אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » ביטוח רכב

ביטוח רכב

מאמרים בנושא ביטוח רכב, הכוללים מידע בנושא השוואת ביטוחי רכב, מידע בנושא ביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה וכדומה.

ביטול השתתפות עצמית בביטוח המקיף לרכב
ביטוח חובה עומד בבסיס כל ביטוח רכב וכשמו כן הוא – נהיגה בלעדיו היא עבירה על החוק. במיקרה של תאונה הוא מכסה את הוצאותיו של כל אדם שהיה מעורב בה (שלא כמו ביטוח מקיף המפצה על נזקים לרכב במיקרה של תאונה, גניבה ועוד).

ביטוח רכבי קארטינג וספורט מוטורי
אתם פשוט מכורים לאדרנלין שבכל נסיעה- ואתם לא לבד. בשנים האחרונות, ציבור הנהגים הישראלי פשוט התאהב בספורט מוטורי בעל ארבעה גלגלים. מסלולי הקארטינג השונים הולכים וצוברים תאוצה, וכלי רכב ספורטיביים נקנים בכמויות מרשימות.

ביטוח מקיף - ביטוח ישיר או סוכן ביטוח
בשעה טובה, החלטת לרכוש סוף סוף מכונית חדשה. יחד עם כל ההכנות, ברור לך כי הפעם תרצה לשמור ככל האפשר על הנכס. אתה נחוש לעשות ביטוח מקיף, שיהיה רחב כמה שיותר. סוגיה אחת מעסיקה אותך רבות, והיא הגורם דרכו תעשה את הפוליסה. האם לפנות לחברות הביטוח הישיר, או דווקא לסוכן ביטוח?

עושים השוואת ביטוח מקיף
באופן ישיר לחברה. התשלום הינו חודשי ומכסה את עלויות הביטוח. כידוע ודאי לכולנו , ישנן המון חברות ביטוח במשק הישראלי. כיצד

חישוב ביטוח מקיף
אתם חיים. לדוגמא: אם רכבכם הוא רכב לעבודה- עשו ביטוח לרכב עבודה, באופן זה תוכלו להרוויח. נניח כי ברשותכם דירה והשכנים נראים לכם חשודים כפירומנים, בטחו ביתכם בביטוח נגד שריפה..


צריכים לרכוש ביטוח חובה ומקיף?
כנראה שלכולנו יש רכוש יקר-ערך. הפריטים הללו אינם רק שווי פיננסי, אלא יש להם גם ערך סנטימנטלי בשבילנו. מהסיבה הזאת בדיוק כדי שנוכל להמשיך להנות מהם, צריך לוודא שלהכל יש ביטוח שיסייע לכם אם התרחשה גניבה.

פורטל israbit זכויות המבוטח בביטוח רכב
ביטוח רכב הינו מוצר המגיע ב"אריזת סטנדרט", אולם המבוטח יכול לבחור בין הרכבים שונים של סעיפים בפוליסה, שאלו הופכים את המוצר למתאים יותר עבורו. בתוך כל סעיף שכזה יכולים להמצא מונחים "חלקלקים" בביטוח, אשר אינם מובנים במלואם

ביטוח רכב- כיסוי ביטוחי
רכשתם רכב? אולי קניתם אופניים? רכשתם דירה חדשה? בשעה טובה. אתם בוודאי כבר יודעים שכל הרכישות האלה כוללות ביטוח. אם זוהי הפעם הראשונה שאתם מתמודדים עם ביטוחים, בטח יש לי כבר שמעתם מושגים שונים ומגוונים ואינכם יודעים את מובנם. במיוחד עבורכם אספנו מספר

שמאי רכב - תפקידו בעת תאונה ועבודה מול חברת הביטוח
בכל תאונת דרכים הוא נכנס לתמונה. כאשר מגיעים לשלב של הערכת הנזק למכוניות המעורבות, השמאי הוא הפתרון היחידי. איש מקצוע זה מהווה שחקן חשוב בדרך לקבלת הפיצויים עבור התאונה מחברת הביטוח, והגורם המרכזי אשר ישפיעו על גובה הסכום שתקבלו עבור הנזק. הנה כל מה שעליכם לדעת על שמאי רכב.

השוואת מחירי ביטוח חובה
במקרים רבים המחירים שונים מאוד מה שמאפשר לכם הנחה רצינית במחיר אבל, בדקו את האותיות הקטנות.

