אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הדברה

מאמרים בנושא הדברה העוסקים בנושא הדברת מזיקים, ריסוס, הרחקת יונים, הדברת זוחלים, חרקים, דבורים, זבובים, פרעושים, שיטות הדברה, לכידת נחשים, טיפים, מדריכים והמלצות בתחום מפי מדבירים ועוד.

שאני אשפשף? ברור שכן, הכל נגד קרדית האבק
את הג'וק לניקיון ירשתי מסבתא שלי. כמו הרבה גנים, גם במקרה הזה, השיגעון לצחצוח הבית דילג דור... תמיד העדפתי לברוח לסבתא ולעזור לה לשפשף את כלי הכסף לכבוד החג, או לקרצף את החלונות..

על הדברה ומדבירים אחרים
כאשר מדבירים מציעים לנו שיטות שונות בשביל הדברת נמלים או הדברת יתושים, למשל, אנחנו מתפלאים. אנחנו תמיד חשבנו שהשיטה היחידה הקיימת היא ריסוסם של רעלים שונים על מנת להרוג את המזיקים.

הדברת נמלים
מלכת הנמלים נמצאת חבויה בתוך עוף בעל נוצות מגוונות השוכן בארצות חמות החלקים הכי חבויים של הקן ובלתי אפשרי לכל בעל חיים אחרת להתקיים אליה.

הדברת פרעושים
הפרעוש הנפוץ נקרא פרעוש החתול, אך כפי שכולנו ראינו בעיננו הינו אינו בוחל בכלבים

הדברת טרמיטים | טרמיטים
טרמיטים חרקי עץ הקיימים בכל העולם ובעשור האחרון חדרו יותר ויותר לישראל,תופעת הטרמיטים שכיחה בעיקר באזורים כמו מערב ראשון

הדברת מזיקים – לא רק בקיץ!
שירותי הדברה מטפלים בכל אורח בלתי רצוי שמוצא את דרכו אל ביתכם – מדביר מקצועי יבצע הדברת נמלים, הדברת פרעושים, ג'וקים, עכברים, חולדות ועוד. כשההדברה נעשית כראוי, מובטח לכם בית נקי וראש שקט לפחות לשנה הקרובה.

הדברת פרעושים
ישנם כמה מינים פרעושים, הנפוץ ביותר הינו פרעוש החתול שאינו בוחל אפילו בדם כלבים ולפעמים עקיצה גם כי בני האדם

הדברת מזיקים והדברת עשבים - כיצד עושים זאת?
הדברת מזיקים והדברת עשבים הינם שני דברים שונים מאוד. בכל אחד מנושאים אלו יש דרכים שונות לבצע את ההדברה. חשוב לוודא שצורת ההדברה מותאמת למזיק או לסוג העשב.

ריסוס פולריס ואמצעי הדברה נוספים
היונים הורסות את הכביסה? במקרה בו יש יונים או עטלפים, לא צריך לפזר בבית חומרי הדברה רעילים. היום קיימות כל מיני טכניקות שמסלקות את הציפורים בלי להכאיב להן. לדוגמא, רשת יונים ופריטים נוצצים.

המלצה על חברת הדברה כפר סבא
מישהו מכרסם את חוטי החשמל? קיימות שיטות מגוונות לטיפול בבעיה של חולדות ועכברים; ביכולתכם להציב מלכודות, להשתמש בחומרים מדבירים או פשוט להיות חכמים יותר ולפזר חומר עם ריח שמסלק את המכרסם המזיק בצורה ירוקה.

הדברה אקולוגית נגד ג'וקים
ש קן צרעות בחצר?כל אחד חווה את התופעה הבאה, באים בחושך לחדר המטבח ונאלצים להתמודד עם תיקנים מאיימים

כל האמת על הדברה אקולוגית וכן הדברה אורגנית
ישנן כמה שיטות הדברה אשר באמת ראויות להיקרא הדברה אקולוגית ואשר בהחלט ניתן לכנותן בשם הדברה אקולוגית אמיתית.

