אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ניתוחים פלסטיים

מאמרים בנושא ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים העוסקים בין היתר בנושא: ניתוחי חזה, השתלת שיער, ניתוח אף, מנתח פלסטי, שאיבת שומן, טיפולי בוטוקס ועוד.

ניתוחי חזה בישראל - הרמה, הגדלה ושחזור
ניתוחי חזה הינם אחד מהניתוחים השכיחים ביותר אשר קיימים וישנם המון סוגי ניתוחים אשר כל אחד מהם משפיע בצורה שונה על מבנה החזה. בין ניתוחי החזה ניתן למצוא הגדלת חזה, הרמת חזה וכן שחזור חזה.

אופנת היופי - שינוי חזה בניתוח פלסטי
ניתוחים פלסטיים הם כמו אופנה. זאת אומרת, כל פעם מופיע טרנד אחר אשר סוחף חלק נכבד מן האוכלוסייה וארי תקופה מוחלף הטרנד הנוכחי בטרנד אחר. בדיוק כך אוכלוסייה נכבדת מן העולם בוחרת מה כדי לשנות בגוף שלהם בכל תקופה.

ההיבטים הפסיכולוגיים שמאחורי הניתוח להגדלת חזה
התדמית הסטריאוטיפית של נשים שביצעו ניתוח להגדלת חזה, נוטה להתייחס לנשים צעירות, יפות, לעיתים מפורסמות או כאלה שרעבות לתשומת לב.

שאיבת שומן או מתיחת בטן
לפני הניתוח שאיבת שומן בדומה לכל ניתוח או פעולה פולשנית אחרת מתבצעת פגישת ייעוץ בנוכחות מנתח פלסטי בה הוא מעריך את מצבו הבריאותי הכללי של המטופל,איכות העור ,פיזור השומן וכמותו וכמובן לבל נשכח את האזורים אשר המטופל מעוניין להסיר.

הגדלת חזה לנשים לאחר לידה
בעקבות הקידמה ואחוזי התמותה העולים.. ועל מנת לספק את "מעיין הנעורים המחודש" פונות המון נשים לכיוון של טיפולים אסתטיים בהן מנתח פלסטי דואג לטשטש ולהעלים סימנים ולעצב את הגוף מחדש כפי שהיה קודם תהליך ההיריון והלידה.

הקטנת חזה לנשים - רפואי או אסתטי
המטרות הנוספות לניתוח הקטנת חזה הן בראש ובראשונה מטרות רפואיות.במרבית המקרים ניתוחים פלסטיים כגון הקטנת חזה לא מבוצעים אלא אם השדיים הגיעו לשיא ההתפתחות כלומר בסוף גיל ההתבגרות. עם זאת אפשר לבצע טיפולים אסתטיים מסוג זה גם בשלבים מוקדמים במקרה שהשדיים גדולים מאוד

הגדלת חזה מקטן לגדול
לפני שבעצם מחליטים על ניתוח הגדלת חזה יש להבין מהו הגודל האידיאלי והמחמיא ביותר לאישה. כמובן שהנתון הבא משתנה בהתייחס למשקל האישה אם זאת אין מחקרים שהוכיחו כי יש גודל אידיאלי משום שזה עניין של טעם ויש אנשים שמעדיפים חזה גדול ויש שאוהבים אותו קטן.

ביוטיק- הקטנת שפתיים
כיום, בעידן שבו ניתן לשלוט בכל תו הבעה בפנים או בגוף בכלל, וישנה היכולת לשנות איזה איבר שנרצה על פי דרישה

הכנה לניתוח להגדלת חזה
ניתוח להגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר בעולם כיום. נשים מכל הגילאים והרקעים הסוציאלים בוחרו לעבור את הניתוח ממגוון סיבות, שרבות מהן נוגעות לבטחון עצמי והערכה עצמית.

ניתוח להרמת חזה – התבוננות ביתרונות
ניתוח להרמת חזה עבר התפתחות משמעותית בעשורים האחרונים, וכיום הוא הפך לניתוח מדוייק, המסב למטופלות אושר רב מהתוצאות הטובות.

