אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

גגות רעפים בקריות – חזרתו של המראה הכפרי
מגמות העיצוב השונות לא באות לידי ביטוי רק בפנים הבית אלא יוצאות החוצה – אל החצר, הגינה או הגג. עד לפני כמה שנים שלט המראה המודרני הנקי והקר בכל הקשור לעיצוב הפנים והחוץ של הבית, והתבטא ברהיטים מינימליסטיים, בצבעים ניטראליים

בחירת אריחים לריצוף
מבחינת הריצוף, יכול כל אדם לבחור שמא לרצף במרצפות שיש, פורצלן, פרקט עץ או למינציה סינתטית, או שטיחים מקיר לקיר, והמשטחים במטבח ובחדר האמבטיה בשיש היוקרתי

בחירת קבלנים
חלוקת השטח - כדאי מאוד להשקיע זמן וכסף בנושא, תכנון נכון של השטח משמעותו ניצול חכם של הדירה והתאמה מלאה לצרכים שלכם. אפילו אם מדובר בבית קטן אפשר למקסם את המקום כך שיקנה לכם אפשרויות רבות.

דודי שמש נתניה – חסכון בחשמל ובתחזוקה
רבים נוהגים להתלונן על כך שאין בישראל חורף אמיתי המלווה בקור עז, גשמים ואפילו שלג, אך יש לעובדה זאת גם כמה יתרונות בולטים, ביניהם המצאת דוד השמש – מתקן סולארי וותיק המספק מים חמים כל השנה. לעתים, פועל במקביל לדוד זה גם דוד

פינוי דירות – להחזיר עטרה ליושנה
האם אתם מרגישים שהבית שלכם עמוס בחפצים, ואתם לא בדיוק יודעים איך להתמודד עם כולם? האם גם אתם מרגישים שהיה עדיף אם הייתם מפנים את רובם, על מנת לפנות מרחב ומקום למה שבאמת חשוב לכם?

מזנון גבס לסלון ואפשרוריות עיצוב נוספות
בחברה הקפטילסטית בדור שלנו, אנו מכורים לשינויים בחיים בתדירות גבוהה. הטעם שלנו הוא דבר משתנה וגמיש שתלויים גם ב האופנה - רק אתמול שינינו את צבע חדר העבודה בטורקיז ואילו היום בורדו דרמה הולך הכי חזק. אז לא נצבע מחדש? ברור, בלי למצמץ!!

עיצוב עם שילוב תקרת זכוכית בבית
זה לא משנה אם אתם מחפשים מקלחונים מעוצבים במחירי מבצע, מרהטים את ביתכם ורוצים למצוא חפצי נוי, אם אתם מוכרחים לקנות חלונות חדשים או רק לתקן את הקיימים, להחליף שמשה פגומה או למצוא חפצים יפים לבית, אתם צריכים למצוא זגגים ומשווקי זכוכית.

תחזוקת מבנים ישנם בתוכנית תמ"א 38
בתאריך 7.8.2011 פקדה את מדינת ישראל רעידת אדמה שהינה לערך כ- 4.2 עוצמה בסולם ריכטר למרבה המזל לא נגרם נזק רב לא לנפש ולא לרכוש אך יכול מאוד להיות שזוהי רעידת אדמה המסמנת ...

חלונות מחירים והמלצות
ית מגורים ללא חלונות, זה כנראה בית בלי שמחה ואור, בדיוק בגלל זה מומלץ מאוד לדאוג לחלונות כדי שיוכלו להפיח חיים בבית שלכם. אסור לשכוח שמספר קטן מידי חלונות בדירה, או התקנת חלונות זעירים, יפחיתו מאור היום של הבית שלכם.

גדר ערבה וסוגי גדרות נוספים
איזו מטרה הם משרתים? יש גדרות שמטרתן דקורציה, לייצר הרתעה, לסייע לפרטיות או למנוע כניסתם של גורמים עוינים.

מידע על תריס לחלון וחלונות נוספים
למה שמישהו ירצה לגור בבית בלי שום אפשרות לדעת אם אור יום או חושך בחוץ? בלי לראות את השמש בשמיים? בלי להאזין אפילו לציפורים?

רוצה לזפת את הגג? כדאי שתדע איך זה עובד
אחת האפשרויות הפופולאריות לאיטום של גג ללא רעפים – מהסוג הקיים בדרך כלל בבניינים רבי קומות – היא זיפות גגות. הזיפות מונע רטיבות ונזילות ויכול להבטיח יעילות מירבית לחמש עד עשר שנים.

לתחזק את דוד השמש שלך
דודי שמש הם מתקנים חסכוניים וממש חיוניים בארצנו ברוכת השמש. כדי שדודי השמש יאריכו ימים ויגיעו לגיל של 10 שנים, ניתן לכם בהמשך טיפים כיצד לתחזק אותם בקלות בעצמכם.

חלון ממ"ד לבתים
מי יכול לרצות לגור בבית בלי לדעת אם יש אור בחוץ? ולא לראות את השמש היפה? בלי להקשיב לציפורים?

