אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אימון אישיקורס מאמנים אישיים – מאיפה מתחילים?
את קורס מאמנים אישיים בדרך כלל האדם יתחיל מתוך תחושה אישית ורצון ללמוד ולעזור. ישנם שירצו לעזור לאחרים. אפשר להבחין ולזהות את מי שקל להם להגיע ולנגוע בעולמם האישי של אנשים שבסביבתם.

קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו

לימודי אימון אישי כאנרגיה לחיים
לימודי אימון אישי נכנסו למודעות הציבור בצורה משמעותית בעשר השנים האחרונות. גישת אימון אישי התחילה לצמוח בארה"ב כחלק מרצון ליצירת עליונות ארגונית וניהולית

קורס אימון אישי כדחיפה לחיים
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי

קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי

קורס גישור כאימון לחסימת תקיעות
קורס גישור הינו קורס בלעדי, שנותן אופציות לאחד שעובר אותו להתמקצע בתהליך פישור פולמוסים. בלעדיותו של הליך גישור הוא בעזרת גורם שלישי שלא נוקט עמדה הקרוא לתת עזרה לצדדים לגשר בתווך הפערים שביניהם

לימודי אימון אישי כתנופה לחיים
על-ידי קורס מאמנים אישיים, מאמן אישי מיומן ידע לחדול מתהליך התפזרות ויבחר את המטרה האימונית שתלווה את האימון. מטרה אותה מאמן ומתאמן ירצו לקדם

על אימון אישי והגשמת חלומות
אימון אישי נותן לנו כלים להגשמה עצמית, הגשמת חלומות ולשיפור זוגיות. תהליך קורס אימון אישי יכול להיות קצר וממוקד למקרים בהם קשה להתמיד בתהליך אימון אישי באופן עצמאי.

אימון אישי ושיפור היכולת האישית
במסגרת עבודתו עם אנשים פיתח ד"ר כרמי אומרו שיטת אימון אישי בשם "פילוסופיה שימושית". בדרך התמודדות שהיא מציעה היא מאפשרת לאדם להיות במקום מוצלח יותר, תוך שחרור מדפוסי התנהגות ישנים

אימון כלכלי – הרצון לעצמאות כלכלית
לא כולם זקוקים לתהליך אימון כלכלי, אלו שזקוקים לכך יכולים להגיע לעצמאות כלכלית מהר משהם חשבו. הכנסו ולמדו מה זה בעצם אימון כלכלי וכיצד אימון כלכלי יכול לעזור לכם.

3 דרכים כיצד לנצל את חופשת השחרור טוב יותר
הרוב המוחלט של החיילים מנצל את החופשת שחרור ליקיצה טבעית (שבד"כ זה אומר לקום בצהריים) וחוסר מעש מול הפייסבוק והטלווזיה.במאמר הבא אני אציג בפניך 3 דרכים בהם תוכל לנצל את חופשת השחרור טוב יותר.

מה זה הגשמה עצמית ואיך אימון אישי יכול לסייע לכם להגיע לשם?
מרבית האנשים היו רוצים חיים שיש בהם הגשמה עצמית. מה זה בכלל, ואיך תהליך אימון אישי יכול לסייע למישהו להגיע לשם?

אימון כלכלי – הרצון לעצמאות כלכלית
לא כולם זקוקים לתהליך אימון כלכלי, אלו שזקוקים לכך יכולים להגיע לעצמאות כלכלית מהר משהם חשבו. הכנסו ולמדו מה זה בעצם אימון כלכלי וכיצד אימון כלכלי יכול לעזור לכם.

דמיון מודרך ו NLP כאסטרטגית ניהול זמן
אנשי עסקים ומנהלים רבים נעזרים בטכניקות שונות של דמיון מודרך ו NLP בכדי לשפר את התנהלותם היומיומית ולנצל את הזמן בצורה יעילה יותר.

אימון עסקי - חשוב לעסק
בעולם כלכלי גלובלי מרובה-סיכונים ואתגרים כמו בימינו אלה, חשיבות עמידותו והצלחתו הכלכלית של העסק, כל עסק, אינה מוטלת בספק. ייעוץ עסקי טוב ומיטיב, הוא אבן-הבוחן לרווחיות העסק.

