אתר מאמרים
מעגל הכותבים אתר מאמרים קהילתי
שלום אורח!

בריאות ורפואה

מאמרים בנושא בריאות ורפואה, הכוללים מידע בנושא בריאות גברים, בריאות הגיל השלישי, בריאות הנפש, בריאות נשים, דיכאון, הפסקת עישון, התמכרויות, חרדה, ניתוחים פלסטיים, נשירת שיער, סכרת, רפואה משלימה ועוד.

בריאות גברים
בריאות הגיל השלישי
בריאות הנפש
בריאות ילדים ותינוקות
בריאות נשים
דיכאון
הפסקת עישון
התמכרויות
חרדה
ניתוחים פלסטיים
נשירת שיער
סכרת
רפואה משלימה
רפואת עיניים
רפואת שיניים
תוספי מזון
תזונה ודיאטה

מי חושב על ניתוח פלסטי?
תתדרשו ולראות תמונות של טיפולים של המטפל שמטפל בכם, באופן זה תוכלו להתרשם מהתוצאות וגם מ הנסיון שלו וגם להתרשם מ טיפולים וניתוחים שבוצעו על ידו

שיטות לנטילת מידה למדרסים
ענף המדרסים הינו ענף תחרותי. מאמר זה עוסק בשיטות שונות לנטילת מדרסים והתאמת מדרסים לכף הרגל

איכות המדרסים בנעלי הריצה
איכות המדרסים או הרפידות המקוריים בנעלי הריצה המקצועיות הוא נתון לוויכוח, רבים בטוחים כי המדרסים בתוך נעלי הריצה נותנים להם מענה איכותי וזאת בשל מחיר הנעליים הגבוה.
מאמר זה דן באיכותם של מדרסים אלו

מי זקוק למדרסים
מדרסים הינו ענף פרא רפואי שדעות המומחים חלוקות על היקפו ולמי הוא מועיל, מאמר זה מנסה לענות למי מדרסים עשויים להיות טובים ( לא לכולם), מי עשוי להפיק תועלת מהמדרסים ולמי צפויה אכזבה.

מדרסים, מגמות בענף המדרסים.
השימוש בסנדלים ונעלים הוא עתיק יומין, מאמר זה סוקר את התפתחות הנעליים ובהמשך התפתחות ענף מדרסים, עוקב אחר מגמות שהביאו ענף זה לתפוס מקום חשוב בענף האורטופדיה, ומגמות שעיצבו ענף זה כפי שהוא.

מחיר המדרסים,האם עובדים עלינו???
מדרסים הינו ענף מתפתח ההולך ותופס מקום יותר ויותר רחב בעולם הרפואה המודרנית, מחיר המדרסים בהתאמה אישית עשוי לנוע מ70 ועד 3000 שקלים, הכיצד יתכן פער שכזה במחירי המדרסים.במאמר זה נדון על עלותם הריאלית של מדרסים.

נקע בקרסול
נקע בקרסול נחשב לפציעת הספורט השכיחה במערב, כמיליון נקעים בקרסול נרשמים בארה"ב בכל שנה, וזהיא כנראה פציעת הספורט השכיחה ביותר בענפי הכדול הפופולריים.במאמר זה נדון במערכות המייצבות את מפרק הקרסול

ריפוי בהתחברות מחדש
היום תכירו צורת ריפוי אשר רק עכשיו מתחילה להיות נודעת - "ריפוי בהתחברות מחדש".

טיפולים לכאב גב תחתון
על פי ההערכות, מאות אלפי אנשים בישראל סובלים מכאבים כרוניים בגב התחתון. בעיות גב הן אחת הבעיות הרפואיות הנפוצות ככלל, כאשר חלק גדול מהסובלים מבעיות גב, סובל מבעיות שממוקדות בחלקו התחתון.

מזרון ויסקו – המזרון שמתאים את עצמו אליך
מזרון הויסקו מציף את שוק המזרונים בשנים האחרונות. מהו בעצם מזרון ויסקו? מה המאפיינים והיתרונות שלו? והאם הוא מתאים גם לכם?

השימוש של מנוף הרמה
מנוף הרמה הינו מכשיר המסייע רבות למעברים, לכל מנוף הרמה יש את היתרונות הייחודיים לו. מעלון מדרגות הינו גם כן מכשיר פרקטי ותורם עבוד התפקוד של האדם עם הנכות.

