אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רפואת שינייםקפה וכתמי שיניים
סוגי אוכל מסוימים משפיעים על ציפוי השן ועשויים להשאיר בו כתמים. כל רופא שיניים ימליץ על מספר דרכים לשמור על ניקיון הפה ועל שיניים לבנות.

צילומי שיניים
רופאי שיניים מבצעים צילומי רנטגן של השיניים במטרה להגיע לתובנות חשובות טרם הטיפול. ציוד מתקדם מסוג זה קיים בקליניקות ובמרפאות שיניים גדולות.

ציוד רופא שיניים
רופא שיניים משלב במקרים רבים בין רפואה ואומנות. לא בלבד שהוא צריך לבחון את מצב השן אלא גם צריך להשתמש במכשירים עדינים וחדים

צחצוח שיניים נכון
רופא שיניים שם דגש על צחצוח שיניים נכון. מרפאות שיניים מספקות עלוני מידע על שמירה על בריאות הפה והחניכיים. חיוך בריא חשוב לכל אחד כי אין שני לרושם ראשוני.

מרפאת שיניים
רופא שיניים לא כל כך מבין את החרדה מביקור במרפאה. הטיפול הרבה יותר עדין מבעבר והקליניקה מסוגלת לטיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר ללא כאב.

מבנה השן
כשהולכים לרופא שיניים רואים את כל הכרזות והדגמים של מבנה השן. כשהולכים לטיפול שיניים מעניין לדעת מהו ההליך אותו מבצע רופא השיניים.

לימודי רפואת שיניים
ישנם בתי ספר ללימודי רפואת שיניים. בארץ ישנם לימודי רפואה במספר מקומות בעוד שבחול מוסדות רבים עוסקים אך בלבד ברפואת שיניים.

לימודי התחום
רופא שיניים הוא אדם שעבר לימודים קשים והוסמך לתת מענה בחלק מסוים בגוף האדם. מרפאת שיניים פותחים רופאי השיניים המצליחים ביותר.

יישור שיניים
רופא שיניים טוב מסוגל לזהות בעיות שלא היינו רואים בהתבוננות במראה. כמה חשוך חיוך יםה עם שיניים לבנות ליצירת רושם טוב.

יישור שיניים גם למבוגרים
מחלות חניכיים וסיבוכים נוספים הם נפוצים. חשוב ללכת לבקרה מדי פעם אצל רופא השיניים, רק כדי לראות שאין בעיות. כל רופא מתמחה בבעיה מסוימת וממוקצע באופן הטיפול בה. לא לזלזל במחלות שיניים וכאבים, זה רק הולך ונעשה רע יותר ולא עובר מעצמו .

טיפולי שינים וכתרים
רופא שיניים מכיר את ההליך המורכב של מספר טיפולי שיניים ומתמקצע בתחומים מסוימים. כדאי לבדוק איזה רופא מומחה באיזה תחום וכך לקבוע למי לגשת בעת שמזדקקים לטיפול.

טיפול שיננית
רופא שיניים מסוגל לתת חוות דעת מקצועית טובה ומקיפה הרבה יותר מזו של שיננית. לכל טיפול שיניים צריך להערך מראש ולבוא עם חוות דעת של מומחים.

טיפול שיניים בהרדמה כללית
רופא שיניים עושה שימוש בציוד מתקדם על מנת לטפל בבעיות שיניים. לא כדאי לדחות את הטיפול אלא ללכת למרפאת השיניים. היום זה הרבה יותר פשוט, קל ונוח.

טיפול שורש
רופא שיניים יכול לאבחן בעיות שיניים אך גם יכול לראות את החרדה בזמן הטיפול. יש לטפל בכאבי שיניים אחרת עלולות להיווצר בעיות.

חרדה מטיפול שיניים
רופא שיניים טוב יכול לטפל בבעיות שיניים רבות, ולהעלים את הכאב. אך אין זה אומר שאפשר להזניח ולהדיר רגלים מטיפול מעקב במרפאת שיניים.

חיוך מושלם
רופא שיניים טוב זה נכס. כדי להקשיב למה שהרופא אומר, אחרת עלולים להיווצר חורים בשיניים או נזקים נוספים.

ביקור אצל רופא השיניים
רופא השיניים שלי תמיד מעיר לי לגבי נקיון הפה. עד שהחלטתי להקפיד בשמירה על שיניים נקיות ובריאות. עכשיו אני הולך למרפאת השיניים רק למעקב תקופתי.

איך למנוע חורים בשיניים
רופא שיניים תמיד דואגים לבריאות הפה של המטופלים. כשלא שומרים על הכללים עדויים להיווצר נזקים כחור בשן ועוד.

ביקור אצל רופא שיניים
ישנם מחלות שיניים רבות. ביקור תקופתי אצל רופא שיניים עוזר במניעת טיפולים רבים. העניקו לעצמכם שקט נפשי, גשו היום למרפאת שיניים הסמוכה.

