אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רפואת שיניים3 סיבות למה כדאי לך להיות רופא שיניים
אין מה לעשות - הגאווה של כל אמא יהודיה זה שהבן שלה רופא. לא משנה אם אתה מנתח לב, וטרינר או רופא שינים העיקר שיש קידומת של התואר דוקטור לפני השם.

מהם 3 הדברים החשובים ביותר במרפאת שיניים?
היום, להבדיל מבעבר, האפשרות של המטופל לבחור את טיב השירות וכן האלטרנטיבות שעומדות בפניו ואסור לנו להתפשר על האיכות של הטיפול המגיע לנו.

4 סיבות נושאים קריטיים שצריך לדעת על יישור שיניים
בעבר היה נהוג לחשוב שיישור שיניים הוא תהליך מקובל ונהוג רק לבני נוער. יתרה מזאת, בעבר היה נהוג לחשוב שטוב יותר ונכון יותר לבצע תהליך יישור שיניים בגיל צעיר כי השיניים צעירות או שהם רק סיימו להתפתח. כדי למנוע את המבוכה שבמראה "נערי" זה.

טיפול בנחירות ובתסמונת דום נשימה בשינה
נחירוץ היא בעייה אסטטית מציקה מעין כמותה, לעיתים זהו גם סימן לבעייה בריאותית של ממש - תסמונת דום נשימה בשינה. ההתקן הדנטלחי נחשב לאחד הטיפולים היעילים והנוחים להתמודדות עם הבעייה

כל השיטות ליישור שיניים למבוגרים וילדים
יישור שיניים יכול להיעשות למבוגרים ולילדים, למתבגרים ואפילו לזקנים. בגילאים שונים מתרחשים שינויים בשיניים, בלסת ובחניכיים, שגורמים לשיניים לזוז קדימה ואחורה ולהיות לא אחידות ולא ישרות.

יישור שיניים למבוגרים, חלק ג’
על מנת לזוז ולהתיישר, זקוקות שיניים להרגיש כוח המופעל עליהן. מקור הכח יכול להיות גם מכשיר שהמטופל שם בפיו, כל עוד הוא מרכיב אותו רוב שעות היממה. אם כן, מדוע לא להרכיב על השיניים מכשיר שהוא לגמרי שקוף?

יישור שיניים למבוגרים, חלק ב’
הגיע הזמן לחייך! בכתבה קודמת גילינו, כי גם מבוגרים יכולים ליישר את שיניהם, ומבחינה ביולוגית אין הבדל בין אם המדובר במטופל צעיר או מבוגר בריא.

הלבנת שיניים כהות
הלבנת שיניים כהות נותנת את הפיתרון המושלם לשיניים בדרגות כהות שונות שהתכהו כתוצאה ממחלה, עישון, שתיית קפה, פגיעה חיצונית, היחלשות שכבת הדנטין, תורשה או סיבה אחרת

שיקום פה כולל גם טיפול בחריקת שיניים
שיקום הפה הינו שם כולל לבעיות שיניים רבות בחלל הפה, כמו: חריקת שיניים, יישור שניים, ביצוע סתימות וגם השתלת שיניים.

הפתרון לאובדן השיניים - חשוב מאוד !
מתחיל לאבד שיניים ? נפלה לך שן קבועה ? אל תדאג.. כיום הטכנולוגיה מציעה פתרונות מדהימים שיהממו אותך, לאחר הטיפול אצל ד"ר אבניאלי לא תדע איזה שן שלך ואיזו חדשה. בוא תתרשם

אף פעם לא מאוחר ליישר את השיניים והחיוך
כולנו רוצים להיתפס כלפי חוץ כאנשים רציניים, מצליחים, משכילים, מחקרים מראים שבראש ובראשונה כאשר אנו פוגשים אדם אנו מבחינים בשיניים שלו, וחלק ניכר הרושם הראשוני שאנו נותנים מושפע מהשיניים, תקרא ותבין

השתלת שיניים ואתה בדרך לחיוך המושלם
אתה מסתכל במראה וחושב שזה אבוד... אתה כבר מבוגר, את השיניים לא תוכל כבר לתקן.
אתה טועה, כיום הטכנולוגיה מאפשרת דברים שלא ייחלנו להם בעבר, אז למה אתה מחכה ?

