אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חתונהמפגש המשפחה לפני החתונה
לאחר חברות מוצלחת, החלטתם על חתונה! כעת צריך לפגוש את מורישי הגנים-או, בשפה עממית: להפגיש את ההורים...

מדריך לבחירת אוכל ותפריט לחתונה
כמו בכל תחום בחיינו, גם לאוכל בחתונה יש אופנה. לפני שנות דור, כולם באו לחתונה כדי לשמח חתן כלה. באותה הזדמנות חגיגית, השתדלו-כמובן-לשמח גם את עצמם. דרך פשוטה מאד לשמח את עצמך היא לאכול. ומה יותר נעים מאשר לאכול כשמשרתים אותך? לכן האורחים המתינו שהמלצר יניח לפניהם את האוכל.

איך לכסות את הוצאות החתונה?
בלהט ההכנות לחתונה, הרבה זוגות מוטרדים גם מה יהיה לגבי המתנות. האם המתנות יהיו נדיבות? האם יעזרו "לכסות" את יתרות החוב על החתונה?

איך להנות בחתונה?
אתם מתחתנים ומארגנים את ה-ערב של חייכם. אתם דואגים שכל אחד ייהנה ויזכור את הערב לאורך הרבה שנים, או לפחות למספר חודשים. שימו לב רק לפרט אחד, שהוא לא שולי כלל: הערב הזה הוא הערב של המתחתנים! אתם אלה שאמורים ליהנות עד כמה שאפשר כשאתם עורכים חתונה.

את מי מזמינים לחתונה?
לאחר שהחלטתם להתחתן, רצוי להודיע קודם לקרובים ביותר. הסדר הנכון הוא : ההורים-מכל צד; סבא וסבתא, אם יש; אחים ואחיות. רק אחר-כך אפשר לספר לחברים ולידידים. יהיה די לא נעים, למשל, אם החברה הטובה תצלצל לאמך לברך אותה על כך שאתם עורכים חתונה, לפני שאת טרחת לידע אותה על כך....

מתחילים את הדרך לחופה
היכן תיערך החתונה? - הצעד הראשון בריקוד החתונה הוא בחירת המקום. יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון, לפני שאתם מתחילים את "סיור הכתובות".


עמוד 9 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.