אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

קידוח בטון במינימום מאמץ ואי סדר
כל מי שביצע אי פעם שיפוצים בביתו, בוודאי יכול להעיד כי מדובר בתקופה כאוטית ולא נעימה. בעבר, קידוח בטון היתה משימה סבוכה שהוסיפה לכאב הראש של מזמין השיפוצים.

למה ללכלך? חברת ניקיון רצינית תטפל בכל עבודות הבית
מי צריך חברת ניקיון? מסתבר שדי הרבה אנשים, רק שהם לא תמיד יודעים זאת. אנחנו כאן כדי להסביר מתי ולמה כדאי להעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. רמז – השירות ממש לא נגמר בניקיון...

קוטל שורשים בביוב - פתיחת סתימות בביוב - ביובית למה לא
אני נתקל בהרבה מקרים בהם לקוחות שלנו מעלים טיעון שהם פותרים את בעיית השורשים בצנרת הביוב על ידי שימוש בביובית.

ריחות רעים בביוב
אני מקבל עשרות שיחות טלפון מאנשים ומוסדות שמתמודדים עם בעיית ריחות רעים מהביוב. לבעיות הריח יש פתרון המושתת על חיסול המקור שממנו נפלטים הגזים הגורמים לריחות רעים ולפעמים אף רעילים.

סתימות שורשים בביוב
יש לנו פתרון מנצח לקטילת שורשים בצנרת ומערכת הביוב שעובד כבר שנים רבות בשוק האמריקאי והישראלי. טיפול מקיף על ידי צוות מקצועי וציוד מיוחד שהובא ארצה. בסיום העבודה ניתנת ללקוח תעודת אחריות לשנה מגמר הטיפול כנגד צמיחת שורשים חדשים בביוב וסתימות חוזרות בביוב.

כיורים – הגודל כן קובע
צחצוח שיניים בבוקר יכול להיות פתיח נהדר ומרענן לבוקר ובאותה מידה יכול גם להיות מעצבן ומטריד. שטיפת ידיים מעל הכיור יכולה להיות נעימה או מעצבנת.

תיקון אמבטיה אקרילית
תיקון אמבטיה אקרילית עם חומר ציפוי אמבטיה בעת שיפוץ אמבטיה זוהי המלצה! האפשרות הטובה ביותר! תיקון אמבטיה, חידוש אמבטיות בתהליך ציפוי אמבטיות זה הפיתרון

ציפוי אמבטיות פינתיות
האמבטיה משמשת עבורנו כמקור לניקיון גופני ונפשי, ציפוי אמבטיות פינתיות הוא למעשה תהליך חידוש אמבטיות. Apx ציפוי אמבטיה, החברה לחידוש אמבטיה. לפרטים נוספים

סקיילייט נפתח
סקיילייט נפתח הוא חלון, או כיפה, המאפשרים פתיחה באמצעות מערכת חשמלית (או ידנית) כך שניתן להנות מפתח שיכניס אוויר נעים פנימה, או יוציא אויר חם החוצה, ולסגור אותו כאשר רוצים למזג את הבית, כאשר יורד גשם או סתם כשמתחשק.

ונטה לגג רעפים
ונטה לגג רעפים מנצלת עקרון פיזיקלי פשוט מאוד שאומר שאם מוציאים את האוויר החם מהחלל שמתחת ל הגג, אוויר רענן וקריר יותר יוכל לתפוס את מקומו. ונטה היא מעין מאוורר, אך הוא עובד הפוך מהמאווררים שאנו מכירים. מאווררים בדרך כלל דוחפים את האוויר שמולם ויוצרים רוח.

מאוורר גג
בימים חמים האוויר החם מצטבר בגג ויכול להגיע לשישים ואף שבעים מעלות. אגירה של החום היא דבר חכם בארצות קרות, שם נולדו גגות הרעפים, אך בעייתית פה, אלא אם עושים שימוש במערכת מאוורר גג.

חידוש אמבטיה אקרילית
שירות חידוש אמבטיה אקרילית כולל תיקון יסודי של כל הפגמים הקיימים, מבלי לשבור או להחליף את האמבטיה הקיימת. APX שרותי חידוש אמבטיות, ציפוי אמבטיה לשרותכם

פוליש כחלק מניקיון הדירה
מעבר לדירה חדשה או לדירה לאחר שיפוץ כללי דורשת מאיתנו לשים לב עד הפרטים הקטנים ביותר, כשאחד מהם הוא נושא הניקיון. לפני יום המעבר, מומלץ מאוד לאפשר לחברת ניקיון מקצועית לבצע את תהליך הניקיון. מלבד ניקיון יסודי, מומלץ לבצע פוליש למרצפות הדירה.

