמנות לחתונה ולא מצאו הזמנה שמתאימה להם.

למה לבחור בהזמנות לחתונה בעיצוב אישי?
הכוונה בעיצוב אישי להזמנה לחתונה היא שאתם חושבים על רעיון מסוים שאתם רוצים שיהיה בהזמנה שלכם, מתארים אותו למעצב ההזמנה והוא יוצר לכם הזמנה בדיוק כפי שאתם רוצים.

הזמנות לחתונה - כך תמצאו את האחת
מאחר וההזמנות לחתונה הן הרושם הראשוני שלכם על האורחים שהזמנתם, חשוב שההזמנה שתבחרו לחתונה שלכם תהיה באיכות גבוהה מכל הבחינות.

לערוך אירוע בשלום
עורכים אירוע גדול ולא יודעים איך לבחור את המקום? צריכים למצוא אולם אירועים? על איזה דברים אתם צריכים להתעכב עוד קצת ולמה אף פעם לא מיותר לשים לב בעת בחירת גן או אולם ליום האירוע שלכם?

טבעת אירוסין – היהלום עושה את ההבדל
אז הגיע השעה והחלטת להציע לה נישואין? הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא למצוא טבעת אירוסין. רכישת טבעת אירוסין היא מטלה מרגשת ומשמחת אך היא יכולה גם להעיק ולבלבל.

להסתיר טפח ולגלות טפחיים – שמלות כלה לאשה המלאה
ישנם כמה טריקים קטנים לבחירת שמלת כלה לאשה המלאה. דבר ראשון כלל הברזל הוא להרגיש נוח ולהישאר מציאותית.

חשיבות התאורה באולם האירועים
אם אתם מתעתדים לחגוג אירוע גדול בזמן הקרוב, קרוב לוודאי שהדבר שמעסיק אתכם יותר מכל הוא מציאת מקום לאירוע. חוגגים אירוע משמעותי? מהם הפרטים שעליהם כדאי להתעכב עוד קצת ולאילו דברים חשוב מאד לשים לב מראש כאשר תצטרכו לבחור גן או אולם ליום האירוע שלכם?

איפה כדאי לעשות את ההזמנות לחתונה?
בחירה במעצב מקצועי לעיצוב ההזמנות לחתונה תחסוך לכם הרבה זמן ותבטיח שהעבודה על ההזמנות לחתונה שלכם לא תסתיים עד שאתם מרוצים.

מדריך להפקת אירועים עסקיים
אירוע עסקי בהגדרתו אינו מיועד אך רק לסקטור העסקי, אלא שמטרותיו הן, כפי שאפשר להבין, מטרות עסקיות. על כן, אירועים עסקיים מיועדים לא רק למטרות שמחות משפחתיות אלא גם למטרות עסקיות כאלו ואחרות.

בחירה בין שמלות כלה
שמלות כלה הן אלמנט חשוב ממראה הכלה ביום חתונתה. כל אחת מאיתנו רוצה לבחור מבין שמלות כלה אפשריות, את זו שהכי תהלום אותה ותגרום לה לזרוח ביופי - ועל מנת להשיג זאת יש להשכיל לבחור שמלת כלה

קייטרינג לאירועים מכל הסוגים
כאשר אתם מתכננים חתונה, אחד הפרמטרים שאתם צריכים להשקיע בהם הרבה מחשבה הוא הקייטרינג. המחשבה הרבה שצריך להשקיע בנוגע לקייטרינג תשתלם לנו בסוף, כי האוכל יהפוך את האירוע לבלתי נשכח!

עיצוב שמלות כלה וערב
מידע על עיצוב שמלות כלה וערב והשתלבותן באירועים חגיגיים כמו חתונה

איך לבחור גני אירועים
מעוניינים למצוא מקום לאירוע שלכם? על איזה דברים אתם חייבים להתעכב מבעוד מועד ולאילו פרטים כדאי לשים לב מראש בזמן שאתם בוחרים גן אירועים לאירוע החשוב שלכם?

הפקת אירועים עסקיים במרכז
צריכים למצוא גן אירועים? טרודים בשאלות בנושא גני אירועים במרכז? בחירת אולם אירועים עלולה להפוך לדבר מסובך, אך אם זהו חלקו העיקרי של התשלום, ולכן חשוב לבדוק שתקבלו את השירות הטוב ביותר ואת כל מה שעבורו.

סטודיו שמלות כלה
מה מבדיל את הכלה משאר הנשים בחתונה? השמלה כמובן! אחד הימים הכי חשובים בחיים, ואולי החשוב ביותר, הוא יום החתונה שלנו – זהו יום שמוקדש לזוג האוהבים הצעירים, שבאים לחגוג את אהבתם ולהביע את התחייבותם באופן פומבי לקשור את חייהם אלה באלה לעולמים, לטוב ולרע.

