אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חינוך ולימודים

מאמרים בנושא חינוך ולימודים, הכוללים מידע בנושא הוראה, הפרעות קשב וריכוז, חינוך ילדים, לימודי שפות, לימודים אקדמאיים, לימודים בחו"ל, לקויי למידה ועוד.

הוראה
הפרעות קשב וריכוז
חינוך ילדים
לימודי שפות
לימודים אקדמאיים
לימודים בחו"ל
לקויי למידה
פסיכומטרי
קורסים וסדנאות

לא רק תירס חם - על אוכל בספרות ילדים
מכללת אורנים מציינת את יום ההולדת ה-102 של סופרת הילדים האהובה מרים רות ז"ל, באירוע רב משתתפים שיעסוק בנושא 'היה היה טעם – על אוכל בספרות ילדים'

לימודי תעודה למבוגרים – כי אף פעם לא מאוחר!
מבוגרים רבים מחליטים ממש באמצע החיים, או אחרים – בסמוך לגיל הפנסיה, לפנות לדרך חדשה ולבחור במסלול של לימודי תעודה למבוגרים.

המרכז ללימודים אקדמיים – כל מה שחשוב וכדאי לדעת עליו
המרכז ללימודים אקדמיים, הממוקם באור יהודה, מציע מגוון של מסלולי לימוד והזדמנות לרכוש את כל הידע הנדרש על מנת לבחור במסלול מקצועי מוביל ונחשק.

השלמת בגרויות בצבא - ללוחמים ותומכי לחימה
מדוע כדאי לפנות להשלמת בגרויות בצבא? מהם היתרונות להשלמת בגרויות בצבא? מהן דרישות במגוון הקורסים במקצועות השונים? ועוד פרטים נוספים אודות השלמת בגרות בצבא.

השלמת בגרויות מחירים
היכן ניתן ללמוד קורסים המתמחים בהשלמת בגרויות? מהם המחירים? והאם ניתן ללמוד בחינם קורסים להשלמת בגרויות ושיפור בגרויות?

השלמת 12 שנות לימוד
כל מה שרציתם לדעת על השלמת 12 שנות לימוד. מדוע חשוב לסיים את הלימודים וכיצד ניתן להשלים את תעודת הבגרות.

בגרויות באנגלית, איך ניתן לשפר את הבסיס?
בגרויות באנגלית מהוות כיום את המקצוע המבוקש ביות במכונים הלימוד הפרטיים. בגרות באנגלית היא תנאי הכרח על ידי מוסדות ההשכלה הגבוהים והיא חלק אינטגרלי מבחינה אחרת – מבחן פסיכומטרי, בו דרוש ציון מינימום באנגלית כדי להתקבל למס' רב של מסלולי לימוד שונים.

בגרות משלימים רק בעזרת המקצוענים
על אף הרצון העז של רוב ההורים, לכך שילדיהם יסיימו את לימודי התיכון עם תעודת בגרות טובה, כמחצית מבני הנוער בישראל מסיימים כיתה י"ב ללא זכאות לתעודת בגרות.

לימוד מחשבים חינם
אתר ללימוד מחשבים באמצעות מדריכי וידאו בעברית. הכל בחינם !!!קורסים מלאים בתכנות אופיס 2010 (כולל וורד ואקסל), מדריכים לתיקון תקלות שכיחות,חומרה ותוכנה.

השלמת בגרויות
השלמת בגרויות חשובה לכל אלו שאין בידם תעודת בגרות מלאה. זאת על מנת לפנות ללימודים גבוהים. כול מה שרציתם לדעת על השלמת בגרויות. מדוע כדאי? היכן ניתן להשלים? ועוד.

GMAT - המבחן הבינלאומי
Gmat, או בשמו המלא, Graduate Management Admission Test הינו מבחן מקובל בזירה האקדמית הבינלאומית כתנאי סף לקבלה לתואר שני במהל עסקים.

נעים מאוד , פסיכומטרי
מבחן פסיכומטרי הוא הסיוט הגדול של כל תלמיד מתחיל. עד כמה קורס פסיכומטרי יכול לעזור לי להתקבל למשפטים? ולמה בכלל צריכים אותו? התשובות לפניכם.

מבחני בגרות – מתי כדאי להתחיל ללמוד?
זמן הלימוד למבחני בגרות מותאם כמובן לתאריכי הבחינות כפי שנקבעים על ידי משרד החינוך. פרסום המיקוד למבחן והחומר הלימודי עליו יבוסס המבחן, יפורסם בהתאם לשיקולי המשרד. הקאץ' העיקרי כאן הוא שלעיתים לא יהיה לכם מספיק זמן להיבחן. אז איך בכל זאת מצליחים במבחני הבגרות?