מדרסים, הסטוריית התפתחות המדרסים
ענף המדרסים הנו ענף שהגיע לישראל בשנות השישים ומאז אינו חדל להתפתח, מחקרים מראים כי יותר ויותר אזרחים רוכשים מדרסים בסכומים לא מבוטלים, והציפיה היא כי מגמה זו תמשיך להתחזק, במאמר זה נתחקה אחר מקורותיו של ענף המדרסים וננסה לאתר מגמות שהביאו ענף זה למקומו כיום.

הרמת עפעפיים ללא ניתוח
מה חשוב לבדוק אם רוצים לעשות הרמת עפעפיים רוצים לדעת יותר על ניתוחים פלסטיים? נתחיל? לפניכם מספר עצות אשר יאפשרו לכם לדעת יותר.

ניתוח שאיבת שומן
מעוניינים לגשת ולעשות שאיבת שומן מהירכיים? השיגו כמה שיותר פרטים, שאלו שאלות, על מגבלות ותרופות, בדקו מחירים, חפשו כמה שיותר פרטים על הטיפול ותוכלו להיכנס אל חדר הטיפולים רגועים יותר ובטוחים יותר, בהצלחה!.


ניתוח הגדלה או הקטנת חזה?
אז מה כדאי לבדוק שמתעניינים לעבור הרמת חזה? וממה חשוב להיזהר לפניכם כמה טיפים מועילים שבעזרתם תוכלו לעשות טיפול את הדגשים החשובים ביותר.

חושבים על המסת צלוליטיס?
מרבית המכונים מאפשרים לראות הדמייה ממוחשבת, ניתן לבקש מהמנתח שאיתו אתם נפגשים שיראה לך כיצד הגוף יראה עם השינוי ואחרי כמה חודשים, באופן זה את תוכלי לדעת שבחרת במידות ובצורה הרצויות.

כיצד סוליה אורתופדית עוזרת למנוע שחיקת מפרקים
במאמר זה נסקור את היתרונות הרבים של סוליה אורתופדית וכיצד היא תורמת לשיפור כף הרגל ומסייעת בהפחתה של שחיקת מפרקים

מכון אורתופדי יכול להתאים לכם מדרס תוך ימים ספורים
במאמר זה תמצאו מידע על מכון אורתופדי למדרסים. המכון יכול להתאים עבורכם מדרס בזמן קצר שיענה על צורכיכם ובעיותכם השונות

טיפול בהפרעת קשב עם תרופות
לשם טיפול בהפרעת קשב, סביר להניח שתקבלו את אחת התרופות: ריטלין, קונצרטה או אדרל. ההבדל ביניהן הוא משך ההשפעה שלהן. ידוע שלתרופות אלה אין השפעה מתמשכת אלא נקודתית בלבד. ילדים בבית הספר יקבלו לרוב ריטלין, אשר טווח ההשפעה שלו נמשך כשמונה שעות.

ניתוח הרמת סינוס – מחיר, טכניקות שונות ומה כולל במסגרתו
ניתוח הרמת סינוס, הינו אחד ההליכים הכירורגיים הנפוצים בשנים האחרונות, במסגרת השתלת שיניים. מחיר ההליך יכול לנוע בין כמה אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים ומושפע ממצב המטופל ומהטכניקה שבה משתמשים.

איזה ניתוח פלסטי לעשות?
בכמה הימים הראשונים לאחר שהאף מנותח יש לשמור על הראש מוגבה כש שוכבים במיטה זאת בכדי לעזור בהפחתת כל הנפיחות ולמנוע בצקות ונוזלים בתוף האף.

שפעת - המחלה הנפוצה ביותר עולם
השפעת הינה אחת המחלות הנפוצות והמדבקות ביותר בעולם, אשר מדי שנה לוקים בה מיליוני אנשים. מדובר במחלה נגיפית שהופעתה בדרך כלל קלה וחולפת מעצמה כעבור מספר ימים, אך מצד שני עלולה גם להסתבך ולהפוך לדלקתית, במיוחד באזור בגרון, בסינוסים ובריאות.

קופת חולים מאוחדת- הקופה שלך
קופת חולים מאוחדת (( Meuhedetנוצרה בשנת 74, הקופה נוצרה כתוצאה מאיחוד בין קופת חולים עממית וקופת חולים של הציונים הכלליים.

אומגה 3 מרווה מרושתת - תקרא, תבין, תדע.
במאמר זה אעמוד על היתרונות של חומצות שומן חיוניות לגוף האדם ובעיקר אתמקד באומגה 3. אפרט על חומצות שומן בכלל ועל אומגה 3 בפרט, כמו כן אסביר מה תפקידן של חומצות שומן ולשם מה אנו צורכים אותן

אז מה עושים עם ההתקררויות האלה ? רפואה סינית
"טיפול מונע משול ל-1000 טיפולים באדם החולה", כך נאמר בספר הקיסר הצהוב לפני כ-2500 שנה. הרפואה הסינית דוגלת במניעת מחלות עוד לפני התפרצותן, מכאן מגיע המושג – "רפואה מונעת".