תור לרופא שיניים
חשוב ללכת לרופא שיניים לביקור תקופתי, גם אם לא כואב. בעיות שיניים מאפיינות הרבה מבוגרים אך כיום ילדים רבים נאלצים גם הם לבצע סתימות חורים.

ללכת לרופא שיניים
הולכים לרופא שיניים לא רק כשהשיניים כואבות, אלא המטרה היא למנוע את הביקורים ולהורידם למינימום. מי כשכואבות השיניים צרי לשנות את ההרגלים ולשמור על הפה.

חשיבות ניקיון הפה לפי רופא שיניים
החשיבות של שיניים בריאות ולבנות הן יותר משיקול של אסתטיקה. בריאות החניכיים קריטית לבריאות הגוף כולו. שימרו על הכללים עליהם ממליצים רופאי השיניים.

התפתחויות בטיפולים של רופא שיניים
חידושים בתחום רפואת השיניים היינם משמעותיים. רופא שיניים מסוגל להגיע למסקנות טרם ביצוע כל פעולה, בזכות בדיקות חכמות. טיפול שיניים הוא תחום שהולך ומתעדן.

פחד מרופא שיניים
רופא שיניים יעיל בטיפולים הגורמים לאנשים לא לחייך. כל מרפאת שיניים שמה דגש על טיפולים דנטליים. הקפידו על כללי ההגיינה וחיסכו ממכם ביקור כואב אצל רופא השיניים.

פחד מרופא שיניים
רופא שיניים יעיל בטיפולים הגורמים לאנשים לא לחייך. כל מרפאת שיניים שמה דגש על טיפולים דנטליים. הקפידו על כללי ההגיינה וחיסכו ממכם ביקור כואב אצל רופא השיניים.

ציוד לרופאי שיניים מפותח בארץ
חידושים טכנולוגיים אפשרו המצאת ציוד לרופאי שיניים מתקדם מאוד. היום כל רופא שיניים יכול לבצע מספר גדול של טיפולים במהירות וביעילות.

כללים של רופא שיניים
כיצד לשמור על בריאות הפה והשיניים. מהם הדברים שחשוב לשמור עליהם מדי יום. רופא שינים לא יכול להציל את המצב בכול פעם.

טיפול תקופתי אצל רופא שיניים
טיפולי שיניים מפחידים את רוב האנשים אך יש בהם תועלת רבה לחיות בריא. שיניים בריאות הכרחיות לחיוך רחב ונוצץ. אל תחששו לגשת לרופא השיניים לטיפול תקופתי.

ציוד לרפואי שיניים
רופא שיניים מקצוע מבוקש. כל מרפאת שיניים מציע מגוון טיפולים ברמה הגבוהה. המכשור המתקדם של ציוד לרופאי שיניים מאפשר טיפולי שיניים קלים ופשוטים יותר.

רופא שיניים וטיפולי כתרים
רופא שיניים טוב יכול לבצע טיפולי שיניים גם אם מעירים אותו באמצע הלילה. מרפאת שיניים מכילה ציוד ברמה הגבוהה וטיפולים מצוות מומחים.

רופאת שיניים לילדים - כיצד למנוע עששת של הגיל הרך ?
עששת הגיל הרך (קרויה גם "עששת הבקבוק") מופיעה אצל כ- 10% מהפעוטות עד גיל 3.הטיפול בשיניים בגיל הזה הוא בדרך כלל מורכב ויקר ולרוב נעשה תחת טשטוש או בהרדמה כללית.אפשר וניתן למנוע תופעה זו – כך נשמור על בריאות שיני הילדים !

הכל על הלבנת שיניים
לשיניים בטבע תפקיד נוסף, מלבד חיתוך המזון ולעיסתו - הפשלת השפתיים וחשיפת השיניים במטרה לאיים, להפחיד ולהרתיע, בעיקר בקרב חיות הטרף.

הלבנת שיניים
מי לא חלם או חולם על שיניים צחורות כשלג?
היום כבר אין צורך לחלום. הדבר ניתן להשגה בעזרת טכניקות שקיימות וזמינות.

גורמי סיכון למיגוון מחלות חניכיים
מחלות חניכיים הן מחלות זיהומיות מהן סובלת במידה זו או אחרת כמעט כל האוכלוסיה.

טיפולי שיניים לילדים - כיצד לבחור מברשת שיניים
המפגש הראשון של הילד עם עולם רפואת השיניים הוא בדרך כלל הבסיס הראשוני לפיו הילד יחווה את הביקורים העתידיים שלו במהלך כל חייו. אחד הנושאים החשובים הוא בחירת מברשת שיניים נכונה לילדכם. במאמר נחלק טיפים חשובים.

