אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ניתוחים פלסטיים

מאמרים בנושא ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים העוסקים בין היתר בנושא: ניתוחי חזה, השתלת שיער, ניתוח אף, מנתח פלסטי, שאיבת שומן, טיפולי בוטוקס ועוד.

סיכונים בניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה, כמו כל ניתוח מתיחת פנים או אחר, טומן בחובו גם סיכונים. מאמר זה יקל עלייך להבין את הסיכונים בכדי שתוכלי להחליט בצורה האופטימאלית האם הינך מוכנה ורוצה לעבור ניתוח הגדלת חזה

לדעת מה אומרת שאיבת שומן
שאיבת שומן היא הליך כירורגי שניתן להגדיר אותו כניתוח בכל מובן שהוא ומכיוון שהוא מוגדר כניתוח פלסטי או אסתטי רבים רואים בו כניתוח קליל שניתן לעבור וזהו.

הצמדת אוזניים יש כזה הליך!
בהנחה ואתם יודעים איזה חלק תרצו לנתח, ניתן להתחיל לעבור את השינוי. לכו להיבדק אצל איש מקצוע ותתייעצו איתו לגבי כל האופציות שעומדות בפניכם. לא בכל מצב יוכל הרופא לתקן הכל בצורה מושלמת, אולם ניתן לצמצם את הבעיה שהפריעה לכם והכי חשוב, לאפשר לכם להרגיש הרבה יותר טוב.

איך לקבל שפתיים עבות
לא פעם נדמה לנו שאנשים מסביבנו נראים מיליון דולר ושאין להם צרות פיזיות. עם זאת, אם נטרח לברר ענין זה כנראה נתבדה ונבין שאין אדם שאינו מוטרד בגלל בעיה פיזית. הנה חלק מהבעיות הנפוצות ביותר - כתמים בפנים, שיער על הגב, שפתיים קטנות ואפילו שן אחת עקומה.

מילוי קמטים בפנים
מילוי קמטים בפנים הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, כשלרשות הרופאים עומדים חומרים שונים להשגת המטרה. חומרים אלו מתחלקים לקבועים וזמניים. כיום הנטיה של רוב הרופאים היא לעבוד אך ורק עם חומרים טבעיים זמניים.

טיפול הזרקת בוטוקס
טיפול הזרקת בוטוקס מתקשר בדרך כלל עם טיפול להעלמת קמטים, אולם חשוב לדעת כי טיפולי הבוטוקס מיועדים גם למגוון טיפולים רפואיים נוספים. כמה טוב שיש בוטוקס!

המלצות לקראת ניתוח מתיחת פנים
אם מפריע לכם עור הצוואר הרפוי שלכם או הפנים המקומטות והחלטתם לבצע ניתוח מתיחת פנים על מנת להראות צעירים בכמה שנים טובות הדבר הראשון שעליכם לעשות זה לבחור רופא מנתח.

שיטת אינפרא אדום הסרת שיער
יש לכם אף גדול מידי? כבר הרבה מאוד זמן שטיפולים אסתטיים הם לא הנחלה של המפורסמים בלבד.

מילוי קמטים לנשים ולגברים
מילוי קמטים כשיטה הוכיח את עצמו על נשים וגברים כאחד. אמנם יש הבדלים בין אשה לגבר מבחינת איכות העור וסוג הקמטים, אבל באותה המידה קיים מגוון ושוני בחומרים המשמשים למילוי

ניתוחי חזה - כל דבר שרציתם לשאול על ניתוחי חזה
מימות עולם היה החזה הנשי סימבול לנשיות . ניתוחי חזה הינם בין הניתוחים המבוקשים בשטח הרפואה האסתטית. נשים שלא שבעות רצון מהחזה שלהן עלולות להתקל בהפרעות של חוסר ביטחון עצמי ולא מצליחות לרקום מערכות קשרים ארוכות עם בני זוגן.

ניתוחי אף רק אצל מנתח פלסטי מומחה
ניתן לראות כי בשנים האחרונות, מספר גדול של אנשים מבצעים ניתוחי אף, כמובן על מנת להיות מרוצים מן התוצאה של הניתוח, עליהם לבצע זאת אצל מנתח פלסטי אשר הוא מומחה בתחום.

שיטות להגדלת חזה
כיום, הניתוח להגדלת חזה מבוקש במקומות רבים בעולם ובמיוחד בעולם המערבי.נשים רבות מרגישות כי הן מעוניינות בשדרוג הביטחון העצמי שלהן והן פונות לניתוח חזה אשר נחשב פשוט יחסית ובעל תוצאות מהירות ויעילות. כמו כן הסיכוי לסיבוכים אפשריים מן הניתוח אינם גבוהים באופן יחסי.

