אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

חלונות מחירים והמלצות
ית מגורים ללא חלונות, זה כנראה בית בלי שמחה ואור, בדיוק בגלל זה מומלץ מאוד לדאוג לחלונות כדי שיוכלו להפיח חיים בבית שלכם. אסור לשכוח שמספר קטן מידי חלונות בדירה, או התקנת חלונות זעירים, יפחיתו מאור היום של הבית שלכם.

גדר ערבה וסוגי גדרות נוספים
איזו מטרה הם משרתים? יש גדרות שמטרתן דקורציה, לייצר הרתעה, לסייע לפרטיות או למנוע כניסתם של גורמים עוינים.

מידע על תריס לחלון וחלונות נוספים
למה שמישהו ירצה לגור בבית בלי שום אפשרות לדעת אם אור יום או חושך בחוץ? בלי לראות את השמש בשמיים? בלי להאזין אפילו לציפורים?

רוצה לזפת את הגג? כדאי שתדע איך זה עובד
אחת האפשרויות הפופולאריות לאיטום של גג ללא רעפים – מהסוג הקיים בדרך כלל בבניינים רבי קומות – היא זיפות גגות. הזיפות מונע רטיבות ונזילות ויכול להבטיח יעילות מירבית לחמש עד עשר שנים.

לתחזק את דוד השמש שלך
דודי שמש הם מתקנים חסכוניים וממש חיוניים בארצנו ברוכת השמש. כדי שדודי השמש יאריכו ימים ויגיעו לגיל של 10 שנים, ניתן לכם בהמשך טיפים כיצד לתחזק אותם בקלות בעצמכם.

חלון ממ"ד לבתים
מי יכול לרצות לגור בבית בלי לדעת אם יש אור בחוץ? ולא לראות את השמש היפה? בלי להקשיב לציפורים?

צביעת ברזל ושיפוצים נוספים
בחירת גוונים - צבע מקפיץ את מראה החללים והוא הדבר הראשון שהעין שלנו נמשכת אליו כשנכנסים לבית חדש. גוונים מסויימים יכולים להיות עניין של טרנד.

מה כוללת בדיקת ליקויי בנייה?
בדיקת ליקויי בנייה הנערכת על ידי חברה מקצועית תהייה יסודית ואמינה. הבדיקה תתייחס לכל חלקי הנכס ולאלמנטים שונים בתוכו ומחוצה לו. להלן כמה מן המערכות והאלמנטים הנבדקים במסגרת בדיקת ליקויי בנייה – אינסטלציה, חשמל ומיזוג אוויר, איכות החומרים ואיכות הבנייה.

קניית חלונות ותריסים לבית ולעסק
יש פה מישהו שלא שמע כיצד תמיד יש נטייה להשוות בין בניינים ובתים לבין קופסאות מרובעות? כשמקדישים מעט מחשבה לעניין, מבינים מאוד מהר שההקבלה הזאת הגיונית למדי;

טיח ווגה ואמצעי שיפוץ נוספים
בחברה הצרכנית בימים אלה, אנחנו חייביםמראה חדש לעתים. הטעם שלנו הוא דבר שמשתנה מעת לעת שתלויים גם ב האופנה שמשתנה כל הזמן -

ליקויים בחומרי בניה
קיימים מאות ליקויי בניה. הסיבות לליקויים אלו מצויות באיכות ירודה של בניה, חוסר תשומת לב וזלזול מצד הקבלן, לרבות התרשלות ושימוש בחומרי בניה לקויים וברמה נמוכה.

מעליות מחייבות תחזוקה שוטפת
מעליות מחייבות תחזוקה שוטפת מתמדת. מעלית בבניין משותף משמשת את חלק הארי של דייריו יש להם אינטרס ברור לתחזק אותה ולשמר את תקינותה בכל רגע נתון. מעליות ביתיות מטופלות בקביעות על ידי טכנאי מעליות.

חיפוי אמבטיות ושיפוצים נוספים
תכנון החלל - רצוי מאוד להשקיע מחשבה וזמן בנושא, חלוקת חלל בצורה נכונה אומרת בית מתפקד והתאמה טובה לצרכים שלכם. גם בבית ממש קטן אפשר למקסם את החלל שברשותכם ולהתאימו לאפשרויות רבות

שיש סינטטי לבית
ארבעים שנה כל הבתים בארץ נראו דומה: מרצפות טרצו צהבהבות, חומות או שחורות, ומטבחים מאבן חברון. לפני שלושים שנה בערך התחילו להיכנס מגוון חומרים נוספים הביתה

מחיר שיפוץ דירה וערך הנכס
בחברה שלנו היום שלא כמו בעבר, אנו מכורים לחידושים ושינויים לעתים. הצרכים שלנו הם דבר שמשתנה מעת לעת ותמיד יש גם את האופנה שמשתנה כל הזמן

השינוי המרענן של אותן עבודות גבס, האופציות בשוק השיפוצים והעיצוב.
אם חשבתם לאחרונה לבצע שיפוץ בביתכם או סתם נמאס לכם ממראה הסלון, סביר להניח שחשבתם שהדבר עלול להיות יקר והמחיר עלול להגיע עד למאה אלף שקלים. נכון, שיפוץ יכול להגיע למחיר שכזה, אך לא אם תבצעו אותו בצורה החכמה, בעזרת עבודות גבס.