חיוך יפה ביום אחד. אפשרי ?
מפחד לחייך ? רוצה לצחוק אבל מתבייש, חסרה לך שן או שאתה רוצה ליישר אותן, עכשיו אתה יכול לעשות זאת ביום אחד ? לא מאמין.. בוא ותראה, הכל אפשרי אצל ד"ר אבניאלי

שגרת טיפולים - עוזרת במניעת מחלות
הכי חשוב בחיים זה בריאות, וכדאי לעשות הכל כדי להשיג אותה, אנחנו אוכלים נכון, ישנים נכון, אבל לאחרונה התגלה כי מחלות חניכיים יכולות לגרום למחלות לב ועוד, אז תעשה טובה, תעשה לך שגרת טיפולים

הכל על הלבנת שיניים
חולמים על שיניים לבנות? הלבנת שיניים היא הדרך באם לא נולדתם עם שיניים לבנות.הלבנת שיניים היא שיטה מהפכנית המאפשרת להבהיר את גוון השיניים הטבעי, אנשים רבים נולדים עם פיגמנט שיניים כהה והם הקהל שפונה לבצע טיפול של הלבנת שיניים.

יישור שיניים - כל השיטות
יישור שיניים יכול להיעשות למבוגרים ולילדים, למתבגרים ואפילו לזקנים. בגילאים שונים מתרחשים שינויים בשיניים, בלסת ובחניכיים, שגורמים לשיניים לזוז קדימה ואחורה

שתלים דנטליים פורצי דרך בתהליכי שיקום הפה
שתלים דנטליים הם המצאה המקלה מאוד על מי שזקוק להשתלות שיניים ונדחה בעבר מכל מיני סביות וטענות. הטכנולוגיה של שתלים דנטליים מאפשרת טיפולי קצרים יותר, סטריליים יותר ויציבים לאורך זמן הרבה יותר מכל פתרון שיושם בעבר.

היום עושים השתלת שיניים ביום אחד
השתלות שיניים ביום אחד הוא טיפול שכיח למדי לאור התפתחות הטכנלוגיה בתחום השתלות שיניים. טיפול קצר מועד זה מאפשר נוחות מירבית למטופל וחזרה מהירה לשגרת חיים נורמלית.

דלקות חניכיים אפשר למנוע
דלקות חניכיים אפשר למנוע אם עושים זאת בזמן, אם מטפלים בבעיה עוד לפני שהיא נוצרה. מכיוון שמרבית האוכלוסיה תחווה מחלת חניכיים כזאת או אחרת, חשוב להביא לידיעת הציבור מה צריך לעשות כדי להמנע ככל שניתן ממחלת חניכיים.

יישור שיניים - עשה זאת עכשיו
יישור שיניים הוא תהליך יותר פשוט והרבה פחות מפחיד ממה שחשבת. אם פעם דחית יישור שיניים מסיבות כאלה ואחרות, עכשיו זה הזמן ליישר את השיניים ולחייך בפה מלא.

שיניים לבנות פותחות דלתות
שיניים לבנות נראות גם למי שיש סתימות ובלבד שהן סתימות לבנות ולא אפורות כמו שהיה נהוג בעבר. סתימות לבנות מחליפות את האפורות בגלל שהאפורות נפלו או מכיון שרוצים לקבל פה לבן וצחור.

כל מה שרצית לדעת על השתלות שיניים - ולא הצלחת לשאול...
מחסור שיניים בפה זה עניין מציק, מטריד וגם לא אסתטי. היום לא קשה לעבור השתלות שיניים. נסה ותראה איך החיים שלך משתנים מן הקצה אל הקצה

הלבנת שיניים בלייזר
הלבנת שיניים בלייזר נחשבת להליך חדש יחסית, שמאפשר להשיג תוצאות בטיפול קצר יותר ובנוסף מאפשר לחומר המלבין להגיע לשכבות עמוקות יותר של השן

ניתוחי חניכיים - איך למנוע כאב וסבל מיותרים
ניתוחי חניכיים במקרה ויש לבצע שיקום פה עקב מחלה, תאונה או אי-טיפול בשיניים באופן שוטף. אי שמירה על הגיינה של הפה במהלך הרגיל של היום, תגרום בעיות שבסופו של דבר יביאו לידי ניתוחי חניכיים.

