אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » שיפוצים ותיקונים

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

מידע על טיח אקוסטי
לשמור על מראה הבית דורש לא מעט ולכן מומלץ לכם לכם לחשוב על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

בדיקת מערכות חשמל, מיזוג אוויר ואינסטלציה במסגרת ביקורת מבנים
כחלק מתהליך של ביקורת מבנים הנעשה על ידי חברה מקצועית יבדקו מערכות שונות בנכס המדובר. כמה מן המערכות החשובות הן מערכת החשמל, האינסטלציה ומיזוג האוויר.

שיש אבן קיסר קטלוג ודוגמאות
עד לפני זמן לא רב תשעים אחוז מהבתים בארץ נבנו על פי אותם עקרונות: רצפות טרצו (שומשום) לבנות או צהבהבות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון. לפני שלושים שנה בערך הגיעו לביתנו שלל חומרים נוספים

חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים
יפוץ דירה זה לא זול ולכן יהיה מומלץ שתחשבו על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

חשיבות שימוש בכבל הארקה
תקלות הקשורות בחשמל - אז מה עושים? הכי חשוב לא להתיימר לתקן בעצמכם את עניין החשמל, כנראה זה לא ייגמר טוב!

ריצוף אפשרי לבית
עד שנות השמונים בערך מרבית הבתים בארץ נראו דומה: מרצפות טראצו (שומשום) לבנות או ירקרקות, ו'שיש' במטבח העשויים משיש חברון.

מחיר חלונות אלומיניום קומפלט
זה נראה לכם הגיוני לגור בבית בלי אפשרות לדעת אם עכשיו לילה או יום? בלי אפשרות לראות אור שמש? בלי לשמוע אפילו את הציפורים המצייצות?

עלות חידוש פרקט
בעת קניית שיש למטבח או לאמבטיה, בררו אם המחיר כולל גם הובלה והתקנה.

דרכים לצביעת דלתות עץ
לא משנה מתי קיבלתם לידכם דירת גן חדשה, מוכרים את הדירה להשכרה או חייבים לשנות את מראה הדירה? חלוקה נכונה של הדירה, ביצוע תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה מודרני יקפיצו את ערך הבית!!!

למחוק
למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק למחוק

עלות שיפוץ בית פרטי
צביעת הבית, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עדכני יעלו את ערך הדירה!!!בית ישן ומוזנח ידחה קונים בפוטנציה ואילו בית שבוצעו בו עבודות שיפוץ והושקעו בו לא מעט זמן וכסף

אמצעי תאורה- ספוטים
יש בעיה עם החשמל? לא בטוחים איך לפעול? הדבר הכי חשוב הוא לא להתפתות לתקן בכוחות עצמכם את תקלת החשמל, כי כנראה שזה לא יוביל לשום דבר טוב!

שיש קיסר קטלוג ומחירים
החלפתם את הריצוף הישן בחדש? שמרו מספר חבילות של המרצפות החדשות למקרה שתצטרכו לתקן או למקרה שבו תרצו להרחיב את השטח המרוצף באותו סוג מרצפות

קבלני שיפוצים בחיפה
לא משנה שרק עכשיו רכשתם נכס חדש, מוכרים את הדירה בבניין הישן או חייבים לשנות את ה"לוק" של הבית? תכנון נכון של הבית, תחזוקה והקפדה על מראה מעודכן יקפיצו את ערך הדירה!!!

חשמלאים מומלצים באזור השרון
איזה דבר לא מפסיק לפעול בסופו של דבר? המקפיא, הטלוויזיה וכמעט כל דבר בבית יכול להפסיק לפעול, כך גם החשמל בביתנו. ברגע שיש איזשהו קצר או הפסקות חשמל קבועות, יש לשכור חשמלאי מיומן כדי שיבדוק היטב את התקלה, ימצא פיתרון והכי חשוב - ימנע את חזרתה.

אלומיניום - מוצריו ושימושיו
אלומיניום הוא מתכת קלה ועמידה מאד, המהווה חלק בלתי נפרד מתהליכי ייצור ובנייה ומהווה אחד מחומרי הבניין הנפוצים ביותר. מגוון המוצרים שאפשר לייצר מאלומיניום הוא עצום וכולל חלקי חלונות, כלי מטבח, צינורות, מחברים, רהיטים, חלקי מכוניות ועוד.