מדוע עלינו לבצע הרחקת יונים
הרעש שציפורים עושות בין אם זה דרורים, יונים או זרזירים יכול להיות בלתי נסבל, וכמה שלא נוציא מטאטא וננפנף באויר, תמיד תהיה ציפור כזאת או אחרת שתחזור עם חבריה. כמובן שאין מה לדבר בעניין הזוהמה שמשאירות הציפורים, לא צריך לצאת החוצה וכבר יעלה באפך הריחות הלא נעימים.

הדברת תיקן גרמני
כל אחד שמע על החוויה הבאה, באים בפעם הראשונה לדירתכם ומוצאים חרקים. מזיקים מהווים מטרד אמיתי, לא רק בגלל אי הנעימות, לעיתים הם גם טומנים בחובם מחלות. אז איך לפעול אם מצאנו חרקים אצלנו בבית?

הדברה ירוקה – הדברה בריאה יותר
כיום בעידן האקולוגי עם מודעות גוברת לאיכות הסביבה, יש לעניין זה גם השלכות על כול מה שקשור, להדברה. החומרים הכימיים מן הסתם טומנים בחובם סכנה הן לבני האדם, הן לבעלי החיים והן לסביבה, הם נספגים בקרקע, מזהמים את משאבי הקרקע ומתפזרים כרעלים באוויר

מכשירי הרחקת עטלפים אולטרא-סוניים
הרחקת עטלפים ע"י גלי קול אולטרא סונים, שבלתי נסבלים אצל העטלפים, עכברים ומכרסמים אחרים.כל המכשירים מגיעים עם אחריות ל-12 חודשים על המכשיר, וכולם חסינים למי גשמים ואינם מחלידים - בעלי תקן IP 65 עמיד במים.

במה כרוכה הרחקת יתושים
ריבוי של צרעות בגינתנו זו בעיה מלחיצה. עקיצת צרעה או דבורה אינה סיפור נחמד, ורצוי להמנע מהסיפור. מדבירים טובים יודעים באיזו שיטה להיפטר מן הצרעות בלי בעיה.

הדברה משולבת
אנשים מפחדים מחרקים - הם מביאים לכלוך, מסוכנים ומגעילים. מדביר מנוסה ביכולתו לשים סוף לתיקנים ללא בעיה בעזרת חומרים רעילים שונים וטיפול באזור הנגוע.

ריסוס נגד נחשים בבתים
מרבית האנשים נרתעים ממקקים - הם גורמים ללכלוך, גורמים למחלות ומגעילים. מדביר מקצועי יכול לשים סוף למזיקים המגעילים ללא שום בעיה באמצעות חומרים מדבירים וטיפול באזור הנגוע.

הדברת עטלפים
מצאתם עכבר בבית? קיימות טכניקות שונות לטיפול בבעיית מכרסמים לא רצויים; יש אפשרות לפזר מלכודת, להשתמש בחומרים מדבירים או להיות חכמים ולפזר חומר מיוחד עם ריח שמפחיד את המכרסם המזיק בלי להכאיב לו.

דוקרנים נגד יונים - זה עובד
בני אדם לא אוהבים ג'וקים - הם עושים לכלוך, מסכנים את הבריאות ונראים נורא. מדביר מסוגל להיפטר מהתיקנים בלי בעיות בשימוש של חומרי הדברה וטיפול בשורש הבעיה.

איך להזמין מרחיק עכברים
כמעט כולנו מפחדים מחרקים - הם מלכלכים את המטבח, מעבירים מחלות ובאופן כללי מגעילים. מדביר בעל ניסיון מסוגל להיפטר מהמזיקים הבעייתים אחת ולתמיד בשימוש של חומרים רעילים שונים וטיפול ממוקד.

אינפורמציה על הדברה כימית
כל אחד נתקל בתופעה המעיקה הבאה, באים בחושך לחדר האמבטיה ורואים תיקנים. חרקים הם מטרד של ממש, ומעבר לפוביה שלנו, לפעמים הם גורמים למחלות. אז איך לפעול במקרים בהם יש חרקים בדירה?

