אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ניתוחים פלסטיים

מאמרים בנושא ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים העוסקים בין היתר בנושא: ניתוחי חזה, השתלת שיער, ניתוח אף, מנתח פלסטי, שאיבת שומן, טיפולי בוטוקס ועוד.

הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה זה ניתוח פלסטי אשר נועד להגדיל או לשחזר (אחרי ההיריון או ירידת משקל פתאומית) את השד, לשפר את צורת השד או הסימטריה של הפטמות.

מתיחת עפעפיים
ניתוח למתיחת עפעפיים הוא פשוט ומהיר. הניתוח יעזור לך להחזיר את המראה הצעיר והשפעתו ניכרת במשך זמן רב.

מתיחת פנים
ידוע שהאלסטיות של עור הפנים לאחר גיל 30 אובדת במידה ניכרת. קמטים- תוצאה של מתיחת השכבות על פני השטח של העור, תוצאות של המתיחה- היווצרות הקמטים ומראה לא אסתטי על הפנים והצוואר. עם שינויים אלה של העור בהחלט צריך להילחם.

ניתוח אף
ניתוח אף הוא הניתוח הכי מורכב והכי יצירתי באותה המידה. החלק היצירתי של פעולה זו הוא לטפל בבעיה כיצד התוצאה הסופית של האף תתאים לתכונות הבודדות בפנים שלך.

היתרונות והחסרונות בניתוחים פלסטיים
לפני הכל קריטי לאחל גוד לאק לחוקרים שמרבים לטעון כי הסרת שיער או השתלת שיער היא לא דבר חסר תקדים עבור גברים ונשים בכל הגילאים. מתי שחוקרים כמו ד"ר אמיר נודלמן אומרים באופן או צורה פורמלית שלא ניתן לשפר צמיחה או לחליפין לצמצם גדילה על-ידי פרוצדורה אידיאלית זו...

הקטנת חזה טבעית
במאמר זה תוכלו למצוא מידע רב אודות הקטנת חזה טבעית. בנוסף, בגוף המאמר מופיעים קישורים דרכם ניתן להכנס לאתר "פורטל חזה" בו מידע מקיף בכל הקשור לניתוחי חזה ואפשרות לביצוע השוואת מחירים.

בוטוקס ותופעות הלוואי שלו
בוטוקס ותופעות הלוואי שלו, בעד ונגד בוטוקס, מה חשוב לבדוק ולמה !!

רפואה קונבנציונלית, נשירה שיער והשתלת שיער
היות ולאחר הניתוח לא מוסרים הוראה טובה יותר כיצד להימנע במקביל מכאב גב באחרת מטיפול השתלת שיער, רוב הסיכויים הם שבחורות שעברו ניתוח של הגדלת חזה יסבלו בגין כאבי גב בעקבות ההליך רפואי.

שיקום הפה
כמובן שפרט לפן האסתטי כולם רוצים שיניים חזקות ובריאות המתפקדות כהלכה, לשם נוחות זמן האוכל. אך חבלות שונות, שחיקה ארוכה או פשוט היחלשות השיניים, הרקמות הרכות בפה ועצמות הלסת גורמות לכך ששינינו אינן פועלות ונראות היטב כתמול שלשום.

איך בוחרים מנתח פנים
ואם כאשר נכנסים לחנות במטרה לקנות דבר מה מעוניינים לצאת ממנה עם המוצר האיכותי ביותר, כאשר עומדים לעבור טיפול אסתטי אשר ישפיע על מראה פנינו למשך שארית החיים, הדבר החשוב ביותר הוא בחירת המנתח והמרפאה שבה יתבצע הניתוח.

שיטות להסרת שיער
רת שיער גברים ונשים – כיום שתי השיטות הפופולריות ביותר להסרת שיער הן הלייזר והסרת שיער IPL או קרן האור, אשר מבטיחות תוצאות נאות, הסרה של כ-80% מהשיער בתוך מספר טיפולים.

ניתוח להרמת חזה
הרמת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר של שני העשורים האחרונים. נשים רבות סובלות מצניחת השד, בעקבות התפתחות טבעית של הגוף, ירידה משמעותית במשקל, הנקה או השפעת כוח המשיכה. לכן נשים רבות בוחרות להחזיר את זקיפותו של החזה לקדמותו באמצעות טיפולי הרמת חזה.

תיקון מומים מולדים
חלק עיקרי מתחום הכירורגיה הפלסטית בילדים עוסק בתיקון מומים מולדים. מורכבות הניתוחים והעובדה שהם מתבצעים על ילדים הופכת את הפרוצדורות הללו לרגישות במיוחד.

אודות ניתוחי שאיבת שומן
ליפו סקציה- ניתוח שאיבת שומן. כיום ניתוח פלסטי מסוג זה נחשב ליעילים ביותר בעיצוב הגוף. שאיבת שומן הינו הליך כירורגי לצמצום היקפים של הגוף בעיקר באזור הישבן, הבטן והירכיים.