משרד האוצר - מהלך להוזלת פרמיית ביטוח החובה של הרכב
קשה למצוא אנשים שיחלקו על כך שהחזקת רכב היא נטל כלכלי שאינו פשוט כלל. הטסטים, הדלק, הביטוחים- כל אלה מסתכמים בהון עתק מדי שנה. עקב כך, יש חשיבות לכל פעולה שמטרתה להקל, כמה אפשר, על הכיס של הנהג הישראלי.

ביטוח רכב מחירים
ואולי יש להם סוכן מקצועי? ייתכן שכן ואלי לא תמיד כדאי לבדוק. אנו חיים במדינה קטנה ולכל אחד יש איזה חבר שמכיר חבר....

הונאת חברת הביטוח במקרה גניבת רכב
העובדות מראות כי מבין כל חמש תביעות ביטוח, אבל לפחות תהיה מזויפת. זה לא חדש: מאז ומתמיד, אפיינו נסיונות הונאה את עולם הביטוח. למרבה הצער, גם התחום של ביטוח רכב נכנס לתוך המשוואה הזו. למעשה, רבים יציינו, ובצדק גמור, שזהו התחום בו נעשות מרבית הרמאויות כיום.

ביטוח מקיף לרכב מחשבון
לרכב יש פוינטר? אתם תהיו צריכים גם רכב חלופי? ויש עוד סעיפים שיכולים לחסוך כסף ולכן שקלו מה אתם באמת צריכים ומה לא.

הצעת מחיר ביטוח רכב
ביטוח לדירה ביטוח לאופנוע או רכב ביטוח מנהלים וביטוחים שונים ונוספים. זה נוח בהרבה שמרכזים את הכל במקום אחד וגם אפילו זול יותר.

תעריף מוזל בביטוח חובה לרכב נכה
העובדות מראות כי אחד מכל עשרה ישראלים מוגדר כ"נכה" ברמה כלשהי. בנוסף, לא פחות מ-150,000 ישראלים סובלים מנכות קשה. עבור כל אחד מהם, נהיגה במכונית היא משימה מורכבת עד מאד- הן פיזית, והן כלכלית.

השוואת ביטוח חובה לרכב - החופש לבחור
האם יש ברשותכם ביטוח חובה לרכב? אם אתם נמנים על אוכלוסיית הנהגים של ישראל, הרי שהתשובה לכך חייבת להיות חיובית- או שתעברו על החוק. יחד עם זאת, העובדה שמדובר ברכישה כה חיונית מביאה לכך שאנשים רבים בוחרים בפוליסה שאינה משתלמת כלל. השוואת ביטוחים יכולה למנוע את זה.

כמה אתם מוכנים לשלם על ביטוח רכב?
ביטוח רכב זול בחברות ביטוח או אולי עם ביטוח ישיר, איפה כדאי לעשות ביטוח רכב

ביטוח צד ג'- מדוע כדאי לרכוש אותו
כל בעל רכב בישראל מחויב על פי חוק לרכוש פוליסת ביטוח חובה לרכבו, וכבר הפנמנו שרכישת ביטוח היא בלתי נמנעת לאחר קניית רכב.

ביטוחים מקיפים לחיים- ביטוח מקיף וביטוח חיים
כל אדם מעוניין לדאוג לביטחון הבריאותי והכלכלי שלו ושל בני משפחתו בעתות מצוקה, ולכן רבים רוכשים ביטוחים שונים להם ולבני משפחתם.

ביטוח רכב ליום אחד
לכם על חברת ביטוח טובה? אולי כן ואולי לא מה אכפת לכם לנסות?. אנחנו ארץ קטנה ולכל אחד יש איזה חבר שמכיר חבר....

השוואת ביטוח רכב חובה
או אופנוע פנסיה או קופות גמל וביטוחים נוספים. זה הרבה יותר נוח שהכל נמצא תחת אדם אחד וגם צריך לעלות יותר.

כיצד למצוא ביטוח לאוטו
לשלכם? אולי הם ימליצו לכם על חברה מומלצת? ייתכן שכן ואלי לא זה לא עולה לנסות. אנחנו ארץ קטנה ותמיד יש מישהו שמכיר מישהו שיכול לסדר מחיר.


