אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח רכב

ביטוח רכב

מאמרים בנושא ביטוח רכב, הכוללים מידע בנושא השוואת ביטוחי רכב, מידע בנושא ביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה וכדומה.

מדריך בסיסי לביטוח רכב
כאשר רכישות ביטוח רכב רבות נעשות בצורה מכוונת, על המבוטח להיות בעל יכולת קריאת פוליסת ביטוח רכב והבנתה ואף הבנת ההבדלים הדקים אשר בין פוליסה אחת לרעותה. ההבדלים העיקריים במאמר.

ביטוח רכב - המדריך
תמיד חפשו את המחיר הטוב ביותר לביטוח על המכונית שלכם. קיימים ארבעה סוגים בסיסיים של כיסוי ביטוחי לרכב. עליכם להיות בטוחים שאתם רוכשים את הכיסוי הוא הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם ותקציבכם.

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח מקיף לרכב:
בישראל כל אדם חייב בביטוח חובה אשר מכסה על נזקי גוף ונפש, אך כשהדבר מגיע אל הרכוש אין שום כיסוי אלא אם מבצעים אותו באופן אישי. ביטוח מקיף לרכב מספק כיסוי כספי במקרים של נזק לרכב

ביטוח ישיר מול סוכן
ביטוח ישיר הוא ביטוח שמתבצע ישירות מול חברת הביטוח, ואינו מצריך סוכן ביטוח שיקשר בין השניים. היתרונות בביטוח ישיר הם רבים, ואנשים רבים בוחרים לעשות את ביטוח הרכב שלהם בצורה ישירה זו.

ביטוח רכב בגילאים השונים
בגילאים שונים נדרשים אנשים לשלם מחירי ביטוח שונים עבור ביטוח לרכב. מה הסיבה לכך והאם משמעות המדבר היא באמת כי אנשים צעירים הינם נהגים גרועים יחסית לאנשים מבוגרים?

כל מה שרציתם לדעת על ביטוח רכב בישראל
במדינת ישראל כל אדם לו יש רכב חייב בביטוח חובה לרכב, מי שנוהג ללא ביטוח זה צפוי לעונשים חמורים על פי החוק. ביטוח חובה הוא ביטוח בסיסי אשר נועד לתת כיסוי למקרים של נזקי גוף ואף נזקי נפש כולל הוצאות אשפוז, תרופות וניתוחים כתוצאה מפגיעה בתאונה.

ביטוח רכב והכנת הרכב לחורף
כלי הרכב מגיעים עם אמצעי בטיחות אשר חשוב להכינם לעונת החורף. אמצעי הבטיחות בחלקם עשויים בעתיד לשמש לקביעת רמת הסיכון לה נחשפת חברת הביטוח.


ביטוח רכב מותאם אישית
מהו ביטוח המותאם אישית? ביטוח רכב מותאם אישית הינו ביטוח רכב אשר לוקח בחשבון בחישוב פרמיית הביטוח את הגורמים השונים המורידים מרמת הסיכון של כלי הרכב להיות מעורב בתאונת דרכים או במעשה זדון.

ביטוח צד ג' לרכב
ביטוח רכב הנקרא - ביטוח צד ג' הינו ביטוח המכסה את הנזקים שנגרמו לרכב או לרכוש של צד שלישי אחר. נזק הנגרם לאחר יפוצה ע"י חברת הביטוח , ע"פ הפוליסה ותנאיה.

סוגי ביטוח רכב
בשוק קיימים סוגים שונים של ביטוח רכב (חובה, צד ג' ועוד). המאמר מפרט את הסוגים השונים.

ביטוח רכב וכיצד להגן מפני תאונות
גם כאשר רוכשים פוליסת ביטוח רכב, התקווה תמיד היא כי לא נאלץ לעשות שימוש בפוליסת הביטוח. במאמר מסוקרים המערכות והאמצעים השונים אשר ניתן למוצאם בכלי רכב שונים במטרה למנוע תאונה ולמנוע פגיעה במצבי תאונה.