צחצוח שיניים ילדים - איך ומתי, ביקור ראשון במרפאה - למה כדאי
צחצוח שיניים בתינוקות וביקור ראשון במרפאה חשובים הרבה יותר ממה שרוב ההורים מניחים. שמירה על פה נקי של קטנטנים, היא משימה מאתגרת. אך כניסה לשגרה מוקדם בחיים הופכת את העניינים לקלים ומובנים מאליהם.

טיפולי שיניים לילדים - הכנת הילד לפגישה הראשונה במרפאת השיניים
המפגש הראשון של הילד עם עולם רפואת השיניים הוא בדרך כלל הבסיס הראשוני לפיו הילד יחווה את הביקורים העתידיים שלו במהלך כל חייו. כיום ההמלצה היא להגיע למפגש הראשון סביב בקיעת השן הראשונה או עד גיל שנה. לרוב הילדים אין פחד מולד מרופא שיניים. פחד או חרדה דנטאלית נרכשים מהסביבה.

היהלום שבכתר
גם רפואת השיניים מתפתחת לתחום האסתטיקה. אם עד לפני כמה שנים חוזקו של החומר, עמידותו לאורך זמן והתאמתו של הכתר לשן היוו את הקריטריונים החשובים ביותר בתחום רפואת השיניים, היום הדבר השתנה. כיום ישנם פתרונות ששמים דגש על המראה הטבעי, בנוסף לשמירה על התנאים הנ"ל.

הלבנת שינים אצל רופא השיניים
כולנו היינו רוצים להסתובב עם חיוך של מיליון דולר, אבל מה לעשות שכתמי קפה, סיגריות ואוכל לא מאפשרים את זה לכולם. אז היום קיימים פתרונות למי שרוצה להלבין את השיניים. בעזרת טיפול קל וזול יחסית תוכל גם אתה לחייך בלי בושה

שיני חירום
ישנם מקרים בהם אנו נזקקים לטיפול שיניים עקב מקרה דחוף כמו שבירה של שן כתוצאה מנפילה, מחבלה או מאכילת משהו קשה.

שתלי שיניים
השיניים התותבות המוכרות לנו אינן יציבות. הן זזות מהמקום ועלולות לגרו למבוכה, לדיבור לא ברור ולקשיים באכילה. השיטה החדשה מקבעת את התותבת בלסת לצמיתות, כך שכל התופעות שנלוות לתותבות הנשלפות חולפות. השיטה קיימת בישראל מזה כמה שנים ובוצעה בהצלחה בעשרות מקרים.

חניכיים - מחלות וטיפולים
אין זה נדיר להתקל באדם שיש לו מחלת חניכיים. מיקומן של השיניים הוא בתוך מכתשית, אליה הן מחוברות באמצעות סיבים שנקראים ליגמנט פריודונטלי. רקמת החניכיים חובקת את השן סביב, בהשאירה תעלה בעומק של כמילימטר.

הכל על הלבנת שיניים
כחלק מטיפולי האסתטיקה אפשר היום לטפל בגוונים בלתי רצויים של השיניים בשיטות משיטות שונות, ובכך להשיג מראה של טבעי ולבן, וחיוך זוהר. הלבנת שיניים ניתנת לביצוע בכל גיל.

שיניים תותבות - תותבת קבועה למבוגרים וילדים
בעיות שיניים לרוב נוצרות כתוצאה מהזנחה של השיניים או בגלל הגיל, כאשר הזנחת שיניים עלולה לגרום לפגיעה בלתי הפיכה בשן.

שתלים דנטלים
עד השנה האחרונה, החדרת שתלים דנטלים הייתה כרוכה בתהליך כירורגי ארוך ומיגע שכלל שחזור מלא של עצם הלסת. השתלים הדנטלים שהוחדרו על ידי רופאי שיניים כללו הרדמה מלאה ובנייה מקדימה של העצם

שתלי שיניים
שיניים תותבות נשלפות בדרך כלל אינן יציבות. הן זעות לעתים ממקומן וגורמות פעמים רבות למבוכה, לדיבור לא ברור ולקשיים באכילה.

חניכיים - מחלות וטיפולים
מחלת החניכיים היא מחלה נפוצה ביותר. מיקומן של השיניים הוא בתוך מכתשית, אליה הן מחוברות באמצעות סיבים שנקראים ליגמנט פריודונטלי.

מי יכול לעבור הלבנת שיניים?
בטבע השיניים משמשות למשהו נוסף מלבד חיתוך המזון ולעיסתו - הפשלת השפתיים וחשיפת השיניים במטרה לאיים, להפחיד ולהרתיע, בעיקר בקרב חיות הטרף.

הלבנת שיניים
טיפולי שיניים אסטטיים זוכים בשנים האחרונות לפופולריות רבה, וזאת בין היתר בתחום השתלות שיניים והלבנת שיניים, אף שגם תחומים אחרים ובהם יישור שיניים מרכזים ענין רב בקרב מטופלים.


עמוד 4 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.