אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » עיצוב אתרים

עיצוב אתרים

מאמרים בנושא עיצוב אתרים הכוללים מידע בנושא ענף עיצוב האתרים בארץ ובעולם, לימודי עיצוב אתרים ועוד.

נקודות מפתח בנושא עיצוב אתרים
עיצוב אתרים נוגע יותר לבניית אסטרטגייה מאשר ליצירת גרפיקה מנצנצת או סיסמאות פרסום קליטות. הדבר החשוב ביותר לגבי עיצוב אתרים הוא להבין מהן המטרות שהאתר צריך להשיג, ואיך אפשר להגיע אליהן.

עיצוב אתרים: איך להכניס חיים לאתר שלכם
אתם לא חייבים להסתפק באותו עיצוב אתרים משעמם ונטול השראה שבחרתם בזמנו. קבלו כמה רעיונות בתחום עיצוב אתרים שיסייעו לכם להכניס חיים לפנינה של הכתר – עמוד הבית שלכם.

עיצוב אתרים: סוגי לקוחות
אם אתם מעצבים שעובדים בחברת עיצוב אתרים, או אם אתם "עצמאיים בשטח" (פרילנסרים), בוודאי נתקלתם כבר בסוגים שונים של לקוחות.

עיצוב אתרים: מדוע יש מתחים בין מתכנתים למעצבים?
מתכנתים ומעצבים. שני אנשי מקצוע, שתי שפות שונות: אין ספק, מדובר בשני עולמות עם הרבה התנגשויות. בזמן שאתם - אנשי עיצוב אתרים, מדברים בתמונות, צבעים ותחושות בטן, הם מדברים בקודים.

עיצובים לוורדפרס - מעל ל50 תבניות וורדפרס מקצועיות במחיר שווה לכל כיס
נכון לשנת 2011, וורדפרס הינה מערכת הניהול תוכן הפופולארית בעולם. וורדפרס (Wordpress)הינה מערכת קוד פתוח חינמית לחלוטין. כל אחד יכול להקים אתר על בסיס וורדפרס, להעלות עיצובים ולעדכן את האתר בעצמו, גם כמעט בלי ידע טכני בבניית אתרים או בעיצוב אתרים.

עשרות תבניות וורדפרס מדהימות במחיר בדיחה עבור המשווק באינטרנט
נכון להיום, וורדפרס הינה פלטפורמת הבלוגים הפופולארית בעולם. אם אתה רציני לגבי כתיבת בלוגים, וורדפרס מציע את כל הכלים המאפשרים לך לבנות בלוגים ברמה גבוהה ולכל מטרה – בלוג עסקים, יומן אישי או כל דבר אחר.

עיצוב לוגו – הפנים של העסק
עיצוב לוגו הוא, ללא ספק, תחום עצום בפני עצמו שאינו מקבל את החשיפה הראויה לו. במסגרת מאמר זה, נסקור בהרחבה את חשיבותו של הלוגו ונציע מספר טיפים חשובים בעת בחירת לוגו.

עיצוב ובניית אתרים – הולכים יד ביד
ישנה נטייה להפריד בין תהליכי בניית האתר לתהליכי עיצובו. הם מבוצעים בנקודות זמן שונות, על ידי גורמים שונים. חוסר תיאום זה ניכר באתר. מאמר זה סוקר מספר דגשים לקיום שיתוף פעולה מוצלח בתהליכי עיצוב האתר.

עיצוב אתרים אפקטיבי: טיפים
עיצוב אתרים זה לא בדיוק 100% אמנות... עיצוב אתרים הוא לא תמיד המקום להתחכם ולהתנשא בו מעל העם. לפחות לא באתרים שמתיימרים לפנות לכל הלקוחות ולא לפלח אוכלוסיה אחד, ספציפי ונעלה.

עיצוב אתרים – מקצוע רציני?
כשאנשים שואלים אותך במה אתה עוסק, ואתה עונה להם – עיצוב אתרים, הם לא ממש יודעים מה לענות.

עיצוב אתר נכון – דגשים קידומים לבנייה או עיצוב אתר
בעולם האינטרנט של היום – מעצב אתרים נדרש להתמחות בתחומים נוספים. במאמר זה נסקור את הדגשים ותחומי הידע הנוספים שנדרשים ממעצב אתר מוצלח.

עיצוב אתרים – פחות זה יותר
המגמה השולטת בתחום עיצוב אתרים מתחלפת: במקום אתרים המכילים עודף אלמנטים ועודף מידע, המגמה כיום במסגרת תהליך עיצוב אתרים היא להציג את המינימום ההכרחי בלבד.במאמר זה, בחרנו להביא מספר נקודות בנושא.