תופעה ידועה ושמה הלוקס ולגוס
תופעת הלוקס ולגוס, אנשים רבים שמכירים אותה בשם בוהן קלובה. הלוקס ולגוס היא תופעה שמסתבר שהרבה מאד אנשים סובלים ממנה. אל תתבייש לספר או להראות את כף רגלך כי יש אנשים שמצבם חמור משלך...

מעדנייה ודרישות בריאות
מעדנייה היא אמצעי מצוין לשמירה על מזון איכותי ובריאותי תוך עמידה בדרישות משרד הבריאות, המגדירות בבירור סוגים חשובים של ציוד למטבחים שיש לעשות בהם שימוש.

אומגה 3 מרווה מרושתת - תקרא, תבין, תדע.
במאמר זה אעמוד על היתרונות של חומצות שומן חיוניות לגוף האדם ובעיקר אתמקד באומגה 3. אפרט על חומצות שומן בכלל ועל אומגה 3 בפרט, כמו כן אסביר מה תפקידן של חומצות שומן ולשם מה אנו צורכים אותן.

איך מזהים כף רגל סכרתית?
באם חולה סכרת נפצע בוא בניגוד לאנשים אחרים חשוף יותר לזיהומים ולמצב בו תהיה לו כף רגל סכרתית אשר אינה

התפתחות כף רגל סכרתית
חולי סכרת בכל גיל נמצאים בקבוצת סיכון לפיתוח כף רגל סכרתית. חולים אשר עושים שימוש רב באינסולין וחולים אשר סובלים

שגרת יום יום למניעת פצעים קשיי ריפוי ברגליים
מי שכבר חוה פצעים קשיי ריפוי יודע עד כמה פצעים אלה גורמים סבל וכאב, אם כבר היו לכם פצעים קשיי ריפוי ובמיוחד

על הקשר בין ADHD והפרעות מנטליות
כיום ידוע ממחקרים, שהפרעות מנטליות, כמו: נטייה להתמכרות, השמנה, חרדה ודיכאון, יכולות לדור בכפיפה אחת עם ADHD. כך לדוגמא, ילדים שאובחנו כסובלים מ- ADHD הם בעלי סיכון גבוה יותר מחבריהם, לצרוך בהמשך החיים כמויות גדולות יותר של טבק, סמים ואלכוהול.

הטריה, טיפול באוזון, מקרופגים, רימות ועוד הינם שיטות טיפול איכותיות ואפקטיביות בבעיות של פצעים כרוניים!
אם עד לפני כמה עשרות שנים הרפואה המודרנית הייתה חסרת אונים בכל מה שקשור למאבק שלה בפצעים כרוניים,

כל מה שצריך לדעת על שיטות טיפול חדשניות ואפקטיביות בפצעים כרוניים – המדריך המלא!
פצעים כרוניים הם ללא שום ספק אחד מסוגי הפצעים החמורים ביותר שממנו סובל המין האנושי. וזאת מפאת העובדה

דורבן בכף הרגל לא על פי הדמיון
דורבן בכף הרגל הינו סוג של מונח רפואי שבה לתאר מצב מסויים בכף הרגל. בדרך כלל זוהי תופעה בעקב הרגל שבה בליטה מעקב כף הרגל בולטת החוצה וגורמת לכאבים גדולים ורבים בעיקר בשעת המעבר ממנוחה לפעילות. הדריכה הראשונה על כף הרגל כמובן שמלוות בכאבים גדולים ואפילו בלתי נסבלים.

כל מה שצריך לדעת על הסרת שיער בלייזר – המדריך המלא!
כאשר אומרים הסרת שיער בלייזר (ובמהלך עשר השנים האחרונות הרבה אנשים נוהגים לומר זאת ולדבר על זה) הכוונה הינה לתהליך קוסמטי מקצועי

עיסוי מקצועי עד הבית
בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כיצד יש פריחה עצומה של שירותים המסופקים בבית הלקוח. אם ניקח למשל את הנושא של עיסוי מפנק אנו יכולים לראות כיצד לא ממש צריך לצאת מהבית בכדי ליהנות משירות מיוחד במינו היום יש שירות של עיסוי עד הבית.

למה נשים עושות ניתוח להגדלת חזה
ניתוח להגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הפופולאריים ביותר שיש כיום בעידן המודרני והוא קיים כבר כמה עשרות שנים.