אול און פור - טכנולוגיה מתקדמת ברפואת שיניים
אול און פור הנה טכנולוגיה חדישה המאפשרת ביצוע השתלת שתלים דנטליים בלסת במקום שבו יש חוסר עצם. בעזרת און אול פור ניתן לקצר את משך הקמת התשתית בפה בתהליך התשלת השיניים.

כך מטפלים בחניכיים
טיפולי חניכיים כדי לשוות לפה מראה אסטטי וגם למנוע מחות או נשירת שיניים. אבחון חניכיים נדרש כדי לבוע אם באמת כדאי לעשות טיפול חניכיים ועד כמה הוא יהיה מורכב ומסובך.

שיקום פה ולסת על ידי רופא מומחה
אם נדרש שיקום פה ולסת כדי להחזיר אליך את החיוך, פנה מיד אל דוקטור אבניאלי, מומחה לשיקום הפה ולהלסת שיוכל לאבחן ולטפל בשיניך.

שתלי שיניים, מהם?
שיניים תותבות נשלפות בדרך כלל אינן יציבות. הן זעות לעתים ממקומן ועלולות לגרו למבוכה, לדיבור לא ברור ולקשיים באכילה.

דלקת חניכיים
דלקת חניכיים היא מחלה זיהומית, הנוצרת בשל מגע חיידקים ההורסים את הרקמות העוטפות את השיניים וכך גורמים לספיגה של העצם התומכת. במצבים בהם מחלת החניכיים היא במצב מתקדם, ייתכנו אף תופעות התניידות שיניים ואף אובדן שיניים.

טרנד חדש – יישור שיניים
לא נחדש שום דבר אם נאמר שתהליך יישור שיניים עושה את העבודה מעולה – מהר יחסית, ללא כאבים, לא יקר במיוחד והתוצאות משביעות רצון אם המטופל משתף פעולה עם הרופא ומתמיד בביצוע ההוראות שלו באופן קפדני.

החיוך שלך שווה מיליון דולר
חיוך מקסים עם שיניים מטופחות פותח דלתות מספר אחת, יותר משיער, עיניים ובגדים חדשים. החיוך שלך שווה מיליון דולר עם פה מלא בשיניים לבנות.

רוצה להיות שחקן קולנוע? אתה צריך חיוך ושיניים בריאות
חיוך יפה עושה הרבה יותר מ- אלף מילים. חיוך יפה עם שיניים צחורות עושה עוד יותר טוב. פה המצויד בשיניים לבנות וישרות וגם חיוך מקסים יכולים להביא לך יותר לקוחות.

שימור המכתשית כתוצאה מעקירת שן
עצם הלסת היא אבר פונקציונלי. ידוע כי אבר שאינו פעיל - מדלדל. כולם מכירים את המצב בו נגרם שבר ביד או ברגל, ומותקן גבס על אותו אבר, על מנת למנוע את פעילותו, עד לריפוי השבר. עצם הלסת מתנהגת בצורה דומה.

טיפול בנסיגת חניכיים עם הרדמה מקומית
טיפול בנסיגת חניכיים כאשר נוצרת שכבת אבנית בכמות שכזאת שחודרת אל בסיס השיניים, אז צריך התערבות כירורגית שתשחרר את הלחץ וגם תשמור על השן שנותרה.

חניכיים - מחלות וטיפולים
אחת המחלות הנפוצות באדם היא מחלת החניכיים. השיניים מחוברות באמצעות סיבים (ליגמנט פריודונטלי) למכתשית בה הן יושבות. רקמת החניכיים חובקת את השן סביב, בהשאירה תעלה בעומק של כמילימטר.

שיקום הפה ותתחיל ללעוס כמו שצריך
שיקום הפה הוא למעשה אוסף של טיפולים רבים וביניהם: השתלות שיניים, הרמת סינוס, יישור שיניים ולמעשה עכל פעילות שמטרתה להחזיר את הפה למצב נורמלי, עם שיניים שאיתם צריך תאר וכמובן ללא כאבים.