הדברה לבית משותף
בהנחה שאנחנו לא חובבים גדולים של כל האורחים הלא רצויים האלו, הקיץ הישראלי האינסופי שלנו מצריך מאתנו להיערך בהתאם לקראת עונת החרקים והמזיקים. הדברת מזיקים, הדברת תיקנים וכו' – שונה באם מדובר בבתים פרטיים או בבתים משותפים

ריסוס בבית חשוב לעשות לפני הקיץ
אנשים שונאים חרקים - הם מלכלכים, מסכנים את הבריאות ובעלי מראה דוחה. מדביר ביכולתו להיפטר מהמקקים בלי בעיה באמצעות חומרים רעילים שונים וטיפול כולל.

הדברה בבית, במרפסת ובגינה
'הדברת מזיקים היא שם כללי וגדול לכמה סוגים של הדברות והרחקות למיניהן של כל מיני אורחים לא רצויים בבית שלנו ובסביבה שלו. באופן כללי, ההדברות לרוב מכסות סוגים רבים מאוד של חרקים ומזיקים

ריסוס עשבים נגד מזיקים
רוב האנשים מתעבים ג'וקים - הם עושים לכלוך, מסכנים את הבריאות ודוחים. מדביר מקצועי ביכולתו להיפטר מהתיקנים לתמיד בעזרת שימוש של כל מיני שיטות הדברה וטיפול מונע.

הרחקת יונים במודיעין והסביבה
היונים מלכלכות את הכביסה? כשיש בקרבה ריבוי יונים, לא צריך לפזר חומרי הדברה. ישנן דרכים רבות שמרחיקות יונים ולא מכאיבות. לדוגמה, רשת יונים ודיסקים תלויים.

התקנת מלכודות עכברים
יש חולדות במרתף? קיימות טכניקות שונות לטיפול בבעיה של עכברים; יש אפשרות לפזר מספר מלכודות, לפזר בבית כל מיני חומרים מדבירים או להיות ירוקים ולפזר חומר מיוחד המסלק את המכרסם ולא פוגע בו.

ג'וקים וקרציות
על הדברת ג'וקים וקרציות . טיפים של איש מקצוע בעל נסיון רב על הדברת ג'וקים והדברת קרציות. מלא במידע מועיל מאד על שני הנושאים.

איך נפטרים מחולדות
מישהו מכרסם את חוטי החשמל? היום קיימות דרכים לטיפול בבעיה של מכרסמים; ניתן להציב מלכודות שונות, לפזר במרתף כל מיני חומרים מדבירים או פשוט להיות ירוקים ולפזר חומר עם ריח שדוחה את בעל החיים בלי להכאיב לו.

הדברה וסוגי ההדברות הקיימות בשוק
הדברה אקולוגית היא הדברה של מזיקים שונים באמצעות שימוש בחומרים טבעיים בלבד. חומרי הדברה שאינם רעילים בהשוואה להדברה ירוקה, שבה ישנו שימוש בחומרים בהם מצויים רעלים שונים במינונים נמוכים. הדברה אקולוגית משתתפת במלחמה עבור השמירה על איכות הסביבה.

מה תעשו כשתגלו יונים מקננות
היונים הורסות את הכביסה? כשיש בבית ריבוי יונים, לא קיימת סיבה לפזר בבית חומרי הדברה מסוכנים. ישנן כל מיני טכניקות שמסלקות יונים בצורה עדינה. מה למשל? רשתות יונים ומפזרי ריח.

איפה מבררים על ריסוס אורגני
כל אדם שמע על התופעה המלחיצה הבאה, באים לראשונה לדירה ורואים שם תיקנים שעירים. דיירים לא קרואים מהווים מטרד של ממש, ומעבר לגועל, לפעמים הם גם טומנים בחובם מחלות. אז איך להתגונן בסיטואציה של נחשים בדירה?

הדברת נמלים ללא ריח
מקורות השן נמלים חשובה מאד כשמדובר בעבודת הדברת נמלים טובה. ניתן לגלות את הקן לפי מעקב אחרי תהלוכת הנמלים מהקן למקור המזון.

כיצד לחסל חולדות
מאמר זה ילמד אותך איך להיפטר מסוגים שונים של חולדות ועכברושים כמו מדביר

הדברת מזיקים לסוגיה -נזק מול תועלת
הדברת מזיקים- היא פעולה המרחיקה ומצמצמת והורגת מזיקים הנמצאים בסביבת האדם או בסביבה חקלאית. רוב המזיקים אותם נרצה להדביר הם חרקים- נמלים, טרמיטים, חשופיות, צרעות, עש ועוד.

