אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

התגוננות בפני רעידות אדמה בישראל
בארץ קיים סיכוי גבוה לרעידות אדמה בעוצמה גבוהה, בגלל המיקום שלה שהוא סמוך אל קו השבר הסורי אפריקאי.

מדוע כדאי לבצע את עבודות תמ"א 38 עם קבלן
לאחר שהגעתם להסכמה של הדיירים והחלטתם להתחיל לבצע את פרויקט תמ"א 38 אתם צריכים למצוא קבלן מימון ואיכותי לביצוע העבודה.

גילוי נזילות מים ורטיבות – הסימנים ודרכי ההתמודדות
במהלך חודשי החורף אנו נתקלים בסיפורים רבים של בני משפחה, חברים או קולגות על נזילות מים או הסיבות לאותן נזילות או רטיבויות הן רבות. לא משנה מה הסיבה לנזילות או הרטיבויות, חשובה היכולת המהירה שלנו בגילוי נזילות והדרך המהירה ביותר להתמודד עם הבעיה.

איתור נזילות מים
נזילת המים בדירה נובעת ממקורות שונים. הפיצוץ יכול להיות בפתח של ראש סיכה כך שנזילת המים היא איטית ולוקח זמן רב עד אשר מגלים אותה או פיצוץ רחב יותר ואז ישנה פריצת מים בלחץ גבוה. כדאי לקחת חברה אמינה ובעלת ניסיון לאיתור נזילות מים עוד לפני הפיצוץ הגדול.

אינסטלטור – לא רק לפתיחת סתימות
מאמר זה עוסק בתפקידיו השונים של אינסטלטור. מצד אחד תיקון והתקנה של דודי שמש וחשמל ומהצד השני טיפול בבעיות אינסטלציה כמו אמבטיה, כיורים וכדומה.

איתור נזילות מים - השיטות החדשות!
כל אחד מאיתנו ייחל, לא פעם ולא פעמיים, ליכולות של גיבור על: להיות רואה ואינו נראה, להיות מסוגל לעוף, לקרוא מחשבות או אפילו להרים משאות כבדים במיוחד.

גימור ותחזוקה לפרקט
ישנם גימורים לפרקטים, אשר שומרים על איכות הפרקט והברק לאורך שנים. זוהי תוספת מומלצת מאוד שמדובר בפרקט עץ, גם אם מדובר בשלוש שכבות עדיין יש צורך לשמור על השכבה העליונה כמה שיותר.

מלגזות ומנופים – דרכים שונות להרמת משאות
כיצד ניתן להרים משאות בצורה יעילה? מלגזות וגם מנופים הפכו לדרך חיים עבור כל מי שעוסק בהנפת משאות.

3 דברים שחברות ניהול ועד בית יעשו בשבילך
החיים בעידן שלנו שונים מהחיים שהיו פעם. הכל השתנה והתפתח ועדיין ממשיך להשתנות ולהתפתח. אנחנו מרגישים את זה בדברים הגדולים, וזה קורה גם בדברים שלא תמיד אנחנו שמים אליהם לב, כמו למשל בניהול ועד הבית של בתים משותפים.

איך למצוא אינסטלטור מקצועי?
למצוא אינסטלטור טוב ניתן למצוא בהרבה מקורות - העיקריים שביניהם: ספרי טלפונים, אינטרנט, מקומונים או המלצות של כנים...

איך למצוא אינסטלטור מקצועי?
למצוא אינסטלטור טוב ניתן למצוא בהרבה מקורות - העיקריים שביניהם: ספרי טלפונים, אינטרנט, מקומונים או המלצות של כנים...

חומרי בניין איכותיים – הסוד למבנה המושלם
אין ספק כי לעיתים קרובות קיים פער מחירים בין חומרי בניין רגילים לבין חומרי בניין איכותיים יותר. לעיתים ישנם חיקויים של חומרי בניין. כיצד לזהות חומרי בניין איכותיים?