ניתוח שאיבת שומן – יתרונות, חסרונות וסיכונים
הביטוי "שאיבת שומן" הפך להיות שכיח בשנים האחרונות הניתוח נחשב לאחד הניתוחים הפופולאריים בארץ ומסביב לעולם.מאמר זה כולל מידע בסיסי בנושא ניתוחי שאיבת שומן.

מתיחת פנים – יתרונות, חסרונות וסיכונים
לניתוח מתיחת פנים יש השלכות רבות שרבים מן האנשים שמבקשים לעשות אותם אינם מודעים לקיומם.במאמר זה נדון על היתרונות, החסרונות והסיכונים הכרוכים בביצוע ניתוח מתיחת פנים.

מיתוסים בהגדלת חזה
בהמשך לעלייה במספר הנשים המבצעות ניתוחי הגדלת שדיים מידי שנה בישראל ובכל העולם, להלן מספר מיתוסים נפוצים בנוגע לניתוחי חזה ולסיכונים הכרוכים

כירורגיה פלסטית – סוגי ניתוחים פלסטיים ואופן בחירת המנתח
כירורגיה פלסטית היא תחום מאוד פופולארי בארץ ובעולם. תחום זה מיועד למקים של רצון או צורך בשינוי מראה הגוף והפנים האנושי.

הסרת משקפיים ושיפור הראייה
הסרת משקפיים מיועדת לאנשים שסובלים מראייה ירודה ומעוניינים לשפר אותה או להפטר לחלוטין מהמשקפיים. ישנן שיטות מגוונות שמאפשרות להשיג תוצאות אלו

שיטות לביצוע ניתוחים פלסטיים של שאיבת שומן

ישנם שיטות שונות אשר של ניתוחים פלסטיים של שאיבת שומן כיוון שיש מספר שיטות שונות של ניתוחים פלסטיים של שאיבת שומן ניתן להתאים למטופל את השיטה אשר הינה הכי מתאימה והכי טובה לו.

בעזרת מתיחת בטן להיראות שוב חטובים ויפים
אם אתם לאחר לידה או אם עשיתם דיאטה ויש לכם עור עודף אשר אינו נעים לעין ניתן לשפר את המראה בעזרת מתיחת בטן או בעזרת שאיבת שומן אשר אותם מבצע של מנתח פלסטי מקצועי.

הגדלת שפתיים פרטים ומחירים
אחרי שעוברים ניתוח אף יש לקחת נשימות עמוקות. נשימה בצורה זו לרוב יכולה לעזור בהפחתת כאב ולעתים אף בהורדת הסיכוי להופעה של חום לאחר הטיפול.

ניתוח פלסטי של הרמת שדיים לשיפור המראה
ניתוח פלסטי של הקטנת שדיים או של הרמת חזה נועד לנשים אשר הן לא מרוצות מן המראה של החזה שלהן, כיוון שהחזה נראה נפול ונמשך כלפי הרצפה מאוד, כמובן שניתוח פלסטי משפר זאת באופן ניכר.

ניתוחים פלסטיים למראה חדש
ניתוחים פלסטיים מאפשרים לכל אחד להיראות טוב. יש מי שמחפש שינוי קטן בפנים, ויש מי שמחפשת מייקאובר כללי – שינוי יסודי שיגרום לה (או לו) למראה חדש לגמרי

ניתוח פלסטי של הקטנת שדיים
ישנן נשים רבות אשר הן לא מרוצות מן המראה של החזה שלהן לכן כדי לשפר זאת עליהן לבצע ניתוח פלסטי של הגדלת שדיים או של הקטנת שדיים, כמובן שכל אחת תעשה את הניתוח אשר הוא זה שמתאים לה.

לשמור על מראה צעיר בעזרת פילינג
כאשר אנו רוצים להיראות צעירים ויפים בכמה שנים ולא להסגיר את גילנו האמתי, אנו יכולים לעשות זאת בעזרת טיפולים אסתטיים של פילינג. או בעזרת ניתוח פלסטי של מתיחת צוואר.

היתרונות שיש של ניתוח מתיחת בטן
כיום אנשים רבים עושים ניתוחים פלסטיים, חלק מן ניתוחים אילו הינם ניתוח פלסטי של מתיחת בטן. ניתוחים פלסטיים של מתיחת בטן מתאימים לנשים אחרי לידה, אשר כתוצאה מכך בטנם נראית רפויה ולא יפה. וגם לגברים ונשים אשר רזו הרבה ולכן נותר עור רפוי בבטנם כתוצאה מכך.