GMAT- חלק האנגלית
מבחן הGMAT הוא הממיין העיקרי ללימודי תואר שני במנהל עסקים - MBA. במאמר זה ננסה לתאר את חשיבותה של ידיעת השפה האנגלית במבחן

תטא הילינג וחיזוק הגוף
תטא הילינג עוזר לחיזוקו של הגוף, בעזרת לימודי תטא הילינג ניתן ללמוד כיצד אפשר לחזק את הגוף בצורה משמעותית ואפילו להבריא ממחלות שונות וקשות שיש אותם לאנשים.

מרצים הם בעלי חשיבה יצירתית
מרצים לא צריכים להיות רק קריזמתים או רק מלאי ידע בנושא ההרצאה. כל מרצה נדרש שתהיה לו חשיבה יצירתית. היכנסו למאמר למידע נוסף.

לימודי טיפול באמנות כהצצה אל התת מודע
, לימודי טיפול באמנות אמנם נולדו תחת ידיהם של יוצרים ואמנים אך הם סופגים את אופיים מתחומי טיפול אחרים – קונבציונאליים יותר ופחות.

בונוסים ובגרויות - השיטה משתנה
שיטת הבונוסים החדשה שניתנת למקצועות הבגרות שונה ממה שהיה נהוג עד כה. פה תוכלו לקבל את המידע שאתם צריכים לדעת בכל הקשור לנושא.

Gmat , מבחן אחד מלימוד ל-MBA
מבחן Gmat נחשב בקרב סטודנטים למנהל עסקים כמשוכה בלתי אפשרית בדרך לMBA המיוחל. אולם, מאמר זה מציג זווית שונה, אופטימית יותר לגבי התהליך.

ToStudy- קורסי לימוד אנגלית שונים
שפה הבינלאומית הרשמית המקובלת ברחבי כל העולם כלו היא כמובן השפה האנגלית. ישנם יתרונות רבים מאוד לידיעת השפה האנגלית ולא סתם מדינות

הדפסה על כובעים
באירועי חשיפה דווקא כדאי להתלבשבעולם השיווקי של היום צריך, כידוע, להשאיר חותם ומזכרת בכל מקום ובכל הזדמנות.

אורנים , המכללה הראשונה לחינוך בישראל הפותחת - חוג לחינוך!
"האתגרים העומדים בפני מחנכי המאה ה-21 מורכבים מאי פעם. משימתנו היא, להוות עבורם בית אקדמי – מקצועי המכשיר אותם להתמודדות זו".

מסלולי אימון אישי בישראל
בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות ענף האימון האישי על כל מסלוליו. כיום, ישנם מגוון מסלולי אימון אישי המותאמים באופן ספציפי למטרות שונות בחיי האדם. במאמר זה נציג בפניכם מספר מסלולי אימון (קואצ'ינג) שונים.

ללמוד באינטרנט הנדסה יישומית
הידע האנושי שהיה אגור עד כה במוח של כל אחד מאיתנו באופן פרטי עובר אט אט לאינטרנט - אותה רשת כלל עולמית שבעזרתה ניתן לקרוא ואף לראות בוידאו מחשבות, פתרונות וידע.

אוכל, מזון וקולינריה בראי ההיסטוריה
אוכל, מזון וקולינאריה מהווים חלק נכבד מחיי החברה המודרנית, במפגשים חברתיים ובמפגשים משפחתיים, באירועי שמחה ואבל, בתוכניות ריאליטי (שהוציאו לגמרי את הקולינאריה מחזקתן הבלעדית של עקרות הבית והציבו שפים ממין זכר במקום מרכזי)ובשלל אתרי אינטרנט וביקורת מסעדות.

תואר ראשון במשפטים – טוב מאד לעסקים
בעולם ההופך תחרותי וטכנולוגי יותר ויותר, תואר ראשון הוא כלי חשוב והכרחי במאבק על מעמד חברתי ופרנסה. לימודים מחליפים את מאבקי ההישרדות האכזריים מהעבר אבל התכלית זהה. מצד אחד מציע לנו העולם המודרני הרבה יותר ממה שהוצע בעבר, אבל על מנת לזכות בכל הטוב יש להתאמץ יותר.

רפואה משלימה – ליצור מציאות
רפואה משלימה הוא עולם ומלואו – מתוכו אנחנו יכולים לבחור מגוון גדול מאוד של אפשרויות שנותנות לנו את התמונה המלאה שאנחנו זקוקים על מנת להתחיל לטפל באנשים.