לקנות חלונות כיס
למה שמישהו ירצה לגור בבית בלי לדעת אם לילה או יום בחוץ? בלי לראות אור שמש? בלי להקשיב לציפורים שבגינה?

מידע על תריס וניציאני חיצוני
זה שפוי בעיניכם לשבת בבית חשוך בלי אפשרות לדעת אם יש אור יום בחוץ? ולא לראות את אור השמש? בלי להקשיב לעורבים שבחוץ?

צביעת חלון לבד
שיפוץ בית זה עסק יקר ולכן יהיה עדיף אם תחשבו על פתרונות לטווח הארוך.

שערים נגררים לבית
האם אתם בעלי היכולת לבצע את העבודה בכוחות עצמכם? כיום אפשר לבצע רכישה של החומרים בנפרד מחנויות "עשה זאת בעצמך".

עבודות שיפוצים בכל הבתים
ברגע שאתם צריכים לבצע שיפוצים בשביל לשפר את המראה של הבית אתם מוכרחים לשם כך לבצע עבודות שיפוצים אשר הם ייעשו על ידי קבלנים בתל אביב כמובן חשוב שתיקחו אנשים שהם טובים ועם ניסיון.

מערכות גילוי אש לבית
לטובתכם עדיף לא לנסות להתערבב עם גנבים. נפציר בכם לא לעמוד בדרכם ולהתקשר לשירותי הביטחון. קיימים גם מגוון פתרונות אבטחה שיתריעו למוקד כפעולה בסיסית.

מידע על טיח אקוסטי
לשמור על מראה הבית דורש לא מעט ולכן מומלץ לכם לכם לחשוב על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

בדיקת מערכות חשמל, מיזוג אוויר ואינסטלציה במסגרת ביקורת מבנים
כחלק מתהליך של ביקורת מבנים הנעשה על ידי חברה מקצועית יבדקו מערכות שונות בנכס המדובר. כמה מן המערכות החשובות הן מערכת החשמל, האינסטלציה ומיזוג האוויר.

שיש אבן קיסר קטלוג ודוגמאות
עד לפני זמן לא רב תשעים אחוז מהבתים בארץ נבנו על פי אותם עקרונות: רצפות טרצו (שומשום) לבנות או צהבהבות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון. לפני שלושים שנה בערך הגיעו לביתנו שלל חומרים נוספים

חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים
יפוץ דירה זה לא זול ולכן יהיה מומלץ שתחשבו על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

חשיבות שימוש בכבל הארקה
תקלות הקשורות בחשמל - אז מה עושים? הכי חשוב לא להתיימר לתקן בעצמכם את עניין החשמל, כנראה זה לא ייגמר טוב!

ריצוף אפשרי לבית
עד שנות השמונים בערך מרבית הבתים בארץ נראו דומה: מרצפות טראצו (שומשום) לבנות או ירקרקות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון.

מחיר חלונות אלומיניום קומפלט
זה נראה לכם הגיוני לגור בבית בלי אפשרות לדעת אם עכשיו לילה או יום? בלי אפשרות לראות אור שמש? בלי לשמוע אפילו את הציפורים המצייצות?

עלות חידוש פרקט
בעת קניית שיש למטבח או לאמבטיה, בררו אם המחיר כולל גם הובלה והתקנה.

דרכים לצביעת דלתות עץ
לא משנה מתי קיבלתם לידכם דירת גן חדשה, מוכרים את הדירה להשכרה או חייבים לשנות את מראה הדירה? חלוקה נכונה של הדירה, ביצוע תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה מודרני יקפיצו את ערך הבית!!!

למחוק
למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק

עלות שיפוץ בית פרטי
צביעת הבית, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עדכני יעלו את ערך הדירה!!!בית ישן ומוזנח ידחה קונים בפוטנציה ואילו בית שבוצעו בו עבודות שיפוץ והושקעו בו לא מעט זמן וכסף

אמצעי תאורה- ספוטים
יש בעיה עם החשמל? לא בטוחים איך לפעול? הדבר הכי חשוב הוא לא להתפתות לתקן בכוחות עצמכם את תקלת החשמל, כי כנראה שזה לא יוביל לשום דבר טוב!