תהליך ההסתגלות למכשיר שמיעה
מאמר זה סוקר את תהליך ההסתגלות למכשירי שמיעה. המאמר נוגע גם בחששות וסוגיות נפוצות הכרוכות בתהליך ההסתגלות.

חגורות גב לפתרון כאבי גב
כאבי גב ... כולנו סובלים מהם לפעמים, ויש אנשים רבים אשר חווים את הכאב באופן יומיומי ובעוצמה רבה. בעיות גב אקוטיות או כרוניות יכולות לגרום לסבל מתמשך

מתי מלבינים שיניים
היות והתהליך מיועד אך ורק לצורך אסטטיות ניתן להתייעץ בכל עת עם רופא שיניים מתמחה. כל אחד רשאי לעבור את תהליך הלבנת שיניים

קופת חולים – כל המידע
חולה? מעוניין במידע על שירות רפואי?רפואה משלמיה מעניינת אותך?או ביטוח חו"ל?רוצה לדעת מה מגיעה לך במסגרת בריאות האשה?כל התשובות במוקד אחד.

השתלות שיניים- כל מה שרציתם לדעת
אין ספק כי טיפולי שיניים זה לא דבר נעים לאף אחד מאתנו. אולם לפעמים בגלל שלא הלכנו לטפל בשיניים מסיבות כאלו ואחרות או בגלל סיבות חיצוניות כדוגמת חבלה, יכול להיות מצב בו יהיו חסרות לנו שיניים בפה

אלו סוגי חבישות מתקדמות יש
היום אנו יכולים למצוא סוגים רבים של חבישות מתקדמות וזאת לאור העובדה שיש לא מעט סוגים של פצעים כרוניים שלא ניתן לרפא במהירות ויש לחבוש אותם בחבישות מתקדמות.

לכאבי רגליים יש פתרונות נוחים
"הרגליים שלי הרוסות", הוא משפט ידוע ושגור. רובנו חווים כאבי רגליים לא פעם בנוסף לעייפות המחייבת מנוחה. כאבי רגליים יכולים להתפתח בהדרגה או לצוץ פתאום באמצע החיים ללא התרעה מוקדמת.

תהליך ריפוי כיב קיבה כללי
הכוונה לכיב קיבה כללי הוא הרעיון שעמד מאחורי חיזוק מערכת העיכול על ידי צמחים המתאימים בדיוק לצרכים הללו. כיב קיבה יכול להגיע במספר תצורות ולכל אחת מהן יכולה להיות נגזרת שונה.

עיסוי מרפה לכאבים כרונים
אנשים בעלי בעיות גופניות יכולים להפיק תועלת רבה מקבלת עיסוי רפואי על בסיס שיגרתי, כחלק מהליך הטיפול והריפוי.
מסאג' רפואי הינו מסאג' אשר נעשה תוך ידע מעמיק במבנה האנטומי של גוף האדם והכרות עם מבנה הגוף, מערכת השרירים, הגידים והמפרקים של הגוף.

מאבק משפטי גדול סביב הלבנת שיניים בארצות הברית
בארץ ניתן לקנות ערכות של הלבנת שיניים בכל רשתות הפארם. יש אנשים רבים שאכן עושים זאת חלקם יותר מרוצים מהתוצאות וחלקם פחות. אותם אנשים לא מודאגים מהעובדה שהם עושים לעצמם טיפול הלבנת שיניים שהוא טיפול דנטלי מקצועי מובהק ללא כל פיקוח של רופא שיניים מוסמך. אלה ודאי אנשים שלא

לימודי תטא הילינג לכל המבינים
ברגע שאתם מכירים או רוצים לעזור לאנשים שהם עם בעיות רפואיות אתם יכולים בעזרת לימודי תטא הילינג לדעת כיצד לעזור לאנשים אילו, בזכות תטא הילינג לומדים כיצד לרפא את הגוף בזכות מחשבות ושימוש בצמחים.

סובלים מבעיות הרטבה? חיתולים למבוגרים הם פתרון מעולה
ייתכן מאוד שיש חיתולים למבוגרים שיוכלו לעזור לכם להמשיך לקיים את שגרת החיים שלכם כמו שאתם אוהבים ורגילים גם בלי להיזקק ליותר מדי הכנות ותכנית חילוץ.


עמוד 4 מתוך 9
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]  
דרושים בתחום הכתיבה | תנאי שימוש ומדיניות פרטיות | תוכן המפרסמים באתר מופץ ברשיון ייחוס-איסור יצירות נגזרות של Creative Common License.
כל הזכויות שמורות © Circle.co.il 2009-2012 - מאמרים להפצה חופשית מאת מעגל הכותבים.