מתיחת צוואר ופנים ולהראות צעירים בכמה שנים
כיום יש מודעות ענקית, לחשיבות של המראה. לכן כאשר אנו מזדקנים. והצוואר הינו המקום אשר מסגיר את גילינו האמיתי. אנו יכולים לשפר את מראנו. ולדאוג שנראה צעירים יותר בעזרת ניתוחים פלסטיים וגם טיפולים אסתטיים שונים

איך לבחור מנתח פלסטי להגדלת חזה
בחירת מנתח פלסטי לביצוע ניתוחים אסתטיים כמו הגדלת חזה היא פעולה שמחייבת שיקול דעת. מידת הנסיון של המנתח, הגישה שלו ללקוחות, יכולתו להקשיב לצרכיהן

ניתוחי אף בשילוב מתיחת צוואר
כאשר אנו רוצים לקבל מראה מושלם, ולהראות יותר צעירים אפילו בכמה שנים, עלינו לבצע ניתוחי אף אצל מנתח פלסטי, אך אם נשלב ניתוחי אף עם מתיחת צוואר. נוכל להיות בטוחים כי אכן נקבל את המראה המושלם.

ניתוח פלסטי החל כבר מלפני שנים רבות
בתקופות העתיקות מרחו חומרים שונים, אשר הם עשויים מחומרים טבעיים על גופם. במטרה לשמור על עור בריא, צעיר יפה ורענן. בשנות השישים החלו לבצע ניתוח פלסטיים שונים אשר עד היום מבצע מנתח פלסטי ניתוחים אילו.

טיפולים אסתטיים או ניתוח פלסטי בקרב גברים
בשנים האחרונות, חלה מודעות עצומה למראה. לכן ניתן להבחין כי מידי יום ביומו עושים מספר רב של טיפולים אסתטיים ושל ניתוח פלסטי כדי לשפר את המראה. ניתן להבחין כי גם גברים רבים כיום עושים ניתוחים אילו.

כירורגיה פלסטית
ישנם סוגים שונים של תהליכי כירורגיה פלסטית כאשר הנפוצים ביותר הם ניתוח לשינוי מראה או העלמת נימים

סוגים שונים של ניתוחי אף
ישנם מצבים שונים אשר אנו נצטרך בהם לבצע ניתוח פלסטי של ניתוחי אף, אשר אותם ייבצע מנתח פלסטי אשר הינו מקצועי בתחום. היות ולא תמיד עוזר טיפולים אסתטיים למתן פתרון לבעיות אשר יש לנו עם האף.

סיבות לעשות ניתוחי אף
מספר האנשים אשר בוחרים לעשות ניתוח פלסטי, של ניתוחי אף גדל מידי יום. ניתן להבחין כי יש סיבות שונות לעשיית ניתוח זה. מסיבות אסתטיות או מסיבות רפואיות אשר בהן יש בעיה במחיצות של האף. כתוצאה מכך קשה לנשום או אפילו קשה להריח.

הרגשת המנותחת בעניין של ניתוח הרמת שדיים
מספר רב של נשים, מגיעות למרפאה, על מנת לבצע ניתוח פלסטי של הרמת שדיים. כדי להעניק לחזה מראה יפה, אסתטי ומושלם. לא כולם מבינים את המנותחת, אך החשוב ביותר מה היא חשה לגבי העניין של הניתוח.

ניתוח שאיבת שומן וסוגים שונים
שאיבת שומן היא ניתוח אשר מטרתו חיטוב של אזורים מסויימים בגוף אשר הצטבר בהם שומן. מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר ועניין ועל כן הוא מכיל גם סיכונים ואפשרות לתופעות לוואי

הרמת חזה עם שתלי סיליקון
הרמת חזה עם שתלי סיליקון היא הליך שבסופו מושג חזה זקוף יותר ובעל נפח, ולכן מתאימה למי שהחזה שלה איבד מיציבותו ומנפחו

הלבנת שיניים ושיטותיה
הלבנת שיניים הינה הליך אסתטי שנכלל במסגרת טיפולי שיקום פה במרפאות רפואיות ובמרפאות אסתטיות, ומטרתו היא לטפל במראה לא אסתטי של שיניים חומות, צהובות, שחורות או אפורות

שיטות ניתוח הגדלת חזה
שיטות ניתוח הגדלת חזה הופכות יצירתיות יותר ויותר עם השנים, וכיום ניתן להגדיל את החזה במספר שיטות ניתוח, וגם בשיטות המכונות ללא ניתוח

ניתוח הרמת שדיים כדי להעלות את הביטחון העצמי

ניתוח הרמת שדיים הוא ניתוח פלסטי נפוץ ביותר, כיוון שמידי יום מספר גדול מאוד של נשים עוברות את הניתוח הנ"ל. כמובן שמאוד מאוד, חשוב כאשר עושים ניתוח פלסטי חובה לקחת מנתח פלסטי אשר הוא אכן מומחה בתחום.

