אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

חינוך ולימודים

מאמרים בנושא חינוך ולימודים, הכוללים מידע בנושא הוראה, הפרעות קשב וריכוז, חינוך ילדים, לימודי שפות, לימודים אקדמאיים, לימודים בחו"ל, לקויי למידה ועוד.

הוראה
הפרעות קשב וריכוז
חינוך ילדים
לימודי שפות
לימודים אקדמאיים
לימודים בחו"ל
לקויי למידה
פסיכומטרי
קורסים וסדנאות

בית ספר לגרפיקה
בית ספר לגרפיקה אונליין הוא אתגר לא קטן שכן הוא לוקח על עצמו את אותה אחריות לימודית של כל בית ספר ללימודי הגרפיקה, אך משלב כאן למידה מרחוק. והתמקדות בתלמיד.

השלמת בגרות - מכשלות והצלחות
בערך חמישים אחוז מבין תלמידי התיכון מסיימים את לימודיהם ללא תעודת בגרות. חלק גדול מביניהם בוחרים בסופו של דבר להשלים את בחינות הבגרות ולהרוויח את התעודה בהזדמנות מאוחרת יותר, בין אם מהרצון למצוא עבודה טובה, או להתקבל ללימודים במוסד להשכלה גבוהה

איך להתכונן למבחן?
לא משנה כמה זמן פנוי יש לנו תמיד שזה מגיע ללימודים אנחנו מוציאים תירוצים, אם החתול אכל את הכלב או שהשמועה אומרת שתהיה שביתה, אנחנו כבר נמצא את התירוץ המתאים, כן, תמיד קל לשלוף איזה תירוץ מהשרוול והכל בשביל לדחות את הלימודים.

בחינת בגרות באנגלית
כולם זקוקים לאנגלית בזמננו הפרטי לשם תקשורת עם בני אדם אחרים בעולם, כדי שתהיה לנו נגישות שיפור הנגישות למקורות אינפורמציה ולהתנהלות בעולם העסקי. ואמנם, עולם העסקים כולו פועל באנגלית, ונראה שכמה שהתפקיד יותר בכיר, כך נדרשת בקיאות רבה יותר בשפה האנגלית.

בגרות במתמטיקה
האם גם אתם תמיד רציתם להתקבל לחוג הלימודים הטוב ביותר באחת מהאוניברסיטאות או המכללות הטובות בארץ? אם אתם צריכים ללמוד מתמטיקה, בגרות במתמטיקה רגע לפני השלב הבא שהוא מבחן פסיכומטרי.

לימודי קולנוע כשלב הכרחי בדרך להצלחה בתעשיית הקולנוע
מאמר קצר שמסביר את חשיבות לימודי קולנוע כתנאי להצלחה בתעשייה המגלגלת מיליארדי דולרים מדי שנה.

איך לומדים אנגלית?
קשה לכם? נגמר החשק? תחשוב תמיד על היתרונות שבלימוד השפה, ברמה העסקית, האישית, היומיומית ועוד, ידיעת השפה האנגלית תסייע לכם רבות.

חינוך ילדים - שיטות לחינוך ילדים - איך לחנך ילד? מהו חינוך ילדים נכון? חלק 2
חינוך ילדים / שיטות לחינוך ילדים - איך לחנך ילד? מהו חינוך ילדים נכון? חלק 2: המשך מ: * חינוך ילדים / שיטות לחינוך ילדים - איך לחנך ילד? מהו חינוך ילדים נכון? חלק 1. וכאשר רוצים לחנך ילד בצורה נכונה, הדרך לעשות זאת, היא על ידי זה שמראים ...

חינוך ילדים - שיטות לחינוך ילדים - איך לחנך ילד? מהו חינוך ילדים נכון? חלק 1
חינוך ילדים / שיטות לחינוך ילדים - איך לחנך ילד? מהו חינוך ילדים נכון? חלק 1: בתהליך של חינוך ילדים נתקלים ההורים והמורים בשאלה, של איך לחנך את הילדים בצורה נכונה. וכפי שנאמר "חנוך לנער על פי דרכו, גם כי יזקין לא יסור ממנה", דהיינו אם ...

לומדים אנגלית לפסיכוטרי
קריאה מרחיבה את אוצר המילים, אתם יכולים לרכוש ספרי אנגלית למתחילים ובעזרת מילון פשוט לתרגל עוד ועוד מילים חדשות.