שיש קיסר קטלוג ומחירים
החלפתם את הריצוף הישן בחדש? שמרו מספר חבילות של המרצפות החדשות למקרה שתצטרכו לתקן או למקרה שבו תרצו להרחיב את השטח המרוצף באותו סוג מרצפות

קבלני שיפוצים בחיפה
לא משנה שרק עכשיו רכשתם נכס חדש, מוכרים את הדירה בבניין הישן או חייבים לשנות את ה"לוק" של הבית? תכנון נכון של הבית, תחזוקה והקפדה על מראה מעודכן יקפיצו את ערך הדירה!!!

חשמלאים מומלצים באזור השרון
איזה דבר לא מפסיק לפעול בסופו של דבר? המקפיא, הטלוויזיה וכמעט כל דבר בבית יכול להפסיק לפעול, כך גם החשמל בביתנו. ברגע שיש איזשהו קצר או הפסקות חשמל קבועות, יש לשכור חשמלאי מיומן כדי שיבדוק היטב את התקלה, ימצא פיתרון והכי חשוב - ימנע את חזרתה.

אלומיניום - מוצריו ושימושיו
אלומיניום הוא מתכת קלה ועמידה מאד, המהווה חלק בלתי נפרד מתהליכי ייצור ובנייה ומהווה אחד מחומרי הבניין הנפוצים ביותר. מגוון המוצרים שאפשר לייצר מאלומיניום הוא עצום וכולל חלקי חלונות, כלי מטבח, צינורות, מחברים, רהיטים, חלקי מכוניות ועוד.

עלות מקלחוני חזית
כולם מסכימים, זכוכית היא חומר יפהפה, המלא בתכונות שהופכות אותו לפרקטי מאוד – חומר הגלם קיים בשפע באופן טבעי, המוצר המעובד חלק ונאה, שקיפותה של הזכוכית הופכת אותה לבחירה המתבקשת לחלונות ופתחים אחרים

שיש קיסר דגמים ומחירים
כאשר רוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות בררו אם אתם זכאים לאחריות למשך מספר שנים למקרים של הופעת סדקים בחומר או שחיקה.

תחזוק טרצו מרצפות
ילד הפך את הקיר בסלון לגלריה? היא מתביישת שהילדים יביאו חברים כשהבית נראה ככה?

מחירי דקים עץ גושן
כשרוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות וודאו שאתם מקבלים אחריות של מספר שנים לפחות בכל מקרה כגון שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו

מחירי דקים עץ גושן
כשרוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות וודאו שאתם מקבלים אחריות של מספר שנים לפחות בכל מקרה כגון שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו

חברת ניקיון תמיד לשירותך
חברת ניקיון משתמשת בכל חומרי הניקיון הכי טובים שיש בשוק. היא מנקה לכם תריסים, חלונות, ארונות מטבח, דלתו, משקופים ועושה פאנלים וקרצוף רצפה על מנת שלא יישאר לכלוך

שיפוצים כדי שיהיה בית מהסרטים
ניתן לראות כי כיום מספר רב מאוד של אנשים מבצעים שיפוצים בבית, מסיבה זו מאוד חשוב בזמן עשיית עבודות שיפוצים לקחת בעל מקצוע בשביל שהעבודות יתבצעו על הצד הטוב ביותר ולא יהיה לנו נזקים בבית בעקבות השיפוץ.

בריכות ביוב
אם בעבר היינו מכירים סוג אחד בלבד של בריכות ביוב הרי שכיום המצב די שונה. כיום הטכנולוגיה חודרת ומשפיעה על חיינו בכל תחום ואנו מבינים כבר שהעולם ממש לא דומה לזה שהכרנו לפני 50 או 100 שנה

על שיפוצים בעזרת שיש לריצוף וכן חיפוי שיש
אחד מהסממנים שבאמת נותנים את האווירה לבית. מוצר כמו שיש לריצוף שנבחר בקפידה, עושה את כל ההבדל באווירה.כמו כו שימוש חיצוני בעזרת חיפוי שיש משנה ומרענן את כל האווירה.

על מדרגות,שיש לריצוף וחיפוי שיש
חיפוי שיש גם זוכה היום למרבית הביקושים בקרב מעצבי פנים וצרכנים רגילים, בעיקר כי חיפוי שיש הוא חומר טבעי המעניק לנו אפשרות לחזור לשורשים ולאדמה.

וילונות- לא נחוץ הרבה יותר בשביל ליצור בית אקסלוסיבי
הוילונות מוסיפים פן מיוחד התורם לעיצוב של הבית. בשנים האחרונות הווילונות חזרו לאופנה ומעצבים רבים המתמחים בתחום של עיצוב וילונות, מציעים פתרונות ומשדרגים כל חלל. את הווילונות כדאי לבחור בהתאם לחלל שעבורו הם מיועדים.

הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה!
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד.


עמוד 7 מתוך 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.