אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » שיפוצים ותיקונים

שיפוצים ותיקונים

מאמרים בנושא שיפוצים ותיקונים, הכוללים מידע והמלצות בנושא שיפוצים, תיקונים עשה זאת בעצמך, עבודות גבס, צביעה, איטום וכדומה.

עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים
עיצוב חדרי אמבטיה ושירותים הינו תהליך חשוב והכרחי, הדורש התייחסות יתרה, פיתרונות יעילים הם ציפוי אמבטיה, חידוש אמבטיה ובכלל שיפוץ אמבטיה כחלק מהעיצוב...

בניה ירוקה - כי היום צריך לחשוב ירוק
בניה ירוקה אמורה להביא בסופו של דבר להקמת מבנים שמאפשרים לחסוך במשאבים טבעיים ובאנרגיה, תוך פגיעה מינימאלית במערכת האקולוגית.בדרכים אלו ואחרות מונעת בניה ירוקה היווצרות בעיות שפתרונן מצריך שימוש בזבזני במשאבים מתכלים כגון נפט, פחם וכדומה.

פוליש הוא ליטוש
פוליש הוא ליטוש מרצפות? איזה סוג של טיפול אתם צריכים אנו נעשה לכם קצת סדר איזהסוג של טיפול אתם צריכים.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

בדיקת בדק בית – ליהנות מדירה ללא ליקויים
כל אדם שנשאל מה היה רוצה מבקש בחייו התשובה כמעט תמיד זהה- קניית דירה. בקרב רבים קיים חלום להפוך לבעליה של דירה למרות העלייה במחירי הדירות.

דוד חשמל 30 ליטר -דגמים
במדינת ישראל קיים חוק על פיו צריכים לעשות הכנות לדודי שמש בבנייני מגורים חדשים (מלבד מגדלים שאין בהם די מקום). בעזרת תקנה זו חוסכים בישראל כשלושה אחוז מצריכת החשמל הארצית.

דקים, ההיסטוריה הקטנה של הדבר הגדול.
דקים נחשבים כאופציה יוקרתית לריצוף חוץ. דקים ידועים בכמה יתרונות בולטים, ראשית הם נורא יפים ומרשימים, שנית הם נחשבים לחמימים ונגישים יותר בניגוד גמור לרצפת הבטון הקרירה, כמו כן הם נתונים לנו תחושה כאילו חזרנו לטבע – למקורות.

ריצוף, כל הסוגים והאופציות בשבילנו, מה חפיף ומה עדיף.
כשמתייחסים לריצוף הקשת היא רחבה ביותר, ישנם המון סוגים של ריצופים, אם זה ריצוף חוץ, ריצוף בית ועוד, וישנם המון אופציות לריצוף אם זה ריצוף שיש, ריצוף גרניט פורצלן ועוד.

עבודות גבס ומה שחוצץ בניהן- קצת על עבודות אלה במרחב הביתי.
כחלק מעבודות גבס יש מושג הנקרא עיצובים בגבס, מושג זה רחב וכולל בתוכו המון וריאציות לגבס, הן אסטטיות המוסיפות לבית מבחינה עיצובית כמו מזנון גבס ועבודות גבס לפלזמה, והן מבחינה חיונית כמו תקרות גבס המשתלבות יפה גם מבחינת העיצוב.

השמש פה בשבילך
דוד השמש מורכב ממיכל גלילי העשוי מתכת, בו נאגרים המים, שמחובר בצינור לקולטים. בתוך הקולטים מותקנים מספר צינורות מים במסגרת מתכת תחומה.

איך להעניק לביתך מראה חדש?
נכון שנמאס לכם כבר לראות את סימני הידיים וכתמים שונים על הקירות? אין ספק שהפתרון הוא לצבוע מחדש את הקירות ולשוות להם מראה רענן ונקי.
יש לחפש צבעי מיומן ובעל נסיון רב למלאכה שכזו, צבעי מקצועי מומחה אפילו לפני תחילת העבודה לזהות ולתקן בעיות.

תיקון דודי שמש כל הטיפים
אין ספק כי מאז נכנסו דודי שמש לשימוש נרחב בעולם, הם שינו את פני תחום חימום המים בעולם. יש לציין כי העקרונות העומדים בבסיס דודי שמש היה בנמצא כבר קודם לכן, אולם רק לקראת אמצע המאה העשרים הבשילו עקרונות אלה על מנת לאפשר את המצאתו של דוד השמש אותו אנו מכירים כיום.