איך לרכוש ביטוח מקיף
צריכים לחדש? אל תדחו את רוע הגזרה חשוב להתחיל ולבדוק מחירים כחודש לפני לפני מועד פקיעת הביטוח. אם תעשו זאת מוקדם יותר תוכלו לחפש יותר הצעות ולהשוות.

השוואת ביטוח רכב
יקרים ברמה מטורפת אבל, יש דברים שאסור לנו לוותר עליהם- ביטוח למשל. רוצים להיות בטוחים? חפשו ביטוח רכב רק בחברות אמינות.

תביעות גוף בגין תאונת שרשרת
אנחנו שומעים עליהן בחדשות כמעט מדי יום, ונחרדים בכל פעם מחדש. תאונות שרשרת הן הסוג היותר קשה של תאונות דרכים, וזאת, כמובן, עקב מספר המעורבים הגבוה. מעבר לחומרת הפגיעות בנהגים ובכלי הרכב שלהם, הרי שתאונה מסוג זה מצריכה התחשבות מיוחדת מבחינת ביטוח רכב.

ביטוח רכב - כיסוי נזקי טבע
בשנים האחרונות, חברות הביטוח השונות הבינו שתוספת תשלום כספית כלשהי אל ביטוח חובה קלאסי של הרכב, יכולה להספיק להם בכדי לכסות את הלקוח גם מפני נזקי טבע כאלו ואחרים. וזה מה שרובן עושות.

פורטל ישראביט- מחשבון ביטוח חובה
מחפשים לחשב את מחיר ביטוח החובה שלכם? כנראה שאתם צריכים מחשבון ביטוח חובה. מחשבון כזה יידע לספק לכם בתוך דקות את מחיר הביטוח

ביטוח רכב - היעדר תביעות
הברק לא מכה פעמיים.. אבל מה לגבי תביעות ביטוח רכב? חברות רבות בענף הביטוח יצביעו על "תובעים סדרתיים", אשר מנסים פעם אחר פעם להוציא כסף מהן.

פוליסת ביטוח רכב - האותיות הקטנות
בדרך כלל, הצעות של ביטוח רכב ייראו מפתות מאד על הנייר, בפוסטר או בטלוויזיה. הבעיה, תמיד, היא באותיות הקטנות. כאשר לא קוראים את כל סעיפי הפוליסה לעומק, רואים כי חברות הביטוח מנצלות לא פעם את תמימותו של הלקוח הנלהב, ומציעות לו עסקה שאינה משתלמת כלל וכלל. אז מה עושים כדי למנוע זאת?

הצעות ביטוח לרכב
רבים מתלבטים לגבי סוג הביטוח, מקיף חובה בלבד? עם חלונות? תמיד טוב לקנות פוליסה שכוללת את כל התרחישים, כך תרגישו יותר בטוחים

השוואת מחירי ביטוח מקיף
מחכים יותר מדי, שכשבועיים לקראת פקיעת הפוליסה החלו לברר מחירים, כך יישאר לכם זמן רב לבדיקת מחירים- לקבל מספר הצעות ולקבל מחירים טובים.

ביטוח חובה לנהג חדש
איזה ביטוח? רבים מתלבטים לגבי סוג הפוליסה, מקיף חובה בלבד? חלונות? מכונית חלופית? בגדול

אז למה בכלל צריך להשוות מחירי ביטוח רכב לפני רכישה?
המאמר יפרט את היתרונות הניתנים לאלו אשר רוצים לרכוש פוליסת ביטוח לרכב ומבצעים השוואת מחירים לפני הרכישה.

סקירת חברות ביטוח רכב ישיר
חברות רבות מאפשרות שירותי ביטוח רכב, ביטוח דירה ומשכנתאות, ביטוח חיים ובריאות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוחי דירה

הצעות ביטוח לרכב- משווים מחירים
אל תחכו לדקה התשעים, בערך שלושה שבועות לקראת סיום הביטוח תתחילו להתעניין במחירים, כך תוכלו לבחון את המחירים- לבדוק מספר הצעות ולמצוא את המחיר הכי טוב.

ביטוח רכב - עלות ביטוחי הרכב השונים
ביטוח רכב הוא ביטוח בסיסי שכל רכב חייב שיהיה לו. הוא מחולק לשלוש קטגוריות שונות

איך בוחרים ביטוח רכב
בחירת ביטוח רכב עשויה להיות בחירה מורכבת וקשה. אנשים רבים תוהים איך בוחרים ביטוח רכב, למה לשים לב ואצל מי כדאי לעשות את הביטוח. אז איך בוחרים ביטוח רכב? להלן כל התשובות.