מבגרות לאקדמיה בקלי קלות
לימודים זהו תחום פעילות שהמין האנושי התברך בו. היכולת של האדם לצבור ידע וליישם אותו באופן מתוחכם, הופכים את האדם לעליון על כל יצור אחר בעולמנו. מניעים רבים יש ללמידה, חלק לומדים כדי להשתלב בחברה משכילה, אחרים לומדים כדי לשפר את מעמדם והרבה לומדים כדי לספק את סקרנותם.

רפואה משלימה לבריאות מעולה
במדינת ישראל אחד מכל שניים וחצי אנשים יחלה בסרטן במהלך חייו. כך על פי נתוני משרד הבריאות שהתפרסמו לא מכבר. כמעט מכל עבר אנחנו מוצפים בחומרים מסרטנים הפוגעים בבריאותנו ומקצרים את חיינו ולרפואה המערבית הרגילה על כל יכולותיה אין פתרונות טובים לעסק הביש הזה.

רפואה משלימה ותחומי לימודים אחרים
רפואה משלימה זהו תחום לימודים שצבר תאוצה ופופולאריות רבה בשנים האחרונות. ההתעניינות הרבה שלה זכתה רפואה משלימה מקורה בסוג של ייאוש מהרפואה הקונבנציונאלית

רפואה משלימה – החיים וכל מה שנוגע להם
רפואה משלימה עשויה להיות אחד הנושאים המעניינים ביותר שאנחנו עשויים ללמוד במהלך החיים שלנו – באמצעות רפואה משלימה אנחנו יכולים לקבל מידע לא רק לגבי שיטות טיפול, אלא גם לקבל מפה על מנת להבין את הנושא המורכב הזה שנקרא חיים בצורה טובה יותר.

לימודים – מה תרצו ללמוד היום?
לימודים עשויים להראות לאנשים בתור משהו זמני – אנחנו לומדים כך וכך שנים, רוכשים לעצמנו מקצוע ואז נכנסים אל העולם האמיתי – עולם שבו אנחנו אך ורק מיישמים את מה שלמדנו.

רפואה משלימה – לימודים שתחילתם – השלמת בגרויות
רפואה משלימה זוהי הדרך החדשה והאופנתית של היום להרגיש טוב יותר ולעיתים גם לתקן עוולות של הרפואה הקונבנציונאלית. רפואה משלמה, עם זאת, הינה אח ורע של הרפואה הקונבנציונאלית. לכן כיום,

זה הזמן ללימודי שוק ההון
לימודי שוק ההון הם לימודים לכל דבר. כמו כל מקצוע אחר שנרכש ע"י לימודים כך נרכש המקצוע בנקאי שוק ההון. לימודי שוק ההון הם לימודים מאוד מעניינים שמעשירים אותך תיאורטית ומעשית. הלימודים הם לימודים שבסופו של דבר מכשירים אותך להיות בנקאי טוב ככל שתהיה.

הכל על רפואה משלימה
בארץ בשל המודעות הגדולה והביקוש הרב ללימודי רפואה משלימה, ניתן למצוא ולעשות קורסים רבים בתחום הנ"ל ואף תואר ראשון בלימודי רפואה משלימה.

התואר בלימודי רפואה משלימה נמשך 4 שנים ותחומי הלימוד שמועברים בו רבים ומגוונים שבניהם: שיאצו, רפואה סינית עתיקה, רפלקסולוגיה ועוד.

לימודים-הדרך שלך לעתיד ורוד יותר
אדם אשר רוצה להתפתח באופן תמידי,להצליח בחיים ולעבוד בעבודה המכבדת את עצמה חייב להתמיד בלימודיו.מסלול לימודים מתחיל מהרגע בו נולדנו-אנו מבצעים לימודים בכך שאני לומדים שפה חדשה ועוד. לאחר מכן מסע לימודים ממשיך אל הגן ומשם לבית ספר יסודי.

לימודי פסיכומטרי – כרטיס הכניסה אל הלימודים הגבוהים
רוצים לפצוח במסלול לימודים גבוהים? רוצים לנצל את מלוא הפוטנציאל שלכם במשרות הנחשקות ביותר במשק? לימודי פסיכומטרי הם כנראה אחד השלבים שאתם עשויים לרצות לעבור בדרך אל התואר, כאשר הלה מהווה מבחן קבלה עבור המתמודדים השונים במסלולי הלימוד.

קורסי פסיכומטרי לשיפור הציון הפסיכומטרי והוצאת המקסימום מעצמך
רוצים להתחיל לימודים אקדמיים? הבחינה הפסיכומטרית הינה השלב הראשון בתהליך הקבלה ללימודים אקדמיים. כמעט כל מסגרת לימודים אקדמיים דורשת ציון פסיכומטרי, ולפקולטות מסוימות נדרש ציון גבוה יותר מאחרות. קורסי פסיכומטרי, כשמם כן הם, קורסים ייעודיים המכינים אותך למבחן הפסיכומטרי.