מה בודקים במהלך בדק בית?
אם אתם עומדים לפני רכישת דירה או בית, ודאי שמעתם לא פעם ולא פעמיים שאתם פשוט חייבים לערוך בדק בית בנכס שאותו אתם מעוניינים לרכוש. גם אם גמרתם בדעתכם ללכת על בטוח ולהזמין ביקורת מבנים לנכס הפוטנציאלי, עדיין חשוב שתלמדו קצת בעצמכם על הבדיקה ועל ליקויי הבניה שיש לאתר במהלכה

בדק בית – לפני כל רכישה בעולם הנדל"ן
אם אתם עומדים לפני רכישת בית, דירה חדשה או דירה מיד שנייה, אנחנו חייבים קודם כל לברך אתכם. זוהי ללא ספק תקופה מרגשת ומסעירה עבורכם. יש המון סידורים שצריך לטפל בהם לפני הקנייה: שכירת עו"ד, לקיחת משכנתא מהבנק ולא פחות חשוב - בדק בית

אחסון דירה – הדרך היעילה לאחסון מוצלח
משפצים? עוברים דירה? טסים לחו"ל? אחסון דירה יכול להיות הפתרון המשתלם והיעיל ביותר עבורכם. סידרנו עבורכם את כל פרטי תהליך אחסון דירה – שלב אחרי שלב – כדי שאתם תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם ועבור הרכוש שלכם.

מגרסה ניידת
מגרסה ניידת היא פריט שכדאי מאוד להחזיק בבית. מה שהיא עושה הוא פשוט מאוד – גורסת את הנייר לרצועות קטנות כך שמי שאוסף את הרצועות לא יוכל לקרוא את המידע אלא אם הוא ישקיעו הרבה מאוד מאמץ בחיבור הפאזל שיווצר.

אוורור גגות
הדרך לעזור למערכות הקירור לעשות את העבודה שלהן ולהתמודד עם החום שמגיע דרך הגג הוא איוורור גגות. בין אם אתם גרים בבית משותף בעל גג שטוח ובין אם אתם גרים בבית פרטי בעל גג רעפים, איוורור גגות הוא דבר חשוב שאסור להזניח.

אוורור גג רעפים
מערכות אוורור גג רעפים פועלות על עקרון ישן שנקרא ארגז רוח. בגגות רעפים ישנים, כאשר היו צריכים להתאים אותם למזג אוויר חם, היו מתקינים מערכת פשוטה של ארגז רוח. מערכת זו התאפיינה בפתח שאיפשר לרוח להכנס בתחתית הגג ופתח נוסף בחלק העליון של הגג, אשר איפשר לחום לצאת.

חלון לגג רעפים
שילוב של חלון לגג רעפים או אפילו כמה חלונות מצמצם את השטח של גג הרעפים שכולא אוויר חם וגם מאפשר חדירה של שמש לתוך הבית.

מפוח גג לבית
מפוח גג לבית עובד בעזרת מנוע צנטריפוגלי אשר בנוי מכנפיים קטנות אשר בפעולת הסיבוב שלהן יונקות את האוויר וזורקות אותו מחוץ לבית. יש להבדיל בין מפוחי גג למאווררי גג אשר עושים עבודה דומה אך בנויים בצורה שונה.

ונטה ליניקת חום
כדאי לוודא שניתן להתקין ונטה ליניקת חום המאפשרת הוצאת האויר חם גם מתוך הבית ולא רק מחלל הגג. כדי שונטה ליניקת חום תוכל לקחת אויר חם גם מן הגג יש לתכנן פתיחת פתח עם גימור מתאים בתיקרת הבית.

ונטה לגג
אחד הפתרונות לקירור ואיוורור הגג הוא ונטה לגג. אנשים רבים חושבים שונטה היא למעשה מאוורר, גך הדבר אינו מדויק. ונטה לגג היא מעין מאוורר הפוך. בעוד שמאוורר מניע את האוויר בתוך החלל או מזרים לתוכו אוויר חדש, ונטה לוקחת את האוויר שבתוך החלל ושואבת אותו החוצה.

חברות ניסור בטון בישראל
במידה וישנו צורך לקבל שירותים של חברות ניסור בטון בישראל, יש צורך לדעת כיצד לבחור את החברה הטובה ביותר שיכולה לספק לך את השירותים אותם אתה מחפש ובהם אתה מתעניין.