מתכוננים לבחינות
לקראת המבחן: ביום הבחינה אתם צריכים להיות רגועים לכן התעוררו בשעה מוקדמת ללא כל לחץ ופנו לעצמכם את כל השעות לפני הבחינה ונצלו אותם למנוחה.

קורס פסיכומטרי
מחירו הממוצע של קורס פסיכומטרי הוא כ 4000- 5000 שקלים, אם טרם חלפו חמש שנים ממועד שחרורכם מהשירות הצבאי תוכלו להשתמש בכספי הפיקדון ללימוד הקורס, כדאי לבדוק בכל בית ספר האם הם מציעים הטבות נוספות.

אנגלית זה חשוב!
ידיעת השפה משפרת את מידת הצלחתנו בבית הספר, ובייחוד במערכת ההשכלה הגבוהה, במסגרתה נעזרים בטקסטים אשר כתובים באנגלית.

לימוד ותרגול אנגלית בבית
רוצים להשקיע קצת כסף? אולי מורה פרטי זה הפתרון הטוב ביותר עבורכם? בעלות לא גבוהה תוכלו להזמין שיעור שבועי בוא תוכלו לתרגל את כל מה שלמדתם לבד במהלך השבוע.

מלגות, למה ואיך?
מלגה היא סוג של מענק כספי המשמש לצורך לימודים. מלגות לסטודנטים ניתנות בתנאי שעמד הסטודנט בתנאים ובקריטריונים מסוימים שנקבעו ע"י מוסד הלימודים או מוסד אחר שנותן את המלגה.

קורסים לאנגלית
כל בית ספר הספר לאנגלית בישראל מתפאר בשיטות הלימוד הטובות ביותר, האומנם? האם תרופות סבתא טובות יותר מאקמול? לא בטוח, לכן כדאי לבדוק היטב כל בית ספר ולבקש לקבל את כל המידע אודות השיטות ומסלולי הלימוד.

מחוננים
לילדים מחוננים יש איכויות ויכולות נדירות.להורים מופנית השאלה, איך ניתן לתמוך בהם ולנווט את יכולותיהם ליצירה של חיים הרמוניים, שלמים ומאושרים יותר? במאמר אנסה לתת אפשרות משמעותית ואמיתית לשאלה זו.

אוניברסיטת חיפה
את אוניברסיטה חיפה, הקימו בשיתוף האוניברסיטה העברית בירושלים ועיריית חיפה לפני כ – 46 שנים.מי שיזם את בניית האוניברסיטה, היה אבא חושי דאז ראש עיריית חיפה ומשה רינות שניהל את מחלקת החינוך בעיר.האוניברסיטה ממוקמת על הר הכרמל ומוקפת מדשאות ירוקות ומטופחות.הבולטות

לימודי דמיון מודרך
לימודי דמיון מודרך מומלצים במיוחד. כיום, האפשרויות ללימודים הוליסטיים אטרקטביים ביוחד. כל הסיבות למה ללמוד ועוד סיבה אחת פשוטה: למה לא בעצם?

בתי ספר – הכוח האמיתי בחיים של ילדנו
בתי ספר לרוב נראים כמקום בו מנסים ללמד ילדים מגיל צעיר, מהי ההסטוריה, מהי מטתמיקה, מהי ספרות ואף איך נראית מפת העולם, אף אחד מהנ"ל אינו המרכיב העיקרי בחיי הילדים, בתי ספר מטמיעים את החינוך הראשוני לילדנו אם נרצה בכך או אם לא.

בתי ספר בישראל - המקום בו מונחל ידע לילדינו
בתי ספר בישראל הינם הגרעין ממנו גדלים ילדינו, חינוך וידע אשר ממוקמים כמה שיותר עמוק במוחות הצעירים שכשיהיו מבוגרים יוכלו גם הם לעזור לילדיהם לפתור את שיעורי הבית במתמטיקה.

תקומת החברה האמריקנית
זהו היה המניע להתפתחות החברה האמריקנית כחברה דמוקראטית קאפיטליסטית-אינדוודואליסטית ולא סוציאליסטית, ללא מהפיכות חברתיות או שלטוניות(שהתחוללו באותה תקופה באנגליה,צרפת, רוסיה),


עמוד 5 מתוך 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.