עיצוב אתרים: הקשבה והצלחה
מה בעצם קובע אם הפרויקט של גרפיקאי שעובד בחברת עיצוב אתרים יצליח או ייפול? הלקוח.

עיצוב אתרים: לא מה שחשבתם
כבר תקופה ארוכה אני עובדת בחברת פרסום / עיצוב אתרים, ואני יכולה להגיד לכם שהסטיגמה על משרדי עיצוב אתרים היא נכונה, כמעט.

עיצוב אתרים: כל אחד יכול?
עיצוב אתרים היום הוא תחום שעובדים בו מעצבים בוגרי בצלאל, שנקר ומכללות אחרות, לצד מעצבים ללא השכלה.

יוניקון- איפיון אתרים באינטרנט
האינטרנט הפך להיות כלי שיווקי חזק ומרכזי בעסקים והחברות השונות. מדובר בפיתרון יעיל, פשוט וזול יחסית שמגיע לקהל אוכלוסייה הרחב ביותר ובאופן

עיצוב אתרים: הלקוח תמיד צודק
חברות הקמת אינטרנט יודעת היטב שכמו כל פולניה טיפוסית, הלקוח תמיד צודק. והוא אפילו מתלונן לא פחות ממנה.

הקמת אתרי אינטרנט: עיצוב ותכנות
הרבה חברות היום עוסקות בתחום הקמת אתרי אינטרנט ונלחמות על הזכות לבנות לכם אתר. הקמת אתרי אינטרנט דורשת תכנות אתרים ועיצוב אתרים. לאו דווקא בסדר הזה.

עיצוב אתר
איך לבחור את עיצוב אתר? הדגם הנכון של האתר שלכם. אילו דגמי האתר קיימים? כיצד לבחור את רכיבי העיצוב הטובים ביותר עבור האתר? כיצד צריך להתנהל הדו-שיח בין המעצב ללקוח? כיצד להעלות את אבטיפוס האתר לרשת?

עיצוב גרפי - שינוי לוגו
אחד מסימני ההיכר שתמיד יזכרו עם שם החברה יהיה הלוגו שלה. מדובר באלמנט גרפי, המורכב בדר"כ מטיפוגרפיה ומסמל גרפי שיחדיו מהווים

מחפשים עיצוב ובניית אתרים?

רשת האינטרנט מאפשרת לנו ליצור לעצמנו מקום משל עצמנו במרחב הווירטואלי ושם לקבל במה לחשוף אחרים לרעיונות שאנו רוצים להעביר, למכור ולקנות במדיום תקשורתי שיכול לפנות ישירות לקהל רחב בהשקעה מינמלית של כסף.

בניית אתרים מקצועית
מהפכת האינטרנט, הבאה עלינו לטובה, הביאה לגידול משמעותי בכמויות אתרי האינטרנט בארץ ובעולם, לכל אחד מאיתנו יש אתר אישי או בלוג ולכל עסק יש אתר אינטרנט, חלק מהעסקים אף מתנהלים מתחילתם ועד סופם ברשת האינטרנט

קורס גרפיקה
לימודי הגרפיקה הינם לימודים מבוקשים ביותר, אנשים רבים בכל הגילאים מחליטים לגשת וללמוד תחום זה בעזרת קורס גרפיקה, ישנם בתוכם צעירים רבים אשר מתחילים את חייהם לאחר הצבא ומחפשים כיוון ומקצוע

קורס עיצוב גרפי
אם תהיתם למה כל כך הרבה אנשים מתעניינים בביצוע קורס עיצוב גרפי, הסיבה היא ברורה: בשנים האחרונות הדרישה לאנשי עיצוב גרפי בשוק הולכת וגוברת. החידוש האחרון בתחום הוא קורס עיצוב גרפי אונליין

הקמת אתרים – בניית אתרים בצורה נכונה
חברות בניית אתרים קמות כל יום בעשרות, להקים אתרים נשמע לפעמים קל ואפילו לא מאתגר ברוב הפעמים, בסך הכול כמה קודים של HTML ויש לנו אתר גדול ומחוזק בתכנים למען הגולש, אז זהו – זהשזה נחמדבתור אתר לילדים או אתר לעסק קטן שלא צריך פרסום או לקוחות, בסך הכול צריך פנים.

