אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

רפואה משלימה

מאמרים בנושא רפואה משלימה, הכוללים מידע בנושא טיפולי רפואה משלימה, על היבטם השונים.

דיקור סיני באמצעות מחטים סיניות
מהו דיקור סיני באמצעות מחטים סיניות ואיך הוא משפיע על גופנו ואיפה הכל התחיל?

מטפלים רפואה משלימה
מטפלים רפואה משלימה, בואו ללמוד קורס תטא הילינג עם נגה בן ישראל. באתר תוכלו ללמוד את ההבדל בין לימודי הילינג לשיטת תטא הילינג, לימודי רפואה אלטרנטיבית...

מהו הילינג
מהו הילינג - לימודי הילינג עם נגה בן ישראל, לימודי תטא הילינג, לימודי רפואה אלטרנטיבית למטפלים באחד התחומים היותר מעניינים ומבוקשים - קורס תטא הילינג...

קורס הילינג
קורס הילינג - לימודי תטא הילינג עם נגה בן ישראל, קורס הילינג, כמו כל תחום לימודי הילינג במסגרת לימודי רפואה אלטרנטיבית, נחלקים ללימוד תיאורטי ולימוד מעשי

קורסים רפואה משלימה
קורסים רפואה משלימה עם נגה בן ישראל - מומחית תטא הילינג, קורס תטא הילינג, לימודי רפואה אלטרנטיבית הכשרת תטא הילינג מטפלים. מהו הילינג?, לימודי הילינג...

הילינג לימודים
הילינג לימודים אינם לימודים רגילים. מדובר בחוויה עוצמתית, בחיבור בין הגוף והנפש, ביכולת לתקשר עם האני העצמי הפנימי, לרפא בעזרת אנרגייה, לימודים הילינג

פורום תטא הילינג
פורום תטא הילינג, קבוצות תרגול או שיחה טיפולית ואישית, אתם מוזמנים גם לשאול את נגה בן ישראל שאלות באמצעויות פורום, קורס תטא הילינג, לימודי הילינג ועוד.

רפואה משלימה ומחלת אלצהיימר
המלצות לטיפול באלצהיימר מעולם של רפואה משלימה. מחלה אלצהיימר נוטה להתפתחות הדרגתית ומתאפיינת בשלבים הראשונים שלה בהחלשות הזיכרון בתווך הקצר. רפואה סינית (דיקור וצמחי מרפא) יכולה לתרום לשיפור והאטה בהתפתחות המחלה.


שיקום משבץ מוחי (ארוע מוחי CVA) על פי הרפואה הסינית
יעילותה הגבוהה של הרפואה הסינית בשיקום חולי שבץ מוחי אפשרה לחולים רבים לשפר מאד את איכות חייהם והפכה לשיטה העיקרית בסין לשיקום לאחר אירוע מוחי.

שיקום מאירוע מוחי (שבץ מוחי) ברפואה סינית – להעיר את הנפש בדיקור סיני
יעילותה הגבוהה של הרפואה הסינית בשיקום חולי שבץ מוחי אפשרה לחולים רבים לשפר מאד את איכות חייהם והפכה לשיטה העיקרית בסין לשיקום לאחר אירוע מוחי.

כיצד להימנע מאלרגיה - באופן טבעי
ניתן למנוע את הופעת האלרגיה במגוון דרכים טבעיות. ישנן פתרונות על בסיס מיצוי צמחים, וחלק מהפתרונות הינן הומאופטיות.

היתרונות הבריאותיים בצריכת קואנזים Q10 לגוף שלך
קואנזים Q10 הינו רכיב חשוב מאוד בסיוע לבריאות הגוף שלך ומערכת תקינה של תפקוד התאים בגוף.

עיסוי עד הבית או בספא ?
בשנים האחרונות מתפתח טרנד של עיסוי עד הבית. מה היתרונות והחסרונות של עיסוי עד הבית והאם הוא משתלם יותר מעיסוי בספא?