גרניט פורצלן דמוי פרקט יש דבר כזה
במשך שנים רבות כל הבתים בארץ נבנו על פי אותם עקרונות: מרצפות טרצו (שומשום) צהבהבות או ירקרקות, ומטבחים עם משטחים של אבן חברון.

צביעת דירה – במה תלוי המחיר?
אם החלטתם לעשות קצת שיפוצים בדירה, ובמסגרתם לצבוע את הדירה – כנראה שהגעתם להחלטה הנכונה כי צביעת דירה היא אחד מהמרכיבים החשובים והטובים של שיפוץ דירה והחייאה שלה. ממה מושפע מחיר צביעת הדירה ואיזה שיקולים כדאי לעשות כשבוחרים לצבוע דירה?

שיפוצניקים ברמלה
אין זה משנה אם רק עכשיו קניתם דירת גן חדשה, מוכרים את הבית הישן או שהייתם רוצים לשנות את עיצוב הדירה? צביעת הדירה, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עדכני יוסיפו לכם לשווי הבית!!!

בריכות שחיה – תכנון וסוגים
כאשר מדמיינים שכונה של עשירים, תמיד עולה לראש תמונה של רחוב מפואר עם בתים אדירי ממדים, וכמובן, בריכות שחיה בכל חצר של בית. אז אפשר להקיץ מהחלום ולגלות שלמעשה בריכות שחייה ביתיות

בריכות שחייה - בריכות שחייה ביתיות
תמיד, כדי למדוד עושר של מישהו אנחנו ניגש לבדוק האם יש לו בריכה בבית. כי, כידוע ברכות שחייה ביתיות הם סממן מובהק של עושר. אז זה ממש טעות. כיום, בריכות שחייה אינם עולות כל כך...

ניהול נכסים ופיקוח בנייה – אחריות מעל הכל
בניהול נכסים יש אחריות גדולה. כמעט ושאי אפשר להחזיק נכס ולא לטפל בו. נראה שבמיוחד אנשים פשוטים (כמו אזרח ממוצע שמחזיק בבעלותו דירה להשכרה) מתקשים יותר בעניינים מעין אלה. ניהול נכסים עלול לפעמים להיות "גדול עליהם". לפעמים...

הקמת בריכת שחייה – שלבי בניה
חם בקיץ והרבה פעמים כל מה שרוצים זה רק לטבול במים . לשחות בלי מחיר מופקע בכניסה בלי אנשים זרים בלי הגבלת שעות. לשבת בתוך בריכה כל המשפחה..נשמע כמו חלום אבל זה אפשרי. בניית בריכות שחייה לאנשים פרטיים.

עבודות עץ - עץ כחומר גלם
בשנים האחרונות השימוש בחומרי עץ בחלקים השונים של הבית והחצר עולה בהדרגה. ניתן למצוא עבודות עץ כמעט בכל פינה אפשרית בבית. בחצר אפשר למצוא - פרגולות, גדרות, נדנדות. בשטח הבית אפשר למצוא - מדרגות, מזנונים...

עבודות ריצוף - התקנת פרקטים
עבודות ריצוף נעשית בשלבים האחרונים של בניית דירה – לאחר ששלד המבנה כבר קיים ולאחר שהאינסטלציה כבר מותקנת. הריצוף הוא מה שמשווה לדירה מראה של בית של ממש, ולריצוף יש חשיבות גדולה...

פיקוח בנייה – כדאיות כינוס נכסים
מה כדאי לדעת כדי לקנות דירה? האם כדאי לקנות דירה יד שנייה ולשפץ ? האם לפנות לחברה המתמחה בתחום ניהול נכסים? האם לבנות בית לבד? האם צריך פיקוח בניה או שניתן לסמוך על הקבלן הבונה? כל כך הרבה מושגים, אז מהיכן מתחילים?

עבודות גבס - טרנד שסוחף רבים בעבודות שיפוצים
עבודות גבס הופכות להיות יותר ויותר נפוצות ומבוקשות בענף שיפוצים. מחיצות גבס, לדוגמה, המשמשות עבור בניית קירות הקלו מאוד על עבודת המשפצים. מעצבי פנים ואדריכלים רבים רואים בגבס כאחד הפרמטרים הנוחים ביותר לעיצוב. המאמר הבא מביא כל מה שצריך לדעת לפני שעושים עבודות גבס.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו

גילוי ואיתור נזילות מים למתחילים
גילוי ואיתור נזילות מים הוא תחום מתפתח וחדשני. על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות נוכל לגלות נזילות ולאתרן במהירות, ללא שבירה של קירות, ובדיוק רב מאוד. אם אתם חושדים שקיימת נזילת מים סמויה אצלכם בבית או בגינה חסכו זמן וכסף והתייעצו עמנו בהקדם!