גלולות להגדלת החזה – החלום ושברו?
בשוק מוצרי הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי, קיים מגוון רחב מאד ולעיתים מבלבל של מוצרים עם שלל הבטחות שונות. כל המוצרים הללו, יחד עם האפשרות הזמינה של לבצע ניתוחים פלסטיים, מובילים אליהם נשים וגברים כאחד, המחפשים דרכים לשיפור המראה החיצוני.

ניתוח להגדלת חזה – למה עלי לצפות?
שתלי סיליקון, בניתוח להגדלת חזה הם מהמבוקשים ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים הקיימים.

שאלות ותשובות על בוטוקס מול מתיחת פנים
מזה שנים רבות הבוטוקס שולט ביד רמה בשוק המוצרים נגד קמטים. יצרני הבוטוקס דיווחו על יותר מ -3 מיליון טיפולים שבוצעו בשנת 2005.

דרכים להגדלת חזה
נשים בוחרות בניתוח הגדלת חזה מכמה סיבות. מרבית הנשים בוחרות להחזיר את צורתו של החזה לאחר שהצטמק בעקבות לידה והנקה. ישנן נשים בעלות חזה קטן שאינו פרופורציונאלי למבנה גופן והן רוצות להרגיש נשיות יותר וניתוח החזה אכן תורם למראה החיצוני שלהן ולביטחון העצמי.

ניתוחים קוסמטיים: ניתוח להגדלת חזה
ניתוח פלסטי קוסמטי הוא המושג הניתן למשפחת הניתוחים שמטרתם – שיפור המראה הפיזי – החיצוני של המטופלים.

טיפול של ניקול
ניקול הלפרין מלכת היופי לשעבר גאה להציע 'טיפול של ניקול'.
טיפול של ניקול הנו ייחודי במובנים רבים בגין הרקע של ניקול הלפרין

ניתוח אף - שלמות בהישג יד!
אין דבר מושלם. אך שלמות, היא דבר שאנו תמיד שואפים אליו. אין זה משנה באם זו שלמות בעבודה, שלמות בחיים או שלמות במראה שלנו.

סיכונים אפשריים כתוצאה מניתוח להגדלת חזה
ניתוח להגדלת חזה הוא ניתוח שכיח, פופולארי ונחשב לבטוח. כמות הסיבוכים ביחס למספר הניתוחים המבוצעים היא מזערית.

ניתוח פלסטי באף – מחירים ומידע כללי
ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם.

הקשר בין ניתוח פלסטי לבין ביטחון עצמי
לפני שניתוחים פלסטיים הפכו להליך מקובל, כמעט כמו ללכת לטיפול קוסמטי, אם למישהו הייתה בעיה עם המראה החיצוני שלו, היו פשוט אומרים לו: "אתה יפה כמו שאתה" או "תלמד לקבל את עצמך ותאהב את מה שיש".

סוגים שונים של ניתוחי חזה
ניתוחים להגדלת חזה מזמן הפכו להיות בין הניתוחים הפופולאריים בתחום הרפואה הפלסטית. לצד ניתוח אף, אשר נמצא גבוה ברשימת הניתוחים, מבוצעים בישראל מידי יום ניתוחי חזה מכול הסוגים הקיימים: הגדלת חזה, הקטנת חזה, הרמת חזה ועיצוב.

הכנה פיזית ונפשית לקראת ניתוח להגדלת חזה
אם את מתכננת ניתוח להגדלת חזה, אין דבר שייצור וודאות גבוהה יותר מאשר להתכונן לתהליך כראוי.

ניתוח אף - לא מה שחשבתם
מכל הניתוחים הפלסטיים הקיימים, ניתוח פלסטי באף הוא המסובך ביותר.

מתיחת פנים - ניתוח קוסמטי עם תוצאות נראות לעין!
מהי מתיחת פנים?
מתיחת פנים היא ניתוח קוסמטי המתמקד בעיצוב מחדש של תווי הפנים בכדי להקנות להם מראה צעיר יותר.