רפואה סינית - מה תפקידם של מטפלים ברפואה סינית
ישנה גישה ברפואה המערבית המודרנית שרואה בספקנות את יעילותה של הרפואה הסינית. חשוב להבהיר בהקשר זה כי רפואה אלטרנטיבית מועברת במסורתיות מזה אלפי שנים.

דיקור סיני – לטיפול בכאבים
התפתחות הרפואה המערבית מסייעת לנו להבין טוב יותר את עולם רפואה משלימה ובמיוחד את הרפואה הסינית. אקופונקטורה (דיקור סיני) היא שיטה עתיקה שהחלה בסין לפני למעלה מאלפיים שנה (כמו גם צמחי מרפא) וכיום היא חלק בלתי נפרד מענפי רפואה אלטרנטיבית במדינות רבות בעולם.

היתרונות הרפואיים של קואנזים Q10
קואנזים Q10 הינו אנטיאוקסיטדנט נוגד חמצון המסייע לפעילות הגוף ובשמירה על בריאותנו.

בעיות פוריות וטיפולים
נשים רבות נתקלות בקושי כניסה להיריון. בעיות פוריות יכולות לנבוע מגורמים שונים אצל האישה, גורמים שונים אצל הגבר או שילוב שבין השניים. כעבור שנה של קיום יחסי מין ללא כניסה להיריון מומלץ להגיע לבדיקת פוריות אצל מומחה.

איזה עיסוי בא לכם היום?
עיסוי הוא דבר מענג שכולנו זקוקים לו מידי פעם ויש לא מעט סוגי עיסוי שמטפלים יכולים להציע. הנה מספר סוגי עיסוי וגם טיפ על איך משיגים עיסוי בחצי המחיר

פיסורה
רבים הסובלים מפיסורה חוששים לגשת לשירותים ונמנעים מכל פעילות מעיים. פיסורה פוגעת באיכות החיים מאחר שמדובר בחתך כואב בפי הטבעת גם שעות לאחר פעילות מעיים ולעיתים הדבר גורם לעצירות ממושכת.

כיצד להתמודד עם גיל המעבר
. כדי להקל על התחושות ולשמר את חוזק הגוף מומלץ לפנות לרפואה המשלימה, לדיקור, לצמחי מרפא ולמגוון טיפולים אחרים שמחזקים את מערכות הגוף ומונעים סבל ותחושות כאב.

היכן אפשר למצוא למודי רפואה משלימה ?
למודי רפואה משלימה נערכים במוסדות שונים ברחבי הארץ ומציעים קורסים שונים ברפואה משלימה כמו שיאצו, רפלקסולוגיה , לימודי רפואה סינית, תזונה, עיסוי, יוגה, הילינג, דמיון מודרך ועוד. מי מציע למודי רפואה משלימה ואילו קורסים ניתן למצוא?

פופולריות גדלה של תוספי מזון טבעיים לטיפול בהפרעות קשב וריכוז ADHD
כיום יותר ויותר הורים מתחילים לטפל קודם כל בדרכים טבעיות במקרים בהם ילדיהם מאובחנים כסובלים מבעיות קשב וריוכז - ADHD תוך שימוש במוצרים טבעיים במקום בתרופות.

ויטמין A ושמירה על בריאות העיניים
ישנם ויטמינים חשובים כמו ויטמין A שנועדו לשמור על בריאות העיין ושפר את יכולות הראיה של הגוף.

רפלקסולוגיה – מטפלים בגוף באמצעות כף הרגל
לטענת העוסקים ברפלקסולוגיה, בעזרת השיטה ניתן לאתר דפוסים שקיימים אצל האדם ברבדיו השונים כגון בגוף, בנפש ובחשיבה. מה אומרים מחקרים ואיך מטפלים בגוף על פי הרפלקסולוגיה ?

מה כולל טיפול אורתו מולקולארי?
המונח אורתו מולקולארי פירושו: אורתו-תיקון ומולקולארי מהמילה מולקולה, כלומר, תיקון המולקולות בגוף.

