אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

הדברה

מאמרים בנושא הדברה העוסקים בנושא הדברת מזיקים, ריסוס, הרחקת יונים, הדברת זוחלים, חרקים, דבורים, זבובים, פרעושים, שיטות הדברה, לכידת נחשים, טיפים, מדריכים והמלצות בתחום מפי מדבירים ועוד.

האם דשנים וחומרי הדברה מזיקים לילדים שלי וחיות מחמד
הבטיחות של כימיקלים של הדשא , דשנים וחומרי הדברה היא נושא שמעורר ויכוח לוהט בקרב חסידי שוחרי איכות הסביבה. ההיבט החשוב ביותר הוא השימוש הנכון, שכן רוב הסכנה הכרוכה בשימוש בכימיקלי הדשא הוא מן טיפול לא נאות.

דרכים לחיסול חולדות
מאמר זה ילמד אותך איך להיפטר מסוגים שונים של חולדות ועכברושים.

זיהוי מצב העכברים בבית לפני הזמנת הלוכד
למד לזהות את מצבך זיהוי מוקדם יחסוך כסף ויעניק לכם הבנה במאזן בוחן סוגי צואה חולדות עכברים לפני הזמנת המדביר - קרה ולמד מה כדאי יותר לפי מצבך המדויק

כימיקלים בקוטלי עשבים
מהו כימיקל? כימיקל הוא מוצר שנוצר מהתעשייה הכימית. זהו חומר שמורכב מתערבות של חומרים, או תרכובת של חומרים, שבמרבית המקרים לא ניתן למצוא בטבע, או שאינו נפוץ בטבע, ולכן מייצרים אותו בצורה מלאכותית בתעשייה הכימית.

חולדה מצויה
אנשים רבים נוטים להתבלבל, ולחשוב כי המכרסם שעומד מולם הוא עכבר, כשלמעשה זוהי חולדה מצויה. חולדה מצויה גדולה במעט מעכבר, אך סימן הזיהוי הבולט שלה הוא הזנב הארוך שלה, שהוא ארוך פי כמה מזנבו של עכבר.

להדביר נכון-הדברה של טרמיטים
מהי הדברה נכונה וכיצד הדברת טרמיטים מבוצעת?המאמר יסקור את שיטות ההדברה השונות הקיימות כיום בשוק. כמו כן יתמקד המאמר בהדברת טרמיטים וכיצד היא שונה מהדברות אחרות הקיימות בשוק.

הדברת תיקן גרמני
הדברת התיקן הגרמני היא הדברה לא פשוטה בכלל. התיקן הגרמני מתאפיין בגודל קטן יחסית, מה שעוזר לו להתחבא ולמצוא מסתור במקומות רבים.

הדברת יונים - כל מה שרציתם לדעת
מאמר בנושא הדברת יונים, רשת יונים, סוגי רשת יונים, יתרונותיהם של רשת יונים וסוגי הדברת יונים נוספים.

הדברת מכרסמים וחולדות
מדבירים מקצועיים מאומנים באיתור וחיסול המכרסמים והם יכולים לעשות זאת לעיתים הרבה יותר טוב מאשר בעל הבית יכול. זה המקום שבו כישורים והכשרה נכנסים למשחק. המדבירים גם מצוידים בהתקנים שלבעל הבית לא תהיה גישה

לקראת הקיץ: מה כוללת הדברת מזיקים?
מהי הדברה, איך היא מתבצעת ועל ידי מי? במאמר הבא נספק מידע אודות הדברת חרקים, הדברת נמלים ועוד.

הדברת טרמיטים
הטרמיטים (Isoptera) הם חרקים הדומים בצורתם החיצונית לתיקנים או לנמלים. בדומה לנמלים, גם הטרמיטים גרים במושבות. באותה מושבה נמצאים מלך ומלכה הדואגים להרבות את אותה מושבה. הטרמיטים מהווים מטרד בעיקר עקב תאוותם לצמחים רבים ובעיקר לעצים...

הדברת מזיקים – הזמנת חברה מקצועית
שירותי הדברת מזיקים מקצועיים הם דרך קלה ויעילה לחסל את בעיית המזיקים בבית שלך, במיוחד עבור אלה שאין להם זמן או חשק לנסות את התהליך בעצמם.

ריסוס מזיקים בבית - המלצות
אם אתם חושדים שיש לכם מזיקים בבית אתם צריכים להחליט האם אתם מתכוונים להשמיד אותם בעצמכם או להתקשר למקצועני הדברה.

הרחקת יונים – כיצד מבצעים?
ידוע כי יונים עשויות לעתים קרובות להיות נפוצות בפארקים ברחבי העיר, אך הן יכולות לייצר כמות רצינית של נזק אם תינתן להן ההזדמנות להתיישב בצורה קבועה באזור עירוני.

פרעושים, פשפשים מה עושים ?
הפשפשים והפרעושים הם חרקים קטנים המצויים כמעט בכל מקום

רזי ההדברה האקולוגית
ההדברה האקולוגית בבית נעשית בתוך ארונות המטבח, בדגש על מתחת לכיור ובאזור הארונות הנמוכים. בחדרי השירותים, מתחת לכל הארונות בבית, מאחורי הדלתות וכן לאורך כל הפנלים בבית.