תפקיד המפתח של עיצוב אתרי אינטרנט
כשלקוח מזמין עבודת עיצוב עבור אתר האינטרנט שלו, לעיתים קרובות הוא ידרוש שהאתר יהיה פופולרי ומבוקש ומעצבים ממוצעים יענו על בקשות אלו בעיצוב מפואר ועמוס.

בחזרה ליסודות- עיצוב לוגו
כדי לעצב לוגו מצוין, לא מספיק לערוך מחקר פשוט או למצוא מידע בספר כלשהו. חייבים להכיר את התחום ולבצע מחקר יסודי ומעמיק הנוגע למיתוג ועיצוב. על מנת ליצור מותג יעיל ומוכר, יש להכיר ראשית את כישוריכם האישיים בתור מעצבים ולאחר מכן להכיר לעומק את החברה שהזמינה אצלכם עיצוב ללוגו שלה.

4+1 טיפים לעיצוב לוגו מוצלח
עיצוב לוגו הוא אינו משחק ילדים. בעת הזמנת עיצוב לוגו לחברה או למוצר שלך, אתה צריך להגדיר מה אתה רוצה שהלקוח שלך יחוש לגבי החברה שלך ומה ישדר הלוגו שלך.

אתר אינטרנט מקצועי - גם אתה יכול!
עיצוב האתר שלך הוא המאפיין המרכזי והמכריע בכל יזמת אינטרנט חדשה שתקח על עצמך. לעיצוב האתר יש משמעות רבה היות והוא מהווה עדשה או חלון שדרכם הלקוח או המבקר באתר נחשפים למידע. אם עיצוב האתר משבש את הקליטה, מעמיס יתר על המידה או איננו מושך מספיק אז המידע פשוט לא יגיע ללקוח.

חשיבותו של לוגו לכל עסק
בתור בעל עסק, ישנם כמה דברים משמעותיים עליהם תצטרך לתת את הדעת כאשר אתה שוקל להזמין עיצוב לוגו. אפשר ללמוד דברים רבים אודות החברה שלך ממראה הלוגו שבחרת לעצמך. עיצוב הלוגו חושף מייד את האופי של העסק בפני הלקוח, בין אם לחיוב או לשלילה.

איזה סוג לוגו לבחור?
לוגו הוא אחד הרכיבים החשובים ביותר באסטרטגיית המיתוג של כל חברה, אך כיצד נדע באיזה סוג לוגו לבחור? מתי נעדיף לוגו עם סמל על פני לוגו טקסטואלי?

עיצוב אתר. הסוד שבפשטות
יצירת תבניות עיצוב לא דומה במהותו מהקונספט העיצובי למוצרי פרסום ודפוס. גם בנושא זה צריך להבהיר ולהגדיר מהם צורכי האתר, מטרותיו, קהל הגולשים הפוטנציאלי ועוד.

מהו HTML ואיך משתמשים בו בבניית אתרים
HTML מורכב למעשה מהמילים HyperText Markup Language . HTML היא שפה המשמשת בבניית אתרים.HYPERTEXT - כפי שידוע, קישור הוא מילה מיוחד. או משפט בדף האינטרנט אשר מצביע אל דף אינטרנט אחר. כאשר לוחצים קישור כלשהו, הדפדפן מעביר את הגולש ישירות אל העמוד הנבחר, מבלי לשאול שאלות כלשהן.

בניית אתר ב-html
בניית אתר ב-html בניית אתר ה-html איננה שפת תיכנות, אבל אם וכאשר אנו בוחרים להשתמש ב-html וקייםהצורך לדינאמיות מסויימת באתר - אין מנוס מלהשתמש לבניית האתר בjavascript.

בניית אתרים צורך בחיי היום יום
אם אין לך אתר-אתה לא קייםכבר מזמן הפך האינטרנט מכלי שעשעה לכלי עבה. וזה בזכות בניית אתרים מסחריים.חברות גדולות משקיעות ממון רב בניית אתרים.כבר לא מספיק לבנות אתר תדמיתי פשוט.אתר חייב להיות מרשים ומושך עין.בניית אתר-מלאכה לא פשוטה.

האם זה קל לבצע בניית אתרים למסחר בעצמנו? מה זה HTML?
בניית אתרים למסחר היא מלאכה נלמדת ולא קשה יותר משר מלרכות נלמדות. חלק מהאנשים מוותרים ואורזים את חפציהם כשהם שומעים את השם "תכנות" או "טכני". חלקם חושבים שקשה ללמוד את שפת HTML, שפת הסימנים באינטרנט שהיא קלה ללמידה, על עוד מתעניינים בה לבניית אתרים למסחר.