כיצד מתבצע ניתוח הגדלת שדיים
כיום ניתוח של הגדלת שדיים הינו ניתוח נפוץ מאוד, נשים רבות מחליטות לעבור ניתוח זה החל מגיל צעיר ועד נשים אשר כתוצאה מן הלידה מראיהו של השד לא חזר להיות כמו לפני הלידה.

בוטוקס בהריון
בוטוקס בהריון נחשב לטיפול שנוי במחלוקת. יש מי שיגידו שהחומר מהווה סכנה לעובר ולאם. ויש מי שיגידו שאין הוכחה חד משמעית שהבוטוקוס מסוכן יותר מאשר כל חומר אחר

גדילה במספר ניתוחי הגדלת חזה וגם שאיבת שומן
כיום ישנה נגישות ענקית לתחום של טיפולים אסתטיים בעניין של ניתוח הגדלת חזה, ושל ניתוח שאיבת שומן. המודעות למראה העצמי מאוד גדלה. ומחירן של הניתוחים ירדו לכן כל אחת ואחת מאיתנו יכולים להרשות לעצמם לבצע ניתוחים פלסטיים, אך חובה להתייעץ עם מומחה על ביצוע הניתוח.

שיפור המראה והנשימה בעזרת ניתוח אף
ישנם אנשים אשר נולדים עם בעיה במבנה האף, בעיה זו גורמת להם לכך שהם לא יוכלו להריח כלל, או שתהיה להם יכולת הרחה נמוכה ביותר עד כמעט בכלל לא ניתן לתקן זאת בעזרת ניתוח אף.

שאיבת שומן ,ניתוח פלסטי והלשכות הטיפול
ניתוח שאיבת שומן יבוצע בהרדמה כללית מלאה שתבוצע על ידי מנתח פלסטי ויתארך שלוש שעות לפחות בהתאם לגודל השאיבה ולשיטה שנבחרה.

ניתוח מתיחת צוואר
מתיחת צוואר הינו פתרון אסתטי טוב ביותר לתיקון של נפילת הפנים או הצוואר. המטרה היא לצור מראה הרמוני וצעיר יותר של כל הפנים והצוואר.

שיטות שונות של העלמת קמטים
כיום ניתוחים פלסטיים אשר משמשים לשיפור המראה הינם מאוד נפוצים, באחוז גדול מכלל האוכלוסייה. ניתן לבצע העלמת קמטים בעזרת ניתוח פלסטי או בעזרת הזרקת חומר בוטוקס, השאלה איזה שיטה כל אחת בוחרת לעצמה במטרה של העלמת קמטים.

העלמת קמטים בעזרת פילינג
כיום ניתוחים פלסטיים אשר משמשים לשיפור המראה הינם מאוד נפוצים, באחוז גדול מכלל האוכלוסייה. ניתן לבצע העלמת קמטים בעזרת ניתוח פלסטי או בעזרת הזרקת חומר בוטוקס, השאלה איזה שיטה כל אחת בוחרת לעצמה במטרה של העלמת קמטים.

ניתוח אף רפואי
ניתוח אף רפואי כולל את אותם הסיכונים הכרוכים בניתוח אף למטרות אסתטיות בלבד, אך להבדיל כאשר הניתוח מבוצע במטרה להקל על בעיית נשימה ולא מתוך צורך אסתטי בלבד

תהליך שאיבת שומן
שאיבת שומן לשיטותיה השונות היא תהליך ניתוחי נפוץ מאוד, שיש לו תופעות לוואי ניכרות אך סבירות ורמת סיכון נמוכה מאוד, כך שלא במקרה, אחרי כמה שנים של חשדנות מצד הצרכן הישראלי

שיטות הגדלת חזה
הגדלת חזה הפכה בעשורים האחרונים לפופולרית מאוד בקרב נשות העולם המערבי, כשגם נשות ישראל השמרניות מעט יותר הצטרפו בשנים האחרונות למגמה העולמית כך שגם אצלנו מתבצעים היום מאות רבות של ניתוחי הגדלת חזה בשנה.


עמוד 5 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.