שמלות לכלה בדרום הארץ
הערב הגדול בחייך ממש מעבר לפינה, רוצה לבלות אותו בשמלה הכי יפה בהיסטוריה?

שמלות כלה צנועות 2009
שמלת כלה לבנה ויפה, זה כל מה שרצית - אבל אז הבנת שזה לא כל כך פשוט... יום חשוב בחיינו, אם לא החשוב מכולם, הוא יום החתונה – זה יום אשר כל כולו מוקדש לזוג האוהבים, אשר באים לחגוג אהבתם ולהביע בפומבי את התחייבותם לקשור את חייהם זה בזה לעולמי עד.

צילום בשרון בטבע
מה יכול להסביר את חיבתנו העזה לתמונות? אולי זה בגלל שאנחנו אוהבים שיש לנו את היכולת לפתוח אלבום או ללחוץ פליי ולהיזכר איך דברים היו בזמן מסויים, או אולי בשל העובדה שבני אדם קולטים את עיקר עולמם באמצעות חוש הראייה.

חתונה צריכה להיות טעימה
מבחר עשיר של מנות ותוספות: מתודת שקשוקה מתכון טוענת שלא על הקוסקוס תתמלא הצלחת... אלא, הדבר המשפיע זה שילוב הרטבים והסלטים. ישראלים מעדיפים כמה שיותר מנות ותוספות שמהן ניתן לקחת ולמלא את הצלחת בכל טוב.

איך מתחתנים?
בפגישה עם אנשי המכירות, בקשו שיציגו לכם רשיונות עסק ובררו שהמקום עומד בכל תקנות הבטיחות, בכל הקשור למספר יציאות חירום, צינורות כיבוי אש תקינים ונגישים, גישה נוחה לשירותי חירום, ושאין במקום שום מפגע כגון מערכות חשמל מיושנות, צנרת מקולקלת וכדומה.

מתחתנים בלי דאגות
איך מארגנים חתונה בלי דאגות? חוגגים אירוע משמעותי? מחפשים מקום לערוך בו חתונה? מהם הדברים הכי חשובים שעליהם חשוב מאוד לשאול שאלות ולאיזה פרט יש צורך להתייחס מבעוד מועד כשתבחרו לוקיישן לאירוע המדובר?

חתונה מחירים בשמיים
חתונה זה עסק לא פשוט. מלבד השינוי הגדול בחיים, גם האירוע עצמו הוא משימה לא קטנה - מה עושים כדי להפוך אותה למהנה עבורכם ועבור כל המוזמנים שלכם?

צריכים די ג'י?
תקליטן שזהו אחד מהאירועים הראשונים שלו סביר שיהיה פחות מיומן מתקליטן שעוסק בתחום כבר שנים. גם השמעת המוזיקה דורשת ניסיון אשר נרכש לאורך זמן, תקליטנים נמדדים ביכולתם לקרוא את תגובות הקהל ולהתאים את השירים המושמעים לפי מה שהקהל ומארגני האירוע אוהבים.

קישוט רכבים - טיפים ועצות למתחתנים
לאחר שבחרתם את מקום האירוע, סוג האוכל, המשקאות, התקליטן, הצלם וכמובן הלבוש שלכם, נשאר לקבל החלטה קטנטנה על כיצד יתבצע קישוט אוטו חתן כלה שיסיע אתכם ביום הכלולות. קישוטי מכוניות לחתונות אפשריים במגוון סגנונות וחשוב לבחור בקישוט רכב מתאים.

קישוטים לרכב לחתונה - מה חשיבותם?
קישוט לאוטו החתונה מהווההיבט חשוב במכלול של טקס החתונה. ישנן דרכים רבות לקישוט אוטו חתן כלה וגם בתחום הצר הזה ישנם עיצובים חדשניים ויצירתיים לצד עיצובים מסורתיים ומיושנים.

להתחתן עם מפיק
חשוב מאוד- לקבל המלצות על חברות הפקה, לבדוק מחירים ועלויות ולהיות עם אצבע על הדופק, ללא ניסיון אין צורך לקחת מפיק, אל תחשבו שזה כל כך פשוט, במיוחד שאתם רוצים חתונה מיוחדת.

קדימה חתונה
כמובן שהאירוע מרגש מאוד, כי אין דבר יותר מרגש מהחלפת טבעות מתחת לחופה לבנה, או קריאת הדרשה היפה מול כל מי שחשוב לנו, אבל הדבר שמשפיע יותר מכל על האירוע הם נותני השירותים הנלווים.