כיצד לבצע בניית אתרים למסחר
מערכות ניהול תוכן ועיצוב אתרים.במערכות ניהול תוכן בקוד פתוח כמו ג'ומלה או וורדפרס ישנה הפרדה בין העיצוב לבניית האתרים. ע"י שינוי מספר קבצי עיצוב ניתן לשנות את העיצוב בכל האתר גם אם יש באתר דפים רבים.

7 דרכים להגדלת התנועה לאתרים בבניית אתרים למסחר

אינטרנט.עסקים.רווח. כדי לשלב בין מילים אלו להצלחה אתם צריכים מילה אחרת בבניית אתרים למסחר.תנועה. כל מאמר שאתם תמצאו על איך להפוך את האתר שלכם למצליח יכלול את החשיבות של תנועה לאתרים בבניית אתרים למסחר.

גרום לגולשים לקנות מהאתרים שלך בקלות בבניית אתרים למסחר
שכנוע הגולשים לקנות מהאתרים שלכם היא משימה קשה בבניית אתרים למסחר למסחר אלקטרוני, אבל האם אי פעם חשבתם שאתם עושים את המלאכה קשה פעמיים לשתי הצדדים אם ההצעה שלכם באתרים משכנעת אבל לא יודעים איך לקנות ממכם?

המפתח לניווט נכון בבניית אתרים למסחר
אחד היישומים החשובים של אתרים טובים ומאורגנים הם להשאיר את הגולשים באתרים.

האם אנחנו צריכים בניית אתרים למסחר? האם אנחנו צריכים אתר
האם אנחנו צריכים בניית אתרים למסחר? האם אנחנו צריכים אתר אנשים תמיד רוצים להיות בחזית ועקוב אחרי המגמות האחרונות, כמו באופנה, בספורט ובדברים כאלו.

הדרך לבניית אתרים למסחר טובה יותר
עיצוב בבניית אתרים למסחר מקצועית - אם תיכנסו לנעלי מעצבים, אז ישנם שני מצבים של עיצוב אתרים בבניית אתרים למסחר.

מתי זה הזמן לעצב מחדש אתרים בבניית אתרים פלש?
אם אתם בעלי אתרים, ישנם סיכויים רבים שאתם חושבים מתי הזמן לעצב מחדש את האתרים בבניית אתרים פלש. מובאים פה מספר נקודות לחשוב עליהם:

דרכים לשפר מכירות דרך האתרים שלכם בבניית אתרים פלש
כל מי ששיווק באינטרנט יודע כי העורק הראשי של העסק באינטרנט הוא התמונה לאתר העסק. יותר מבקרים אומר יותר מכירות. לכן, מובאים כאן מספר דרכים שהבם אתם יכולים לשפר את האתרים שלכם ללא צורך להביא יותר מכירות.

מתי כדאי לשכור מעצב בבניית אתרים פלש ?
חלק מהעסקים באינטרנט התחילו ללא כסף. הם עשו הכול לבד - הכנת המוצר, הפיתוח של אסטרטגיית השיווק, בניית אתרים פלש לצורכי השווקים.

החשיבות של עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים פלש
האתר אינטרנט שלכם הוא הציר של פעילות העסק שלכם באינטרנט בבניית אתרים פלש.

מי הקהל שלכם בבניית אתרים פלש
הבנת סוג האנשים שמבקרים באתרים שלכם היא משימה חשובה מאוד מכוון שאתם יכולים להשתמש במידע זה להגביר את פעילות האתרים שלכם.

אלמנטים של בניית אתרים פלש שצריך להימנע מהם באתרים שלכם
בבניית אתרים פלש, אתם צריכים לעצב את האתרים שלכם כדי לתת למבקרים שלכם את דרך השימוש הפשוטה ביותר.

גרום לגולשים לקנות מהאתרים שלכם בקלות
שכנוע הגולשים לקנות מהאתרים שלכם היא משימה קשה בבניית אתר אינטרנט, אבל האם אי פעם חשבתם שאתם עושים את המלאכה קשה פעמיים לשתי הצדדים אם ההצעה שלכם באתרים משכנעת אבל לא יודעים איך לקנות ממכם?

דפים ידידותיים למנועי חיפוש בבניית אתר אינטרנט
אין טעם בבניית אתר אינטרנט אלא אם מבקרים באים לאתרים. מקור חשוב של תנועה לאתרים לרוב האתרים הם מנועי חיפוש כמו גוגל, וואלה ועוד.


עמוד 2 מתוך 3
[1]   [2]   [3]