הדברה אקולוגית-הפירתרום
"פירתרום" מתייחס למספר צמחים מ"העולם הישן" מהסוג tanacetum coccineum, אשר מגודלים לצרכי נוי בשל תפרחתם המרשימה דמוית החרצית (כריזנטמה).

הדברה אקולוגית-עשה זאת בעצמך
הפיתרון האקולוגי הטוב ביותר הוא מניעת החדירה של המזיקים לביתכם וההתרבות שלהם בו. ההדברה האקולוגית הטובה ביותר היא בכלל להימנע ממצב של צורך בהדברה. בכל הדברה מקצועית יש שימוש בחומרי הדברה. גם ההדברה האקולוגית וגם ההדברה האורגנית עושות שימוש בחומרים אלה.

הדברה אקולוגית-מהי הדברה אורגנית?

בהדברה המכונה הדברה אורגנית משתמש המדבר בחומרי הדברה טבעיים. אלה חומרים שמקורם בטבע. חומרים אלה פחות יציבים מהחומרים המוכרים ולכן משך פעילותם קצר באופן יחסי. פעילותם של החומרים האורגניים חלשה יותר ובכך חסרונם אך גם יתרונם שכן כתוצאה מכך רעילותם לאדם נמוכה.

כיצד לבחור חברת הדברה ?
ישנן מאות חברות הדברה בארץ .חברת הדברה יש לבחור בעזרת חברים ממליצים .לא תמיד כדאי לקחת את הזול ביותר.חובה לוודא רישיון הדברה בתוקף .הדברות הן פעולות רציניות רציני לכן יש להשקיע בבדיקה

מדביר - זה לא רק לרסס
לפעמים נדמה לנו כי עבודתו של המדביר לא כזו מסובכת, בסך הכול צריך לרסס סביב הבית או להניח כמה מלכודות, אך האמת היא שתפקידו של המדביר נושא אחריות רבה ודורש ידע והבנה - מי יכול להיות מדביר ומה דרוש ממדביר - על כך בכתבה הבאה

הרחקת יונים ו הדברת יונים בעזרת רשת יונים "חופה"
במאמר זה נענה על השאלה: איך מרחיקים יונים מגגות רעפים וגגות ללא רעפים ולצמיתות ונמנה את האפשרויות והפתרונות לכל בעיית יונים.ישנם גגות רעפים בהם נוחתות כ- 15 עד 30 יונים. היונים נוחתות על קצות המרזבים, על הרוכבים ועל הרעפים עצמם.כאשר מגיע מומחה להדברת

הרחקת יונים - השפעת מדיניות ההגירה על בעיות יונים בישראל
ישנו קשר ישיר בין מדיניות ההגירה בישראל לבין מטרדי יונים בארץ.ככל שאישורי השהייה רבים יותר כך יש פחות בקשות להצעות מחיר להרחקת יונים מאיזורי המגורים של העובדים הזרים בישראל.בשכונות שבהן גרו העובדים הזרים לא היה צורך ממשי במסלקי יונים או מוצרים להרחקת יונים.

הרחקת יונים - מושגים ומונחים
המאמר עוסק במונחים העיקריים הקשורים לבעיות יונים, הרחקת יונים, נזקים שגורמות היונים, אמצעים, שיטות ומוצרים להרחקת יונים, למשל דוקרנים, רשתות יונים וכו', מחלות המועברות ע"י יונים, מחירים של מרחיקי יונים, מחירי מוצרים ועוד.

הדברה - מקצוע הדורש מיומנות
הדברה של מזיקים מסוגים שונים דורשת ידע ומיומנות. הדברה חכמה של נמלים, משתמשת בעובדה שברגע שהנמלה המלכה מתה - הנמלים גם הם יעזבו. לכן, בעת הדברה של נמלים חשוב לדעת למצוא את קן המלכה, להרוג את המלכה ובכך - תם התהליך, הנמלים יברחו להם.

הדברה טיפים והסברים
מזיקים שונים בבית פוגמים רבות באיכות החיים.לכל אחד מסוגי המזיקים ישנה שיטת הדברה המתאימה לו ויש לפנות למומחה הדברה על מנת לטפל בבעיה בצורה היעילה ביותר - הדברה תהיה אפקטיבית רק אם היא מבוססת על התאמה של שיטת הטיפול לסוג וכמות המזיקים וכמו כן התמקדות במקורות דרכם הם נכנסים

מרחיק יונים – האם זהו מקצוע ?
המאמר עוסק בטיבו של המקצוע הנקרא: מרחיק יונים או הרחקת יונים. המודעות לבעיית היונים גברה מאד ואנשים מחפשים פתרונות לבעיות יונים.

הרחקת יונים – סוגי דוקרנים
התכונה העיקרית העוזרת לנו להרחיק יונים היא הצורך של היונה להימצא במקומות יציבים בלבד.לכן המוצרים שפותחו יוצרים חוסר יציבות וגורמים ליונה להתרחק.מדובר בעיקר בדוקרנים קפיציים וכן בחוטי רטט וקפיץ מקפיץ.


עמוד 3 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.