עלות טרמוסטט לדוד שמש
בארץ קיים חוק המחייב התקנה של דודי שמש בבנייני מגורים החל משנות ה-80 (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). על ידי חיוב זה נחסכים בארץ כשלושה אחוזים מצריכת החשמל הכלל ארצית.

הזמנת שירותי ניקיון בחג
אנשים לפני החג נוטים להילחץ, בין אם מדובר בראש השנה או בפסח אנשים נכנסים ללחץ כתוצאה מהחג

עצות לצביעת הבית
תחום צביעת הבתים התקדם מאוד במשך השנים וכיום אפשר להעניק לכל בית מראה מרהיב ומיוחד באמצעות צביעתו.

שיפוץ כללי בבית
לעיתים כשנכנסים לבית חדש או כשרוצים לשדרג את המראה של בית ישן, צריך לבצע עבודות שיפוץ

דלתות אוטומטיות - איך בוחרים את הדלת הנכונה?
ענף הדלתות האוטומטיות מתחדש כל הזמן ומתפתח הן במישור הטכנולוגי, תחום חומרי הגלם ותחום העיצוב. חשוב להמשיך ולהתעדכן באופנות החדשות ולמקסם את התועלת רבה שיש לדלתות אוטומטיות ובו בעת לוודא שבוחרים דלת אוטומטית המתאימה לפתח הן במגזר העסקי, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי.

תמ"א 38 - תיקון בחוק 14 ביוני
בפרויקטים מסוג זה רב הנסתר על הגלוי. עלות חיזוק המבנה לא ידועה עד לשלב תכנון מפורט, הזכויות שיאושרו ע"י הרשות המקומית- לא ידועות בוודאות עד לשלב הגשת בקשה להיתר ודיון בוועדה. מכיוון שאנו עוסקים במבנים ישנים שנבנו בסטנדרט שונה, ה'בלתי צפוי' גם הוא אלמנט משמעותי בפרויקט

מיזוג אוויר – מערכות מווסתות זרימה
כל מערכת המווסתת את האקלים בחלל מסוים נכנסת לקטגוריית מערכות מיזוג אוויר. המיזוג יכול להתבצע על ידי פעולות של חימום, קירור ומיזוג, כאשר המתקנים המקובלים לויסות האקלים


ניסור בטון – לא מה שחשבתם
מעוניינים לפתוח את ביתכם לחללים חדשים. באמצעות מכשור של ניסור בטון תוכלו לעשות זאת בקלות. רוצים לדעת עוד? כנסו.

דלתות אוטומטיות – איך בוחרים את הדלת הנכונה?
ענף הדלתות האוטומטיות מתחדש כל הזמן ומתפתח הן במישור הטכנולוגי, תחום חומרי הגלם ותחום העיצוב. חשוב להמשיך ולהתעדכן באופנות החדשות ולמקסם את התועלת רבה שיש לדלתות אוטומטיות ובו בעת לוודא שבוחרים דלת אוטומטית המתאימה לפתח הן במגזר העסקי, במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי.

מוצרים אותם ניתן למצוא במחסני ברזל
בין אם אתם משפצים את הגג, בונים חצר אנגלית, הוא זקוקים לכלי עבודה. מחסני ברזל הוא המקום אליו אתם צריכים להגיע.

בדק בית - ‏בדיקה חד פעמית שחוסכת הון
בכל בניית מבנה או רמונט לא מן הנמנע שיהיו מגרעות. כנסת ישראל חוקקה חוק בשנת 1975 המחייב את הקבלנים לבנות בניינים העונים על תקני הבנייה כדי למנוע עוגמות נפש והוצאות ממוניות רבות, מומלץ להזמין בדק בית ע"י חברת ביקורת מבנים.

בדיקת דירות – וודאו כי ההשקעה בטוחה
מחפשים דירה? תהליך של חיפוש דירות זה לא דבר פשוט, כל אחד רואה בדמיון את הדירה המושלמת הכוללת חנייה, שכנים טובים ומחיר מצוין

בניה קלה: אמינות, מהירות ואיכות חדשה בבניה
בניה קלה הינה שיטת בניה שמתאימה במיוחד לכל מי שמעוניין ב-תוספת בניה, סגירת מרפסות או תוספת חדר. אבל לפני שבוחרים ספק ומחליטים על תחילת העבודה, יש כמה דברים שחשוב מאוד לזכור.

