אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

אימון אישיסובלים מהתפרצויות? מוצאים את עצמכם מאבדים שליטה והופכים לתוקפניים?
האם אתם מוצאים את עצמכם מאבדים שליטה ומתחרטים על כך? האם אתם מוצאים את עצמכם מגיבים בצורות רגשיות שלא הייתם רוצים להגיב בהם? האם כשמזלזלים בכם אתם יוצאים מדעתכם? אם כן, המאמר הזה בדיוק בשבילכם!

ייעוץ זוגי וההתמודדות עם בור ללא תחתית
קשיים כלכליים,בזבזנות לעיתים מקורם בתחושת חסך,המתוארת כבור ללא תחתית.

ייעוץ זוגי – הניגודיות שבקשר
לעיתים נדמה ששונות בקשר הזוגי הינה מכבידה על הקשר,דווקא אותה שונות הכרחית להתפתחות של בני הזוג.

טיפול פסיכולוגי לחרדה חברתית
טיפול פסיכולוגי לחרדה חברתית נחלק לטיפול דינמי וטיפול התנהגותי (ביהייביוריסטי). המאמרים בסידרה משווים ביניהם, ומראים מדוע הטיפול הדינמי אינו יעיל, מדוע הטיפול ההתנהגותי כן עובד, ומדוע הקורסים לטיפול בפחד קהל ורחדה חברתית הם הכי יעילים (כי יש בהם קהל אמיתי).

חשיבה חיובית ככלי לחיים מאושרים
חשיבה חיובית היא ענף בפסיכולוגיה החיובית המחפשת באדם את נקודות החוזק והעוצמות שבו

אימון כלכלי לכלכלת המשפחה
אימון כלכלי לכלכלת המשפחה הוא אימון שמטרתו להגיע לשליטה במצב הכלכלי שלנו. כלכלת המשפחה הוא תחום שמדיר שינה מהרבה מאוד אנשים ובעלי משפחות בארץ

הפעלות לקבוצות
פעלות לקבוצות, פעילות לעובדים, בימי גיבוש, הפעלות, סדנאות מנהיגות בשטח, עבודת צוות צוות המנחים המקצועי שלנו יוביל אתכם בהתאם לצרכים שלכם

אימון אישי להצלחה בחיים
לא פעם נתקלנו באדם שעל פניו, הכל "זורם" לו טוב בחיים, (יש לו עבודה מכובדת, אישה, בית, ילדים, רכב מפואר..) אך הוא אינו מרוצה מחייו? ובכן, אימון אישי הינו הפתרון האידיאלי לשני המצבים הנ"ל.

אימון אישי לנשים – מאמן אישי או מאמנת אישית?
אימון אישי לנשים הוא אימון אישי ייחודי המותאם לאוכלוסיית הנשים, יבוצע בדרך כלל בידי מאמנת אישית אישה, אך לא בהכרח ויסייע לנשים להתמודד עם הקשיים והאתגרים הייחודיים להן

אימון לקריירה – השיטה הנכונה לבחירה הנכונה!
אימון לקריירה הינו אימון אישי המותאם ספציפית לכל ענייני עסוקה והקריירה. אימון לקריירה מלווה את המאומן החל מהשלבים ההתחלתיים של בחירת המקצוע, בחירת מקום הלימודים, בחירת סגנון העבודה וסביבת העבודה וכלה בהתמקצעות הקרייריסטית

מאמנת אישית – למי ולמה?
הבחירה בין מאמן אישי לבין מאמנת אישית תהיה נתונה בידיהם של המתאמנים בלבד, ותהיה על פי ובהתאם להעדפותיהם האישיות

מהו אימון אישי להצלחה?
אימון אישי להצלחה פועל על פי אותם העקרונות החשובים המנחים את האימון האישי, ופועל בשיטה דומה אך באופן ממוקד יותר

ייעוץ קריירה ואימון אישי
מאמר שיקולים חיצוניים ופנימיים בבחירת מקצוע.כל אדם שואל את עצמו לפחות פעם בחיים,האם זה כל רמת האושר שאני יכול להגיע אליה? האם לעולם אהיה מחויב לקום בבוקר לעבודה שאינני באמת אוהב, רק בכדי לסגור בקושי את החודש? אם גם לך עולות השאלות הללו אז הינה מאמר שיכול לעניין אותך.