ביטוח רכב והכנת כלי הרכב לחורף
פוליסות ביטוח רכב באות על מנת לוודא כי במקרים כגון תאונה או גניבה ימצא פיצוי כספי אשר יאפשר לנו לתקן את כלי הרכב או להחליפו בחדש, וכן לודא כי במידה ונפגענו ימצאו הכספים הדרושים לטיפול רפואי. מה ניתן לעשות כדי למנוע תאונות בחורף ולהמנע מהצורך בתביעה?

למה צריך ביטוח רכב
המדינה מחייבת כל אדם בעל רישיון נהיגה ושנוהג ברכב להיות מבוטח לפחות בביטוח חובה. קיימים ביטוחי רשות שמהווים הרחבה לביטוח החובה המכונים ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.


רכישת ביטוח רכב אונליין
בעידן הגלובאלי כיום, זה נראה מובן מאליו כי את כל הרכישות, כולל רכישות ביטוח ואף דברים מורכבים ויקרים מכך ניתן לרכוש באופן ישי דרך אתרי האינטרנט.

השוואת מחירי ביטוח רכב - צרכנות נבונה , או טקס שנתי מיותר ?
חלפה שנה אתם זוכרים את חודש הזה בשנה, בו צרייך לחדש ביטוח רכב, הפעם כמו כל שנה אנו בטוחים זה יעלה יותר זול אין ספק , אוטו כבר לא שווה הרבה, המחירון אתם יודעים יורד כל הזמן.

ביטוח לרכב ואמצעי בטיחות פאסיביים
אמצעי בטיחות פאסיביים ברכב נועדו להגן על הנהג והנוסעים בעת קרות תאונה. כיום, פרמיית ביטוח לרכב אינה מושפעת מקיום מנגנונים אלו אולם בעתיד ייתכן ומנגנונים אלו יהפכו לדרישה ביטוחית וחוקתית, כפי אשר קרה ביחס לחגורות הבטיחות.

בדיקות ראיה וביטוח רכב
החל משנת 2011 יחויבו אנשים מעל לגיל 40 בבדיקות ראייה תקופתיות לצורך חידוש רשיון הנהיגה. כיצד תיקון זה בחוק ישפיע על ביטוח רכב? על כך במאמר זה.

מונחים נפוצים בביטוח רכב
הבנת פוליסת ביטוח רכב לעומקה לפני רכישתה הינו תנאי הכרחי בעיתות בהן מרבית רכישת פוליסות הרכב נעשית באופן ישיר ללא תיווך סוכני ביטוח.

רמת הסיכון בביטוח רכב ישירות מחברת הביטוח
כיום ניתן לרכוש ביטוח רכב ישירות מחברת הביטוח באמצעות האינטרנט או הטלפון. האם הויתור על סוכן הביטוח הינו צעד בטוח בדרך לביטוח המיוחל?

ביטוח רכב לנהגים צעירים
מה הדברים אשר יש להקפיד עליהם ומה משמעות צירופו של נהג או נהגת צעירים לביטוח רכב קיים, במה יש ליידע את הנהג הצעיר ובמה את חברת הביטוח?

ביטוח רכב למסורבי ביטוח
ביטוח רכב נחלק לשני סוגי ביטוחים: ביטוח חובה וביטוח מקיף. אמנם ביטוח מקיף אינו חובה אך אין אפשרות לנהוג באופן חוקי ברכב ללא ביטוח חובה. מאמר זה דן באפשרויות העומדות בפני מי שחברות הביטוח סרבו לבטחו בביטוח חובה.

קניתם רכב או חושבים על רכישת רכב חדש?
קניתם רכב או חושבים על רכישת רכב חדש?
עכשיו נותר רק הביטוח!
רמי פריאנט, אקטואר ביטוח כללי ראשי בחברת הכשרה ביטוח, מסביר איך מבטחים רכב בלי להתרושש ומגלה אילו מרכיבים יכולים להוזיל לכם משמעותית את ביטוח הרכב!

