אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רפואה משלימה

מאמרים בנושא רפואה משלימה, הכוללים מידע בנושא טיפולי רפואה משלימה, על היבטם השונים.

תת פעילות בלוטת התריס
הטיפול הנטורופתי שונה מהטיפול התרופתי (קונבנציונלי), אלטרוקסין גורם לניוון בלוטת התריס ומוביל לתלותלעומת זאת הנטורופת..

מהי נטורופתיה?
במאמר זה נבין את גישתה של רפואת נטורופתיה
על ידי השוואתה לרפואה המערבית אותה כולם מכירים

לנשום מחדש
בין התופעות שמקורן בנשימה לא תקינה נמצאים: רגישות בדרכי הנשימה, קוצר נשימה, אסתמה, קדחת השחת, נזלת כרונית ואף סתום, הגיינת פה לא תקינה: שיניים, בעיות חניכיים ועוד, עייפות קבועה, כאבי ראש, נטיה לחרדות, נחירות ודום נשימה בשינה, ועוד.

מיטת עיסוי טרמית
אנשים רבים מגלים שחייהם מוצפים בלחץ רב, לחץ מעבודה רבה, לחץ בחיים האישיים, לחץ משפחתי וכו', החיים שלנו כיום דוגלים בהצטיינות, הצטיינות שגורמת ללחצים שכמובן משפיעים על כל חלק וחלק בגופנו, כאבי ראש, כאבי בטן, כאבים כרוניים

אומגה 3 יתרונות
החיים המודרנים שינו את האדם מקצת לקצת, כמובן שבאופן טוב ורע, החיים שלנו היום נוחים מבעבר, קצת חם ולח – יש מזגן, יש קצת מרחק ללכת ברגל, למה אם יש אוטו או רכבת או מטוס.

עלייתם של מכוני הספא
כולנו יודעים מהו ספא , רובנו אף ביקרו במכון ספא כלשהו פעם אחת לפחות. השם ספא (spa) הוא שמה של עיר הממוקמת במחוז לייז' שבבלגיה

מהי הומאופתיה
העיקרון הראשון בחשיבותו ברפואת הומאופתיה, מתייחס לדרך הריפוי. ריפוי הומאופתיה מתרחש תמיד באמצעות 'מכניזם הריפוי הפנימי' ה – 'Vital Force' – 'כוח החיים', שקיים בכול אורגניזם באשר הוא על פני כדור הארץ.

ריפוי הומאופתיה
ך מתרחש ריפוי הומאופתיה ? לא בטוח שמישהו יודע. אבל גם לפני שידעו שכדור הארץ הוא עגול, הוא המשיך להסתובב והיה יום והיה לילה. על כול פנים אין ספק כי הומאופתיה משיגה ריפוי אמיתי ועמוק במרבית מטופליה אם וכאשר משתמשים בתרופת הומאופתיה המתאימה.

ריפוי הומאופתיה
ך מתרחש ריפוי הומאופתיה ? לא בטוח שמישהו יודע. אבל גם לפני שידעו שכדור הארץ הוא עגול, הוא המשיך להסתובב והיה יום והיה לילה. על כול פנים אין ספק כי הומאופתיה משיגה ריפוי אמיתי ועמוק במרבית מטופליה אם וכאשר משתמשים בתרופת הומאופתיה המתאימה.

הומאופתיה דרך חיים
עקרון ראשון של הומאופתיה החשוב מכולם אומר, שלכל אחד מאיתנו יש מנגנון ריפוי מולד, מנגנון שאיתו ירדנו אל פני האדמה, מנגנון שיודע טוב יותר מהטוב שברופאים איך לרפא אותנו, אך לעיתים, צריך לדרבנו או להמריצו בכדי לרפא אותנו, את זה יודעות לעשות הכי טוב, תרופות הומאופתיה.

הומאופתיה וילדים
הומאופתיה מטפלת בילדים בהצלחה רבה, הצלחה גדולה יותר מזו שהומאופתיה משיגה בטיפול במבוגרים. הסיבה העיקרית להבדל בין ילדים ומבוגרים בהשגת התוצאות בטיפול הומאופתיה, נעוצה בחיוניותו הבתולית של 'כוח החיים' ( ה – Vital Force ) בילדים.

הומאופתיה רפואת העתיד
מטרתו של המאמר היא להגביר את המודעות לרפואת הומאופתיה, ולשכנע את קוראיו שרפואת הומאופתיה צפויה להיות רפואת העתיד. בכדי להשיג מטרות אלו, אנסה להסביר את ההבדלים בין הטיפול בסימפטומים, כפי שעושה הרפואה הקונבנציונלית, לבין הטיפול בשורשי המחלה, בעזרת הומאופתיה.