מהי ביובית
המאמר מסביר כיצד משתמשים בביובית וכיצד מתבצע התהליך של שאיבה מביוב.

פתיחת סתימות – כל השיטות
ישנן כמה שיטות לפתיחת סתימות - זה בדרך כלל הולך מהקל אל הקשה, כלומר, כאשר השיטה הפשוטה אינה עובדת עוברים אל פעולות יותר חזקות ואינטנסיביות - הכל במאמר הבא...

סיפור על אינסטלטור שעשה מצוות צדקה
סיפור מרגש על אינסטלאטור-שלח לחמך על פני המים כי ביום הימים תמצאנו-מצוות הצדקה.

ניקוז אמבטיה
מאמר המסביר איך לבצע ניקוז באמבטיה בצורה מקצועית.אם לא תצליחו-אז תקראו לאינסטלטור

מחירי אינסטלטור נורמאלים
במאמר זה תקבל טיפים להשגת מחיר טוב מאינסטלטור.כדאי להשתמש בטיפים הנל

חידוש וציפוי אמבטיות
חברת ארטבט מתבססת על ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום ציפויי האפוקסי, הפוליאורטנים והאקרילים. לחברה ידע וניסיון בציפויים של מערכות מורכבות העומדות בתנאים קשים.

ניקוז אמבטיה
מאמר המסביר איך לבצע ניקוז באמבטיה בצורה מקצועית.אם לא תצליחו-אז תקראו לאינסטלטור

מחירי אינסטלטור נורמאלים
טיפים להשגת מחיר טוב מאינסטלטור.תקרא ותתחיל ללמוד איך לעשות זאת

מניעת תקלות בדודי שמש
במאמר זה נפרט אודות תקלות נפוצות בדודי שמש ודרכי מניעה שלהן. כמו כן ננסה לעמוד על משמעותם של מונחים שגורים בעולם דודי השמש וזאת על מנת שתהיה לכם הבנה מלאה של ההסברים ובכדי שלא תעמדו משתאים לנוכח מבול המושגים המסובכים.

ליקויי בניה בישראל
מדינת ישראל מתאפיינת בבנייה צפופה ושוק הבניה סואן. באופן טבעי רבים הרוצים לשפץ ולבנות בתים חדשים. אחד הנושאים החשובים ביותר במכרים כאלו הוא ליקויי בניה.

ניקוי ארובות של קמין – מרי פופינס מגיעה!
תמיד חשבתי שניקוי ארובות זה משהו שרואים רק בסרטים מצויירים... אבל מסתבר שיש חברות שהמומחיות שלהן זה ניקוי ארובות בבתים פרטיים.

מחירי אינסטלטור נורמאלים:
כדי להיות בטוח שאתה לא משלם יותר מידי על שירותי אינסטלטור , תצטרך לעשות את שיעורי הבית שלך ולהיות פרואקטיבי.

מציאת שרברבים טובים בישראל זו משימה קשה
מציאת שרברבים טובים בישראל זו משימה קשה. כשאתה צריך אינסטלטור חירום ויש לך בעיה אמיתית, פה מתחילים הצרות.

תרומת מערכת הביוב לסביבה
האם ידעת כי מערכת ביוב לקויה יכולה לתרום רבות לזיהום הסביבה שלנו? ובכך לסכן גם את המנגנון הביולוגי של כדור הארץ?

תמא 38 - תמ"א 38 תל אביב רמת גן והמרכז
תוכנית תמא 38 היא מועילה, הן ליזם והן לדיירי הבניין, וכמובן למדינה שלא צריכה לשאת בנטל חיזוק הבניינים. לא מעט אנשים אינם מודעים שהבניין בו הם מתגוררים אינו עומד בתקן ועלול להתמוטט במקרה של רעידת אדמה.

שיש קיסר – מתאים לכל פינה בבית ולכל סגנון עיצובי
שיש קיסר הפך תוך זמן קצר למלך המשטחים בקרב לקוחות פרטיים ומעצבי פנים. מה סוד קסמו ולמה הוא כל כך מבוקש? איפה ניתן למצוא שיש קיסר ועל מה צריך להקפיד? בכתבה שלפניכם.