דמי השתתפות עצמית בביטוח רכב
ביטוח רכב הוא דבר יקר ומגיע לכמה אלפי שקלים מדי שנה. אנשים רבים נחפזים להוזיל את דמי הביטוח ובוחרים בביטוח הזול ביותר אותו הם מוצאים, פעמים רבות משמעות הדבר היא העלאה בדמי ההשתפות העצמית.

ביטוח רכב לפיזו
ביטוח רכב מבצע כל נהג במדינת ישראל. חלק מביטוחי הרכב מחויבים הנהגים לבצע על פי חוק ואילו את חלקו האחר של הביטוחים רשאי כול נהג לבחור, אם לבטח או לאו על פי שיקול דעתו...

ביטוח רנו
רנו הוא מהרכבים הצרפתיים המפורסמים בעולם ורכב מאוד פופולארי בישראל, רנו נקראת כך על שם לואי רנו שהמציא את החברה ומשנת 1890 מייצרים רכבי רנו, כאחד הרכבים העתיקים ביותר...

ביטוח פיג'ו
חברת פיג'ו היא חברה צרפתייה , חברה עתיקה מאוד שנוסדה בשנת 1810, לפני 200 שנה בדיוק, 200 שנה של פעילות עצומה , של יצירת רכבים איכותיים , רכבים צרפתיים קלאסיים...

ביטוח פורד
רבים מלקוחות הרכב פורד מחפשים ביטח פורד מוזל בהתאם לדגם הפורד שלהם, בהתאם לגיל שלהם ולמצב שלהם ועבור מה הם מחפשים בדיוק ביטוח פורד, אך לפני שהם מחפשים ביטוח פורד...

ביטוח פולקסווגן
ביטוח פולקסווגן מכיל דגמים רבים של חברת פולקסווגן אך תחילה, איך הכל התחיל, איך הפכה חברת פולקסווגן ויצרה תדמית של אחד הרכבים האיכותיים ביותר בעולם, וזוכה לכבוד רב בקב קהל הלקוחות הישראלי...

ביטוח סיטרואן
לפני שהחלטנו לרכוש את הרכב שלנו לשנים הבאות ובהנחה שבחרנו ברכב הסיטרואן אשר התלהבנו ממנו כל כך והחלטנו ללכת עליו בכל הכוח...

ביטוח סובארו
רכב הסובארו הוא אחד הרכבים המובילים ביותר בשוק הישראלי, ללא ספק רכב הסובארו בפך בעשרים שנה האחרונות לרכב שכל הישראלים מזדהים איתו, בעיקר בסוף שנות ה80 ותחילת שנות ה90 עד כניסת שחקניות גדולות יותר לשוק הרכבים ובעיקר ליצרניות היפניות כמו מאזדה, טויוטה , הונדה , מיצובישי ודומיה.

ביטוח יונדאי
יונדאי היא חברת הרכב הדרום קוריאנית שמציירת את הרכבים מסוג יונדאי, רכבי משפחתיים , רכבי שטח ועוד.

ביטוח טויוטה
טויוטה היא מדגמי הרכבים המובילים ביותר בעולם , ובעיקר בעולם המערבי, רכבי הטויוטה היפנית הפכו למותג גדול של בטיחות ומותג גדול של איכות, דבר המושך מיליונים להשתמש בכלי הרכב הנפלאים של טויוטה...

ביטוח הונדה
ביטוח הונדה הוא נחשב יחסית לביטוח יקר יותר לרכבים משפחתיים, אך מדובר מאחד מהרכבים האיכותיים ביותר שעומדים על הכבישים, כשהיצרנית היפנית לא מפסיקה להפתיע...

סוכנות ביטוח רכב מיקא
סוכנות ביטוח רכב מיקא הוקמה בשנת 1993 ומתמחה בעיקר בענף ביטוח הרכב לסוגיו ביטוח רכב חובה, ביטוח מקיף לרכב וביטוח רכב צד ג'.

מגדל ביטוח רכב
מגדל הינה חברת ביטוח מהגדולות ביותר בארץ, חברת ביטוח שמתמחה בביטוחים רבים מביטוח דירה , סיעודי ,רכוש ועד ביטוח חיים, ח מגדל חברה שמציעה שירותי רבים לכל...