עלות מקלחוני חזית
כולם מסכימים, זכוכית היא חומר יפהפה, המלא בתכונות שהופכות אותו לפרקטי מאוד – חומר הגלם קיים בשפע באופן טבעי, המוצר המעובד חלק ונאה, שקיפותה של הזכוכית הופכת אותה לבחירה המתבקשת לחלונות ופתחים אחרים

שיש קיסר דגמים ומחירים
כאשר רוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות בררו אם אתם זכאים לאחריות למשך מספר שנים למקרים של הופעת סדקים בחומר או שחיקה.

תחזוק טרצו מרצפות
ילד הפך את הקיר בסלון לגלריה? היא מתביישת שהילדים יביאו חברים כשהבית נראה ככה?

מחירי דקים עץ גושן
כשרוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות וודאו שאתם מקבלים אחריות של מספר שנים לפחות בכל מקרה כגון שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו

מחירי דקים עץ גושן
כשרוכשים משטחי אבן, שיש או מרצפות וודאו שאתם מקבלים אחריות של מספר שנים לפחות בכל מקרה כגון שחיקה בטרם עת או פגם כלשהו

חברת ניקיון תמיד לשירותך
חברת ניקיון משתמשת בכל חומרי הניקיון הכי טובים שיש בשוק. היא מנקה לכם תריסים, חלונות, ארונות מטבח, דלתו, משקופים ועושה פאנלים וקרצוף רצפה על מנת שלא יישאר לכלוך

שיפוצים כדי שיהיה בית מהסרטים
ניתן לראות כי כיום מספר רב מאוד של אנשים מבצעים שיפוצים בבית, מסיבה זו מאוד חשוב בזמן עשיית עבודות שיפוצים לקחת בעל מקצוע בשביל שהעבודות יתבצעו על הצד הטוב ביותר ולא יהיה לנו נזקים בבית בעקבות השיפוץ.

בריכות ביוב
אם בעבר היינו מכירים סוג אחד בלבד של בריכות ביוב הרי שכיום המצב די שונה. כיום הטכנולוגיה חודרת ומשפיעה על חיינו בכל תחום ואנו מבינים כבר שהעולם ממש לא דומה לזה שהכרנו לפני 50 או 100 שנה

על שיפוצים בעזרת שיש לריצוף וכן חיפוי שיש
אחד מהסממנים שבאמת נותנים את האווירה לבית. מוצר כמו שיש לריצוף שנבחר בקפידה, עושה את כל ההבדל באווירה.כמו כו שימוש חיצוני בעזרת חיפוי שיש משנה ומרענן את כל האווירה.

על מדרגות,שיש לריצוף וחיפוי שיש
חיפוי שיש גם זוכה היום למרבית הביקושים בקרב מעצבי פנים וצרכנים רגילים, בעיקר כי חיפוי שיש הוא חומר טבעי המעניק לנו אפשרות לחזור לשורשים ולאדמה.

וילונות- לא נחוץ הרבה יותר בשביל ליצור בית אקסלוסיבי
הוילונות מוסיפים פן מיוחד התורם לעיצוב של הבית. בשנים האחרונות הווילונות חזרו לאופנה ומעצבים רבים המתמחים בתחום של עיצוב וילונות, מציעים פתרונות ומשדרגים כל חלל. את הווילונות כדאי לבחור בהתאם לחלל שעבורו הם מיועדים.

הראה לי את עיצוב הבית ואומר לך מי אתה!
מצוקת הדיור גורמת לאנשים רבים לבחור בדירת סטודיו כדירת מגורים או להכניס שותפים לדירה. החוסר בפרטיות וההרגשה שאין הפרדה ביו חדרים ומהויות יכולה להכביד מאוד.

הכל על שיש מומו,שיש לריצוף וכן חיפוי שיש
שולחנות בר יכולים לשמש עבור ערב שתייה עם חברה או אפילו לארוחה שלמה. בגלל ממדיהם המיוחדים הם משלימים כסאות בר על שיש לריצוף משגע שישלים את התמונה כולה.