לימודים – ידע שייקח אותך רחוק
לימודים מסמלים את הרצון שלנו להחכים, את הצורך הבסיסי שלנו בידע שהוא מעבר לחיי היומיום, את הכמיהה שלנו לגלות מה היה כאן לפנינו, מה ישנו כעת ומה עתיד עוד להיות. לימודים הם אבן בדרך במסלול החיים של רבים מאיתנו, מפני שאנחנו מבינים שבלי לימודים קשה להתקדם בחיים ויותר מזה,

אימון אישי בתל אביב
מתי בפעם האחרונה מצאתם את עצמכם נואשים, חסרי אונים, לא יודעים כיצד להתמודד עם בעיה שנתקלתם בה? מתי בפעם האחרונה רציתם שתהיה לידכם יד מכוונת, מישהו שתוכלו להתייעץ איתו ושיעזור לכם להבין מה אתם עושים לא בסדר ומה אתם יכולים לעשות כיצד לשפר את המצב?

לימודי קולנוע
כחלק ממסגרת לימודי קולנוע וטלוויזיה מתוודע הסטודנט לתעשיית הקולנוע על שלל מרכיביה.

לימודים – הדרך הבטוחה לקידום בחיים
כשהנושא לימודים עולה בשיחה, מיד אנחנו נזכרים בימינו הראשונים כתלמידים בכיתה א', עם ההתרגשות של הרגעים הראשונים, בדרך הארוכה עד לכיתה יב'. מסגרת של לימודים, הינה המסגרת המחייבת הראשונה שאדם צריך להתמודד איתה בחייו. לימודים זו מסגרת שאתה נדרש להשקיע מאמץ וזמן.

קורס פסיכומטרי – הצעד הראשון
השתחררת מהצבא. אין לך מושג מה העולם רוצה ממך ואתה שוכב בבית על הספה ובוהה בתקרה. עד עכשיו, מאז שנולדת אתה מוכוון למסלול שאחרים הכתיבו לך. בית ספר יסודי, תיכון וצבא. עכשיו ברגע אחד כל זה נגמר.

השלמת בגרויות ושיפור ציונים בשביל להתקבל ללימודים
לא תמים חושבים מראש על המשקל הרב שיש לציונים שונים, כמו בגרויות. בזמן התיכון הראש עשוי להיות טרוד ומליון דברים אחרים, ובעיקר אין את הנטייה להסתכל קדימה ולתכנן את העתיד מבחינת לימודים וקריירה. המזל הוא שאפשר להשלים בגרויות גם בהמשך הדרך, לשפר ציונים, וכדומה.

לימודים – ההנאה שבחיים
ידע הוא דבר שמרגע שנקנה אין דבר העומד בפניו. ידע הוא גם כוח וגם גורם מסייע לשיפור יכולת ההשתכרות. לימודים וצבירת ידע נרחב בתחום מסוים הם תנאי להצלחה כלכלית.

מכינה קדם אקדמית – הכנה לעתיד
אם אתם מתכוננים לצעדיכם הראשונים בעולם האקדמי אך נוכחים לגלות שאינכם עומדים בתנאי הכניסה ללימודים במקצוע בו חפצתם, כדאי שתשקלו להירשם קודם כל ללימודי מכינה קדם אקדמית.

כל הדרך לבגרויות
כבר בהיותנו תלמידי כיתה א' מכינים אותנו ללמידה גבוהה משנה לשנה . כאשר אנחנו מגיעים לתיכון לאחר שש שנות לימודים בביה"ס היסודי כל כוונת תכנית משרד החינוך להכין אותנו לבגרויות .

השלמת בגרויות ואופציות נוספות
מעוניינים להשתלב במסגרת לימודים אקדמיים אך אין לכם תעודת בגרות מלאה? חסרות לכם מספר בגרויות? צריכים לשפר בגרויות מסוימות על מנת להתקבל לפקולטה המושכת אתכם?

תואר ראשון בראיית חשבון- רכשו ידע לחיים ומקצוע
תואר ראשון בראיית חשבון הינו אופציה מעולה ללימודי תואר ראשון. תואר ראשון בראיית חשבון יעניק לכם מידע חשוב לחיים ומיומנויות שיעזרו לכם לתכנן את כלכלת הבית והמשפחה, וגם מקצוע וקריירה.

מכינה קדם אקדמית – תכינו את עצמכם מבעוד מועד
אתם כבר מסוגלים לראות את זה – אתם עומדים עם התעודה שלכם, מאושרים ועם חיוך מאוזן עד אוזן, כאשר השלמתם את שנות הלימוד שלכם עבור התואר הנחשק.


עמוד 3 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.