טיפול פוליש מקצועי והבית או המשרד שלכם יהיה מצוחצח
מי מאיתנו לא חולם על בית נקי ומצוחצח או סביבת עבודה נעימה ומסודרת? מרביתנו משתדלים לשמור על הניקיון של החלל שבו אנחנו עובדים או חיים אך כדי להבטיח מקום נקי ומצוחצח באמת מומלץ לשכור טיפול פוליש מקצועי. מדוע אני זקוק לטיפול פוליש מקצועי?

טיפים ומידע חשוב בנושא איטום
איטום הבית מפני רטיבות הוא נושא שלאנשים רבים לא פשוט להבין ולעקוב אחריו. קשה לדעת האם הקבלן ביצע את עבודתו כמו שצריך והאם היא הייתה מקצועית עד הסוף. קבלנים רבים פועלים ללא ידע מספק בתחום ובגלל שאנשים רבים חסרי רקע והבנה בענייני איטום, הם לא יכולים לבקר את עבודתו של הקבלן

תיקון ותחזוקה של דודי שמש
בקיץ החם בישראל יש מים חמים לאורך כל שעות היום ואין צורך להדליק דוד חשמלי. גם בחורף יש ימים נעימים בהם אין צורך בהדלקת דוד החשמל, אם יש דוד שמש איכותי ושמור.

ניקיון דירה לפני כניסה
מעבר דירה דורש מאיתנו המון סידורים ולא מעט אנרגיות. אנו נדרשים לארגן הכל כמו שצריך כדי שהכל יעבור בשלום. משלב חיפוש חברת הובלות דירות ועד שלב פריקת הארגזים, אך מה עם ניקיון הדירה רגע לפני המעבר?

שמישהו יזמין אינסטלטור!
מתי כדאי לקרא לאינסטלטור? מהן בעיות אינסטלציה נפוצות וכיצד ניתן להתמודד איתן? על התשובות במאמר הבא.

בדק בית הנדסי
בדק בית הנדסי מצריך ידע מקצועי נרחב בתחום. הוא כולל סריקה מקיפה של הבית, ווידוא הבית תקין וראוי למגורים, ללא שום ליקויי בנייה. ישנם תחומים רבים שחשוב לבדוק לפני שנכנסים לבית חדש או מחליטים להשכיר בית ישן

בדק בית בעזרת מהנדס בניין מקצועי
למי שמבין בתחום, השילוב הזה מובן מאליו: כל בדק בית איכותי צריך להיעשות על ידי מהנדס בניין מומחה. אבל לרבים מאיתנו העניין הזה לא ברור עד כדי כך – וחבל

בדק בית לאיתור רטיבות
בדק בית מקצועי יכול לאתר רטיבות ברמה ששום בדיקה אחרת לא תוכל לאתר – עד לאיתור מקור הרטיבות עצמו, בכמה שפחות עבודה. לא משנה היכן הרטיבות פרצה, בדיקת דירה יסודית תאתר אותה, בעזרת הכלים הייעודיים

רצפה שהיא הברקה
אחרי מעבר דירה או שיפוץ או כשקיימים פגמים באריחים, כל אחד מתחיל לתת עצות, זה הזמן להזמין חברת נקיון המתמחה בכך, שתעניק לכם את הטוב ביותר.

קצת על מדה מתפלסת
בשנים האחרונות, רצפות מדה מתפלסת נעשות נפוצות מאוד, בקרב לקוחות מכל מגזרי השוק, לרבות עסקים, מפעלים, מוסדות ואף בעלי בתים פרטיים וועדי-בית בבתים משותפים.

שימושים למרזבים
רבים מתייחסים למרזבים בצורה מאוד מקובעת ומוגבלת – זאת בהנחה שמתייחסים אליהם כלל. לכאורה מדובר בעוד סוג של עבודות מתכת ותו לא. אולם בעבר, היו אבותינו ואבות אבותינו יודעים כיצד לרתום כל דבר ולהפכו למשאב

תכנון מטבחים מעוצבים
עם הגיעכם לשלב תכנון המטבחים , נכנס למערכת השיקולים, נושא בחירת משטח העבודה. בדומה לתחומים רבים אחרים, גם בתחום המשטחים, אינסוף סוגי חומרים, גוונים וטקסטורות.

ניסור בטון הוא הבסיס לשיפוצים מוצלחים
עומדים להתחיל בתהליך השיפוצים בבית? ראשית כל, מומלץ שתתאזרו בסבלנות רבה שכן תהליך השיפוצים הוא תהליך ארוך שמלווה לעתים בחוסר נוחות. חשוב מאוד להעסיק קבלנים מקצועיים שידעו לבצע פעולות קידוח בטון או ניסור בטון, וזאת על מנת לחסוך זמן ולייעל את תהליך העבודה.