ביטוח חובה השוואה
לא מחכים- אתם לא יוצאים לחו"ל... לא ממתינים לרגע האחרון, כשבועיים שלושה לקראת סיום הביטוח החלו בחיפוש אחר חברת ביטוח, כך תוכלו לבדיקת עלויות- לקבל מספר הצעות ולמצוא את המחיר הכי טוב.

ביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלאביטוח רכב- מה זה אומר? וכיצד לעבור זאת בשלום? המדריך המלא
סביר להניח שכולכם מודעים לעובדה כי בארץ ישנן הרבה מאוד חברות ביטוח אשר מציעות בין שלל הצעות הביטוח גם פוליסות ביטוח רכב. "ביטוח רכב" הוא צמד מילים השכל העל רכב מכיר מקרוב, אך על שאלה לכאורה כה פשוטה – מהו ביטוח זה ומהם מאפייניו? לא כולם ידעו לענות, על זה נדבר בהמשך המאמר.

החוק- ביטוח חובה
במדינת ישראל החוק קובע כי כל אדם שיש בבעלותו רכב חייב בביטוח חובה.זהו חוק ומי שלא מקיימו עבריין, נהיגה ללא ביטוח זה רשלנות פושעת.ועבירה פלילית.

איך עושים ביטוח חובה לרכב?
מומלץ להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים אולי להם יש רכב כמו שלכם? אולי יש להם המלצה על חברה מומלצת? וייתכן שלא כדאי לבדוק. בישראל כל אחד מכיר מישהו שיכול למצוא איזה דיל טוב.

הגורמים המשפיעים על מחירו של ביטוח מקיף
ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח חשוב במיוחד לכל כלי רכב באשר הוא. ביטוח מקיף מאפשר לנו לשמור על רכוש הרכב שלנו במקרה של פגיעה, ועוזר לנו בכיסוי ההוצאות הנדרשות במקרה של תאונת דרכים, גניבה או שריפה

קצת על איך נקבע מחירו של ביטוח רכב
אחד הדברים החשובים ביותר ברכישת רכב חדש, היא חישוב הוצאות מחירי ביטוח רכב. במדינת ישראל לא ניתן לעלות עם רכב על הכביש, מבלי שרכשנו ביטוח חובה לרכב.

צריך לעשות גם ביטוח לאוטו
כאשר אנו רוצים לקנות רכב חדש, התכנון התקציבי שלנו מביא בחשבון את המחיר של הרכב, אך זוהי לא ההוצאה היחידה

ביטוח אופנוע-הגנו על האופנוע שלכם
כל אופנוען יודע כי בסופו של דבר האופנוע הוא כלי רגיש וחשוף לפגיעות; ליתר דיוק, הן האופנוע והן הרוכב הם פגיעים. גם מבלי שתתרחש תאונת דרכים, האופנוע שלכם יכול להיפגע.

ביטוח רכב השאוות מחירים - מיהי החברה המשתלמת ביותר ?
והיה ואתם מתכננים לרכוש פוליסת ביטוח לרכב מכל סוג שהוא, ומתחבטים בסוגיה – מיהי חברת הביטוח המשתלמת ביותר, לא בטוח באמת שקיימת חיה כזו.

חשיבות הביטוח המקיף לרכב
כל מי שרוצה לנהוג ברכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה. נוסף על ביטוח החובה, נהגים רבים אינם מרגישים כי הם יכולים לנהוג ברכב מבלי להצטייד בביטוח צד ג'. אולם, גם לביטוח מקיף ישנה חשיבות מיוחדת.

מהפכת תעריפי ביטוח רכב
המהפכה הצרכנית לא פסחה על ענף ביטוח רכב והשפיעה רבות על תמחור תעריפי הביטוח בשנים האחרונות.

כל מה שרציתם לדעת בנושא ביטוח חובה לרכב
כל נהג יודע כי לאחר רכישת רכב (אין זה משנה אם הנו חדש או משומש) הפעולה הראשונה שיש לנקוט הינה רכישת ביטוח חובה תקף.


עמוד 2 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]