צביעת ברזל ושיפוצים נוספים
בחירת גוונים - צבע מקפיץ את מראה החללים והוא הדבר הראשון שהעין שלנו נמשכת אליו כשנכנסים לבית חדש. גוונים מסויימים יכולים להיות עניין של טרנד.

מה כוללת בדיקת ליקויי בנייה?
בדיקת ליקויי בנייה הנערכת על ידי חברה מקצועית תהייה יסודית ואמינה. הבדיקה תתייחס לכל חלקי הנכס ולאלמנטים שונים בתוכו ומחוצה לו. להלן כמה מן המערכות והאלמנטים הנבדקים במסגרת בדיקת ליקויי בנייה – אינסטלציה, חשמל ומיזוג אוויר, איכות החומרים ואיכות הבנייה.

קניית חלונות ותריסים לבית ולעסק
יש פה מישהו שלא שמע כיצד תמיד יש נטייה להשוות בין בניינים ובתים לבין קופסאות מרובעות? כשמקדישים מעט מחשבה לעניין, מבינים מאוד מהר שההקבלה הזאת הגיונית למדי;

טיח ווגה ואמצעי שיפוץ נוספים
בחברה הצרכנית בימים אלה, אנחנו חייביםמראה חדש לעתים. הטעם שלנו הוא דבר שמשתנה מעת לעת שתלויים גם ב האופנה שמשתנה כל הזמן -

ליקויים בחומרי בניה
קיימים מאות ליקויי בניה. הסיבות לליקויים אלו מצויות באיכות ירודה של בניה, חוסר תשומת לב וזלזול מצד הקבלן, לרבות התרשלות ושימוש בחומרי בניה לקויים וברמה נמוכה.

מעליות מחייבות תחזוקה שוטפת
מעליות מחייבות תחזוקה שוטפת מתמדת. מעלית בבניין משותף משמשת את חלק הארי של דייריו יש להם אינטרס ברור לתחזק אותה ולשמר את תקינותה בכל רגע נתון. מעליות ביתיות מטופלות בקביעות על ידי טכנאי מעליות.

חיפוי אמבטיות ושיפוצים נוספים
תכנון החלל - רצוי מאוד להשקיע מחשבה וזמן בנושא, חלוקת חלל בצורה נכונה אומרת בית מתפקד והתאמה טובה לצרכים שלכם. גם בבית ממש קטן אפשר למקסם את החלל שברשותכם ולהתאימו לאפשרויות רבות

שיש סינטטי לבית
ארבעים שנה כל הבתים בארץ נראו דומה: מרצפות טרצו צהבהבות, חומות או שחורות, ומטבחים מאבן חברון. לפני שלושים שנה בערך התחילו להיכנס מגוון חומרים נוספים הביתה

מחיר שיפוץ דירה וערך הנכס
בחברה שלנו היום שלא כמו בעבר, אנו מכורים לחידושים ושינויים לעתים. הצרכים שלנו הם דבר שמשתנה מעת לעת ותמיד יש גם את האופנה שמשתנה כל הזמן

השינוי המרענן של אותן עבודות גבס, האופציות בשוק השיפוצים והעיצוב.
אם חשבתם לאחרונה לבצע שיפוץ בביתכם או סתם נמאס לכם ממראה הסלון, סביר להניח שחשבתם שהדבר עלול להיות יקר והמחיר עלול להגיע עד למאה אלף שקלים. נכון, שיפוץ יכול להגיע למחיר שכזה, אך לא אם תבצעו אותו בצורה החכמה, בעזרת עבודות גבס.

לקנות חלונות כיס
למה שמישהו ירצה לגור בבית בלי לדעת אם לילה או יום בחוץ? בלי לראות אור שמש? בלי להקשיב לציפורים שבגינה?

מידע על תריס וניציאני חיצוני
זה שפוי בעיניכם לשבת בבית חשוך בלי אפשרות לדעת אם יש אור יום בחוץ? ולא לראות את אור השמש? בלי להקשיב לעורבים שבחוץ?

צביעת חלון לבד
שיפוץ בית זה עסק יקר ולכן יהיה עדיף אם תחשבו על פתרונות לטווח הארוך.

שערים נגררים לבית
האם אתם בעלי היכולת לבצע את העבודה בכוחות עצמכם? כיום אפשר לבצע רכישה של החומרים בנפרד מחנויות "עשה זאת בעצמך".

עבודות שיפוצים בכל הבתים
ברגע שאתם צריכים לבצע שיפוצים בשביל לשפר את המראה של הבית אתם מוכרחים לשם כך לבצע עבודות שיפוצים אשר הם ייעשו על ידי קבלנים בתל אביב כמובן חשוב שתיקחו אנשים שהם טובים ועם ניסיון.

מערכות גילוי אש לבית
לטובתכם עדיף לא לנסות להתערבב עם גנבים. נפציר בכם לא לעמוד בדרכם ולהתקשר לשירותי הביטחון. קיימים גם מגוון פתרונות אבטחה שיתריעו למוקד כפעולה בסיסית.