צלקות מניתוחים פלסטיים
ניתוחים פלסטיים נועדו בכדי לשפר מראה אסתטי. כאשר בוחנים את הצלקות שנותרות לאחר ניתוחים פלסטיים מסוימים לעיתים קשה להבין מדוע אותו אדם בחר ליצור בעצמו פגם במקום פגם אחר שהיה קודם.

ניתוחים פלסטיים - נחלת המין היפה?
צמיחת מודעות הגברים בישראל למראה שלהם ולנושא הטיפוח יצרה מצב בו ניתוחים פלסטיים היום הם אינם נחלת המין הנשי בלבד. במאמר זה תמצאו כמה מהניתוחים הפלסטיים הבולטים הפופולאריים אצל גברים.

ניתוחים פלסטיים משולבים – בעד ונגד
ניתוחים משולבים בעולם הפלסטיקה הם ניתוחים פלסטיים שונים הנערכים באותו הזמן תחת אותה הרדמה. במאמר זה נפרוש את היתרונות אל מול החסרונות של ניתוח כזה.

ניתוח החזה על סוגיו השונים
ניתוחי חזה הם בין הניתוחים הפופולאריים ביותר בתחום הרפואה הפלאסטית.לצד ניתוח אף, אשר גם הוא עומד גבוה ברשימה, ניתוח החזה, על כל סוגיו מתבצע בישראל מידי מיום.

ניתוח הגדלת חזה
מאמו פלסטיקה- ניתוח חזה, שינוי צורה של החזה ומתיחת בלוטות חלב. נועד במקרים: חזה נופל, חזה גדול מדי, חזה קטן מדי, צורה אסימטרית של החזה.

ניתוח אף:
ניתוח אף הוא אחד מניתוחים פלסטיים הנפוצים. פונה לקהל רחב מאוד- מאוד מתאים גם לגילאים צעירים וגם לאנשים מבוגרים אשר מעוניינים לשפר את המראה החיצוני או נחוץ מסיבות רפואיות.

השפעת גודל חזה האישה על כאבי גב
חזה הוא נושא טעון מאוד אצל חלק מהנשים, בין אם הוא גדול מידיי או קטן מידיי. מעבר להשלכה האסתטית ישנו קשר ישיר בין חזה גדול לבין מצב הגב. מחקרים מגלים כי חזה גדול משפיע באופן ישיר על עקמת באזור הגב העליון והגב התחתון. כמו כן חזה גדול לעיתים גורם לכאבי צוואר, ראש וכאבים בידיים.

טיפול פסיכולוגי אקספרס – הקשר בין ניתוחים פלסטיים ושיפור עצמי
פעם, לפני שניתוחים פלסטיים היו עניין פשוט בערך כמו ללכת לקוסמטיקאית, אם למישהו הייתה בעיה עם המראה שלו היו פשוט אומרים לו: "אתה יפה איך שאתה. למד לקבל את עצמך ותשלים עם מה שיש".אז נכון שזה האידיאל, ונכון שהשלמה עצמית היא משאת נפשו של כל אחד מאיתנו...

החלמה לאחר ניתוחים פלסטיים
במאמר זה אסביר בקצרה על תהליך ההחלמה שלאחר ניתוח הגדלת חזה, ניתוח שאיבת שומן וניתוח מתיחת פנים .

ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה הינו אחד מהניתוחים הפופולאריים במחוזותינו. יש נם כמובן מנתחים פלסטיים מומחים לתחום הגובים לא מעט מרשרשים תמורת השירות שהם נותנים, ומאידך ישנם שרלטנים שמספרים סיפורים על כמה הם טובים אבל בפועל התוצאות שלהם די מאכזבות.

הגדלת חזה – סיכונים
בהגדלת חזה, כמו בכל ניתוח למעשה, ישנם סיכונים שצריך לקחת בחשבון.הסיכויים לניתוח חזה שיסתיים עם תוצאות לא טובות הם נמוכים, אך חשוב להיות מודעים לסיכונים הקיימים ולהכניס אותם לרשימת השיקולים של בעד או נגד ניתוח הגדלת חזה.

הגדלת חזה טבעית – יש חיה כזו?
ישנם פרסומים רבים המציעים לנשים חלום – חזה גדול יותר בלי ניתוח. החלום הזה לעיתים כל כך מפתה שנשים מוציאות מכספן ומסכנות את בריאותן מבלי לבדוק עד הסוף את המשמעויות.

גיל מתאים להגדלת חזה
מהו הגיל המתאים לניתוח הגדלת חזה? בחורות צעירות שאינן מרוצות מגודל החזה שלהן לעיתים מנסות לשכנע את הוריהן שיאשרו להן לעבור את הניתוח לפני גיל 18. האם זה לגיטימי?

אלטרנטיבות לניתוחים פלסטיים
יחד עם גל הרפואה המשלימה הגיעו למחוזותינו טיפולים אלטרנטיביים שונים שמציעים תחליף להליכים כירורגיים אסטטיים שונים כמו מתיחת פנים או שאיבת שומן.