קורס אימון אישי למיצוי נכון של החיים
יש את אלו, לא מצליחים להגשים את המטרות בהם הם חושקים מכל מיני סיבות שונות. לאלו המבולבלים או המתקשים יש לנו הצעה – קורס אימון אישי

NLP - למה בני האדם שונים זה מזה
לפי שיטת ה NLP הבנה וזיהוי של תבניות חשיבה יכול לשמש כבסיס ליצירת שינוי ומפתח יעיל להבנת הסובבים אותנו ויצירת שיתוף פעולה עם אנשים השונים מאיתנו.

מהי בעצם תורת הNLP- והיכן ניתן ללמוד אותה
המאמר הבא מכיל בתוכו מידע מקיף על מהות שיטת הNLP ואף מייעץ לכם הקוראים כיצד לבחור מוסד לימוד בו תוכלו לרכוש את השליטה בשיטה.

לימודי גישור, קורס אימון אישי ומה שביניהם
לימודים וקורסים מאפשרים למשתתפים לרכוש הכשרה מקצועית בעזרת מספר מפגשים מצומצם וכוללים בין היתר גם קורס גישור וגם קורס אימון אישי. הם קורסים הנפרשים על תקופה קצרה, מתומצתים וממוקדים אשר מעניקים הכשרה מקצועית מעולה במינימום שעות לימוד ובמקסימום הנאה.

אימון אישי – העצמה אישית בדרך להצלחה
עולם האימון האישי או בשמו המוכר יותר לחלק מאתנו – קאוצ'ינג הולך ומתפתח בארצנו. יש השוכרים את שירותיו של מאמן אישי לצורכי סיוע כלכלי בחברה או בעסק שלהם, ויש גם אלו שבוחרים להסתייע בשירותי אימון אישי שיסייעו להם להסתדר בחיים הפרטיים

מתי אימון אישי יכול לסייע?
אימון אישי הוא תהליך טיפולי אשר במהלכו עובר המתאמן יחד עם מאמן אישי תהליך ממוקד שעוזר לו להתמודד עם חייו ולהגשים את מטרותיו.

סדנאות מודעות עצמית
סדנאות למודעות עצמית יביאו אותנו לנירוונה. בסופו של דבר כולנו רוצים להתחבר לאמת הפנימית שלנו. סדנאות מודעות עצמית עלו בשנים האחרונות וכיום הן מאוד פופולאריות.

NLP ודמיון מודרך- הנתיב המהיר לעתיד טוב יותר
תהליכי טיפול כגון סדנאות בנות יום או שבוע, תהליכי אימון אישי וטיפול בדמיון מודרך ו- NLP, מציעים אפשרות ריפוי מהירה יותר, נקודתית יותר וקונקרטית יותר. פחות נבירה בעבר, יותר התמקדות בהווה.

המעגל האותנטי – הפשטות שבקיום!
עוד בימי חוני המעגל המוזכר בתלמוד ובמשנה, לצורת המעגל ייחסו אופי מיוחד המרכז שיטות וסגולות.
באקדמיה ניתן למצוא הגדרה זו עבור הצורה הגיאומטרית הנקראת מעגל/

סדנאות אימון לעובדים ומנהלים בחברות באמצעות סוסים
ההון האנושי הוא מרכיב עיקרי בכל חברה ומתבסס על בחירת עובדים איכותיים ומנהלים יעילים. החברות מעוניינות ליצור צוות מגובש המתבסס על שיתוף פעולה, הבנה, הקשבה, מוטיבציה וחתירה להשגת המטרות של החברה.

אימון עם סוסים לשיפור איכות החיים
האימון בשילוב סוסים הינו מיוחד, יעיל ולא שגרתי. האימון מתאים לכל גיל ולמטרות עסקיות, לימודיות, שיפור של מערכות יחסים במשפחה וכו'. בארגונים רבים נשלחים צוותים ומנהלים לעבור סדנת אימון עם סוסים, לשיפור תפקודם, לגיבושם ולהעלאת המוטיבציה שלהם.

קואצ'ינג | לתת כלים מעשיים בניהול העסקים תוך פינוי העומס
קואצ'ינג, המטרה העיקרית של בית לעסקים היא לתת פיתרון כולל לעסקים במקום אחד one stop shop.