איך האסלה הזאת עובדת
פעם שאלתם את עצמכם איפה הולכים כל הצרכים שלנו? כמה צינורות יש להם לעבור? במאמר הבא נכנס לעמקי הצנרת והביוב....

כיצד לבחור מהנדס בניין?
מהנדס בניין אמין ומנוסה הוא העזר שנגדכם באותן נקודות מפנה בחיים. מהנדס בניין יכול להקים את בית החלומות שתכנן עבורכם האדריכל או לחילופין - להזהיר אתכם מפני ליקויי בנייה בדירה העתידית, בעזרת בדק בית מקצועי.

התקנת טלויזיה וכן מדף לממיר
מה עלינו לוודא בעת רכישת מערכת קולנוע וכן התקנת טלויזיה ?
יש לוודא שהמגבר הינו יחידה נפרדת והוא תומך בטכנולוגיית HD, מומלץ מאוד לרכוש מגבר עם מספר רב של כניסות HDMI כך שבעתיד נהיה מוכנים לכל אותם מכשירים אלקטרוניים אשר מזינים את המגבר באמצעות טכנולוגיה זו.

קורות חייה של האסלה המודרנית
פעם חשבת לעצמך איך האסלה שלך מחוברת בצינורות שפועלות מתחת לאדמה? לאנשים רבים יש תפיסה מוטעית זו, כי האסלה מחוברת היטב על רצפת חדר האמבטיה. לא נכון. זה קשור למעשה לשירותים קרובים...

בניה קלה – מקפידים על קלה כחמורה
אחרי שנים רבות של בניה מסיבית עם בלוקים, מנופים, יציקות בטון ועשרות פועלים, עולם הבניה נכנס לעידן חדש – בניה קלה. בניה המאפשרת יצירת פתרונות איכותיים, קלים לייצור ולביצוע, ידידותיים לסביבה, לכל מטרה: מיצירת מחסן ועד סגירת מרפסת ותוספת בניה.

איתור נזילות מים
נזילת המים בדירה נובעת ממקורות שונים. הסיבה העיקרית לנזילת מים בדירה נובעת מפיצוץ צנרת. הפיצוץ יכול להיות בפתח של ראש סיכה כך שנזילת המים היא איטית ולוקח זמן רב עד אשר מגלים אותה או פיצוץ רחב יותר ואז ישנה פריצת מים בלחץ גבוה.כיצד לאתר ולפתור את הבעייה? בהמשך.

פינוי דירה - למי מיועד?
פינוי דירה מיועד לכל מי שרוצה לפנות את הדירה שלנו מעודף של חפצים. בין אם מדובר על דירה שהוזנחה במשך כמה שנים, דירה שבה נאגרו חפצים באופן כפייתי או דירה שירשנו ואנחנו רוצים לפנות אותה מכל מה שאנחנו לא זקוקים בה

יתרונות תריסים חשמליים
התריס החשמלי, מעבר להיותו אביזר המשדר יוקרה, איכות ועיצוב ברמה גבוה היינו פרקטי ונוח. בהשוואה לתריס רגיל, התריס החשמלי עולה עליו (כמעט) בכל הפרמטרים.

עוד מידע על מוצרי אלומיניום
עומדים לבנות בקרוב בית חדש? כדאי שתקראו! יודעים שהכל כבר נאמר על בנייה של אלומיניום? הייתם רוצים עוד מידע על חומרים זולים? יש לכך סיבה טובה, שהרי הדיבור הוא על מתכת מצוינת שיכולה להיות ביום מן הימים חומר גלם מוצלח בשבילכם.

ליטוש שיש – כל הדרכים לחידוש מראה הרצפה
חולמים על רצפות חלקות, אחידות ומבריקות? ליטוש שיש הוא הפתרון הנכון ביותר עבורכם. הקפידו על כמה שלבים בסיסיים והבטיחו לעצמכם תהליך ליטוש שיש שיקנה לכם רצפות איכותיות לאורך שנים רבות.