הדברה-באילו מקרים ניזדקק לה
כולנו נתקלים מדי פעם במזיקים בבית, חרקים למיניהם, נמלים, תיקנים, ועוד. לכל אחד מאיתנו יש איזה תרסיס בארון המיועד בדיוק למקרים כאלה. מרססים, וזה עובר.

ריסוס מקקים – הם לא ישרדו אחרינו !
אם נעשה סקר אודות גורמי הפחד הגדולים ביותר אצל אנשים, סביר כי אחוז גבוה מאוד מהתשובות יהיה "ג'וקים".

צרעות – איך להיפטר מהן
קן הצרעה בנוי בצורה חברתית מסודרת בה אין מקום לגברים התוך הקן לדוגמא, אלא בקן נמצאת רק המלכה וצרעות השייכות למעמד הפועלים (גם הן ממין נקבה).

מהם סוגי ההדברה הקיימים וכיצד לבחור את ההדברה האפקטיבית ביותר ?
לפעמים נדמה כאילו המלחמה במזיקים ובחרקים היא מלחמה שאינה נגמרת, וכי לא משנה באיזו הדברה נשתמש ובאילו אמצעים ננקוט – במוקדם או במאוחר תמיד ימצאו אלה את הדרך חזרה אל הבית או החצר (ואם לא הם, אז צאצאיהם)

מגרד לכם ? זה הזמן להזמין ריסוס נגד פרעושים
אין מטרד גדול יותר מפלישת פרעושים אל תוך הבית. יתכן שהאשם הוא הכלב או החתול שחזרו מטיול בגינה. יתכן והאשם הוא הילד שחזר מהגן לאחר משחק בארגז החול.

מדבירים והדברות
מדביר הוא אדם שעבר הכשרה מקצועית בהדברת מזיקים והדברה כללית, והוא בעל ידע וניסיון בתחום. מדביר צריך לדעת באילו חומרים עליו להשתמש כדי להדביר את המזיק שמולו, וכיצד לנהוג בצורה מקצועית ובטוחה.

מחבקי כדור הארץ ? איכפת לכם מהסביבה ? זה הזמן לבצע הדברה ירוקה
כשהבחירה היא ביניכם ובין מזיקים, כשאלה חדרו לביתכם ולמבצרכם ומאיימים לערער את שלוותכם ואת שלוות בני המשפחה, אין מנוס לעיתים מלהכריז על פרידה חד צדדית ולבצע הדברה.

כיצד לבחור חברת הדברה ?
אם נתקלתם בביתכם בחרק, מכרסם או כל מפגע אחר, אם יונים מאיימות על פתחי הבית ואם חלילה ראיתם נחש, אין ספק כי אתם צריכים חברת הדברה וברגע זה. ?

הדברת נמלים - מה עושים נגד נמלים
גם לי היה בעיה רצינית של נמלים במטבח. השתמשתי בריסוס נגד נמלים מהסופר אבל זה לא עבד. אז מה עושים נגד נמלים?

הדברת מזיקים – כל הדרכים למיגור המזיקים הקטנים
סובלים מנמלים בבית? תיקנים? עכברים? דעו כי באמצעות הדברת מזיקים מקצועית, ניתן לחסל את המזיקים בצורה יעילה ומקצועית ואף להבטיח זאת באמצועת אחריות על ההדברה. זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

כיצד לקרוא תוויות חומרי הדברה
כיצד לזהות את החומרים שקיימים בתוך מוצרי ההדברה ולהציל את החיים שלנו מפני חומרים מסוכנים לבריאותנו.

כיצד להיפטר מהר מעכברים
הדאגה העיקרית שלך צריכה להיות על איך להיפטר מעכברים לאחר שאתה מודע לנוכחותם בבית שלך.אם אתה צריך להיפטר מהר מהמזיקים , להלן כמה דרכים לעשות את זה בדרך אפשרית.

כיצד להימנע מפגיעה של חומרי הדברה
יש מס' דברים שניתן לעשות כדי להימנע מפגיעה של חומרי הדברה.המאמר מפרט מהם.


עמוד 2 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.