מאמן עסקי | אנשים מוכשרים , מתקשים ואפילו נכשלים להרים את העסק שלהם?
מה הסיבה לכך שבעלי עסקים, אנשים מוכשרים , מתקשים ואפילו נכשלים להרים את העסק שלהם?

ישנה סיבה שהיא הגורם לכך שגם מאמן עסקי טוב יתקשה לעזור לבעל עסק "להמריא"..!


ייעוץ ארגוני | למה עסק צריך ייעוץ ארגוני?
ייעוץ ארגוני, למה עסק צריך ייעוץ ארגוני?
רוב העסקים מתחילים מאדם אחד או שניים, הם עובדים קשה והעסק מתחיל לגדול, נסגרות הרבה עסקאות טובות

אימון אישי – איזה מסלולי אימון קיימים?
כיום, ישנם מגוון מסלולי אימון אישי המותאמים באופן ספציפי למטרות שונות בחיי האדם. במאמר זה נציג בפניכם מספר מסלולים שונים.

סקרנות - המפתח לפגישה ראשונה מוצלחת
מצבים חברתיים לא מוכרים גורמים הן לתחושות של חרדה והן לתחושות של סקרנות. כשאינך מוכן לבלתי ידוע התגובה יכולה להיות פחד מצד שני פגישה של מישהו חדש יכולה לעורר תחושות של תקווה וסקרנות. המפתח לפגישה מוצלחת היא הפנית תשומת הלב לצדדים החיוביים תוך נקיטת אסטרטגיה של סקרנות

עוף החול האגדי כמטאפורה לשינוי וצמיחה
אגדה נהדרת ואולי האמת הפשוטה! ציפור מדהימה שממקסמת את חייה צומחת ובעלת יכולות ריפוי. בהגיעה לשיא התפתחותה, שורפת עצמה באש קדושה. אך זה לא הסוף אלה התחלה חדשה...של מה אתם שואלים? מוזמנים לקרוא ולגלות..

אימון אישי ככלי נפלא בדרך אל האושר
אדם מאושר הוא אדם שלם עם עצמו שמרוצה מהחיים וקם בבוקר עם תחושה טובה. מזדהים? שלמים עם עצמכם? אם התשובה היא לא ואתם מרגישים רצון לשינוי מוזמנים להמשיך לקרוא ולצמוח ב"דרך אל האושר".

הקץ לדחיית הקץ וביטול המובן מאליו או מה הקשר בין מלכה סינית ורגליים בשביתה?
עד לפני שבועיים לא חלמתי אפילו להיות מלכה של איזשהו מדבר ובכלל ופתאום, רגע אחרי שהרעיון עלה, אנו נרשמות ומתקבלות למיונים מבין מאות נשים! וואו מדהים איך היקום עובד בשבילי - האומנם? מוזמנים להמשיך לקרוא ולגלות...

NLP ו-EFT
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.

איך להגביר את המוטיבציה אישית?
לכולנו בשלב זה או אחר של החיים היה קשה להזיז את עצמינו. הבעיה של מוטיבציה אישית ירודה. לדוגמא, לקום מהמיטה בבוקר, להתלבש כדי לצאת לעבודה, להרים טלפון לאדם הנכון, להתחיל בשיחה עם בחורה יפה או מעניינת ועוד ועוד.

יחסים עם אחרים - איך אפשר להקים ולשפר את מערכות יחסים?
במאמר הזה אני רוצה לגעת בנושא מאוד חשוב להצלחה בכל מה שקשור ליחסים עם אחרים – היכולת להשיג תקשורת חמימה ומלאת הסמכות ושיתוף פעולה עם כל אחד לפי החלטתך בלבד.

שינוי דפוסי התנהגות באמצעות NLP
קריאת המאמר הבא תסייע לכם להפנים את יתרונות שיטת הNPL המהפכנית ולהבין עד כמה היא אכן יעילה ואמינה.

כל מה שרציתם לדעת על NLP
רוצים לדעת קצת יותר על שיטת הNLP ויתרונותיה? רוצים לבדוק למי מתאימה השיטה ? קריאת המאמר תסייע לכם להבין לעומק מהי בעצם שיטת NLP.