מידע על טיח אקוסטי
לשמור על מראה הבית דורש לא מעט ולכן מומלץ לכם לכם לחשוב על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

בדיקת מערכות חשמל, מיזוג אוויר ואינסטלציה במסגרת ביקורת מבנים
כחלק מתהליך של ביקורת מבנים הנעשה על ידי חברה מקצועית יבדקו מערכות שונות בנכס המדובר. כמה מן המערכות החשובות הן מערכת החשמל, האינסטלציה ומיזוג האוויר.

שיש אבן קיסר קטלוג ודוגמאות
עד לפני זמן לא רב תשעים אחוז מהבתים בארץ נבנו על פי אותם עקרונות: רצפות טרצו (שומשום) לבנות או צהבהבות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון. לפני שלושים שנה בערך הגיעו לביתנו שלל חומרים נוספים

חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים
יפוץ דירה זה לא זול ולכן יהיה מומלץ שתחשבו על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

חשיבות שימוש בכבל הארקה
תקלות הקשורות בחשמל - אז מה עושים? הכי חשוב לא להתיימר לתקן בעצמכם את עניין החשמל, כנראה זה לא ייגמר טוב!

ריצוף אפשרי לבית
עד שנות השמונים בערך מרבית הבתים בארץ נראו דומה: מרצפות טראצו (שומשום) לבנות או ירקרקות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון.

מחיר חלונות אלומיניום קומפלט
זה נראה לכם הגיוני לגור בבית בלי אפשרות לדעת אם עכשיו לילה או יום? בלי אפשרות לראות אור שמש? בלי לשמוע אפילו את הציפורים המצייצות?

עלות חידוש פרקט
בעת קניית שיש למטבח או לאמבטיה, בררו אם המחיר כולל גם הובלה והתקנה.

דרכים לצביעת דלתות עץ
לא משנה מתי קיבלתם לידכם דירת גן חדשה, מוכרים את הדירה להשכרה או חייבים לשנות את מראה הדירה? חלוקה נכונה של הדירה, ביצוע תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה מודרני יקפיצו את ערך הבית!!!

למחוק
למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק

עלות שיפוץ בית פרטי
צביעת הבית, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עדכני יעלו את ערך הדירה!!!בית ישן ומוזנח ידחה קונים בפוטנציה ואילו בית שבוצעו בו עבודות שיפוץ והושקעו בו לא מעט זמן וכסף

אמצעי תאורה- ספוטים
יש בעיה עם החשמל? לא בטוחים איך לפעול? הדבר הכי חשוב הוא לא להתפתות לתקן בכוחות עצמכם את תקלת החשמל, כי כנראה שזה לא יוביל לשום דבר טוב!

שיש קיסר קטלוג ומחירים
החלפתם את הריצוף הישן בחדש? שמרו מספר חבילות של המרצפות החדשות למקרה שתצטרכו לתקן או למקרה שבו תרצו להרחיב את השטח המרוצף באותו סוג מרצפות

קבלני שיפוצים בחיפה
לא משנה שרק עכשיו רכשתם נכס חדש, מוכרים את הדירה בבניין הישן או חייבים לשנות את ה"לוק" של הבית? תכנון נכון של הבית, תחזוקה והקפדה על מראה מעודכן יקפיצו את ערך הדירה!!!

חשמלאים מומלצים באזור השרון
איזה דבר לא מפסיק לפעול בסופו של דבר? המקפיא, הטלוויזיה וכמעט כל דבר בבית יכול להפסיק לפעול, כך גם החשמל בביתנו. ברגע שיש איזשהו קצר או הפסקות חשמל קבועות, יש לשכור חשמלאי מיומן כדי שיבדוק היטב את התקלה, ימצא פיתרון והכי חשוב - ימנע את חזרתה.

אלומיניום - מוצריו ושימושיו
אלומיניום הוא מתכת קלה ועמידה מאד, המהווה חלק בלתי נפרד מתהליכי ייצור ובנייה ומהווה אחד מחומרי הבניין הנפוצים ביותר. מגוון המוצרים שאפשר לייצר מאלומיניום הוא עצום וכולל חלקי חלונות, כלי מטבח, צינורות, מחברים, רהיטים, חלקי מכוניות ועוד.

עלות מקלחוני חזית
כולם מסכימים, זכוכית היא חומר יפהפה, המלא בתכונות שהופכות אותו לפרקטי מאוד – חומר הגלם קיים בשפע באופן טבעי, המוצר המעובד חלק ונאה, שקיפותה של הזכוכית הופכת אותה לבחירה המתבקשת לחלונות ופתחים אחרים

שיש קיסר דגמים ומחירים
כאשר רוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות בררו אם אתם זכאים לאחריות למשך מספר שנים למקרים של הופעת סדקים בחומר או שחיקה.

תחזוק טרצו מרצפות
ילד הפך את הקיר בסלון לגלריה? היא מתביישת שהילדים יביאו חברים כשהבית נראה ככה?

מחירי דקים עץ גושן
כשרוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות וודאו שאתם מקבלים אחריות של מספר שנים לפחות בכל מקרה כגון שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו


עמוד 7 מתוך 14
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.