ביטוח רכב – מידע כללי
ביטוח רכב הינו התחום הביטוחי השכיח ביותר בין כל לקוחות חברות הביטוח השונות ברחבי הארץ. כל לקוח הקונה מכונית בין אם חדשה או ישנה מחויב על פי חוק מדינה ברכישת פוליסת ביטוח רכב...

מקיף לרכב זה הכי חובה
ואיך מעלים את המחיר? פשוט מאוד: אם עשיתם תאונה לאחרונה המחיר יהיה יקר יותר, אם ברכב נוהג נהג חדש גם כאן תשלמו יותר, בכל מקרה מאוד חשוב לבדוק לפחות 3-4 הצעות מחיר ולהשוות.

השוואת מחירי ביטוח חובה
אם פעם כולם היו סומכים על סוכן הביטוח שימצא עבורכם את המחיר הטוב ביותר, היום אתם יכולים לעשות זאת לבד, איך? הנה מספר דרכים להוזלת ביטוח רכב, מקיף חובה או צד ג':

ביטוח לאופנועים
פתרון נהדר לקבל מגוון מחירים ולהבטיח לעצמכם את הטוב ביותר הוא להרים את הטלפון ולהתקשר לכמה חברות, בדקו את תנאי התשלום ותחסכו כסף רב.

חידוש פוליסת הביטוח לרכב ודירה
היתרון החשוב ביותר הוא שניתן לשאול את סוכן הביטוח כל דבר העולה ברוחכם ושאינו ברור לכם. החיסרון הבולט היחיד ברכישה באמצעות סוכן ביטוח הוא המחיר שלרוב יהיה יותר יקר מרכישת ביטוח בדרכים אחרות. מדוע? השכר של סוכן הביטוח בנוי על עמלות מכירה

ביטוח לרכבים
אם אתם מעוניינים לדעת מהו המחיר הטוב ביותר עבור ביטוח החובה של רכבכם אתם יכולים לגלוש באתר משרד האוצר ובעזרת מחשבון פשוט לקבל את המחיר אותו אתם צריכים לשלם. מחירי ביטוח החובה נקבעים לפי מין הנהג, גיל, ניסיון ועוד פרמטרים שונים המשפיעים רבות על המחיר.

כלל ביטוח רכב
במאמר זה תוכלו למצוא מידע רב אודות כלל ביטוח רכב. בנוסף, תוכלו לגשת לאתרי ביטוח רכב השוואת מחירים דרך הקישורים המצויים בגוף המאמר.

ביטוח ישיר
ביטוח ישיר הינה חברת ביטוח. ביטוח ישיר עוסקת במגוון רחב של סוגי ביטוחים שונים, כגון ביטוחי רכב, ביטוחי דירה, ביטוח דירה ועסק, ביטוחי חיים, ביטוח בריאות וביטוח תאונות אישיות...

מלחמת לבנון ה-2
התייחסות מחקרית למלחמת לבנון השניה:בשאלה זו נתייחס לתהליך קבלת ההחלטה של גל הירש מפקד אוגדה 91 כאשר החליט לשלוח טנק לעומק לבנון לחפש אחר החיילים החטופים, החלטה זו הייתה נמהרת, קריטית וגורלית ותוצאותיה הכואבות הובילו לתפניות משמעותיות. אנו ננתח החלטה זו על פי המודל ההתנהגותי

3 טיפים להוזלת ביטוח הרכב שלכם
לאור העלייה במספרי תאונות הדרכים והתייקרות עלות פוליסות ביטוח רכב בימים אלה, חשוב לדעת שאתם מקבלים את הביטוח הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר.

סוגי ביטוח רכב
ביטוחי הרכב נועדו להגן על הנהג או בעל הרכב, במקרים של תאונת דרכים בה נפגע האדם הנוהג ברכב, נהג ברכב אחר המעורב בתאונה או הולך רגל אשר נפגע כתוצאה מפגיעת כלי הרכב המבוטח. כמו כן, מעניק ביטוח רכב כיסוי כספי עבור תיקון כלי הרכב המבוטח או כלי הרכב הנפגע.


עמוד 4 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]