פוליש – הברקה מעולם אחר
פוליש הוא בעצם פעולה של ניקוי וקרצוף של מרצפות אשר ספגו לכלוך ושומנים במהלך השנים ותחזוקה רגילה אינה מסירה אותם. פוליש נעשה באמצעות מכונה המקרצפת ומצחצחת את המרצפות.

ניקיון משרדים הוא חלק חשוב מתדמית החברה
מי מאיתנו לא נהנה להיכנס למשרד של נותני שירותים ולגלות שהחלל מצוחצח, מבריק ומסודר? בדיוק כשם שמידת הניקיון של המשרד עשויה להעיד במידת מה על מקצועיותו, כך גם ההיפך, משרד לא מסודר עשוי ליצור רושם לא מכובד.

מטבחים מעוצבים בעידן המודרני
השימוש במטבח, לעיתים שגרתי ולעיתים משתנה. במטבח שמתוכנן היטב בהתאם למגוון הצרכים והרצונות של הלקוח -גם השימוש השגרתי והעבודה המונוטונית הופכת לחוויה נעימה והעשייה במטבח נעשית קלה ונוחה.

רזי השיפוצים
אדם שרוכש דירה חדשה,יד שנייה,החליט לבצע שינוי בדירתו או אינו יכול להישאר אדיש יותר למצב הדירה,מתחיל בתהליך של שיפוצים .

שיפוצים בירושלים – תכנון האמבטיה
האם כל בוקר יש אצלך פקק באמבטיה? אתה נתקל בקיר האמבטיה או במשפחה שלך? חשוב לתכנן את חדר האמבטיה בצורה פונקציונאלית. לפני שמתחילים שיפוצים בירושלים ומשנים את חדר האמבטיה עם ציוד חדש חשוב לרכוש אביזרי אמבטיה המתאימים לגודל החדר.

קבלן שיפוצים, טיפים לבחירה נכונה
בחירת קבלן שיפוצים זה לא דבר קל, לא תמיד יודעים מי באמת מקצועי ואמין. המאמר הבא מביא טיפים על בחירת קבלן שיפוצים אמין ומקצועי.

מערבל בטון
כל אחד ואחת מאיתנו ראה בחייו לפחות פעם אחת מערבל בטון, אם במציאות או באחד מצעצועי הילדים. פעמים רבות קיבלו הבנים שלי מתנה משאית עם מערבל בטון. ההנאה שבמשחק בארגז החול עם המשאית זכורה לי עד היום. התמונה בה הזאטוטים לוקחים חול ומים ומכניסים למשאית עם מערבל בטון זכורה לי עד היום.

מה חשוב לבדוק בשיפוצים ומטבחים
פרוייקט האורך זמן, מבוצעים בו שינויים והסכום ההתחלתי יכול להשתנות. לכן חשוב לבדוק מס' דברים בסיסיים.

פרוייקטי שיפוצים
פרוייקט הוא עבודה חד פעמית הנעשית בהתאם להזמנת הלקוח. עבודה זו ייחודית לפרוייקט זה וייעודית ללקוח ספציפי.

שיפוצים לחדרי הילדים
ילדים הם הדבר הכי שמח בבית שלנו. הילדים גודלים מרגע לרגע ולפעמים נדרשים שיפוצים על מנת לשנות להם את האווירה. המאמר הבא מביא הכול על שיפוצים לחדרי ילדים. היכנסו לקרוא.

חברת שיפוצים,מטבחים מעוצבים ומה שבינהם
בחברת שיפוצים בתחום "הכל תחת קורת גג אחת" -הלקוח מקבל מגוון של אפשרויות לשביעות רצונו ובהתאם לצרכיו. הוא משאיר מפתח ומקבל דירה בסוף התהליך כחדשה.

אחזקת מעליות - זה לא סיפור
מעליות הן לא דבר של מה בכך. לאחרונה נעשה יותר ויותר נפוץ התקנה של מעלית בבנייני מגורים ישנים. בין אם זה כדי להעלות עת ערך הנכסים או כדי להפוך את חיי הדיירים לפשוטים יותר - מעליות הן מצרך חשוב

תמא 38 תוכנית המתאר הארצית

תמא 38 היא תוכנית שנוצרה בשנת 2005 שנועדה ליצור מבנים מחוזקים ויציבים יותר כנגד רעידות אדמה שעשויות לקרות בארץ ישראל. תמא 38 נוצרה עקב בניינים שאינם מוגנים מפני נזקי רעידות אדמה העלולות להתרחש בא


עמוד 11 מתוך 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.