סורגים בצפון זה הכרחי
לאיזו מטרה אתם מקימים אותם? גדר יכולה לשמש דקורציה, להיות אלמנט מרתיע, לחסום את שדה הראיה של המביטים מבחוץ או למנוע מגורמים לא רצויים להיכנס.

קבלן שלד- איך להימנע מקומבינות
שימוש בשירותיו של קבלן שלד לבניין אשר עומד לקום אינה עניין שיש לזלזל בו. בחירה של איש מקצוע איכותי תאפשר לבעלי הבית להימנע מכאבי ראש מיותרים, בעיות קריטיות בבניין ובזבוז כספים מרובים לריק.

תיקון תריס - קצת מידע שיעזור לכם הרבה
נתקעת עם מנוע לתריס חשמלי או תיקון לתריס גלילה? חבל קרוע או מנגנון מושבת? האם אתה זקוק לאיש מקצוע או שכן שיפוצניק שאולי יכול לסדר את הבעיות? במאמר ענייני וקולע זה ריכזנו עבורך את כל התשובות לכל השאלות בנושא תיקוני תריסים.

תיקון תריס - קצת מידע שיעזור לכם הרבה
נתקעת עם מנוע לתריס חשמלי או תיקון לתריס גלילה? חבל קרוע או מנגנון מושבת? האם אתה זקוק לאיש מקצוע או שכן שיפוצניק שאולי יכול לסדר את הבעיות? במאמר ענייני וקולע זה ריכזנו עבורך את כל התשובות לכל השאלות בנושא תיקוני תריסים.

כיצד ניתן להעריך עלויות של חומרי בניין
בתקופה מסוימת בחיים עומדת בפני זוג, משפחה, אדם פרטי, או גוף עסקי כלשהו, התלבטות האם לערוך שיפוצים מקיפים במבנה מסוים או בכלל לבנות בית מהיסודות. רכישת חומרי בניין למהלכים כמו שיפוץ או בנייה היא עניין שלא הולך ברגל מאחר ולעתים חישובים לא נכונים מביאים להוצאות מיותרות.

בדיקת מבנים של יד שנייה – חשוב לבדוק
בשעה טובה רכשתם לעצמכם דירה ,מדובר באירוע שמח לכל הדעות ,לפני שאתם נכנסים לדירה חשוב מאד לבדוק את המבנה.בדיקת מבנים זה תהליך חשוב מאד

בריכות ספא כתחליף לבריכת שחיה
לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו בריכה פרטית, אך כיום ישנו טרנד המפצה על כך במידה מסויימת. הן זולות יותר, תופסות פחות מקום וניתן להכניס אותן אל תוך הבית ולהנות מטבילה מפנקת בתוכן: בריכות ספא.

צירים לשערים חשמליים – איכות בפרטים הקטנים
שערים חשמליים נמצאים בכל מקום. מה מחזיק אותם? ולמה חשוב לשים לב לפרטים הקטנים ביותר? כל זאת ועוד במאמר הבא.

חיפוי אבן פתרון אידאלי לקירות הבית
כיום יש הרבה מאד סוגים של אבנים ועיצובים שונים לאבן. לא כל אבן סוגה מתאים לחיפוי אבן. יש אבנים מסוגים שונים ובהרבה פעמיים נדרשת השעה כספית לא קטנה. לקירות החיצוניים.

בניית בית פרטי - איפה להתחיל?
בעלות על נכס או בית פרטי היא אחד הדברים החשובים ביותר בארץ, ואחת השאיפות העיקריות הגורמות לנו לחסוך כסף ולחשוב על עתידנו. בניית בית פרטי מאפס היא שאיפה עוד יותר גדולה, וחלום עוד יותר מתוק מקנייה של בית או דירה קיימת, והיא משימה מורכבת מבחינה נפשית וכלכלית.

תרמו האוס – שיטת בניה ירוקה בישראל לחיסכון בהוצאות חימום וקירור
בנייה ירוקה נועדה להגדיל למקסימום את יעילות התכנון הבנייה של בתים במטרה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם. שיטת תרמו האוס משמעותה התקנת בידוד לבתים קיימים או בתים חדשים שנבנו ללא מודעות לחסכון באנרגיה וכך אפשר להגיע לחסכון בצריכת האנרגיה של עד 80%.


עמוד 8 מתוך 13
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]