מה זה אימון אישי או אימון עסקי ולמה הוא כל כך אפקטיבי?
מאמר קצר שמטרתו להבהיר מה זה אימון אישי או אימון עסקי, למה הוא אינו עוסק בהקניית ידע ומה הופך אותו לכלי כל כך אפקטיבי ביכולתו של אדם ליצור בחייו תוצאות

אימון אישי - מה זה אימון אישי ואיך מגיעים למאמנים טובים
אימון אישי - קראו מאמר זה ובסופו השאירו פרטיכם ויחזרו אליכם מספר מאמנים הקרובים לאזור מגוריכם.

טיפול בטראומה בשיטת ה NLP
NLP מסייע באופן בלתי ניתן לעירעור לנפגעי טראומה ונרכש על ידי עובדים בסביבות בעלות פוטנציאל סיכון.

איך לבחור קורס אימון אישי?
חשבת על האפשרות ללמוד קורס אימון אישי ואת קצת מבולבלת מההיצע? להלן מורה נבוכים קצר שיעזור להבין מי נגד מי.

אימון אישי אחרי לידה
אימון אישי אחרי לידה זהו תהליך קצר, ממוקד וענייני שעוזר לנו לבדוק באופן נקי משיפוט מה חשוב לנו עכשיו? מה באמת אנו רוצות לעשות מכאן והלאה.

קורס אימון אישי – יסודות
אם את מוכנה להתייחס ליצירת שינוי כתהליך למידה וצמיחה, אם את בשלה לעבודה כנה, אם חשוב לך להתקדם ולעזור לעצמך, מוצע לך תהליך שיתמקד בתחום בו חיוני לך לחולל שינוי וילווה אותך קדימה.

אימון אישי – הפתרון הבטוח
רוצים לדעת לבחור את הבחירות הנכונות ולהשיג שינוי שיוביל לשיפור חיי היום יום ? אימון אישי יכול לסייע לכם להכיר טוב יותר את עצמכם, לסמן את מטרותיכם ולרכוש את הכלים להשגתן.

אימון אישי – הדרך מתחילה מבפנים
רוצים להשתפר במה שאתם עושים אבל לא יודעים איך? וודאי תשמחו לשמוע שיש לכך פתרון ! אימון אישי (קאוצינג) מקצועי יכול לסייע לכם למצות ולהשיג יותר בחיים האישיים שלכם.

לימודי אימון אישי – מהו הסוד שמאחוריהם?
מה נעשה בעצם במהלך תהליך לימודי אימון אישי? מה עושה אלון גל או כל מאמן אישי אחר שמופיע בטלוויזיה. מהו בעצם אימון אישי?

לימודי אימון אישי – רקע
לימודי אימון אישי נכנסו לתודעה הציבורית בצורה משמעתית בעשור האחרון. גישת אימון אישי החלה להתפתח בארה"ב כחלק מרעיונות ליצירת מצוינות ניהולית וארגונית. גישה אימונית שחדרה לישראל בהמשך, למרות גישה חשדנית שהייתה בקרב אנשי מקצוע טיפוליים כלפי אנשים שרצו לעבור תהליך אימון אישי.

אימון כלכלי – לעזוב את בית ההורים
רוצים עצמאות כלכלית אבל אין לכם את הכלים המתאימים להתמודדות עם המינוס בבנק? מנסים לייצב את עצמכם כלכלית אבל מוצאים את עצמכם חוזרים לבית ההורים עם הלוואה? אימון כלכלי יספק לכם כלים להתנהלות כלכלית נכונה. על זאת ועוד במאמר הבא

שיטת ה- NLP מהן שאלות מכוונות תוצאה
שיטת ה NLP מאופיינת בהשגת מטרה תוך זמן קצר. אחד הגורמים המשפיעים על השגת תוצאה היא דרך הצגת השאלות על ידי המנחה. מהן שאלות מכוונות תוצאה לפי שיטת ה NLP ?