תחליפים אתריים למשככי כאבים קונוציונלים
כאשר אנו סובלים מכאבי ראש, מגרנות, כאבי מחזור, כאבי שיניים וכאבי אוזניים, בד"כ אנו נוטים ליטול כדור נגד כאבי ראש או משכך כאבים מסוג זה או אחר. פעמים רבות הבעיה אינה נפתרת בעקבות נטילת הכדור, והכאב אינו שוכך או חוזר כעבור זמן מה

רפלקסולוגיה: סיפור הצלחה
בזכות יעילותה והצלחותיה של רפלקסולוגיה, בתחומים בהם הרפואה המערבית לא הצליחה למצוא פתרון, רפלקסולוגיה הפכה לאוניברסאלית.

רפלקסולוגיה ממזרח עד מערב
אנשים רבים מעידים כי רפלקסולוגיה עזרה להם במקום בו הרפואה המערבית נכשלה מלאבחן ולטפל בתחלואיהם.

רפואה משלימה בישראל
רפואה משלימה הוא תחום ההולך ומתפתח בארץ ובעולם. מקור השם 'רפואה משלימה' נובע מחשש של המערכת הרפואית כי אנשים יתפסו את מערכת הרפואה המשלימה כרפואה חלופית לרפואה הקונבנציונלית.

ASPA - - ספא בוטיק
ספא בוטיק הוא הדובדבן שבקצפת שתוכלו לפגוש בשטח התפנוקים. מדובר על ספא שיש בו נגיעה מיוחדת וקסומה של אנינות טעם ואף מקוריות בכל דבר שבו תגעו:החל מעיצוב המקום עצמו- יכול להיות בהשראת מקום אחר כמו עיצוב חדרי לינה חדר הלובי בסלו

מי כסף ותועלת כסף בכלל
כסף מתחלק למספר משמעויות שונות:

כסף יכול להיות אמצעי תשלום. כסף מייצג עבורנו משהו בלתי מוחשי שבזכותו אנו קונים מוצרים מוחשיים. ניקח לדוגמא שטר של 100 ש"ח - באמצעותו ניתן לקנות מוצרים החל מאוכל במכולת השכונתית ועד שירותים של מסאז' או לינת לילה.

דיקור סיני, רפואה משלימה וקושי להיכנס להריון
דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות כטיפול בבעיות פריון

רפואה משלימה ואלרגיה


אלרגיה היא רגישות יתר תגובתית של הגוף או חלק ממנו למגע חיצוני, תגובה זו שונה בעוצמתה מזו של אדם נורמלי. תגובת אלרגיה יכולה להיות קלה עד קשה ויכולה לגרור בעקבותיה מספר רב של סימפטומים.

להגיע לאני הפנימי על ידי דמיון מודרך
בעולם התזזיתי של היום האנשים מלהטטות בין הקריירה לבית והילדים ובעבודה הם מתמודדים עם לחצים ויעדים.

ביואורגונומי כלי טיפולי מהיר ואפקטיבי
ביואורגונומי המוכרת גם כביו אנרגיה הינה שיטת אבחון וריפוי ייחודית וחדשנית, הנעזרת בעפעפיים כגלאי לזרימת אנרגיית החיים ומבוססת על הבנה כי רוב המצוקות הפיזיות והרגשיות, מקורן בגופים האנרגטיים המקיפים את האדם.

על הקשר בין חשיבה חיובית ויציבה נכונה על פי שיטת פלדנקרייז
מהי יציבה נכונה על פי שיטת פלדנקרייז? איך ניתן להשיג יציבה נכונה על ידי שימוש בכלים של חשיבה חיובית? במאמר ניתן להתנסות בשיטת פלדנקרייז תוך כדי ישיבה מול המחשב.