שירות למוצרי אינסטלציה
גרואה היא החברה המובילה בתחומה – ברזים, אסלות ולמעשה כל מה שצריך בשביל חדר אמבטיה מרשים, איכותי ונוח לשימוש.

מאוורר גג
אגירת חום זה חכם בארצות קרות, אך בעייתית פה, אלא אם עושים שימוש במערכת מאוורר גג. אוורור לגג מותקן בגג הרעפים ומאפשר אוורור רציף ובהתאם לצורך.

להניף לגובה-מנופים
לבניה או להובלת דירה. אנו עושים שימוש נרחב בעבודות מנוף במצבים שונים

מתים למקלחת אבל אין מים?
ביום קייצי או חורפי, אין דבר מחייה יותר ממקלחת חמה אחרי יום עבודה משמים. בטוח תסכימו שיש ימים שבהם הדבר היחיד שיש לצפות לו הוא הרגע שמגיעים הביתה ואפשר להיכנס למקלחת, ואז הדבר הכי נורא זה לגלות מים קרים בגלל דוד מקולקל.

מרזבים לקראת החורף
מרזבים הינם מסוג הדברים שאיננו שמים לב אליהם, ורגילים לקחת אותם כמובן מאליו. בבית ישנן עבודות מתכת רבות ושונות – חלונות, סורגים, גדרות, ומה לא, ואיכשהו מרזבים הם אלו שאנו פחות נוטים לשים לב אליהם על אף שהינם חלק בלתי נפרד ומהותי מתפקודו של הבית.

מחסנים להשכרה - מגוון רחב של שירותים לשירותך
מחסנים להשכרה זה לא מה שהיה פעם. מחסנים להשכרה היום מציעים פתרונות מודולריים המתאימים לעסקים ולפרטיים והיום ניתן לקבל הרבה יותר בהרבה פחות כסף. על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

ניסור בטון או קידוח בטון אצל מומחים
במידה ואתם זקוקים לעבודת קידוח בטון או ניסור בטון, כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה במתן שירותים אלו, שלה הכלים הטובים והאיכותיים ביותר לביצוע המשימה.

קידוח בטון על קצה המזלג
קידוח בטון הינה פעולה בה משתמשים בדרך כלל בשביל לבצע שיפוצים בבתים, כאשר תהליך הקידוח עצמו הוא תהליך שמתבצע על ידי בעל מקצוע המתמחה בניסור בטון ופעולת הקידוח..

לעשות פוליש ולשמור על הבית
אין ספק שלאחר ביצוע פוליש, רצפת הבית תראה אחרת לגמרי, כחדשה. אך היו מקרים שבהם דווקא הניסיון לשפץ את מראה הבית גרם לנזקים בלתי הפיכים. אחד הדברים החשובים שצריך לעשות לפני הזמנת פוליש, הוא בדיקת מיומנות חברת הניקיון.

איך לבחור חברת ניקיון משרדים?
הגיע הרגע המיוחל והחלטתם לעבור משרד? אחד הדברים החשובים שיש לזכור הוא לשכור את שירותיה של אחת מהחברות המתמחות במתן שירותי ניקיון משרדים.

קידוח בטון במינימום מאמץ ואי סדר
כל מי שביצע אי פעם שיפוצים בביתו, בוודאי יכול להעיד כי מדובר בתקופה כאוטית ולא נעימה. בעבר, קידוח בטון היתה משימה סבוכה שהוסיפה לכאב הראש של מזמין השיפוצים.

למה ללכלך? חברת ניקיון רצינית תטפל בכל עבודות הבית
מי צריך חברת ניקיון? מסתבר שדי הרבה אנשים, רק שהם לא תמיד יודעים זאת. אנחנו כאן כדי להסביר מתי ולמה כדאי להעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית. רמז – השירות ממש לא נגמר בניקיון...


עמוד 10 מתוך 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.