אתר מאמרים
מעגל הכותבים
אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

מאמרים » פרסום ושיווק

פרסום ושיווק

מאמרים בנושא פרסום ושיווק, הכוללים מידע בנושא שיווק באינטרנט, שיטות פרסום, יחסי ציבור, קידום מכירות, אסטרטגיות שיווקיות ועוד.


שילוט משאיות – מדוע זה כדאי?
לשילוט משאיות יתרונות רבים. חלקם ברורים וידועים כגון גודלה העצום של המשאית אשר מושך את העין וחלקם פחות. במאמר זה נחשוף את כל הסיבות כדאי לשים שלט פרסום על גבי משאית

איפור מקצועי חובה בכל צילום פורטרט או צילום תדמית
איפור מקצועי בצילומי תדמית מיועד לגברים ונשים כאחד. חשיבות של צילום פורטרט באתר היא רבה. הסיבה נובעת מכך שבאופן אוטומטי כאשר נכנסים לאתר שיש בו תמונה של בעל האתר זה יהיה המקום הראשון שלשם יופנו עיני הצופה.

צילום פורטרט באתר, כלי שיווקי ראשון במעלה.
כולנו רוצים להרויח ולשווק את עצמנו, את העסק שלנו ולהצליח להיחשף מהר לכמה שיותר קהל שיכנס,ישאר באתר, יצפה בתכניו, יצור קשר ויברר פרטים ולבסוף תתבצע רכישה.הצלחה פרושה יותר עסקאות, יותר מכירות ויותר כניסות לאתר שלנו לזמן ממושך.

שלטים
המאמר הבא יביא כל מה שצריך לדעת על שלטים. שלטים סובבית אותנו ואנו נתקלים בהם בכל רגע, ישנם המון סוגים וגדלים של שלטים, במאמר זה נביא את היתרונות של הפרסום ע"י שלטים ומה אנו יכולים להפיק מהם.

תאורת חוץ היא חלק מתאורת העסק
מעסיקים זקוקים גם לסוגים אחרים של תאורת חוץ על מנת לשפר את הבטיחות והביטחון סביב הבניין. תאורת שבילים על מנת להאיר את דרכי הגישה, מדרכות מפותלות או שיחים שאנשים עלולים להיתקל בהם בטעות ולמעוד ללא תאורה.

שלטים עם מתקני תאורה
מתקני תאורה לשלטים ותאורה לעסק חשובים לכל חברה. בעלי עסקים תמיד מחפשים דרכים חדשות לפרסם את שירותיהם במהלך הלילה, כיוון שזוהי דרך מצוינת להכניס לקוחות חדשים שממילא עוברים בדרך.

למה שלטי ניאון מושכים לקוחות?
אין ספק: שילוט ניאון מהווה מזה דורות רבים כלי סטנדרטי לברים, מסעדות, סלוני יופי, בתי מלון והרבה עסקים אחרים. באקלים הכלכלי של התקופה האחרונה, בעלי עסקים תמיד מחפשים דרכים לצמצם עלויות בכל מקום ובכל זמן שהדבר מתאפשר.

ספוטים מאירים את השלטים לעסקים שלכם
בעלי עסקים משתמשים בסוגים שונים של תאורת חוץ למגוון מטרות. תאורת חנייה, תאורת ביטחון ותאורת שבילים משמשים כולם על מנת להעניק לעובדים ולמבקרים תאורה הולמת מסיבות בטיחותיות. ספוטים המאירים שלטים מסייעים גם הם בהשגת המטרות הבטיחויות של העסק.

איך לבחור חברת עיצוב גרפי לעסק?
עיצוב גרפי בא לשרת את המטרות השיווקיות ולשמש כלי לפרסום, לתדמית ולשיווק. חברה אשר משווקת שרותי גרפיקה בעלת נסיון ועם פתרונות נלווים לעיצוב, כגון הפקות דפוס, צילום, קופרייט וכו'. יכולה מאוד לעזור בהצלחת שיווק המוצרים או השרות של בית העסק ובשורה התחתונה בהגדלת מחזור המכירות.

פרסום בעזרת שילוט
כולם נוסעים במכוניות על הכבישים כל יום, למעשה אין כמעט אנשים שלא מבלים את זמנם כיום על הכביש בין אם זה בנסיעה באוטו הפרטי, במונית או באוטובוס. ואיך לא כמובן, כולם נתקלים בפרסומות בכל מקום שהם נוסעים או הולכים.


עמוד 3 מתוך 3
[1]   [2]   [3]