שיפוץ בניינים - רק אצל המומחים
שיפוץ בניינים הכולל חיפוי קירות פנים וחוץ, צביעה ותיקון נזילות וסתימות במקומות המשמשים את כלל דיירי הבניין. שיפוץ בניינים מבפנים- תיקוני טיח, רענון המראה. שיפוץ בניינים נותן מראה צעיר ויפה לכל השכונה.

שיפוצים - לא תמיד צריך לעבור דירה
טיפים לשיפוץ דירה, לאבחון רחמת המקצועיות של הקבלן ומהו התזמון הנכון לבצע שיפוצים.

אילו חומרי בניין צריך לרכוש לפני שיפוצים
שיפוץ הבית הוא משימה שדורשת תכנונים רבים אם לא רוצים להצטער בסופו של דבר. עלות השיפוץ תלויה בכמה וכמה גורמים, ובין היתר ישנו הבדל משמעותי בין רכישת חומרי בניין באופן עצמאי לבין השארת האחריות על כך לקבלן השיפוץ.

כיצד לתקן תקלות בבית באמצעות הנדימן
הנדימן (או תיקונצ'יק) הוא כינוי לאיש מקצוע שהתפקיד שלו הוא פשוט-לדעת הכול. כן, קראתם נכון-הכול. אל תשכחו כי אנו מדברים על הכללה גסה ועל איש המקצוע האידיאלי, אבל הנדימן מקצוען אמיתי צריך לשאוף להכיר את כל תקלות הבית בעל פה.

כיצד לחסוך במים באמצעות דקים?
זמן רב חיכינו עד שהצלחנו לרכוש בית צמוד קרקע עם גינה פרטית, לא רחוק מהעיר הראשית, מקום קטן ושקט, בו אפשר באמת לשמוע ולהאזין לרחשי הטבע. אך עם הזמן, הבנו שהגינה הגדולה עם מצעי הדשא הנרחבים, הפכו לקללה במקום לברכה.

תיקון תריס חשמלי או ריאליטי 24 שעות
תיקון תריס חשמלי הוא הכרחי אפילו היום, כשיש בכל בית טלוויזיה ואנשים כבר לא צריכים לחפש שעשועים שיבדרו אותם בחוץ. עם ישראל עדיין אוהב לתצפת על שכניו, וההצלחה של תוכניות כמו "האח הגדול" רק מוכיחה זאת.

תיקון תריס חשמלי: לא כולל שירות
הזמנת טכנאי תיקון תריס חשמלי היא בדרך כלל הימור. כשמזמינים טכנאי תיקון תריס חשמלי, אין לדעת האם מדובר בטכנאי אמין ומקצועי, או במישהו ללא שום ניסיון בתחום.

תיקון תריס חשמלי וידי זהב
תמיד קינאתי באנשים שלא זקוקים לשום תיקון תריס חשמלי, פשוט בגלל שהם בורכו בידיי זהב. כן, אנשים שיכולים לבצע תיקון תריס חשמלי במו ידייהם. אנשים שנדמה שיש להם שפה משותפת עם מכשירים מכאניים.

קידוחי בורות ניקוז
בין סוגי הקידוחים השונים ישנם קידוחים בסיסיים וחשובים. קידוחי בורות ניקוז הוא סוג אחד כזה. בורות ניקוז הם בורות שנקדחים כדי לאפשר לנוזלים שונים להתנקז למקום רצוי. בין אם בגלל הפרשי גובה ובין אם בגלל שהגרביטציה לא מצליחה למשוך את הנוזלים למקום הרצוי.

התקנת דשא סינטטי, כי מה שלא עושה הטבע, עושה מוצר בעל חיי קבע.
כשיש לנו גינה בביתנו הפרטי או אפילו בבניין המגורים שלנו אנו צריכים לחשוב על דרך בה הגינה תהיה יפה ומושקעת לכל אורך השנה, לפעמים קשה לדאוג לדשא אמיתי כיוון שהוא דורש תחזוקה מתמדת, הדרך לפתור בעיה זו היא על ידי הנחת דשא סינטטי.