אם תמשיך לעשות מה שתמיד עשית - תמשיך לקבל את מה שתמיד קבלת
אינסייד אאוטסייד מציעה מגוון הרצאות המתאימות לקשת רחבה של הזדמנויות:ימי עיון, מפגשים רבעוניים ו/או שנתיים, סדנאות העשרה, חוגי בית, מפגשים חברתיים ועוד.ההרצאות הנן ייחודיות, מעניינות ומשאירות טעם של עוד...

אימון אישי - למען ההצלחה שלך
קיימות סיבות רבות לפנייה לאימון אישי. שיטות האימון השתכללו והתרחבו וכיום הן פונות לפלחים שונים באוכלוסיה, תוך שהן מותאמות לצרכים שונים. אימון אישי נועד לקחת רצון או שאיפה של בן אדם ולעזור לו לממש אותם

דמיון מודרך ו- NLP בדרך ליצירת שינויים בחיים
דמיון מודרך ו NLP הינן שתי שיטות רבות עצמה לתקשורת עם התת מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים

איך לבחור קורס אימון אישי?
אם המטרה שלך היא ללמוד ולקבל כלים לחיים שיאפשרו להגיע למטרות ולהגשים חלומות, הרי שהחלטת לתת לעצמך מתנה – שתאפשר לך התמודדות קלה יותר בכל בעיה או מטרה בעתיד ואין ספק שזו בחירה מאוד מוצלחת, אבל כאן ההיצע שלך הרבה יותר קטן.

לבחור באימון, לבחור במאמן
שוק האימון בעולם ובארץ "לוהט" מזה שנים – וכולל בתי ספר לאימון, מקומות המכשירים מאמנים, הרבה מתאמנים. הגורמים לכך הם מעשיים ורוחניים אך, אבל זה כבר נושא לדיון אחר.

קורס דמיון מודרך
מדוע חשוב לעשות קורס דמיון מודרך, ואיך זה משפיע על החיים של כולנו? במאמר הבא תלמדו מה לומדים בקורס וכיצד הילד שבנו מתנהג במהלכו.

דמיון מודרך – החלון שלך אל מציאות טובה יותר
דמיון מודרך היא פרקטיקה מצוינת לשיפור חווית החיים. במאמר הבא תלמדו מהו דמיון מודרך, כיצד מתרגלים ומה ניתן להפיק ממנו.

דמיון מודרך – השער אל מציאות
מדוע דמיון מודרך כל כך אפקטיבי? במאמר הבא תקראו על גומא לתרגיל במהלך קורס דמיון מודרך וכיצד ניתן להפיק ממנו שינוי מציאות קונקרטי.

"העסק לא מתקדם? הכול מתחיל ממך"
"לא הולך לך לסגור ת'עיסקה...", "בילויים?!? זה נשאר בגדר חלום..." , "הרואה חשבון שלי משגע אותי...", "אשתי תיכף זורקת אותי מהבית...", יש לי כמה רעיונות טובים...", "הלקוחות נותנים לי צ'קים דחויים..., "הכול על הראש שלי...," "לא היה לי זמן..., "מה עוד נשאר לי ל עשות?"..., .

אימון אישי לחיים - מהו?
אימון אישי לחיים מהו? אם אתם מחפשים הסבר על תהליכי העצמה אישית ועל Life Coaching או אפילו מתעניינים בתחום קואצ'ינג באופן כלילי (אולי מחפשים מאמן אישי ומתקשים להחליט) לנו יש את הכלים הנכונים לעזור.

Life Coaching
Life Coaching (אימון אישי לחיים) הוא תהליך של מציאת איזון הרואה את חיי המתאמן כמכולל ובדרך זו גם שואף לשפר את כלל היבטי חייו. מחפשים מאמן אישי בשיטת Life Coaching? תדעו שהגעתם למקום הנכון.

מחורבן לאימון
התרגלנו להתאבל על חורבן בית המקדש, אני טוען שהחורבן התחיל ונמשך בתוך כל אחד מאיתנו.יהודי הוא עצמו מקדש וחורבנו תלוי רק בו.