מספר עובדות מעניינות אודות טיפולי הסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בלייזר הוא תהליך שקיים בסביבה כבר למעלה מ-12 שנים באופן מסחרי וכ-30 שנים באופן נסיוני. רופאי עור רבים ממליצים על הסרת שיער בלייזר ולא ע"י שעווה.

היפטרו כבר היום מהמשקפיים - תיקון ראייה בלייזר
אנשים בעלי ליקויי ראייה, הזקוקים למשקפיים, אינם יכולים להסתדר בלעדיהם. חלקם, בייחוד ילדים, אף סובלים מדימוי עצמי נמוך ומהצקות. הפתרון לכל הבעיות הללו - ניתוח הסרת משקפיים בלייזר.

טיפולי בוטוקס זולים - האם זה מומלץ?
מיליוני טיפולים קוסמטיים נערכים מדי שנה ע"י שימוש בבוטוקס, בשל האפקטיביות האדירה של הטיפול בהחלקת קמטים וביצירת מראה עור בריא וצעיר יותר.

האם קיים קשר בין ניתוח להגדלת חזה ולבין מחלת הסרטן?
לפי תוצאות מחקר, אשר נערך במשך מספר עשורים, נמצא כי אין קשר בין הגדלת חזה לבין סרטן השד.

שתלים להגדלת חזה: סוגים וצורות
בחירת שתלי סיליקון המתאימים לך ביותר, לפי סוג, צורה וגודל - הינה דבר הכרחי וחשוב כאשר שוקלים לבצע ניתוח להגדלת חזה.

ניתוח שאיבת שומן מהירכיים
שאיבת שומן הוא הליך רפואי שנעשה לרוב למטרות קוסמטיות, כלומר בכדי לעצב איברים כמו ירכיים, בטן ועכוז. טיפולי שאיבת שומן מהירכיים לא חייבים להיות ארוכים, ולעיתים אף נמשכים בין 45 דקות לשעה וחצי. ניתוחי שאיבת שומן תלויים מאד במהי מטרתכם וציפייתכם מהניתוח.

ניתוחים קוסמטיים: ניתוח אף
ניתוח פלסטי לאף, הוא ניתוח מורכב ומתוחכם הדורש ידיים מיומנות ומנוסות בכדי שהניתוח יתבצע באופן מושלם.

פילינג כימי - טיפול אנטיאייג'ינג
פילינג כימי - טיפול אנטי אייג'ינג:כמו שהשם מרמז, פילינג כימי מקלף תאי עור מתים בעזרת כימיקלים.

אודות ניתוח למתיחת בטן
ניתוחים פלסטיים זכו לתומכים רבים מכל רחבי העולם, בשל החדשנות התמידית במציאת דרכים לשיפור המראה החיצוני של הגוף. ניתוח למתיחת בטן איננו יוצא דופן.

ניתוח אף פורום
החלטתם שאתם מעוניינים לעבור ניתוח פלסטי ואתם מחפשים מידע אמין בנושא?

הגדלת חזה מחירים לפי ההגדלה
רוצים לעבור שיפוץ ולא של הבית? בואו לקבל את כל הפרטים. אם תבררו אצל מדגם של בני משפחה וחברים מחייכם, וככל הנראה תגלו שחלקם עברו טיפול אסתטי זה או אחר. וגם אם לא, ניתן לדעת בביטחון שחשבו על העניין הזה - במידה והם טרם התקשרו כדי לקבוע תור למכון טיפולים...

הרמת חזה ללא ניתוח
מתעניינים בתחום הרפואה הפלסטית? בואו לקבל את כל הפרטים!

טיפולים למילוי ועיבוי שפתיים
לתוצאות זמניות, המספיקות רק לשעות בודדות, לאירוע מיוחד – ישנם קרמים ושפתונים שניתכן לקנות ויקנו לשפתייך מראה מעובה ומלא יותר. לפני ששוקלים טיפולי שפתיים המחזיקים זמן רב יותר, מומלץ לצפות בתמונות של לפני ואחרי הטיפולים השונים.

העלמת קמטים מאיזור המצח בעזרת בוטוקס
בוטוקס הפך להיות שיטת הטיפול המועדפת ביותר להעלמת קמטים וסדקים הנוצרים עם

הגיל. השימוש בבוטוקס נעשה גם בגברים וגם בנשים הרוצים להראות בעלי עור פנים חלק

וצעיר.