מנופאוזה מוקדמת
מנופאוזה היא תהליך טבעי המתרחש אצל כל אישה ובמהלכו מפסיק המחזור החודשי והאישה מאבדת את הפוריות שלה. מנופאוזה כאמור היא תהליך טבעי מאוד אך היא כרוכה באי נעימויות פיזיות ונפשיות, כגון גלי חום, ירידה בחשק המיני, שינויים במצב הרוח ועוד.

פסוריאזיס ילדים
פסוריאזיס היא מחלה כרונית לא נעימה אם לילד שלכם יש פסוריאזיס ילדים, אל תתנו לו לסבול ממחלה לא נעימה וממבוכה חברתית. פנו עוד היום להתאמת טיפול הומאופתיה

הומאופתיה לתינוקות
הומאופתיה שיטת טיפול מצוינת מכיוון שהיא עדינה ויעילה זוהי גישה יעילה ובטוחה בפעם הבאה שהתינוק שלכם סובל מבעיה רפואית, מומלץ לפנות לטיפול הומאופתיה לתינוקות.

הידע בתחום ביואורגונומי
הידע בתחום ביואורגונומי מבוסס על טכניקה עתיקה של חישת אנרגיה באמצעות תגובת העפעפיים - המכשיר העדין והמשוכלל ביותר לחוש אנרגיה, אותו גילה רפי רוזן. הטכניקה מבוססת על הרגישות האנרגטית המועברת באנרגיית בני האדם

איך עובד הטיפול באמצעות רפואה משלימה? האם המטופל צריך להיות ליד המטפל שלו
איך עובד הטיפול באמצעות רפואה משלימה? האם המטופל צריך להיות ליד המטפל שלו? האם ביואורגונומי ומוח אחד וקינסיולוגיה הם כולם עובדים באותה שיטה או שכל תחום הוא תחום רפואי אחר?

גזים לתינוקות
בגלל שמדובר בתופעה נפוצה למדי, קיימים כיום בשוק סוגים רבים של טיפולים נגד גזים לתינוקות. הרפואה הקונבנציונלית מציעה טיפולי גזים תינוקות באמצעות תרופות, אשר אמורות לספוח את הגזים בבטן ולהקל על התינוק.

טיפול טבעי בטחורים
לא כל גירוי באזור פי הטבעת הוא בהכרח טחורים, ולכן לפני התחלת טיפול טבעי בטחורים כדאי לוודא שזו אכן הבעיה שאתם סובלים ממנה. טחורים נוצרים כאשר כלי הדם שמצויים באיזור פי הטבעת מתרחבים

טיפול בטחורים חיצוניים
למען האמת, טחורים זוהי בעיה נפוצה למדי, אשר כשליש מאוכלוסיית העולם סובלת ממנה – ולכן כשיש חשש להופעת טחורים כדאי לפנות לטיפול במהירות האפשרית, כדי למנוע התדרדרות של המצב.

טיפול בתפרחת חיתולים
תפרחת חיתולים זוהי בעיה נפוצה אשר הורים טריים רבים נאלצים להתמודד עימה. התופעה באה לידי ביטוי באדמומיות ופצעים שמופיעים על ישבנו של התינוק, אשר גורמים לו לכאבים ורגישות מוגברת.

מיגרנה– אלו פתרונות נטורופתיה מציעה לטיפול במיגרנה?
מיגרנה היא תסמונת שכיחה המתבטאת בכאבי ראש חריפים התקופים את החולה על בסיס קבוע. מיגרנה ידועה גם בשם צדעת ומפריעה לאנשים רבים בתפקודם היומיומי.

תרופות סבתא
כל אחד וכל אחת מאיתנו התנסה בשלב זה או אחר בחייו במה שמכונה תרופות סבתא. תרופות סבתא הן התחליף הטבעי לרפואה הקונבנציונאלית הדוגלת בתרופות כימיות ותעשייתיות לכל כאב מקטן ועד גדול...

מבולבלים? רפואה משלימה יכולה לעשות קצת סדר
מדוע גדל מספר המטופלים ברפואה משלימה מידי שנה? למה יותר אנשים מעוניינים לקבל חוות דעת רפואית נוספת? מסתבר שהרפואה המשלימה צוברת תאוצה ופופאלריות ולא בכדי...מה שהיה ידוע לסינים במשך מאות שנים מתברר עכשיו גם לנו.

רייקי - הפתרון המושלם!
לא יודעים מה חסר לכם בחיים? כל הזמן בלחץ ובמתח? אולי אתם צריכים קצת יותר איזון. מסתבר שיותר ויותר אנשים בוחרים ללמוד רייקי, כדי לקבל קצת יותר שלווה ולגלות אושר אמיתי מה הוא.


עמוד 4 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.