תקליטן מומחה למוסיקה אמהרית
מי ממלא את רחבת הריקודים באירוע? התקליטן, כמובן! ובנוסף ליכולתו ליצור רצף שירים ונעימות שיתאימו למצב הרוח של החוגגים באירוע, עליו לדעת מה יותר מתאים בתור מוסיקה לאירועים ומה קצת פחות.

שמלות ערב מדהימות בלבן
המבחן החשוב ביותר של שמלה הוא מבחן כאב-הצוואר, שהרי אם השמלה לא מסובבת את כל הראשים, אז כנראה שהיא לא עושה את עבודתה כהלכה.

חליפות חתן 2010 - הקולקציה
איפה ניתן למצוא את בגדי האירועים היפים והאיכותיים ביותר? האם קיימת חובה לרכוש שמלה לנשף או לאירוע גדול, או שניתן לשכור את הפריט לערב אחד? מהם הבדלי המחירים בין שמלה שכורה וקנויה, והאם יש דרך להוזיל את המחיר מבלי להתפשר על האיכות?

צילום עירום דיסקרטי ומעודן
צילום מקצועי הוא תחום שלמרבה הפלא רק הולך ומתפתח עם חלוף הזמן. למרות שבימינו לכל אחד יש מצלמה איכותית בבית, צלמים מקצועיים שזהו תחום עבודתם יכולים להציע לנו ערך מוסף בהבנה טכנית, בשימוש בציוד יקר, וכמובן בנתינת המגע האמנותי הייחודי השמור רק לצלמים מנוסים.

צילום אומנותי יפה ומושקע
יש שני מצבים בחיינו הפרטיים שבהם אנו לא מסתפקים בצילום חובבני במצלמה הביתית. האחד הוא כאשר אנו עורכים אירוע משפחתי גדול, והשני הוא כדי לחגוג שינוי בחיים שאותו אנו מעוניינים לתעד, כגון צילום אומנותי של הריון, לידה, או צילום של התינוק החדש במשפחה.

קייטרינג בשרי - טעם האוכל
ישראלים אוהבים לאכול, וזו עובדה. ניתן רק לחשוב על החגים שאנו חוגגים בכל שנה ולהיווכח שאין דבר שמסמל אותם יותר מאשר המאכלים, הארוחות והמנהגים הסובבים אותם. ואם במרכזו של כל אירוע משמח קיים האוכל, אז למה לא גם באירועים משפחתיים של פעם בחיים כמו חתונה או בר מצווה?

אטרקציות לאירועים - גם לכם מגיע
כאשר אנחנו חוגגים אירוע בעל משמעות כמו חתונה, בת מצווה, בר מצווה ודומיהם, אנחנו מאמינים שהאירוע שלנו הוא הכי מיוחד. אלה מאיתנו שמשקיעים קצת יותר כדי להיבדל מכל האירועים האחרים עושים זאת במטרה אחת – שהאירוע ייזכר יותר מכל אירוע אחר שנערך בעבר.

קישוט רכב חתן כלה - עשה ואל תעשה
נסיעה ברכב חתונה מקושט באלגנטיות מהווה למעשה הכרזה שלכם לעולם על נישואיכם הקרבים. נסיעה ברכב חתונה ללא קישוט אינה מייחדת אתכם ואינה מושכת מבטים. קישוט רכב לחתונה מהווה פרומו לחתונה הממשמשת ובאה. מין קדימון המושך תשומת לב מצד נהגים והולכי רגל.

צילום מקצועי - התמונות שבאלבום
יש מקרים שבהם אי אפשר שלא לשכור שירות צילום מקצועי, עם צלם מנוסה, ציוד איכותי וסגנון שהופך את התמונה למשהו קצת אחר, קצת יותר.

קייטרינג לאירועים - מגמות מובילות
האם קיים קייטרינג גלאט כשר איכותי? האם ללכת על קייטרינג בשרי או חלבי? האם יש הבדל בין קייטרינג לבר מצווה וקייטרינג לחתונה? ואילו חידושים קיימים בתחום הקייטרינג לאירועים?

עלויות האירוע - הגורמים
מהם הבדלי המחירים בין גני אירועים ואולמות? כמה משלמים יותר על אירוע בקיץ? מהם הימים היקרים ביותר? ובאיזה איזור בארץ שווה להתחתן אם רוצים לחסוך בהוצאות?

החתונה - גן אירועים
איך יוצרים אווירה מושלמת באירוע? בוחרים את המקום הנכון, מעצבים אותו בטעם טוב ודואגים להרבה מוזיקה שתנעים את זמנם של החוגגים ותקפיץ אותם על הרגליים. נשמע פשוט? תלוי אם עושים את זה נכון.


עמוד 7 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.