איך לבחור מנתח פלסטי?
אין צורך לומר כמה קשה היא ההחלטה לעבור ניתוח פלסטי ועוד יותר קשה ממנה היא בחירת המנתח הפלסטי שיבצע את אותו ניתוח שהחלטנו לעבור.ניתוחים פלסטיים מבוצעים מידי שנה באלפים. רובם עוברים בצורה חלקה אך קיימים פה ושם גם מקרים של ניתוחים פלסטיים שלא עלו יפה וגרמו לסבל

בחירת השתל הנכון בהגדלת חזה
מאמר זה יביא בפניכן מספר נקודות שיש להתייחס אליהן בעת בחירת שתל בניתוח להגדלת חזה. המאמר מתייחס לסוגי השתלים השונים הקיימים וגודלם.

מתיחת פנים Face Lift – מתיחת שרירי פנים ועור הפנים
מתיחת פנים הוא הליך פלאסטי פופולארי בתחום ניתוחים פלסטיים. מצד אחד מאוד מפחיד- הרדמה, חתך, נפיחות, מה יגידו חברים..., מצד שני הזמן לא עוצר ולא יהיה צורך יותר במסכות יקרות ובילוי של שעה מול מראה כדי להסתיר את כל סימני הזמן.

מידע על שחזור שד
אחת מתשע נשים בארץ לוקות בסרטן שד וחלקן עוברות כריתת שד כחלק מהטיפול במחלה. רק כ- 30% מכלל הנשים אשר עוברות כריתת שד בישראל, מבצעות שחזור שד. מאמר זה מדבר על ניתוחי שחזור שד ועל דברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר שוקלים לבצע ניתוח שחזור שד

לימוד עשתה את הניתוח סוף סוף
המקרה של לימור אחת לא שם בדוי שעשתה ניתוח הגדלת חזה, סיפור אמיתי שסיפרה לי שכנה של ההורים, מצוטט ללא שינויים.

ניתוח פלסטי אז והיום
ניתוח פלסטי הוא מושג חדש יחסית. אם נולדת בעבר עם עיוותים בפנים, אף ארוך, אוזניים ענקיות, חזה קטן או גדול בצורה מוגזמת, או כל פגם גופני אחר, לא היה לך מה לעשות עם המצב הזה, וההשפעה על כל חייך כצעיר או כבוגר היתה ממשית

ניתוחים פלסטיים באף
אחד הניתוחים הפופולאריים בארץ הם ניתוחי אף, ניתוחים אלה מצטרפים לטרנד החדש: להיות יפים, אם מדובר על ניתוחים פלסטיים כמו אף, חזה ועוד, וגם טיפולי יופי כמו הסרת שיער, צלוליטיס ועוד.

מתיחת בטן: סיכונים אפשריים
ניתוח מתיחת בטן הפך בשנים האחרונות לחלופה פופולארית מאוד לשיטות הדיאטה השונות. מתיחת הבטן משמשת לטיפול באנשים עם בעיות בריאות הקשורות להשמנה.

ניתוח מתיחת פנים
לפני שמבצעים ניתוח מתיחת פנים צריך לדעת כמה עובדות חשובות על הניתוח:הניתוח עצמו אינו לנצח! אמנם הניתוח מסיר עודפי עור שנשארו ממתיחת הפנים, אולם העור ממשיך בצמיחה ובגדילה ולכן ילך ויעשה רופס יותר ויותר במשך השנים. כך שלאחר תקופה מסוימת העור שוב יהיה רופס ולא מתוח.

הגדלת חזה
האם מזהים חזה מנותח? האם זה משנה אם החזה טבעי או מנותח?
תלוי את מי שואלים.

ניתוח אף
ניתוח אף הוא ניתוח קוסמטי נפוץ מאוד. לניתוח יש מעט סיבוכים והוא נחשב לבטוח יחסית

ניתוחי פנים
חיוך, הבעות, עצב ושמחה, הפנים שלנו הם החזית שלנו, דרכם אנו מביעים את הרגשות, הם כרטיס הביקור שלנו. כל הסיבות האלה ועוד גורמים לאלפי ישראלים לעבור בכל שנה ניתוח מתיחת פנים, מה עוד אפשר לדעת על ניתוח שכזה?

להיות חלקים
כולם אוהבים להיות חלקים ויפים, מכוני הסרת שיער מציעים מגוון טיפולים ולא רק לנשים הסרת שיער לגבר זה הטרנד החדש, מה צריך לדעת לפני שאתם ניגשים לטיפול כזה? הנה כמה טיפים חשובים:

לעבור ניתוח באף
העשורים האחרונים והתפתחות הניתוחים הפלסטיים מאפשרים לעבור ניתוח בקלות ובעליות השוות לכל כיס, תחום האסתטיקה עבר מהפכה של ממש, היום אפשר להגדיל, להוסיף, להוריד, ליישר- כמעט בכל איבר בגוף, לשפר את איכות החיים והמראה החיצוני זה בהישג יד..


עמוד 8 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.