שאיבת שומן מחירים
חושבים שהאף זקוק לשיפוץ? מעוניינים להסיר שיער מיותר? ומה לגבי החזה, שאיבד מזקיפותו?

בדרך לניתוח אף
ניתוח אף מתבצע, ברב גדול מהמקרים, דרך הנחיריים על מנת להימנע כמה שניתן מצלקות.

בחירת שתלים להגדלת חזה
במאמר זה, אנו נציג בפניכם מספר נקודות חשובות שכדאי לשקול אותם בעת בחירת השתל הנכון לפני ניתוח להגדלת חזה. מאמר זה מתאר סוגים שונים של השתלים והגדלים שלהם.

הצרת היקפים
הצרת היקפים זהו תהליך אשר מאפשר צמצום היקפים בחלקים שונים בגוף. האזורים הנפוצים ביותר הם ישבן, ירכיים, שוקיים, ידיים ואזור הבטן

איפור לאחר ניתוח פלסטי
אם עברת ניתוח פלסטי לאחרונה או שאת שוקלת לבצע את הפעולה, את יכולה להיעזר באיפור מקצועי לאחר הניתוח אשר יעזור להסתיר חיתוכים, סימנים, צלקות, חבורות ונפיחויות

מיני מתיחת פנים: הליך פופולארי שאולי יתאים גם לך
מיני מתיחת פנים מכונה כך בגלל שהיא עושה כמעט את כל מה שמתיחת פנים מלאה עושה, אך עדיין מעט פחות. מיני מתיחת פנים מספקת תיקונים לסימנים מוקדמים להזדקנות, אך בניגוד למתיחת פנים מלאה, רק באיזורים ממוקדים – בד”כ באיזור התחתון של הפנים.

המדריך לשאיבת שומן
הרבה אנשים חושבים שלאחר תהליך שאיבת שומן, הם יהיו רזים לעד. אלה שתהליך שאיבת שומן בא להוציא את תאי השומן שהצטברו במקומות מסוימים בגוף כגון: המותניים, הירכיים, שיפולי הבטן, הסנטר ואצל גברים גם החזה.

כל מה שרצית לדעת על ניתוח אף
קיימים שני סוגי עיקריים של ניתוח אף: ניתוח אף קלאסי המבוצע דרך הנחיריים והיתרון שלו הוא בכך שהוא לא מותיר כל סימן וניתוח אף פתוח המקנה גישה לסחוסים ומתרפא לאט יותר.

הפנים של מתיחת פנים
הפנים האידיאליות לניתוח מתיחת פנים הינם פנים בהן העור החל לצנוח, הן בפנים והן בצוואר, אך הוא עדיין אלסטי וגמיש. ניתוח מתיחת פנים אינו יכול לעצור את הזמן ובעיקר לא את תהליך ההזדקנות, הוא יכול לשפר את המראה ולתת מראה בריא ורענן יותר.

ניתוח הקטנת חזה : סיכונים ותופעות לוואי
במאמר זה תוכלו למצוא מידע רב אודות ניתוח הקטנת חזה, הסיכונים ותופעות הלוואי שלאחר ניתוח הקטנת חזה.

שפתיים ישקו – עיבוי שפתיים
שפתיים תמיד היו מוקד לטיפוח אסתטי, ולפני שהומצאו טיפולים כמו ניתוח שפתיים או מילוי שפתיים נשים ניסו בלי הרף להדגיש את האיבר הזה שלהן באמצעות צבעים ולסדר לעצמן עיצוב שפתיים ביתי באמצעות משחות צבעוניות

הגדלת שפתיים – סיפור מהאגדות
אין פלא שרבות מאיתנו חושקות בשפתיים חושניות שיביאו את נסיך חלומותינו קרוב קרוב אלינו. אנחנו מחפשות מידע על עיבוי שפתיים, עיצוב שפתיים, ניתוח שפתיים, מילוי שפתיים, הגדלת שפתיים... שפתיים!


עמוד 7 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.