דמיון מודרך לילדים
דמיון מודרך לילדים הוא תחום המתפתח רק בשנים האחרונות וצובר תאוצה של ממש בתחום הפסיכולוגיה של הילדים ושיטות טיפול בפוסט טראומה של ילדים. במבט לאחור זה נראה כמו הדבר הטבעי ביותר בעולם, דמיון מודרך לילדים הוא קל ועשיר יותר מדמיון מודרך למבוגרים.

הספר להיות אלוהים - בחירה חופשית, חופש הבחירה - יש בחירה חופשית או אין בחירה חופשית, יצירת הרצון והקיום העצמי, חלק 1
הספר להיות אלוהים - בחירה חופשית, חופש הבחירה - יש בחירה חופשית או אין בחירה חופשית, יצירת הרצון והקיום העצמי, חלק 1: אנו קוראים בספר, להיות אלוהים, על הנושא של בחירה חופשית, זה הפרק המסכם, אבל כדי להבין אותו, צריך להבין את כל שאר הפרקים ...

אימון אישי לעסקים
אימון אישי לעסקים עוזר לבעל העסק להתמודד עם אתגרים שונים שקשורים לפתיחת עסק, פיתוחו ועוד. אימון אישי לעסקים מלמד משמעת, ניהול תקציב נכון, חשיבה פרואקטיבית...

אימון אישי להצלחה
אימון אישי להצלחה מתחיל בהגדרה האישית של המושג "הצלחה" שהיא קשורה קשר ישיר לעולם הערכים של המתאמן. אימון איש להצלחה בוחן את הרצונות שלנו ומגדיר לנו את המצב הרצוי

אימון אישי בקבוצה
עבודה אישית המיועדת לשפר את היכולות העצמיות, לחזק את נקודות החולשה ולשפר את המקומות בהם אנו מתקשים היא עבודה לא פשוטה בכלל.

לימודי אימון אישי
מסגרות לימוד רבות מספקות קורסים ותוכניות לימודים בנושא אימון אישי. למי מתאימים לימודי אימון אישי ומהם בכלל? התשובות פנים.

אימון אישי לנוער
תהליך אימון אישי לנוער הוא תהליך שמסייע להתגבר על הקשיים ועל התחושות השליליות המלוות לעתים קרובות את גיל ההתבגרות. אימון אישי לנוער הוא תהליך של העצמה ועיצוב שמסייע לילד בדרכו לחיים הבוגרים.


אימון אישי לילדים
אימון אישי לילדים נועד לעזור לילד או למתבגר להתמודד בצורה יעילה ופרודוקטיבית יותר עם השינויים והאתגרים הרבים המלווים את תהליך ההתבגרות

אימון אישי במרכז
החיים זה לא פיקניק, בלשון המעטה. כל יום הוא יום חדש וכל יום מזמן עבורנו מטלות חדשות, מכשולים חדשים והתמודדויות חדשות. לא מדובר דווקא על אירועים דרמטיים כמו אובדן מקום עבודה או מוות של אדם אהוב, אלא על הדברים הקטנים והיומיומיים שמרכיבים את החים שלנו.

אימון עסקי התבוננות פנימה
כולנו חיים את השגרה ביומיום,כולנו נמצאים על מסלול בו אנחנו צועדים קדימה מפעולה לפעולה ,ממשימה למשימה מפרויקט לפרויקט, אנחנו מישירים מבט קדימה מחייכים למראה וחוזרים הביתה מרוצים, הרי הדברים הללו לא דורשים מוכנות נפשית עמוקה אלא כושר פיזי ויכולות אינטליגנטיות מסוימות.

סדנאות מודעות עצמית
נראה כי כיום ישנו מגוון רחב מאד של סדנאות מודעות עצמית אשר מוצעות לנו לצורך "שיפור עצמי", וכל מיני מושגים שלא תמיד ברור לנו מה טיבם.

מודעות עצמית מהי
כאשר אנו ניגשים לשאלה של מודעות עצמית מהי, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מבולבלים מעט והולכים מעט לאיבוד. לאורך ההיסטוריה פילוסופים שונים שאלו את עצמם מודעות עצמית מהי, ונראה שכביכול גם כיום יש המון תשובות לשאלה הזו.

שינוי אמונות מגבילות בכלי ה- NLP
קבלת החלטות והשגת שינויים ניזונים ממחסומים וכוחות מעודדים. מה עוזר לנו ליצור שינוי בחיים? מה עוצר אותנו?


עמוד 2 מתוך 6
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.