השתלות שיניים מחיר הוגן
השתלות שיניים בישראל נעשות ברמות שונות וניתן לראות אף שבערים שונות בארץ בהתאם למצב הסוציו אקונומי של העיר כך רמת ההשתלות נעשית ובהתאם המחיר.

היהלום שבכתר
גם רפואת השיניים מתפתחת לתחום האסתטיקה. אם לפני מספר שנים, רפואת השיניים העמידה במרכז תשומת הלב את חוזקו של החומר, עמידות לאורך זמן וההתאמה טובה של הכתר, על חשבון האסתטיקה,

השתלות שיניים
לתותבות לא קבועות אין יציבות מבנית. הן זעות לעתים ממקומן ויכולות לגרום למבוכה, לדיבור לא ברור ולקשיים באכילה. בשיטה החדשה מקבעים את התותבת בלסת לצמיתות, כך שכל התופעות שנלוות לתותבות הנשלפות לא קיימות. השיטה קיימת בישראל מזה שנים ספורות ובוצעה בהצלחה בעשרות מקרים.

ביקורים אצל השיננית
הדרך הכי טובה להימנע מביקור אצל רופא השיניים, היא ביקור במרפאת השיניים לטיפול שיננית סדירים

מחירים של השתלות שיניים
מחירים של השתלות שיניים נעים בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות שקלים, תלוי בכמה שיניים מטפלים. רופא בעל ניסיון בשיקום הפה צריך לאבחן כדי לקבוע את התהליכים הנדרשים וביניהם השתלת שיניים.

דברים שרציתם לדעת על השתלות שיניים
השתלות שיניים לשיפור בעיות רפואיות, אסטטיות ולמילוי חוסרים של שיניים. יש לברר מי הרופא שיבצע השתלת שיניים בחלל הפה, מה הידע והניסיון שלו.

טיפול אורתודונטי מוקדם - האם מומלץ, האם כדאי בגיל מאוחר
אורתודונטיה היא תחום מומחיות ברפואת שיניים, המתמחה באבחון, מניעה וטיפול בבעיות הקשורות למבנה הלסתות, מבנה הפנים ומיקום השיניים. הליקוי יכול להופיע מרמת שן בודדת ועד ליקוי בלסת שלמה.

רפואת שיניים לילדים - לעיסת מסטיק ללא סוכר על ידי ילדים - יש הפתעות בחיים
הרגל של לעיסת מסטיק קיים כבר אלפי שנה. מה יש בחתיכת הגומי שהופך אותו לכזה אטרקטיבי ומיוחד?האם בכלל כדאי לחשוף את הילדים ללעיסה ? מהם היתרונות הבריאותיים של לעיסת מסטיק ? וממה חשוב להיזהר ? מספר מילים על לעיסת מסטיק אצל ילדים צעירים.

הלבנת שיניים שיטות ותוצאות
לשיניים בטבע תפקיד נוסף, מלבד חיתוך המזון ולעיסתו - הפשלת השפתיים וחשיפת השיניים במטרה לאיים, להפחיד ולהרתיע, בעיקר בקרב חיות הטרף.

השתלת שיניים מחירים
אנחנו חיים במדינה חמה, מה שאומר בגדים קצרים, דקים וחושפניים, שגורמים לחלקנו לחוסר ביטחון להיראות בציבור. מה עושים?

השתלות שיניים מחירים
האם אתם אוהבים את איך שאתם נראים, או שיש משהו שהייתם משנים?

רפואת שיניים לילדים
ישנם רופאי שיניים שמתמחים בקבוצו מסוימות. למשל ישנו רופא שינים לילדים, רופא שיניים למגזרים דתיים. כל אחד מעצב את סביבת העבודה שלו ואת אופי הטיפול ללקוחות.

רפואת שיניים דחופה
רופא שיניים יכול לשים לב לבעיות שונות הרבה לפני שרואים אותם בעין מזוינת. כל מרפאת שיניים מכילה ציוד מתקדם לאיבחון וטיפול בבעיות שיניים.

רופא שיניים
רופא שיניים רואים אחת ליותר מכמה חודשים. אבל מצב תקין הוא שהולכים למעקב מדי מספר חודשים במרפאת שיניים קבועה. שם ישנו רישום מסודר של מצב השיניים.


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.