טיפול באוסטאוארטריטיס על ידי דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות
כיצד דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות מתמודדים עם ארתריטיס ניוונית

טיפול באבנים בכליות ובשלפוחית השתן על ידי דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות
כיצד דיקור סיני ושיטות רפואה משלימה אחרות מתמודדים עם אבנים בכליות ובשלפוחית השתן

לימודי רפלקסולוגיה: הכול כלול
לימודי רפלקסולוגיה הינם לימודים שכוללים כמה וכמה תחומים שנבדלים זה מזה אך גם משתלבים זה עם זה.

רפלקסולוגיה ואינטרנט
אם חושבים על זה קצת לעומק מגלים שלא רק שאין סתירה בין לימודי רפלקסולוגיה ואינטרנט אלא שהאינטרנט יכול לתרום משמעותית לתחום של לימודי רפלקסולוגיה.

לימודי רפלקסולוגיה: למי זה טוב?
תלמידים שבוחרים ללמוד לימודי רפלקסולוגיה יכולים להגיע ממקומות שונות ולבוא עם מטרות שונות כאשר הם בוחרים ללמוד לימודי רפלקסולוגיה.

לימודי רפלקסולוגיה: שילוב בין הפכים?
כאשר בוחנים את התחום של לימודי רפלקסולוגיה – את רשימת השיעורים, את הדברים הנלמדים וכן הלאה – מגלים שם שילוב מרתק של תחומים שפעמים רבות נתפסים בעיננו כסותרים זה את זה.

דברי ימי הרפלקסולוגיה
כיוון שיותר ויותר אנשים מתעניינים בימינו בתחום של לימודי רפלקסולוגיה יש גם צורך להכיר מעט יותר את ההיסטוריה של התחום הזה.

החזרה לנשימת אף תרגול נשימתי בשיטת בוטייקו
בין בעיות הבריאות הנוספות הניתנות לטיפול באמצעות תרגילי הנשימה היחודיים: אלרגיות, נזלת כרונית ואף סתום, נטיה להתקפי חרדה, והפרעות שינה: בעיקר נחירות והפסקות נשימה בשינה, וכמובן חזרה מנשימת פה לנשימת אף.

כיצד ניתן למנוע אוסטיאופורוזיס
מקור השם אוסטיאופורוזיס הוא מיוונית ופירושו: "עצם מחוררת". שם זה מתאר את היעדר הצפיפות של העצם. המחלה מתחילה בצפיפות פחותה של העצמות הגורמת להן להיות שבירות בהמשך.

רפואה סינית - לא רק לסינים
מאמר זה עוסק בנושא קורס רפואה משלימה ומתוכו גם קורס רפואה סינית ולימודי רפואה סינית, הנושאים של רפואה סינית.

תוספי מזון לחיזוק הגוף
התזונה המודרנית רחוקה מלהכיל את כל כמות המינרלים והוויטמינים היומית החיונית לגוף. כדי להשלים את הצריכה יש לקחת תוספי מזון. תוספי מזון פועלים בשלל תחומים כמו: מערכת העיכול, שינה איכותית, כאבים, ספורט, לחץ דם ועוד.

עיסוי תאילנדי - רקע היסטורי
סקירה היסטורית קצרה אודות המסאז התאילנדי מזמן הבודהה עד המאה ה20

טיפול בכאבים פסיכוסומטיים אצל ילדים
פעמים רבות מופיעים סימפטומים פסיכוסומטיים אצל ילדים הנמצאים בשלבי התפתחות ושינויים בחיים. טיפול בכאבים אלו מאפשר לילד להתמודד עם הקשיים ולפתח דרכי התמודדות. טיפול בכאבים פסיכוסומטיים הוא טיפול מקיף, הרואה בכאב של הילד תסמין לפחדים וקשיים נפשיים

מכשיר אימון ברטט בעבור אוסטיאופורוזיס (בריחת סידן)
טיפול בשיטת רטט כלל-גופי, הוכחה כשיטת טיפול- משלים יעילה ותורמת להתמודדות עם תופעת האוסטיאופורוזיס (בריחת סידן)


עמוד 3 מתוך 4
[1]   [2]   [3]   [4]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.