אז מהו אימון יהודי?
ב"אימונוספירה" מסתובבות להן הגדרות והתמחויות רבות, אחת מהן היא "אימון יהודי". כדי לאפיין את המיוחד שבאימון היהודי, אפרט במאמר זה את המקצועות המשיקים לתחום האימון, ואתמקד במיוחד במה שמחדש האימון היהודי.

אומנות הפיתוי - הדרך להצליח עם נשים - חלק א
הדרך להצלחה עם נשים בנויה באופן ליניארי יחסית ודומה למדי עבור גברים שונים העוסקים ב-אומנות הפיתוי. הדרך מתפצלת בשלב מסוים בין גברים שרוצים קשר לטווח ארוך ובין גברים שרוצים סטוצים או קשרים מיניים, אך התפצלות זו מתרחשת רק בשלב מאוחר יחסית.

אימון אישי - תועלות
לפני ששוקלים להתחיל בתהליך Coaching חשוב להבין לעומק את התועלות השונות שניתן להניב מתהליך אימון אישי ולתאם ציפיות לגבי תפקידו של מאמן אישי בתוך תהליך זה. כנסו לכאן למידע נוסף....

אימון אישי ועסקי
יותר ויותר אנשים פרטיים, ארגונים ומוסדות נעזרים בשירותי אימון אישי ועסקי לשיפור תמונת המציאות בין בתחום חיי הפרט, זוגיות, קריירה, ביצועי עסקיים ועוד. כאן תוכלו לקבל 'תמונת על' על תחום ה-Coaching...

אימון אישי לנשים
אימון אישי לנשים - מדובר בתהליך Coaching שונה אך דומה לתהליך הרגיל. התהליך מעלה שאלות רבות לגבי תהליך האימון עצמו, לגבי זהותו ומגדרו של המאמן האישי, השפעותיו של אותו מאמן אישי על התהליך ועוד.

אימון אישי ועסקי
יותר ויותר אנשים פרטיים, ארגונים ומוסדות נעזרים בשירותי אימון אישי ועסקי לשיפור תמונת המציאות בין בתחום חיי הפרט, זוגיות, קריירה, ביצועי עסקיים ועוד. כאן תוכלו לקבל 'תמונת על' על תחום ה-Coaching...

אימון אישי לנשים
אימון אישי לנשים - מדובר בתהליך Coaching שונה אך דומה לתהליך הרגיל. התהליך מעלה שאלות רבות לגבי תהליך האימון עצמו, לגבי זהותו ומגדרו של המאמן האישי, השפעותיו של אותו מאמן אישי על התהליך ועוד.

אימון אישי לחציית ים סוף
חג הפסח מציין שינוי - תהליך של שחרור ויציאה לחופשי שנוצר כתוצאה מנס. אולם מהו באמת אותו 'נס'? ואיך אפשר לשחזרו בחיי היום יום שלנו? על ה-Coaching, על היציאה לחופשי ועל החיבור שביניהם.

אימון אישי להתמודדות עם דוב גריזלי
D.Coaching מציגה - אימון אישי להתמודדות עם דובי גריזלי. אחד המתאמנים שלי, איש מכירות במקצועו, דימה פעם את הלקוחות ל'דובי גריזלי' שמפעילים עליו מערכת לחצית אגרסיבית דווקא בשעת מצוקה...

אימון אישי פנים ארגוני
אימון אישי פנים ארגוני. מחקר על תהליך פיתוח מנהלים מבוסס Coching שמתבסס על מקרה מבחן עדכני. יתרונות של שילוב אימון אישי ושירותי מאמן אישי פנים ארגוני בתהליך ועוד.

מאמן אישי ותהליכי אימון אישי
מאמן אישי ותהליכי Coaching: מאמן אישי מוביל את המתמאן לאורך מסלול האימון ולעבר השינוי - הוא המטרה של כל תהליך אימון אישי. בתהליך האימון מאמן אישי מאמץ תפקידים של מורה, מדריך, מבקר ותומך...


עמוד 3 מתוך 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.