התקנת פלזמה בצורה נכונה חשובה גם לביטחונכם האישי.
כשיש לנו בית חדש ואנו רוצים לרכוש רהיטים לסלון ביתנו, או כאשר אנו רוצים לחדש את סלון ביתנו הישן, אין כמו מסך פלזמה שיעשה את העבודה הזאת בצורה הטובה ביותר. מדובר במסך אסתטי ויפה, אשר ללא כל צל של ספק משדרג את סלון ביתנו.

ריצוף לבית, האלמנט החשוב ביותר בבית שלך.
כאשר אנו נכנסים לבית חדש, האלמנט הראשון שאנו צריכים לתת לו תשומת לב הוא הריצוף, ריצוף הוא אחד הדברים החשובים שיש בבית, בכל זאת מדובר ברצפה שאנו דורכים עליה, כמו כן לריצוף ישנה הכרעה רבה בעיצוב הבית שלנו.

שיפוצניק בשרון
רוצה להפוך את הקובייה שלך לארמון מדהים? מחפש שיפוצניק מקצועי ומהימן לשיפוץ הבית שלך? מה שלך נראה כמו שיפוץ דירה טרחני עבור קבלן שיפוצים מקצועי נראה כמו יצירת אומנות שצריך למסגר ולתלות.

עיצובים בגבס, המידע שאתם חייבים לדעת.
עיצובים בגבס הם אחד הטרנדים המובילים כיום בעולם העיצוב בארץ ובעולם. עיצובים אלה לא רק מייפים את הבית, אלא, גם יוצרים בו מרחבים חדשים וחללים, אשר משנים לגמרי את אווירת הבית לפני ביצוע השינוי.

שמאות מקרקעין ותהליך פיקוח בניה
כל רוכש דירה חייב להכיר את משמעות הביטוי שמאות מקרקעין וכמו כן לדעת עד כמה חשוב לרכוש דירותי פיקוח בניה על מנת למנוע עוגמת נפש בעת רכישת דירה חדשה. ריכזנו עבורכם מידע החשוב לדעת בתחום שמאות מקרקעין ולתחום פיקוח בניה

קבלן שיפוצים
לעיתים , יש הרגשה בבית כאילו כל התהליכים פוסקים מלכת, הרגשה לא נעימה מהמקום שאמור לספק לנו הרגשה נינוחה וטבעית. הבית הוא מקום הרוגע אחרי יום קשה , הבית הוא מקום המפגש המשפחתי- הזמן לראות את השותפים לדרך.

אמבטיות אקריליות
אמבטיות אקריליות – חדר האמבטיה חשוב ביותר בבית, הנה כמה עובדות רגע לפני ציפוי אמבטיה, פרוייקט חידוש אמבטיה אקרילית, כדאית ואמינה. שיפוץ אמבטיה, הרי ש...

אמבטיה פינתית
אמבטיה פינתית היא פיתרון מושלם למי שמבין באיכותו בעיצוב. ציפוי אמבטיה נוח לביצוע ובזמן חידוש אמבטיה תעניקו לאמבטיתכם מראה מיוחד, שיפוץ אמבטיה נטול לכלוך

ציפוי אמבטיות מחיר
ציפוי אמבטיות מחיר, קיימות אפשרויות לחסוך בעלויות במקום החלפת האמבטיה, לבצע שיפוץ אמבטיה שיאפשר ליהנות מאמבטיה מקסימה, חידוש אמבטיה, הכולל ציפוי אמבטיה

החלפת אמבטיה
החלפת אמבטיה הגיע הזמן לשינויים קלים. דרוש שיפוץ אמבטיה, האמבטיה ישנה מדי ויש צורך להחליפה אך אין תקציב, הפיתרון המושלם: חידוש אמבטיה - ציפוי אמבטיה...

ציפוי לאמבטיה
ציפוי לאמבטיה, הוא אחד הפתרונות לכל המעוניינים לבצע חידוש אמבטיה במקום להחליפה. ציפוי אמבטיה כחלק מתהליך שיפוץ אמבטיה, הדרך הבטוחה להתמודד עם אמבטיה ישנה


עמוד 7 מתוך 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]