אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

ניהולשיווק בהייטק – ללמוד בשפה שלנו
האם בכלל אפשר ללמד שיווק? ודאי שכן, יאמרו כולם. המאה העשרים הביאה איתה את ההכרה ששיווק הוא מקצוע עם דיסציפלינה, תהליכים, ואיננו אמנות שאיננה ניתנת להגדרה ולמדידה. מיליוני ספרים ותארים קיימים בעולם שכולם מלמדים מהו שיווק וכיצד לשווק, כחלק מתוכנית MBA או כל תוכנית אחרת.

מהו ניהול מוצר?
בכל חברה או ארגון המכבד את עצמו ישנו "מנהל מוצר", תפקידו של מנהל מוצרים הוא בעצם לדאוג לכל תשתית התפעול והלוגיסטיקה שכרוכה בהפצת המוצר ושיווקו בדרכים נכונות, תוך נקיטת הזדמנויות חדשות שנמצאות מעבר לפינה.

סריקת מסמכים
תארו לעצמכם ספרייה ענקית, שכוללת מאות אלפי ספרים. רק מי שעובד במקום שנים, יידע למצוא בקלות ספר מסוים שאחר המבקרים במקום רוצה לקרוא...

כל מה שצריך לדעת על שירותי שליחויות
שליחויות היא מילה חדשה לפעילות שהתחילה ברגע שבני אדם התחילו להעביר מסרים וחבילות מאחד לשני וממקום למקום, החל משליחי המלוכה ועד שירותי הדואר השונים...

שליחויות – והעסק שלכם ידפוק כמו שעון
אומרים שעסק לא יכול להתנהל היום אם אין לו אתר אינטרנט. זה נכון, אבל לא לגמרי. כי יש עוד אספקט אחד שבלעדיו עסק לא יהיה עסק יעיל ומשגשג – שליחויות...

תקן ISO 9001 לטכנולוגיה איכותית יותר
לאלו שברשותם אישור תקן ISO 9001 או לחילופין מצפים לקבלת אישור התקן על ידי האחראים למתן התקן, יש מספר דברים שחשוב לשים אליהם לה וכמו כן מספר דברים שיוכלו לזרז לכם את קבלת התקן.

חברת שליחויות
ככל שהעסק שלך גדל, אתה זקוק יותר ויותר לשליחויות. אם זה לשליחת מכתבים, חבילות או מוצרים כלשהם- אתה לא יכול להסתמך תמיד על אנשי החברה עצמה ולו רק בשל העובדה שיש להם עיסוקים אחרים. אתה צריך חברת שליחויות אמינה ומקצועית...

ארכיב - מעבר חברות לסריקה וארכיב
בכל העולם בשנים האחרונות ישנו מעבר איטי אך תמידי לניהול מידע בצורה דיגיטאלית.
הצורך נובע מכך שדרישות הארגונים במתן שרות ארכיב וכן אמצעי האחסנה והתוכנות הפכו להיות זמינים נגישים יעילים ובעיקר חסכוניים.


מיומנויות ניהול
בכל עסק ישנה חשיבות לפיתוח מיומנויות תקשורתיות תוך למידה חוויתית.חשוב להקפיד בסדנות השונות על שילוב של תיאוריה, לימוד חוויתי וכמובן, סימולציות מעולם התוכן ומהתרבות הארגונית של העסק.

סוגים של מכונות כריכה
בכדי לענות על צרכי הכריכה המשרדיים קיימות היום שלוש שיטות עיקריות לכריכה במשרד, כולן על ידי מכונות כריכה הנחשבות כיום לחלק בלתי נפרד ממכלול הציוד שכל משרד ראוי לשמו עושה בו שימוש. מידע נוסף במאמר.

פרסום - שיווק - מכירות - מהו שיווק - פרסום נכון? ומהי משמעותו הרוחנית?
פרסום / שיווק / מכירות - מהו שיווק / פרסום נכון? ומהי משמעותו הרוחנית?: כפי שהתבאר, לכל דבר בעולם, יש לו גם משמעות רוחנית. ובמאמר הזה נבאר מהו שיווק ופרסום נכון בעולם העסקים. ולאחר מכן נבאר את המשמעות הרוחנית של השיווק הנכון. ואם נתבונן ...

שעון נוכחות
שעון נוכחות הוא כלי עזר לחישוב שעות העבודה של המועסקים במפעל או במשרד. שילוב נכון של שעוני נוכחות בעסק או במפעל יכול להביא לחסכון עלויות משמעותי, וייעול של כוח העבודה בארגון.

תזרים מזומנים בראש שקט
המציאות הכלכלית בה אנו חיים היא סבוכה, מורכבת ומעמידה את אותנו במצבים בלתי פוסקים של חוסר וודאות.

משוב - הארגון רוחש שמועות ?? דברו עם העובדים !
העצה הכי חשובה שיש לסרט-ההדרכה "תופעת הגפן" לתת למנהלים, שארגונם שרוי בחוסר ודאות ובמסדרונותיו רוחשות שמועות רבות - היא לדבר עם העובדים באופן מתואם ואחיד.

ניהול עסק יעיל
ניהול עסק במציאות היום יומית מכתיבה לבעלי העסקים הקטנים אתגרים רבים כתנאי הכרחי להישרדותם. על פי תחזיות, בשנת 2009 צפויים להיסגר מעל ל- 45,000 עסקים. לאור נתונים אלו, על עסקים קטנים לתת את הדעת לחשיבות הרבה בהתנהלות עסקית נכונה.

תרבות ארגונית וקבלת החלטות - איך לנצח במרוץ בעת משבר
בעת משבר ארגונים אשר נקלעים לחובות נאלצים לקצץ בכוח אדם כדי לא לשקוע. זה מגדיל את מעגל האבטלה ומשמעות הדבר - פחות לקוחות ופחות רווחים.

ניהול רכש אפקטיבי – לא רק לעשות, לעשות את זה נכון !
ניהול רכש הוא למעשה תהליך, שאם עושים אותו נכון, משיגים מטרות הכרחיות לכל עסק כגון חסכון של עשרות אחוזים, שליטה ובקרה, בהירות וסדר ומניעת מעילות. ניהול רכש דורש טיפול מקצועי על מנת שיהיה יעיל ויביא לחסכון אופטימאלי בארגון.

שירותי משרד - ללא משרד
שירותי משרד ללא משרד מקנים ללקוח שקט נפשי. הרעשים הפנימיים והמועקות הנובעים פעמים רבות מהמחויבויות הקטנות והגדולות שאינן קשורות לפעולות הליבה שלו נושרות ממנו ומוטלות על אחרים. זה עוזר לו להתמקד במערך השיווק שלו, ובדברים שבהם הוא מקצועי וטוב.

רכש – למה חשוב כל כך לחסוך ברכש?
על הוזלת עלויות רכש לעסקים, ניהול שרשרת אספקה ועבודה מול ספקים

ניהול סיכונים לעסקים – מי צריך את זה בכלל?
בעולמנו היום, כל ארגון חייב לדעת לנהל את הסיכונים כנדרש, כדי להמשיך לקיים את העסק לאורך זמן.


עמוד 3 מתוך 3
[1]   [2]   [3]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.